Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3351) TheReMiXeR válasza Shadows (#3350) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

én a jégerrel vagyok így... nyam nyammmmm :P

(#3352) Peet210 válasza Shadows (#3350) üzenetére


Peet210
őstag

Én inkább azon csodálkozom, hogy csak két ü. sört kívánt meg és nem egy egész ládányit. ;]

Today's record, is tomorrow's motivation

(#3353) ML320 válasza Peet210 (#3352) üzenetére


ML320
aktív tag

Én unokatesómtól kértem két Milkát. Kaptam is... Két kartonnal. 300g-os kivitel... :P

Ember tervez, Isten perverz...

(#3354) Soja


Soja
aktív tag

Szerintem sok eladó nevében beszélek, amikor azt mondom:
Kedves vásárló kedvű userek! Amennyiben lehetőség van rá, úgy a 200Ft értékhatár alatti termékeket legyetek szívesek NE bankkártyával fizessétek ki :Y .
Köszönöm! ;]

Ma kb. 6-7 ''mindenapróságrólszámlátkérek'' vásárló volt, ez nem is lett volna baj, de amikor 1 cd-t bankkártyával fizettek ki, az már hihetetlen volt számomra is. :W

(#3355) Olcsi válasza Soja (#3354) üzenetére


Olcsi
senior tag

Van úgy, hogy nálam sincs egy fillér sem, és ilyen 300-400ft-okat is kártyával fizetek, ezt általában tényleg nem szeretik a pénztárosok, viszont ha már egy számtechboltban is van egy terminál, akkor ezt vállalni kell... Személy szerint, ha nincs nálam kp, akkor jobban tudok vigyázni a pénzre, pl pénzt is csak bizonyos helyeken veszek ki, mert nem akarok feleslegesen fizetni más automatánál. Szóval azért én előnyben részesítem a kártyás fizetést kp-val szemben.
Azért 200ft alatt tényleg gáz! :D

(#3356) Soja válasza Olcsi (#3355) üzenetére


Soja
aktív tag

Nem a kártya ellen vagyok, mert pl a 49573 Ft-ot még jobb is ha bankkártyával fizeti az ember, ráadásul nem kell vacakoljak a visszajáróval sem :)) , ami egyébként meg mindig elfogy, de egy bizonyos határ alatt...

Egyébként a többi boltban hogy álltok az apróval? Amióta bevezették a 20%-os áfát, azóta nálunk mindig hiány van 1-2 Ft-osokból. :DD

(#3357) ML320 válasza Soja (#3356) üzenetére


ML320
aktív tag

A biztonsági őrt kiküldjük a postára. Amúgy gyűjtöm az 1 és 2 forintosokat. Van itthon vagy 100kg.
Tehát, bemész a postára, hozol minden fém pénzből 50 db-ot, és az elég lesz jó ideig. 100db-os váltás alatt díjmentes. Kasszát meg annyira sosem ürítem ki a bank felé, hogy a biztonságos működést koczkáztassam.
A kártyás fizetési módot meg megoldottuk: nincs! :DDD

Ember tervez, Isten perverz...

(#3358) TheReMiXeR válasza Soja (#3356) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Nálunk a szomszédban van egy pékség... apró beszerző helyünk :))
Egyébként minden ár 10-re van kerekítve...

(#3359) adik


adik
őstag

Múltkor annyira nem volt semmilyen váltónk, hogy pénztárosunk elment a bankba 60K-val és 50K-ért hozott is váltót, ne tudd meg milyen sakkozás volt, mire rájöttünk, hogy hol hibádzik 10 000 huf. Kurva mázlink volt, hogy a póstán (2 óra fejszámolás után) beismerték, visszaadták. A nagyon aprót meg mindig mindenki hoz magával otthonról, én pl 10 db dvd-t szoktam venni 1-2-5-10-20 ft-osokból. Bankkártyával egyetlen bajom, hogy lassú a terminál, egyébként istencsászár dolog, nincs elszámolás, nincs hamis címlettől fosás...
ti se felejtsétek el, hogy lesz most már valami hajcihő, hogy a régi ezreseket kivonják.

Kettő, csipkebokor vessző!

