Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3101) Chaser válasza net84 (#3099) üzenetére


Chaser
titán

TEgnap áru érkezett, kódolás, feltöltés, vevődömping stb, ma is voltak, de nem olyan sokan, olyan 100k körül árultam. Még 7 perc és zárok..már kezdem számolni a zsetont :DD 12:00-kor megfordítom a nyitva-zárva táblát, és aztán ide be nem jön senki, kivéve egy jó bögyös vörös :))

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#3102) Shadows


Shadows
senior tag

ZÁRVA!!!! :C :C :C :C :C

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#3103) Chaser válasza Shadows (#3102) üzenetére


Chaser
titán

Én már itthonról írok :C

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#3104) net84 válasza Chaser (#3101) üzenetére


net84
őstag

Én is zártam, de annyira pontosan délbe, hogy a zárási statisztikát 12:01 perckor nyomtattam ki :)
Én viszont nem mondhatom el azt, hogy jó forgalma volt a napnak. 10.120.- Ft bruttóba :F

Read only...

(#3105) Shadows válasza net84 (#3104) üzenetére


Shadows
senior tag

35K BRUTTO :O :O :O

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#3106) TheReMiXeR válasza eziskamu (#3100) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Aha, egy ALR szerverke volt az istenátka :))

(#3107) Bruni15


Bruni15
csendes tag

Hi!
Félretettem az AQUA ban egy X2 3600+ 2*512 L2 procit (Brisbane magos).
Beraktam a gépbe... És kiderült, hogy ez egy Windsor magos proci, amit az AQUA az oldaluk szerint nem is ad. Akkor most nekem a gari mire is szól? mert a számlán, garin, a 2*512 es van, viszont nekem a 2*256 os van. Kicserélik nekem?

AMD Athlon 64 X2 3600+ @ 1,2GHz

(#3108) eziskamu válasza Bruni15 (#3107) üzenetére


eziskamu
addikt

Rossz helyre írtál szerintem :) , de egyáltalán létezik olyan amiről beszélsz, van 2*512-es 3600+ -os proci? Mert úgy tudom hogy a 3600+ és a 3800+ x2-eseke közt csak a cache méret a különbség, a freki nem. Most mondjuk csak az am2-esekről beszélek, a konkrét magokat nem ismerem. De amúgy menjél be és reklamálj, rosszabb csak nem lehet. Én vittem vissza sempront annó, mert nem 64 bites volt, pedig annak árulták, de ez a számlán is 64 bitesnek volt feltüntetve, viszont a matrica meg valamilyen sorszám alapján beazonosították, hogy tényleg az a proci, amit eladtak, és elismerték a hibát. És mivel nem volt másik tényleg 64 bitesük, csak kissebb, visszaadták a pénzt, de mondjuk ez asszem 3 munkanapon belül történt.

[Szerkesztve]

(#3109) wwenigma válasza eziskamu (#3108) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Létezik, az uj szeria, 1900on megy, 2x512.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3110) eziskamu válasza wwenigma (#3109) üzenetére


eziskamu
addikt

Ok, köszi az infót. Na akkor már bátran mehet vissza verni az asztalt.

(#3111) Gyuri27 válasza eziskamu (#3108) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én tanácsoltam, hátha valaki segit neki.
Mielőtt majd egy boltos leirja milyen birka mert sz.rt hozott el a boltból.

Köszönöm a nevében is. :R

Amd - Radeon - Ryzen

(#3112) Chaser válasza Bruni15 (#3107) üzenetére


Chaser
titán

Ki kell cserélniük, mivel nem azt adták el, amit kértél. Gondolom a prociról valami azonosítójuk van, úh az alapján 1értelművé lehet tenni, hogy valóban tőlük származik és mikor vetted. Sűrű bocsánatkérések közepette kell kicserélniük...

szerk: ma napozás volt, holnap meló,.. :U ebben a kánikulában valahogy nem jó benn ülni.. viszont majd télen:D

[Szerkesztve]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#3113) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Gondolom dobozost vett, azon meg rá vagyon írva... kukucccsss :))

(#3114) adik


adik
őstag

szószerint:

- kipróbálhatom?
- persze.
- csak mer tuti, ami zicsi.
:Y
- tessék, parancsolj.
- köszcsike
:Y

Kettő, csipkebokor vessző!

(#3115) Zofren


Zofren
aktív tag

Lehet én vagyok a hulye vagy más, de kész vagyok. Nő reggel telefonált, hogy nem indul el a gép. Fonokommel beszélt, és megegyeztek abban hogy ha behozza a gépét idoben akár ma is kész lehet. Ma 5ig vagyunk nyitva. Most telozott, hogy 3/4 5-re ér ide, és még ugye akkor is kész lesz ma. Persze ha csak a táp halt meg. De remélem nem....

