Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3851) biga válasza ontheground (#3847) üzenetére


biga
senior tag

Ehh... De azért ugye valójában tudod, hogy mit hívunk hagyomány szerint analóg monitornak és mit nem. Persze CRT-nél :)

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#3852) eziskamu válasza biga (#3850) üzenetére


eziskamu
addikt

Na ezt viszont én nem tudtam, hogy EGA kompatibilis ez a kari, ugyanis, tényleg van rajta 4 dip kapcsoló is :B :R meg DB15 is a DB9 mellett.

(#3853) pulcsi


pulcsi
tag

gyerek behozza fülhallgatót beszélni nagyon törötten és érthetetlenül beszél nem mondom h roma de az
- nem jó csak a magas szól (gépen teszt tökéletes )
-de az mp3on nem jó
kolléga - nálunk vette az mp3at
-ja ja behozom (behozza)
-de ezt nem nálunk vetted
-de nem jó csak a magas
bedugjuk netezős gépen tökéletesen szól
akkor kitalálta h másik hangszóróval jó, meg ha mozgatja akkor néha jó
-az meglehet de ennek semmi baja
motyogás
-persze így bánnak vevővel meghogy garancia nincs meg mért nem cserélik meg különben is, behozom másik hangszórót megmutatom az jó
kolléga - ne hozd be ez tökéletes semmi baja, mit nézzünk még rajta
- de behozom
- szia

ja és ugy kezdte ha nem jó a füles azonnal cseréljük 8 hónapja vette

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#3854) Shadows


Shadows
senior tag

ezek az lcd monitorok mennyivel jobbak mint egy ELDZSÍ???

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#3855) Muréna válasza Shadows (#3854) üzenetére


Muréna
őstag

:DDD :DDD

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#3856) Csákk válasza pulcsi (#3853) üzenetére


Csákk
senior tag

bepróbálkozni szabad, csak q***** idegesítő tud lenni :)

^^

(#3857) pulcsi


pulcsi
tag

kollégákkal gyüjtjük


1. milyen gyakran kell az új lapmonitorokban háttérvilágítást cserélni

2. kocsiba keresek névjegykártya szkennert, és lehetőleg 16voltos legyen

3. Szeretném a legnagyobb winchesterüket.
300gb
Az nagy
4. Milyen az alaplap p3- vagy p4
ATX-es

5. Nem írja a 80 perces cd-t
Persze mert cd-olvasó volt

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#3858) DragonR+ válasza pulcsi (#3857) üzenetére


DragonR+
aktív tag

Nem rosszak.
Múltkor az előttem álló: Ez a winchester SATA vagy HDD csatolós?

[Szerkesztve]

Ó, de finom a vadkörte, más nevén a vackor…

(#3859) Chaser válasza DragonR+ (#3858) üzenetére


Chaser
titán

Mért nem mondtad neki, hogy ez bizony raid csatolós, és csak ezért kerül 15k-val többe, mint egy ''sima'', és rögtön vigyen kettőt, mert ez most oltári akció, 1ébként 50k lenne darabja

szerk: ehhez hasonló nekem is sok van, vmeik nap asszonyka bejön, azt mondja CD-t kér..
Én: TDK jó lesz?
Ő: Nem, CD-t kértem..
Aztán kis egyeztetés után jó lett neki a TDK, bár ő CD-t kért:D

[Szerkesztve]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#3860) pulcsi


pulcsi
tag

11. Szeretnék 1 6X6-os ventillátort
-Tessék
-Ez nagy kisebb nincs
-?

12. oLYAN EGÉR AMINEK AZ OLDALÁN VÍZ BUGYOG

13. Kérnék monitorhoz energia kábelt
Én meg vga kábelt értettem

14 Cigányasszony
-Fénymásoltatni szeretnék
-Példányszám
-Az mi

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#3861) ML320


ML320
aktív tag

Én: - Helló, miben segíthetek?
Vevő: - Szia! Van itt a közelben valahol egy computerbolt?
:F

Egy találkozót beszélt meg valakivel, akinek a nevét sem tudja. De azért jó volt a kérdés. Egy computerboltban... :DDD

Ember tervez, Isten perverz...

(#3862) net84 válasza ML320 (#3861) üzenetére


net84
őstag

szegény kicsit keverte a dolgokat, a computer boltból jött, és itt nem a computer bolt van, hanem a kávézó... tudod, ami most nyitott, és a tulaj/melós felállás ugyanaz, mind a 2 boltban :DDD azt is tudom, hogy kit keresett :) név szerint :) de gonosz vagyok! nem segítek, az ilyennek főleg nem! oldja meg. Hamár nem nálunk vásárol, nemán, hogy én segítsek neki, hogy a konkurenciánál elverje a pénzét.