(#3360) gipszx válasza Soja (#3356) üzenetére


gipszx
csendes tag

Az a gáz a kártyával, hogy sokat nyúl a bank. Nekem el van dugva a pult mögé, ha valaki rákérdez nem tagadom le, de nem reklámozom. :(

(#3361) Shadows


Shadows
senior tag

Én spec utálok kártyával fizetni az olyan megfoghatatlan, mint jessica alba..

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#3362) eziskamu


eziskamu
addikt

Bezzeg amikort én fizettem ki 10ezerből legalább ötöt apróban annak sem örültek a boltosok :DDD , kivéve Antimátrixot. Valahogy mindig összejött egy kissebb zsáknyi apró, nem, nem úgy guberáltam és pénzverdém sincsen :) , és végül mindig valamely számtech üzletben költöttem el. De mire leszoktam róla, már elkezdték hiányolni.
Most ráálltam az 1 forintost is elfogadó kávéautomatákra. Képzelhetitek, mikor este 6-kor, elkezdtem 1-2 forintosokat beletuszkolni, és kikeresni a kávéautómatának, és mögém állt egy pacák, majd 5 perc múlva mérgesen elhúzott. Mi a francnak állt mögém :) .


[Szerkesztve]

(#3363) TheReMiXeR válasza gipszx (#3360) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Érdekesség, hogy tavaj vettem egy keverőt Mo egyik nagyobb zenész boltjában és éppen akciósabb volt mint szokott lenni... asszem 67000 helyett 64990 volt az eksönös ár és nem engedtek bankkártyával fizetni.
Most akkor én is mondjam a kedves juzernek, hogy a méltatlanul olcsóbb termékeket csak kp-re lehet elvinni? Ezek a rothatttt bankok meg szarrákeresik magukat rajtunk.
-oda kapom a fizut
-kiveszem a fizut
-vásárolok a kártyámmal
Ez mind-mind szép summácska azon felül, hogy használják is a zsémet...

(#3364) gforce9 válasza TheReMiXeR (#3363) üzenetére


gforce9
csendes tag

Az én boltom kisvárosban van, itt 'hálistennek' nem divat a kártya. Igazad van, egyébként, bankban én sem tartok pénzt, utálom, hogy használják a pénzed, és még plusz le is húznak mindenféle indokkal.

Minden problémára legalább 2 megoldás létezik. Ezek közül az egyiket én mindig tudom! :)

(#3365) gforce9 válasza Shadows (#3350) üzenetére


gforce9
csendes tag

Nem nem, csak a sört szeretem péntek munka után, de akkor nagyon :DDD

Minden problémára legalább 2 megoldás létezik. Ezek közül az egyiket én mindig tudom! :)

(#3366) Dzoli válasza TheReMiXeR (#3363) üzenetére


Dzoli
tag

Ennél már csak az áruvásárlási hitel a még nagyobb lenyúlás. Múlt héten 41%-os THM-el adott az egyik legnagyobb bank áruhitelt a saját ügyfelének. De még a legjobb mutatók is 26% felett vannak. :( A betétedre meg jó ha kapsz 7%-ot. Tiszta szerencse hogy nincs megtakarításom :F

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#3367) pulcsi


pulcsi
tag

-melyik a legolcsóbb gépetek
-xx.xxx Ft készen
-és színes?
-mi?
-hát a gép, amikor bekapcsolom színes?
-igen(?)
-az a lényeg h színes képet ad e ki magából a számítógép
-azt :W :W :W :W :W :W

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#3368) pulcsi


pulcsi
tag

Nálunk akciós gépet nem lehet venni kártyával mert azok azért akciósak mert sokkal olcsóbbak és ha még a bank is lezuzza az ö 3om százalékát már semmi haszon nincs rajta, 2-3 százalék van csak ezeken a gépeken.
És 3000ft alatt nem fogadunk el kártyát.

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#3369) net84


net84
őstag

mikor megkérdezik tőlem, hogy bankártyával lehet fizetni, a válasz egyértelmű:
- nem!
- miért?
- mert dolgozunk 5-10 vagy jó esetben 15%-al, abból elvisz a bank 3-5%-ot + még gazdálkodjam ki a havi díját a terminálnak.

