Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3651) TheReMiXeR válasza Chaser (#3650) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

r*m*r*s

(#3652) Dzoli válasza TheReMiXeR (#3651) üzenetére


Dzoli
tag

Nincs készleten. Van viszont az e*p*r*-nél. ;)

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#3653) Chaser válasza TheReMiXeR (#3651) üzenetére


Chaser
titán

Raminél nincs, ex lesz a nyerő ha minden igaz..thx az infókat mindenkinek :R

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#3654) adik válasza TheReMiXeR (#3646) üzenetére


adik
őstag

-MP3-as lejátszóhoz van finom plüss tartótok?

Nekünk van!
Borzalmasan néz ki, azt hiszem 500 hufba kerül, fekete, vagy vehér hosszú szőr borítja kívűlről, belűlről meg rózsaszín. A klasszikus frissen csempézett fürdőszobához rózsaszín fúga esete :DD :DD

Mai:
sikeresen megnyertem a feladatot, hogy intézzek hitelt. (Óóó, anyám! szopás van!) Szóval jön a felhasználó és elkezd nekem puffogni, hogy miért kérek én el tőle ennyi papírt. Meg miért kérdezek annyi mindent. Mi köze egy hitelnek ahhoz, hogy neki mi a legmagasabb iskolai végzettsége. (főiskola) Legközelebbi ilyen bunkónak nem fogom elkérni az íratait, ha nem adja meg, akkor simán default értéken hagyom és elküldöm a bankba, majd vissza fogják dobni, hogy elutasítva, aztán 3 hónapig nem kap hitelt. Nem magamnak kérem el az adatait, hanem a banknak!

Kettő, csipkebokor vessző!

(#3655) 1010 válasza adik (#3654) üzenetére


1010
őstag

a legtöbben életükben nem intéztek semmien komolyabb hivatolos ügyet.

vagy az illető most vette fel első hitelét

egy szimpla jogsihoz is elég sokmindet kel intézni

[Szerkesztve]

(#3656) adik válasza 1010 (#3655) üzenetére


adik
őstag

igen, azért álltam értetlenül a dolgok előtt, mert állítólag tavaly már hitelezett pont nálunk :DD

Kettő, csipkebokor vessző!

(#3657) adik válasza ML320 (#3645) üzenetére


adik
őstag

A nyáklap nem 100%-ig egyezik, pl az egyik kisebb izéke sárga, a másikon fekete, az egyiken van ibm logó is, a másikon nincs. De! Minden egyes bitet le tudtam menteni, és kötekedés nélkül ment minden.
A leégett nyákot az új vinyóval fel tudom ajánlani brutalizálásra :DDD

Kettő, csipkebokor vessző!

(#3658) rdi válasza adik (#3654) üzenetére


rdi
veterán

hitel esetében ez két fél közötti szerződés. Ha hitelt akar, akkor el kell fogadnia a bank feltételeit.
De egyébként igaza van a fószernak, mi köze a redves banknak a végzettséghez?

Fej! Tor! Potroh!

(#3659) adik válasza rdi (#3658) üzenetére


adik
őstag

Alapvetően szerintem semmi köze semmihez, hogy egy nyugdíjasnak mi a végzettsége, de akkor is: mi a pöcsé velem szívózik a boszorka??

Kettő, csipkebokor vessző!

(#3660) Moddingfan válasza rdi (#3658) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Ami lényegtelennek tűnik, az pusztán statisztika végett kell, hogy a közgazdász alkalmazottaknak is legyen valami feladatuk :D

u.i.: egyh haver biztosítási/befektetési cégnél foglalkozik, ot volt egy on the top kérdés a hivatalos papírok egyikén. Kapaszkodjatok, a kérdés a következő volt: ''Bal, vagy jobb kezes?'' :Y Ha nem látom, nem hiszem el :DD

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#3661) adik


adik
őstag

Sörrel a kezében, enyhén pityókásan bejön. Lelőhetem?

Kettő, csipkebokor vessző!