Ez olyan mint a multkori eset, amikor a faszi telefonált, használt alkatrészeket keresett.
- mi nem foglalkozunk használt alkatrészek értékesítésével.
- tudna céget mondani, hogy ki foglalkozik vele?
- talán az xy vagy a zx...
- a telefonszámukat meg tudná mondani?
- sajnos nem! de biztosan bent vannak a telefonkönyvben.
-ó! azt hittem, hogy a számukat biztosan tudják. Mondaná még1szer, hogy melyik az a két bolt?
aztán még1szer elmondtam neki a 2 cégnevet, majd ismét megkérdezte a telefonszámukat, és ismét nem adtam meg neki...

Másik eset:
jóember keresett valamit (már nem emléxek mit)
- sajnos ilyen nálunk most nincs készleten.
- meg tudná kérdezni a többi boltot, hogy kinek van, hogy ne kelljen körbejárnom mindet.
:W legszívesebben elküldtem volna az .....-ba! De nem tettem.
- azt sajnos nem! nem hívhatom körbe a város összes számtech üzletét, hogy kinek van ilyen alkatrésze. Ezért engem ki is rúghatnak.
aztán nagy duzzogva elhúzott...

Mit képzelnek ezek magukról? Egyesek nem tudom, a holdon élnek...

A másik:
- azért fizessek 2k-t, hogy megmondjátok, hogy rossz?
- nem! azért fizess 1.920.- Ft-ot, hogy megmondjuk, hogy mi a rossz bent, kb. mennyibe kerül a javítása, és mire van kész. Ha nem kéred a javítást, akkor ennyi, ha kéres, akkor meg csak a javítást kell kifizetned...
(ha óradíjba számolnám, 2szeresét hagynád itt)

Read only...

(#3863) ML320 válasza net84 (#3862) üzenetére


ML320
aktív tag

Ja, nem értette meg, hogy nem azért fizet 1920,- Ft-ot, hogy megmondjuk a rossz cuccról, hogy valóban rossz, hanem megállapítjuk, merre lehet a hiba. A gépet mindenképpen szét kell szedni, látatlanban csak tippelünk a hibára. Ha szét van szedve, és ésszerű határok között javítható, akkor egyből javítjuk, ha nem akkor behatároljuk a hibát, megnézzük hogy mennyiért és mikorra lenne meg. Még így is korrektebb vagyunk, mert a dokik elrakják a borítékot, hisz a műtét sikerült, csak éppen a beteg halt meg. :(((

Igaz, volt olyan eset, amikor szét lett szedve a DesignJet, megállapítottuk a HP Part Numbert, viszont miután megjött, a cikkszám alapján jót kértünk, de a szervízkönyv alapján adott kép alapján nem stimmelt. Na, ki ég az ügyfél előtt?

És visszatérve az 1920 Ft-os bevizsgálási díjra: az ürge először még azon is vacilált, hogy itthagyja-e a nyomtatót. Most meg nem kért a 2k-ból vissza.

Ember tervez, Isten perverz...

(#3864) unclefucka


unclefucka
senior tag

Ha esetleg akadna itt néhány régi motoros, akkor talán tudna nekem segíteni ebben a témában:

[link]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#3865) gabx76 válasza pulcsi (#3860) üzenetére


gabx76
senior tag

12. oLYAN EGÉR AMINEK AZ OLDALÁN VÍZ BUGYOG

Ez jó.
A fickó védelmében viszont, nekem van olyan egerem, amiben van víz + valami olaj. A helyi vízmű reklámcuccai közül való. Bugyogni nem bugyog, de mókásan hullámzik használat közben. Egy baja van, hogy nem optikai :(

(#3866) pulcsi válasza gabx76 (#3865) üzenetére


pulcsi
tag

ö egy revoltecre gondolt aminek kéken világít az oldala

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#3868) Shadows válasza #24889344 (#3867) üzenetére


Shadows
senior tag

700FT :Y :Y

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#3869) gabx76 válasza pulcsi (#3866) üzenetére


gabx76
senior tag

Az úgy már meredekebb :D

(#3870) pulcsi


pulcsi
tag

hétfőn bejöttek emberek csere routerért
kedden bejönnek ez nem jó melegszik tojást lehet rajta sütni 10 perc után leáll ez este 8kor
-most már nem tudom tesztelni de holnap igen
-de ha nem jó akkor adjuk vissza a pénzt mert szar nekik nem kell (11 hónapja vették)
szerdán behozzák félig-meddig elöttük ment 1,5 órát hiba nélkül és langyos volt a router
és hazamentek
ja és amikor kérdeztem h zárt helyen van é akkor azt mondták h most már nincs illetve nem is volt khm

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#3871) Zofren


Zofren
aktív tag

én éppen Szigetelek, de itt sem hagynak békén. tegnap reggel vki 8kor felhivott telon, de kinyomtam. nem lehetett fontos, mert késobb sem hivott.