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#3116) eziskamu válasza Zofren (#3115) üzenetére


eziskamu
addikt

Lesz abból még 4:55 is, ismerve a nőket :)

(#3117) szepi79 válasza eziskamu (#3116) üzenetére


szepi79
őstag

''de ugye ma még kész lesz? ráérek, megvárom...''

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#3118) amargo válasza Zofren (#3115) üzenetére


amargo
addikt

kész lett?

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#3119) adik válasza Zofren (#3115) üzenetére


adik
őstag

17:10 van, kész van már? elkészült már? meddig kell még várnia? ;]

Kettő, csipkebokor vessző!

(#3120) adik válasza amargo (#3118) üzenetére


adik
őstag

;) :R

Kettő, csipkebokor vessző!

(#3121) badgirl válasza adik (#3119) üzenetére


badgirl
csendes tag

Türelem uraim!
Ti sem vagytok jobbak! Én is vártam már pasira másfél órát, mert ötpercenként telefonált, hogy mindjárt érkezik. És igen ugyanolyan türelmetlen és hisztis tud lenni az erősebbik nem is... :R

Az élet nem fenékig tejföl... De ahol tejföl, ott nagyon!!!

(#3122) Zofren válasza adik (#3119) üzenetére


Zofren
aktív tag

már itthon vagyok. ááá dehogy lett kész. hozta a nyomtatot is hogy az sem megy. amugy tényleg 3/4re ért oda. de 15 perc alatt ma nem volt kedvem csodát tenni. holnap reggel folytatom, de a tápegység nyert. :)

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#3123) Djuree válasza badgirl (#3121) üzenetére


Djuree
félisten

nem így van ez :O
szobtársam (csaj) bement a fürdőszobába előttem. mondtam, hagy menjek már én előbb csak fogatmosok 5 perc. azt mondta siet. jóvan mondom mennyé akkor, de megnézem azt a sietést. meg is láttam sajna :( :W
benn volt másfél óráig. mikor kijött megkérdeztem mi a kukit csinált eddig :F
válasz: hajat is mosott :W :W :W
azt hittem tökön szúrom magam ott helyben...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3124) Shadows válasza Djuree (#3123) üzenetére


Shadows
senior tag

ilyenkor a melegben segíteni kell a gyengébik nemnek, meg kell a haját mosni. aztán eltelik az a kis idő [kép]

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#3125) adik válasza badgirl (#3121) üzenetére


adik
őstag

Ti sem vagytok jobbak!

őőő, sztm ez nagyon magas labda, inkább hagyom leesni ;]

Én is vártam már pasira másfél órát, mert ötpercenként telefonált, hogy mindjárt érkezik.

És ugye hogy megérte? (Ld 1. pontra elhallgatott válasz.)

És igen ugyanolyan türelmetlen és hisztis tud lenni az erősebbik nem is...

Ha szabad,h ogy kijavítsalak: nem türelmetlen, hanem lelkes, és nem hisztis, hanem hanem hanem ... akaratos? határozott? :B

:P :P

[Szerkesztve]

Kettő, csipkebokor vessző!

(#3126) adik válasza Zofren (#3122) üzenetére


adik
őstag

:DD :DD :W

Kettő, csipkebokor vessző!

(#3127) badgirl válasza adik (#3125) üzenetére


badgirl
csendes tag

Meghagylak a hitedben, hogy neked van igazad :R
Mi csajok ilyen kedvesek és önfeláldozók is vagyunk :P

Az élet nem fenékig tejföl... De ahol tejföl, ott nagyon!!!

(#3128) ML320 válasza Zofren (#3122) üzenetére


ML320
aktív tag

Nekem nyolcra ''hoztak'' két notebookot... Mennyi is az idő?

Nemet nem írok, hátha... :DDD

Ember tervez, Isten perverz...

(#3129) eziskamu válasza badgirl (#3127) üzenetére


eziskamu
addikt

Akkor én meg másképp fogalmazok, a csajok kevésbé időbuzik mint a skacok :D . Így megfelel? Mondjuk engem a buszozás is erre szoktat, bár a buszok sem a pontosság példaképei.