(#3662) ML320 válasza adik (#3661) üzenetére


ML320
aktív tag

Nyugodtan ;]

Én csak egy ügyfelet sértettem meg a mai nap. Bejött egy laptoppal, és egy 2-3 hete vásárolt USB-RS232 átalakítóval. Nem tudja feltelepíteni.
Mivel egyedül voltam az eladó részben, hát most nem kezdtem el azonnal. Fel akartam venni munkalapra, bent a szervizesek megnézik.
Erre jön a felháborodás, hogy csak két perces munka!
- Igen? De hát Önnek sem sikerült!?!?
- De akkor is két perc alatt készen van!
- :U Milyen oprendszer van a gépen?
- Micsoda?
- Oprendszer.
- Milyen rendszer?
- Operációs rendszer.
- Őőőőőőőőőőő....
- fél perc várakozás után Windows XP?
- IGEN!!!
- Ebben az esetben a rendszerösszetevőkkel is lehet akár probléma, ami sajnos megakadályozza a telepítést, és ehhez jobb átnézést igényel az eszköz
- De két perc...
Megegyeztünk, délután visszahozza, de már előre leszögeztem, nem tudom garantálni, hogy azonnal meg tudják nézni a szervizesek. Fogadok, hogy lesz még egy vitám vele.

És amíg megírtam, bejött két bige egy meghívóval! Kövessük Jézust!!! Jézus szeret!!!
Most a meleg is betett, így kerek-perec közöltem: Nálam ez nem lesz nyerő...

Ember tervez, Isten perverz...

(#3663) erdey_a válasza ML320 (#3662) üzenetére


erdey_a
őstag

Most a meleg is betett

érthető... én is ingerült lennék a vevőkkel, ha valaki hátulról... ;]

Vérboci

(#3664) TheReMiXeR válasza ML320 (#3662) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Ebben a qrva melegben még a gyámótalanabbik verziója sem közlekedik a vevői körből...
Alig várom már, hogy valami csattanó történjen...

...addig megreszelem a gépem :))
Fúúú apám, van időm a gépemre, el se hiszem... :C

Van egy feles noctua hűtőm, sajnos az új lapra nem megy fel...kicsit nagy a helyszűke...
na majd képelek egyet ha készen vaok :))

(#3665) ML320 válasza erdey_a (#3663) üzenetére


ML320
aktív tag

meleg...
Milyen értelemben... De ha betett... :D :D :D
:C

[Szerkesztve]

Ember tervez, Isten perverz...

(#3666) 1010


1010
őstag

na lehet nemsoká közétek állok... :))
jelentkeztem egy nagy céghez ugymond. eladónak számtek osztályra
és állitólag tv ket is kapok :DDD

kitöltöttem a bolondok tesztjét... és ennyi volt a második forduló...bizony 3van
3dik beszélgetés meg munka bér eggyeztetés.

már alig várom jó munkahelynek tűnik csajok is vannak ;]

(#3667) Szten Márs válasza TheReMiXeR (#3646) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Az ipodokhoz még zoknit is lehet kapni, ti meg még egy finom plüss tartót sem akartok szegény vevőnek adni? :( :DDD

[link]

(#3668) (Kolombusz) válasza Szten Márs (#3667) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Tudod, bassza meg 8700 forintért a zokniját. :DDD

(#3669) ML320 válasza Szten Márs (#3667) üzenetére


ML320
aktív tag

A kisebbik manókám most volt 1 éves.
Kinőtt zoknik eladók! Kitűnő tartótok, tiszta pamut, esztétikus mintázat, rugalmas forma! Tökéletes mp3/mp4 lejátszókhoz, akár iPodokhoz és még telefontartóként is funkcionál!
És ráadásként: egyet fizet, kettőt kap akciónk keretein belül is elvihetőek!!!

Ember tervez, Isten perverz...

(#3670) Zofren


Zofren
aktív tag

mult hét csutortok. ember bejon, hogy kikapcsolták a vezetékes telefonját és el szeretné intézni hogy kapcsolják vissza. ( a ''t'' betus viszonteladoi is vagyunk, bár én nem ,csak fonok). Elmondtam neki, hogy elmegy postára, befizeti a csekket, visszajon, irunk 1-2 sort, elfaxolom a csekket és holnap menni fog a telefon. erre ő:
-de én itt akarom befizetni a csekket.(és már nyomta is a kezem felé, de én nem vettem el)
megint elmondtam neki hogy mi a teendo, és ujra csak elmondta mit akar.
na 10 perc vita után feladta és elment.
tegnap bejott a felesége és fonoknek elmondta, hogy a férje nem volt megelégedve a ''felvilágositással''. de a csekket behozta, ami már be volt fizetve. irtunk 1-2 sort és elfaxoltuk.
ebbol én ugy jottem le, hogy nem akartam elintézni a dolgot, de a hapsi ráfázott, mivel a kamera vette a beszélgetést, és fonok visszanézte. és kozolte, hogy elég jol birtam, ő már foldbe tiporta volna. :D
mai nap: bejon egy kimondottan csinos lány és mélységesen fel van háborodva az internete miatt. magamban gondoltam, hogy rajtam kitoltethetné dühét :D

ja és volt egy gyerek vmi tescos filmet hozott be, hogy nem játsza le neki otthon a gép. 3 gépben probáltam ki, mind3 azt irta: üres dvd lemez. lehet vmi rejtett particio?