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#3872) adik


adik
őstag

Csütörtökön mindenki hozzánk jött. Természetesen 1 db crosslink kábel, 2 db kijelzővédő-fólia, 1 dvd-író, stb... sor van, meg minden, mintha üzlet lennénk. Pasas kér egy x vidkarit, de szeretné megnézni, ok, hozom, nézi. Ez nem az, ami fent van a honlapon. Nézem, tényleg, a képen másik hűtő van. Izé, bocsi, azonnal javítjuk. De hogy ez a vevő tudatos megtévesztése, félrevezetése, és át akarjuk - szószerint - baszni a fejét, hogy egy ilyen - szószerint - szart akarunk neki eladni. Neki ez az #&@ nem kell, azonnal fogyvéd, meg minden! (Nyugi, nyugi, ez egy 10ezres szar, meg se vetted, nem tetszik, hát ne is vedd meg! ) A mögötte lévő 2-3 indivídum szólt neki, hogy álljon le, de asap, különben fejjel lefelé fogja végezni, és pláne váltson hangnemet. Sajtóhiba, nyugodjon bele. Köszönöm. Amúgy meg kakiljon sünt a hülye, hogy azért kapja a fizetését, hogy normálisan nézzen ki a szájbalökött hónlap, és ilyenek bakik azért vannak rajta dögivel - aztán én meg hallgathatom, hogy így-meg-úgy. Ami félig-meddig jogos, csak talán ha egy emberi stílusban próbálna kommunikálni... no mindegy. megyek, már tűkön ülnek a kutyák.

Kettő, csipkebokor vessző!

(#3873) katt777


katt777
félisten

Azt javasolták AMD fórumon, kérdezzem meg itt, hogy mi, egyszerű vásárlók vajon miért nem tudunk az ATI tavaly óta zajló Get All 3 akciójáról.
Ha már itt vagyok, az iránt is érdeklődnék, hogy valamelyik magyar kereskedő képviseli-e idehaza az ATI régi kártya beszámítási akcióját, vagy ez csak neten működik. Sztem egyébiránt ez egy felhasználóbarát dolog.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3874) proper válasza adik (#3872) üzenetére


proper
őstag

ki kell irni az oldal aljára hogy a képek csak tájékoztató jellegüek és nem minden esetben tükrözik a valóságot :DDD

ha netkávézós szösszenetek is érdekelnek titeket akkor majd összegyüjtöm egy csokorba

(#3875) pulcsi


pulcsi
tag

nekünk meg most írt egy ürge h most vett egy konfigot amire azt írtuk h 3000+ amd de csak 1600mhz megy és ez átverés anyád majdnem visszaírtam h 3000+ nem mhz baz+ ha meg tájékoztatást akar amd.com, de nem írtam inkább nem írtam semmit :W :W :W :W

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#3876) pulcsi válasza katt777 (#3873) üzenetére


pulcsi
tag

erről még nem is halottam de ez a kereskedelmis dolga de ö se halott róla

ráadásul azt a gépet egy bevásárló központban vette mért nem kérdezgette ki az eladókat, mi összerakjuk teszteljük elvisszük azok eladják kérjenek ott tájékoztatást vagy nézzenek utánna az h nem tudja mi az miért minket buzerál

[Szerkesztve]

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#3877) Gyuri27 válasza pulcsi (#3876) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link], [link] ;)
Ha valaki tud róla valamit dobja be az am2 totyikba.
Thx :R

Amd - Radeon - Ryzen

(#3878) pulcsi


pulcsi
tag

régebben ürge elvitt 80as samsung vinyót mert ne volt maxtor mondtam most ez van erre
- de ha nem olyan mint a maxtor visszahozom
- ?
visszahozta
az volt a baja h a jumpert máshogyan kell rakni megmutattam gépen mindenhol h hogy kell de ö
(slaveként nem kell jumper maxtoron meg a második hely)
- ez nem kell mert nem ugyanolyan mint a maxtor még ha 3 év gar van rajta akkor se kell
másnap kapott egy maxtort

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#3879) munky válasza pulcsi (#3875) üzenetére


munky
őstag

:W

(#3880) ML320 válasza pulcsi (#3878) üzenetére


ML320
aktív tag

Nálam a héten két kirívó hibaeset volt:
1/ vírusos az egér
Az egér valami ősrégi golyós förmedvény, ami megadta magát. Kicseréltem egy optikaira. Ezek után a vírusdefiníciós adatbázis jelezte, hogy ő is öregszik. Leokéztam.
2/ Párbeszéd köztem és az ügyfél között:
- Mivel lehet a notebook képernyőjét tisztítani?
- Vannak speciális habok, de így meg úgy is lehet...
- Aha. És ez a műkörömragasztót is leviszi?
- :F

Ember tervez, Isten perverz...