[Szerkesztve]

(#3130) gforce9


gforce9
csendes tag

2 apróbb poén, ez nagykerekkel esett meg, az egyik ma a másik régebben


Én: még hiányzik a dobozból a genius Q06-os speaker
Raktáros: Hmm látom a számlán hogy ott van egy Q06-S speaker. Nem is tudtam hogy van nekünk raktáron ''S''-es, azt hittem csak sima van.
É: Miért? Olyan nagy különbség van köztük?
R: Persze, az S azt jelenti Sport..... :DDD

Hálistennek a nagykerben humoruknál vannak a srácok :)

másik eset:

Új raktáros volt a nagykerben, épp betanították, meg hát persze ment az ilyenkor szokásos szivatás a régebben ott dolgozóktól, meg hát a vevőktől is, persze csak poén szinten.
É: A számlán 533-as ram van ez meg 400-as
Új srác(nagyon bamba): Az baj? Egy árban van.
É: Hát, ha adsz hozzá reszelőt, akkor tőlem oké, mert máshol van rajta a bevágás :DDD
Régi raktáros (vette a lapot egyből): Ez így nem lesz jó, mert akkor garvesztett, hozz abból a ramból amelyiken perforáció van 2 helyen, és ki lehet törni annak megfelelően, hogy 400-as vagy 533-as. Ott van a raktárban hátul, az xy alkatrészek mögött (valami kurva eldugott helyen) :DDD
A srác raktárba el, a régi eladó kiszolgál, közben vihog és a garos srácnak meséli a sztorit, én meg még 2 vevő fekszik a röhögéstől. Vagy 5 percet vártak és visszahívták... háát látni kellett volna a srác fejét :D De hát minek megy az olyan nagykerbe aki ennyire nincs képben. :D

Minden problémára legalább 2 megoldás létezik. Ezek közül az egyiket én mindig tudom! :)

(#3131) amargo válasza badgirl (#3121) üzenetére


amargo
addikt

Én simán bevallom, hogy hisztis is tudok lenni :)
Bár tény, hogs másképpen hisztizik az ''erősebbik'' nem. Én legalább hamar észhez térek :)

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#3132) eziskamu


eziskamu
addikt

Hogy egy csöppet kapcsolódjak a témához, azt már látom hogy viselitek az átlag alatti júzereket, de hogy viselitek a meleget? Csak nem már minden üzlet légkondizott?

(#3133) ML320 válasza eziskamu (#3132) üzenetére


ML320
aktív tag

Ajtó-ablak nyitva, kereszthuzat jár, a szemem már kezd begyulladni.
Panaszkodni nem merek, otthon éppen a tető cserepezik... Talán mégis jobb itt a boltban :D

Ember tervez, Isten perverz...

(#3134) Zofren válasza eziskamu (#3132) üzenetére


Zofren
aktív tag

Nos. Az eladotérben van egy légkondi, ami itt hátul a szervizben nem érződik. Szó szerint 4 fal vesz kerul, semmi ablak, csak 12 db neoncső. két ventilátor kavargat levegőt, meg a gépek ventijei. Oránként ki szoktam venni 10-15 perc pihit és kimegyek a bolt elé a levegore, vagy a szomszéd kávézoba. No meg cigiszunetem sincs, mert nem dohányzok. Amugy vérnyomásom most leesett rendesen. Vmi otlet a feltornászására? (a tápegység kézben torténő szétegetése tavaly már játszott, nagy hatással volt rám) :D

Szerk: UTP kábel elosztó kábelt keresnek. Reagálok rá hogy switch vagy hub? Egyiksem. Kábel kell.

[Szerkesztve]

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#3135) eziskamu válasza Zofren (#3134) üzenetére


eziskamu
addikt

Ugye most jól jönne egy kiborító vevő akin jól felhúzhatná magát az ember, és rendbetenne vérnyomás ügyileg :) . Amúgy passz, a só biztos emeli, de azt most nem ajánlom. Kávé? Svéd zuhany :) ? Nekem most szerencsém van, redőny lehúzva, és próbálom nézegetni a tananyagot, de még így is meleg van. Jövő ilyenkorra már énis valhol munkában tikkadok.

PS: most látom meg is jött az embered :)

[Szerkesztve]

(#3136) molecula válasza ML320 (#3133) üzenetére


molecula
csendes tag

Igen is tessék panaszkodni! :DDD
2 ablak+ajtó nyitva sehol egy szellő, dög unalom, már mennék haza.

[Szerkesztve]

Pályázatok írását, figyelését, vállalom cégek és civil szervezetek számára! sokadik nap

(#3137) TheReMiXeR válasza Zofren (#3134) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

[kép]

nekem van ilyenem készleten... keresték, mire szereztem addigra már nem kellett senkinek... de van :))

ui.:

nekünk van 3db légkondink...

1., a bejárati ajtó
2., a hátsó ajtó
3., nyeles ventilátor ami fújja a pofámba a meleget

[Szerkesztve]

(#3138) eziskamu válasza TheReMiXeR (#3137) üzenetére


eziskamu
addikt

És ez most switch vagy hub? Gondolom inkább ez utóbbi, mert ha jól tudom ahhoz nem feltétlenül kell áram, passzív alkatrészekkkel is megvalósítható. Ára?