[Szerkesztve]

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#3671) 1010


1010
őstag

eleve miért készül ugy az ipod hogy karcolodjék
ha az óram üvege ami már több éves óra, karcmentes üvegböl van akkor simán lehetett volna az ipod is abbol amugy is olyan drága főleg az ipod video aminál egy karc a legrosszabb a kijelzőn
azt a +8700 rá lehet et volna költeni erre

bocs de ez van :)

(#3672) Chaser válasza 1010 (#3666) üzenetére


Chaser
titán

Csak helyesírás teszt ne legyen:D...bocs, de nem tudtam kihagyni...


Mai nap: Mamika tegnap rendelt gépet nálam tegnap, ma bejön, feltesz pár kérdést:
-Ebben a gépben ugye van dvd író is?
-Hogyne asszonyom, optikai egység résznél tessék keresni.
-És hangkártya is van benne?
-Természetesen van, nem tüntettem fel külön, az alaplappal együtt jár/ nem volt kedvem neki megmagyarázni az integrált szót:)/, és a hálózati vezérlőegység is az alaplappal jár, mielőtt meg tetszene kérdezni.
-Így már értem, köszönöm szépen.
Nincs a sztoriban semmi kül, csak olyan aranyos volt a nénike:D

Előbb csajszi bejön: Szia! Segítség kellene!
Mondom neki oké..miben?
-Van egy epson akármilyen nyomtatóm, abba kellene utángyártott patron, de nem kapok sehol!
-Esetleg a típusát pontosabban meg tudnád mondani? Nem igazán árulunk epsonhoz utángyártott patront, de 1-2 fajtához igen, hátha...
-Tudod, az a kis fos/:D/ patron!
-Bocsi, de nem tudom:) Sztem nézd meg otthon és gyere vissza ha gondolod...
-Oké, nemsoká jövök!
Ez 10 perce volt, jókor jött, már majdnem bealudtam :U

A szokásos ''mindenre szeretném a gépet, különös képpen játékra is, de azért másra is, jah és olcsó legyen''-ekből ma szerencsére csak 1 volt..ennyi előnye van talán ennek a roh@dt melegnek..

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#3673) Chaser


Chaser
titán

Nabazz:D tényleg visszajött..utángyártott nem volt, de vitt egy gyárit kedvezményesen:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#3674) finest válasza Chaser (#3673) üzenetére


finest
őstag

Micsoda egy hülye, visszajött a boltba... :DDD

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#3675) 1010


1010
őstag

''Tudod, az a kis fos'' :))

[Szerkesztve]

(#3676) Shadows


Shadows
senior tag

nálunk csak én olvadok el a szervízelnivalótól , DE 1 faszi bejött és kellett volna neki pcmcia tv tuner:

egész nap nem ettem semmit! nem ittam, még csak melo! és elkezd velem fenkölt hangon ''ordibálni''. én meg a végén mondtam neki hogy ha nem kell, nem kell megvenni oszt elviharzott köszönés nélkül. üzenem neki b@ssza meg a ... [kép][kép]

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#3677) Chaser válasza finest (#3674) üzenetére


Chaser
titán

Nem mondtam, hogy hülye, csak ilyenekből x van: ''majd visszajövök''..tiszta terminyátor feeling:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#3678) finest válasza Chaser (#3677) üzenetére


finest
őstag

Mondhattad volna neki, h asztalra vissza, bébi! :D -Jól van na, nem hülye, csak nem gondolta, h az Epson töbféle patront is használ, ill. 40 fokban kajtat utángyártott patronért.- Nyilván szimpatiksu voltál neki, h visszajött.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#3679) 1010


1010
őstag

néhányan nagyon betudnak idegesedni télen-nyáron a gép miatt :U

vissza jött...hátha megint jön, és akkor ;]

(#3680) bobsys válasza TheReMiXeR (#3664) üzenetére


bobsys
addikt

hali

esetleg véletlen Gödöllőn nem egy pék mellet van a boltotok? Ahova ma 10környékén bement két user és egy 1gb-s sd kártyáért az egyik meg szidta nagyon a gagyi cédéket?