De ami szokott tetszei:
- Benkkártáyt elfogadtok?
- Pinkóddal együtt elfogadunk olyan bankkártáyt, amin pénz is van :DDD
- HE? :F

Read only...

(#3370) ML320 válasza net84 (#3369) üzenetére


ML320
aktív tag

Mellesleg elfelejtetted: karbantartunk és szervizelünk kártyaolvasó terminálokat... Ekkora lehetőséget adni a szervizes kollégáknak balgaság... :D

Ember tervez, Isten perverz...

(#3371) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Mai látványosság :
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
Itt már látszik talán, hogy milyen ferdén is fekszik fel a magra a borda...
[kép]
Meg ezen is látható...
[kép]
[kép]

Természetesen a gép nem ad képet...

(#3372) Shadows válasza TheReMiXeR (#3371) üzenetére


Shadows
senior tag

EZ BAROM :Y :Y

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#3373) piqla válasza TheReMiXeR (#3371) üzenetére


piqla
őstag

?F:DS?S:D:S?D:D:d azok ott milyen usb nyilasok?D:S:D?:DAS:DAS:D?FD:DS:S?D?D?D?D

Szereted az állatokat?

(#3374) 1010


1010
őstag

de szr pont ien karim van asszem

egy nap allat csináltam rá ien hűtést nagyon fasza azóta kussol a gép :DDD
mondjuk a használati utasitás kissé flre vezetett de rá lehet jönni hogy mivan hanem fekszik fel valami és ha jol tudom abban a söben gáz van.
szal jó hogy nem hajlitgatta spirálba vagy törte el :))

(#3375) TheReMiXeR válasza piqla (#3373) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Eddig eltitkolt technológia --------> USB 3.0 ---> 960Megabit átvitellel :))

(#3376) eastsider válasza TheReMiXeR (#3371) üzenetére


eastsider
nagyúr

öcsém ez milyen mod :D
remélem jó nagy lendülettel kivágtad az aszfaltra az egész gépet ;]

(#3377) szjoci válasza TheReMiXeR (#3371) üzenetére


szjoci
őstag

a faxnak faragta ki annak a kondinak a helyét. Ennyi erővel rárakhatta volna csak úgy simán is.. :Y

(#3378) Shadows


Shadows
senior tag

nekem volt olyan hogy facsvarral volt a ház oldala lefogatva

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#3379) adik válasza 1010 (#3374) üzenetére


adik
őstag

:W :W :W

Látom nálad ideje korán abbahagyták a szakszerű helyesírás-oktaást... :U

Kettő, csipkebokor vessző!

(#3380) adik


adik
őstag

Az elmúlt 2 napban nem volt semmi gáz. Nekem valami gyanús, szerintem vihar közeleg... :DDD

Kettő, csipkebokor vessző!

(#3381) net84


net84
őstag

Nem teljesen számtech, de kicsit súrolja...