(#3881) pulcsi


pulcsi
tag

most benézett valaki csak 6-ig vagytok nyitva
hát egen vasárnap csak 6-ig, körülöttünk 1 km-belül semmi nincs nyitva de mi csak 6-ig :O

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#3882) Speed® válasza pulcsi (#3881) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Vasárnap csak 6ig vagytok nyitva? tiszta szégyen ;p


katt777 által felvetett témára tülkön ülve várom én is a választ :U

[Szerkesztve]

(#3883) katt777 válasza Speed® (#3882) üzenetére


katt777
félisten

AM2 topicban álltunk neki foglalkozni vele. Egyelőre mindeki keresgél. :(
[link]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3884) Shadows


Shadows
senior tag

Volt egy faszi azkinek dvd-ró kellett de olyan mint a pio 108D- mert az sajtos tallérra is rárta az adatot :C

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#3885) 1010 válasza Shadows (#3884) üzenetére


1010
őstag

mi van, :U

(#3886) Hequila válasza 1010 (#3885) üzenetére


Hequila
őstag

Gondolom a kedves vevő ezzel arra célzott, hogy mindenféle vacak DVD-t és CD-t meg tudott írni vele.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#3887) Shadows válasza 1010 (#3885) üzenetére


Shadows
senior tag

gyengébbek kedvéért!!! :DDD

-Jó napot!
-Jó napot, tudok segíteni???
-Igen Dvd-írót szeretnék, de valami olyat mint a pio 108-asa mert az sajtos tallérra is felirta az adatot!!! :F
-Pioból 112 van xxxxft
-Jó akkor olyat kérnék
-Rendben!


Elvitte örült!!! :C :C

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#3888) Chaser


Chaser
titán

Tegnapi eset: Fickó bejön, winchestert kér a diitális kamerájába. Nézegetem-nézegetem a gépet, V6000 van rajta, elég pofás kis jószág, de vinyó ebbe hova? :F Aztán kiderült, hogy ebbe bizony még memóriakártyát sem lehet rakni, egy hagyományos filmes gép volt, egy autoscanes sokol rádióval:D Először az emberke még újan vette nemrég boltban, aztán kiderült, hogy a piacon vette 15k-ért...gratuláltam nekia jó vételhez ;)

szerk: azt magyarázták be neki, hogy a rádió a vinyó tárolója:)

[Szerkesztve]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#3889) bullseye válasza Chaser (#3888) üzenetére


bullseye
addikt

kép nincs? :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3890) Chaser válasza bullseye (#3889) üzenetére


Chaser
titán

Nincs:) [link] Sztem ő is hasonlóval büszkélkedhet:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#3891) Shadows válasza Chaser (#3888) üzenetére


Shadows
senior tag

mod

LOL fm rádió 15k :Y

[Szerkesztve]

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#3892) adik


adik
őstag

[link]

:R

Kettő, csipkebokor vessző!

(#3893) Kicker


Kicker
senior tag

hali

segítenétek a monitoros topikban... prestigio P1910 típusú monitorról kéne pár vélemény...

előre is thx :U

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#3894) pulcsi


pulcsi
tag

Hiba üzenet:

''No keyboard present. Press F12 to continue.'' :DD :DD :))

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#3895) poffsoft


poffsoft
addikt

kérdésem lenne: ismeri valaki ezt a céget közületek:[link]
köüszi...

[ Szerkesztve ]

(#3896) Shadows válasza pulcsi (#3894) üzenetére


Shadows
senior tag

régieknél F1 :C

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#3897) poffsoft válasza Shadows (#3896) üzenetére


poffsoft
addikt

Ha elég nagyot rúgsz az oldalába, továbbmegy (még az asztalnál is) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3898) Shadows válasza poffsoft (#3897) üzenetére


Shadows
senior tag

lol

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#3899) as_Rock válasza poffsoft (#3895) üzenetére


as_Rock
őstag

Mennyire kell ismerni őket? :D
Viszonylag nagy cég, HP/Compaq márkaképviselet, támogatás, stb. sok cégnek végeznek hardware/software supportot átalánydíjban, és még sok más dologgol foglalkoznak.

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#3900) Kicker válasza Kicker (#3893) üzenetére


Kicker
senior tag

cUP

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.