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#3681) LordX válasza rdi (#3658) üzenetére


LordX
veterán

Egy 8 általánost (se) végzett úrigyökér jelentősen nagyobb valószínűséggel fog nem fizetni a banknak, mint egy két egyetemi diplomával rendelkező valaki..

(#3682) rdi válasza LordX (#3681) üzenetére


rdi
veterán

hát lehet. valahogy az az érzésem, hogy a végzettség nem tartozik a hitelképesség-vizsgálat tárgykörébe. Talán a munkakör, jövedelmi viszonyok igen. A bankoknak vannak eszközeik a tartozások behajtására.

Fej! Tor! Potroh!

(#3683) raver válasza LordX (#3681) üzenetére


raver
aktív tag

szerintem meg az iskolai végzettség és a hitel törlesztési kedv egyáltalán nem függ össze.
Sőt még az úrigyökérrel sem. ;]

(#3684) LordX válasza raver (#3683) üzenetére


LordX
veterán

A bankok milliós-milliárdos rekordszámú adatbázisai nem ezt támasztják alá... Statisztika FTW, még azok között is van korreláció, hogy fogsz-e nekik fizetni és hogy a kutyád fiú vagy lány...

(#3685) szepi79 válasza raver (#3683) üzenetére


szepi79
őstag

itt nem a törlesztési ''kedv'' a lényeg, hanem a lehetőség. ha vki elveszti az állását és csak 8 általánossal rendelkezik, biztosan nehezebb helyzetben van mikor új munkát kell keresni, mint egy többdiplomás ember.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#3686) TheReMiXeR válasza bobsys (#3680) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Mellik srác vótá? :C

(#3687) bobsys válasza TheReMiXeR (#3686) üzenetére


bobsys
addikt

amellik a kártyát vette, a napszemüveges
és te? a csomagolós vagy az eladós?

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#3688) TheReMiXeR válasza bobsys (#3687) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

a nagydarab, aki ollóval levágta Neked az sd kártya tokját, hogy kituggyad próbálni :))

(#3689) Zebra válasza szepi79 (#3685) üzenetére


Zebra
csendes tag

Ha egy, 2 dilplomával rendelkező egyén elveszíti a munkályát, akkor nehezebben fog újra elhelyezkedni (szerintem), mint az alacsonyabb végzettségű ember. Mert ő azt mondja, hogy én ennyi fzetésért, nem állok be, mert nekem van két diplomám, fizessék meg.
Ekkor mondják azt, hogy majd értesítjük az eredményről. Ha ha..

Viszlát. Nincs mit megköszönnöm, de azért további kellemes fórumozást......

(#3690) bobsys válasza TheReMiXeR (#3688) üzenetére


bobsys
addikt

működik is mint állat a pda-ban
legközelebb majd kérek még egy kis pisztáciát is :DDD

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#3691) Balinov válasza Zebra (#3689) üzenetére


Balinov
félisten

izé,a munkályát munkájának írják,nem?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3692) Shadows válasza Balinov (#3691) üzenetére


Shadows
senior tag

szeritnem tök mindegy a lényeget értsük meg

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#3693) Balinov válasza Shadows (#3692) üzenetére


Balinov
félisten

végülis,még mindíg jobb ez,mint neduddki írását első blikkre 100%-ban elolvasni/megérteni.. :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3694) Shadows


Shadows
senior tag

They are the most best domino player's <lehet helytelen

[link]

network update

[Szerkesztve]

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#3695) Bazsee71 válasza Shadows (#3694) üzenetére


Bazsee71
őstag

Majdnem jó. ;) (They are the best domino players.)

(#3696) TheReMiXeR válasza Shadows (#3694) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

ehehehe :C

már alig várom a következő ilyen videót, amin majd a lepusztult HD-re nem alkalmas HD ready lcd tv-k lesznek dominózva :))

(#3697) föccer válasza Shadows (#3694) üzenetére


föccer
nagyúr

[link]

Van ilyen sok hasonló... :)

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3698) Zofren válasza föccer (#3697) üzenetére


Zofren
aktív tag

... és majd eladják újnak :D

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#3699) Shadows válasza föccer (#3697) üzenetére


Shadows
senior tag

de az elképzelés jó

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#3700) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

3700

:C :C :C

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.