Tegnap este meglátogattam a MM helyi ''bótát''. Hűtőt néztünk kb. 10 percig keresgéltünk. Nem jutottunk döntésre, hát menjünk át a tecsóba, ott van egy elektro pont vagy world, talán náluk... Elindulunk kifele a MM-ből. Hátamon a notitáska, bent van minden cuccom, kivétel a csavarhúzók, fogók és egyéb szerszámok - még szerencse (meló vége óta nem voltam otthon, kocsiban meg nem hagyok semmi ilyet). Ahogyan közeledek a kijárat fele, a kinti biztiboy sunyin néz és közeledik a kijárathoz. Míj meglepő, befele nem pityegtem, ahogyan odaért, kifelé egyszerre megszólalt a ''rijasztó''. Nem kekeckedtem, szólnia sem kellett, mutattam szó nélkül a táskámat, benne a notival, és egyéb munkaeszközeimmel. Innentől kezdődött a bonyodalom. Elkezdett a notin kekeckedni, hogy honnan van. Ráb*sz*tt! Nálam volt a számlája, a garipapírja és a szállítólevele is :DDD ezt bebukta, de itt már egy kicsit átváltott gúnyoskodó és kekeckedő beszédstílusba. Következett a 2. fakk, ahol telepítő lemezek, pendrive-ok, notiegér és egyéb papírok voltak. CD tokra rákérdezett: ''Ez mi?'' - (mi lenne? bomba...) CD-tok, benne lemezekkel. Még véletlenül sem tudott ezzel kötekedni, ugyanis hologrammos telepítő kódokkal van teleragasztgatva a cd tartóm. Jött a harmadik fakk, amiben aztán volt kábel dögivel kb. 6 külömböző sz.gép kábel (utp, usb, usb 5pin...stb.), telefontöltő, garipapír... Ezek mik? Kábelek! Számla ezekről van? Nincs! Tudja valamivel igazolni, hogy a magáé? Na itt kellett volna hozzátennem, hogy igen! Az én táskámban van, tehát az én tulajdonom. De ehelyett kiment a biztosíték az agyamban. Behúztam minden fakkot, elpakoltam mindent. Majd kérdeztem:
- Amennyiben ezt tovább akarja folytatni, akkor innetől kezdve betartjuk a törvényi előírásokat, vagy itt és most abbahagytuk.
- Ez a feladatom, ez az eljárás! Át kell néznie a táskát.
- Nem! A törvény úgy szól, hogy az arra kijelölt helyen nézheti át a táskát.
- A MM területén vagyunk ez egy kijelölt hely.
halkan megjegyzem, hogy a kijárat kellős közepén álltunk, ha nagyon kötekedni akarnék, a MM területét én már elhagytam...
- Amennyiben ez a kijelölt hely, mutassa meg, hogy ez hol van feltüntetve, ugyanis szerintem nemhogy nem kijelölt hely, szerintem még el sincs különítve.
Ekkor szól közben párom, aki látta már rajtam, hogy akár a kezem is gyorsan elsülhet. Titokban én is vártam, hogy akár csak az ingemet vagy a táskámat megpróbálja megfogni, abban a pillanatban felnyalta volna a követ - addig amíg nem mutatt ráutaló magatartást, addig nem bántok senkit :DDD
P - kell ezt most? (tudván, hogy notórius kötekedő vagyok, és kikényszerítem a szabályosságot mindenkiből)
É - kell! Tudja hol van az erre a acélra kijelölt hely vagy nem?
- tudom!
- Hol?
- itt bent jobbra az irodában!
- akkor? Mehetünk!
- jó! rögtön szólok a kollégának.
kollégája megjött, aki tudta egyből, hogy mit is kell tenni, bementünk, megnézte mi van, a számlát megkérdezte, hogy megnézhetné-e, majd megköszönte és közölte, hogy minden rendben van.
Mire kértem, a balf*sz* arra visszasétált a pénztárak közé.

Érdekesség:
- befele menet nem csipogtam be
- kifele menet amikor a feltünési viszketegséges biztonsági jóember ott állt az oszlopnál, akkor becsipogtam
- második alkalommal befele menet nem csipogtam
- sőt utánna kifele menet sem

Tanulság:
- MM-be menet még az alsógatyádról is legyen számlád
- imételten gyarapodott azon biztonsági őrök tábora 1 fővel, aki most már tudja, hogy mi a szabály, és talán legközelebb már alkalmazza is rendesen (velem szemben biztos!)
- az MM pedig elbukta, hogy náluk legközelebb bármilyen háztartási eszközt is fogok venni (a másik üzletben igaz lista áron drágábban néztük a háztartási felszereléseket, de normális tájékoztatást kaptunk, és a kedvezményről is lehetett velük beszélgetni)

Bocsi, kicsit hosszú lett! :DDD

Read only...

(#3382) TheReMiXeR válasza net84 (#3381) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Gratulálok a ''szakszerű'' eljáráshoz!
Én alig várom már, hogy egy ilyen 8általánossal vértezett húzezerforintos tanfolyamot kijárt alak belémkössön. Tisztára tolvajnak nézik az embert szinte mindenhol...
Közben meg kilora megvehetném őket, nem hogy egy 10Ft-os vackot ellopjak valahonnan is... Én még arra se veszem magam, hogy betn elfogyasszak valamit, hogy majd a kasszánál fizetek, mint ahogyan sokan ezt csinálják.