Ha nem drága akkor egy Huawei modemre rákötve, azt előtte routerrré konfigolva máris kész a Tesco gazdaságos router :)


[Szerkesztve]

(#3139) Ygg válasza TheReMiXeR (#3137) üzenetére


Ygg
senior tag

Beszarás...
Mennyi egy ilyen rettenet?
Valami linked nincs hozzá, hogy pontosan mit tud?
Már csak szakmailag is érdekelne...
Kösz előre is...

(#3140) szepi79 válasza Ygg (#3139) üzenetére


szepi79
őstag

jaja, ez engem is érdekel, hogy hogy műxik. :D

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#3141) ML320 válasza Ygg (#3139) üzenetére


ML320
aktív tag

Emlékeim szerint csak szimpla elosztó, úgy műxik, mint egy telefonos aljzat elosztása. Lényegében két gépet rakhatsz rá, de egyszerre csak egy működik. Pontosabban ez az elmélet. Gyakorlatban kiakadt. Én meg kivágtam a francba, és beraktam egy switchet.
Azóta ha keresnek ilyet, átmegyek bunkó bótosba: ''Nincs!!! És nem is lesz!!!''

Amúgy tudod: a hálóhoz 2 érpár is elég. Csak tudd, melyiket és merre osztottad meg. :DDD

[Szerkesztve]

Ember tervez, Isten perverz...

(#3142) badgirl válasza eziskamu (#3132) üzenetére


badgirl
csendes tag

A meleggel semmi bajom.
Klíma alatt ülök egész nap, úgyhogy már a kardigánomat is felvettem.
A pasik itt nyafognak, hogy meleg van, én meg megfagyok, mert pont az én nyakamba potyog az összes rozmár, fóka jegesmedve a klímából :O
Én melegedni járok ki az udvarra...

Valaki felmelegíthetne... :B

[Szerkesztve]

Az élet nem fenékig tejföl... De ahol tejföl, ott nagyon!!!

(#3143) bobsys válasza badgirl (#3142) üzenetére


bobsys
addikt

azért ugye tudod, hogy egy elég magas labdát sikerült feladnod :DDD

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#3144) ML320 válasza badgirl (#3142) üzenetére


ML320
aktív tag

:C
Ilyen kijelentést tenni itt felelőtlenség...

[Szerkesztve]

Ember tervez, Isten perverz...

(#3145) szepi79 válasza ML320 (#3144) üzenetére


szepi79
őstag

itt, mint a boltos topikban, vagy itt mint a PHn? :DDD (bár gyanitom mindegy, az ivararány megegyezik nagyjából)

én csak azt az illetőt sajnálom, aki majd jelentkezik, mert sehogy se tudja majd magáról levakarni a ''meleg'' jelzőt :D

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#3146) ML320 válasza szepi79 (#3145) üzenetére


ML320
aktív tag

Off sztori, de tanulságos:
Egy volt barátnőm jegyezte meg:
- Csak azért cigizek, mert megszoktam, hogy van valami a számban és a kezemben.
Mire én:
- Ezt nem gondoltad teljesen végig. :DDD :DDD :DDD
A csajszi elvörösödött, majd egy olyan taslit kaptam, hogy ... Meg sem érdemeltem, és belőle sem néztem ki...

Ember tervez, Isten perverz...

(#3147) TheReMiXeR válasza ML320 (#3141) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

kb. ezt írtam volna én is :))

:C

(#3148) eziskamu válasza TheReMiXeR (#3147) üzenetére


eziskamu
addikt

Na akkor a te elosztód is olyan amiről ML320 írt, és nem működött?

(#3149) Shadows válasza badgirl (#3142) üzenetére


Shadows
senior tag

tudod ilyen időben zihálni??!!! jó dolog

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#3150) eziskamu


eziskamu
addikt

Ok zihálni bizti jó dolog, de engem még mindig az a nyamvadt elosztó izgat jobban :DDD
Bocs hogy ilyen perverz vagyok :) . Amúgy felmentem az oldalra ahonnan a kép származik de a képen látható cucc egy telefon/ethernet közösítő/szétbontó.
Szóval a nagyker szerint ez az elosztó:
[kép]
Ja meg olyat is olvastam hogy passzív hubokkal akkor megy a háló, ha kézzel a hálókarikat 10 Mbit, half-duplex-re álítom, mondjuk ezzel csak annyi a bajom hogy a Huaweit marhára nem lehet így állítani, vagy csak még nem találtam a módját.
Bocs az offért.


[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.