A kassza után szokták kérni a blokkodat és ellenőrzik a kosarad... Ilyenkor szoktam mondani, hogy ''a kasszától való távozás után reklamációt nem fogadunk el''.
Anyád

(#3383) net84 válasza TheReMiXeR (#3382) üzenetére


net84
őstag

több biztonsági őrös ''afférom'' volt már, volt ahova be sem mentem, mert az őr úr ragaszkodott, hogy a táskámat tegyem be a megürzőbe. Igaz azt már nem merte bevállalni, hogy ha eltűnik a táskám, akkor kifizeti nekem a majd 400k-s notit és sallangokat...

ON is egy kicsi:
délelött bejön két kiscsávó valamelyik gazdaságos áruház szórólapjának cafatjával, amin csak a gép specifikációi voltak fent.
- ez nálatok mennyibe kerül?
- ez semennyibe, ilyenünk nincs, csak hasonló
- akkor legyen olyan, ami ilyen teljesítményű, de legyen bent vga és tv tuner
- jó!
összeállítottam neki...
- akkor ennek most mennyi az ára vga és tuner nélkül?
ÁÁÁ

még pár hülye kérdést feltettek, az árakat összehasonlították egy másik cég áraival és megköszönték, majd távoztak... :W

Egyébként nagy a nyugalom, talán az időjárás űzi őket minél elöbb haza...

Read only...

(#3384) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Igaz nem pécé de modding a javából... egy kis pc kapcsolatot azért fel lehet lelni...
[kép]
:C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C

[Szerkesztve]

(#3385) 1010 válasza net84 (#3383) üzenetére


1010
őstag

elég pofátlan aki igy bejön és hasonlitgatja az árakat
teszko gép pffffffffff :W
2004es gépem még ost is jobb telesitmányű mint azok :D (azóta nem vettem bele semmi teljesitmény növelőt)

majd ha bele teszed nekik a tunert meg jönnek vissza hogy akad film ha felvesznek. :))








[Szerkesztve]

(#3386) BITBOYS válasza 1010 (#3385) üzenetére


BITBOYS
addikt

dzsízisz, fogalmazz érthetően :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#3387) Zofren


Zofren
aktív tag

felém is nagy a csend. sehol egy ''majdénmegmondomhogyjobbanértekhozzá'' vevő.

[Szerkesztve]

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#3388) Shadows


Shadows
senior tag

segitsetek pls!!! van egy ilyenenm[link]

valakinek van ötlete a nod legfrisebb 2* az antspyver ad-awer 1* lement meg volt ccleaner is

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#3389) gforce9 válasza Shadows (#3388) üzenetére


gforce9
csendes tag

így ránézésre a fontok összekutyulódtak, próbáld meg a kőbalta módszert, egy jól működő xp-ről szedd le a font könyvtárat és verd vele fejbe ezt :)

vagy az indítóképernyő font-típusa állítódott el.. de hogy az hogy a fenébe fingom sincs :)

[Szerkesztve]

Minden problémára legalább 2 megoldás létezik. Ezek közül az egyiket én mindig tudom! :)

(#3390) piqla válasza Shadows (#3388) üzenetére


piqla
őstag

tegyel fel uj vindozt, az sokszor segit mindenen. illetve, majdnem mindenen.

Szereted az állatokat?

(#3391) Shadows válasza piqla (#3390) üzenetére


Shadows
senior tag

készletnyilvántartó apekos meg íméles telepítő szívás

akkor lesz reinstal más ötlet

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#3392) Zofren válasza Shadows (#3391) üzenetére


Zofren
aktív tag

rendszervisszaállitás? fejbol tudom a gombokat nyomogatni :)

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#3393) gforce9 válasza Shadows (#3391) üzenetére


gforce9
csendes tag

fontcsere nem oldotta meg?

Minden problémára legalább 2 megoldás létezik. Ezek közül az egyiket én mindig tudom! :)

(#3394) eziskamu válasza Shadows (#3388) üzenetére


eziskamu
addikt

Frankó, már van Guauld nyelvű XP :)
Részvétem :(

(#3395) Shadows válasza eziskamu (#3394) üzenetére


Shadows
senior tag

geforce9 :holnap megnézem

eziskamu:respect!! de nem vista ready így nem jó (majd lesz rev 2 lidérc ready )

[Szerkesztve]

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#3396) Soja


Soja
aktív tag

Nálunk van egy nagyker, aki az elromlott alaplapok helyett mindig úgy akar vinni másikat, hogy a rendszert még véletlenül se kelljen újratelepíteni. Via chipsethet via-t, intelhez intelt, stb. Mert mindig minden gépen nagyon fontos könyveléses cuccok vannak, meg dokumentumok..... :W :W :W

(#3397) gforce9


gforce9
csendes tag

Tegnapi - tegnapelőtti szösszenet:

Csaj, hozza a gépet:
Vihar volt, villámlott, gép leállt, nem indul be, csak csipog mint a vesztés. Rövid hibakerasés után kiderül, az alaplap ellszállt, minden más túlélte.
Mondom neki, holnap jön új lap (754-es) beszerelelem, a procit csak akkor fogom tudni megnézni, mert itt ilyen lapom nincs polcon.
Mondja a csaj: Mindegy mennyibe kerül a javítás, fizet a biztosító. Csak kell áfás számla meg szakvélemény. (ezt úgy kicsit flegmába..fura is volt nekem)
Hát ok.
Másnap csörög a telefon:
Csaj: Megjött már az alaplap? (már közel sem olyan flegmán :D)
É: Még nem. A kollégám hozza, este lesz itt, akkor derül ki, hogy a proci él e még.
Csaj: Jajaj, remélem nem romlott el (kétségbeesett hangon)
É: Miért? Hát fizet a biztosító, nem tökmind1? :D
Csaj: Kiderült, hogy csak a házra van biztosítás, ingóságokra nincs.... Nem lehetne minél olcsóbban kihozni? :W
É: :W Hát 14000Ft lesz a lap hibafeltárással-szereléssel együtt. Ahogy itt a lap megnézem a processzort és telefonálok. Meddig hívhatom?
Csaj: Éjfélig is akár, olyan ideges vagyok, mert több pénzem nincs. :W
Este lap megjött 7 körül, belehajítom a gépbe, minden működik.
Hívom a csajt: Én vagyok a számítógép ügyében, működik minden a proci él.
Csaj: Jajajdenagyon jó, jajdeörülök, de aranyos vagy, húdejó... (áradozik nekem pár percet, mintha nekem bármi közöm lett volna ahhoz, hogy a proci jó e vagy nem :D)

Érdekes, amíg azt hitte, hogy van pénz sz*rásig, addig nyomta a flegmát.... amikor kiderült, hogy nincs biztosítás, ő fizet, rögtön én voltam a kurvarendes meg a nagyonfasza csóka. Elszomorítanak az ilyen emberek.


[Szerkesztve]

Minden problémára legalább 2 megoldás létezik. Ezek közül az egyiket én mindig tudom! :)

(#3398) adik


adik
őstag

Nekem a tegnapi flegmának egyszer sztornózni kellett a majd 300K számláját, hogy tudjon variálni, 2 számla között termékeket permutálni, majd a kasszától olyan szépen, üres kézzel, halkan, laposan osont ki, hogy csak. Csórikámnak fedezthiány. Nem vagyok kárörvendő, de érdekes volt a mimikája, hogy akkr most ide neki még azt, és ezt is, és mehet, nem számít mennyibe kerül, aztán meg mély kuss a pénztárnál - egyébként sejthetett valamit, mert semmi olyasmivel nem próbálkozott, hogy nézzük már meg mégegyszer.

Kettő, csipkebokor vessző!

(#3399) 1010


1010
őstag

jaj de hülyék vannak
nem mindig a legdrágább a legjobb.

mikor bejön ien nagyokos hogy majd én megmondom hogy legyen összerakva. :DDD



[Szerkesztve]

(#3400) ML320


ML320
aktív tag

Főnök ismerősének be kellett üzemelni egy PDA-t, navigáció, occsón... Ebből következik:
- Az iGo fent van, de feketén...
- Mi az, hogy fekete? Arról volt szó, hogy színes!
- :F Még egyszer a kérdést, ha lehet.
- Az mondtátok, ez színes, nem fekete-fehér...
- :W

A beszélgetés során még kiderült, a Volvojában van ugyan navigáció... Ja, és céges számla...

Ember tervez, Isten perverz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.