Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34151) iday


iday
aktív tag

Nagyon átcsaptatok anime topicba. :U

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#34152) pw12345 válasza pycur (#34132) üzenetére


pw12345
aktív tag

Nekem, azok a kedvenc meséim, amik úgy kezdődnek, hogy kinyitja a száját a politikus...
Ilyen Full Metal Panic Fumoffu, Midori no hibi, meg hasonló, elmebeteg terméket, amin dögleni lehet a röhögéstől tud valaki ajánlani?

És egy kis off: korszerű 486, monokróm laptop, képernyő kifehéredett (nagyon halványan látszik, de használhatatlan), inverteren cseréltem egy kiégettnek látszó kondit, de semmi javulás, mi lehet :F

(#34153) Klaus Duran válasza pw12345 (#34152) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Ixion Saga

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#34154) F.E.K.. válasza pw12345 (#34152) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Kontraszt/fényerő? A korabeli mobil gépek többségén még kézzel lehetet állítgatni egy-egy fizikai csuszkával. A nagyon fehér kép pont olyan mint amikor valamelyik régi (gyűjtemény, van üzemképes T-1000 is ;)) notin túlhúzom a csúszkát.

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#34155) *Ropi* válasza F.E.K.. (#34154) üzenetére


*Ropi*
félisten

A SkyNetes távvezérlő is megvan a T1000-hez? ;) :DDD

(#34152) pw12345: Az még plazma kijelzős?

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#34156) opr válasza pw12345 (#34152) üzenetére


opr
veterán

Gintama! Hihetetlen elmebeteg az egész, Én már vagy háromszor végignéztem, de még mindig találok benne olyat, amit eddig nem vettem észre és lehet rajta röhögni. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#34157) pikszel válasza mongi (#33971) üzenetére


pikszel
őstag

Ránézésre megcsúszott az kétszer is. De az milyen súlyzó már, hogy visszapattintja annak reményében, hogy jó lesz az úgy, menni fog. Kis hibával a zongora is működik. :DDD

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#34158) F.E.K.. válasza *Ropi* (#34155) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Az még nincs, de sok egyéb igen.. (Ramdisk bővítés, külső floppy meghajtó, ilyesmik akadnak)

Amúgy ez az
[link]

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#34159) SityiSXT


SityiSXT
őstag

A mai nap aranyköpése:
"És cloud alapú internet-szolgáltatást is nyújtanak?" A kollégákkal nagyon :DDD ezen...

(#34160) *Ropi* válasza F.E.K.. (#34158) üzenetére


*Ropi*
félisten

A Terminátorra próbáltam utalni a T1000 + SkyNet-es szóviccel. ;)

Igaz, a nagyobb modellektől (T3xxx) volt plazma...

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#34161) ViZion válasza *Ropi* (#34160) üzenetére


ViZion
félisten

Igen, a Westinghouse az plazma volt, nem lézer...
T-800 és T-600 is rohangált olyanokkal, "alaptípus". :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#34162) pw12345 válasza Klaus Duran (#34153) üzenetére


pw12345
aktív tag

Thx, majd ránézek :R

#34154) F_E_K_
Kösz, azért, annyi eszem van/még nem vakultam meg, annyira, hogy ne b-ssza ki a szemem a kontraszt/fényerő poti. Fél órát ment kb., utána kifehéredett és úgy is maradt, huzigálhatod a csúszkákat.

(#34155) *Ropi*
LCD. A plazma narancsos lenne, már régen rossz, ha az kifehéredik.

#34156) opr
Kösz, majd megcsekkolom.

(#34163) F.E.K.. válasza *Ropi* (#34160) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Hát ez még nem folyékony fém ;)

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#34164) F.E.K.. válasza pw12345 (#34162) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Nem a csúszkára gondoltam hogy nem vetted észre, hanem annak a résznek a lehetséges hibájára tippeltem... (Akár kontakt hiba is lehet simán, vagy az azt vezérlő rész kergülhetett meg)

[ Szerkesztve ]

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#34165) F.E.K.. válasza ViZion (#34161) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Azt mondjuk sosem értettem hogy a skynet miért csak a hagyományos fegyverzetet erőlteti. Hol marad a vegyi és biológiai hadviselés? Ezeknek a fő hátránya hogy a saját/civil egységekre is visszahathat valamint humanitárius szempontból sem szerencsés... Namost ez esetben egyik sem áll fent, a gépeket nem zavarja mondjuk a mustárgáz, cserébe egyszerű gyártani. Vagy egy alapos vírus fertőzésnek sem örülnének az ellenálók (pl. egy kis hagyományos lepra, pestis a zsákmányolt fegyvereken.. és még nem is voltam túl "kreatív").

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#34166) Syl válasza F.E.K.. (#34165) üzenetére


Syl
nagyúr

Csak akkor nem lenne belőle film. 5 perc alatt letudnák a harcot és kész. :U

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#34167) *Ropi* válasza ViZion (#34161) üzenetére


*Ropi*
félisten

+ (#34162) pw12345: Köszönöm nektek, utólag észrevettem. :)

(#34163) F_E_K_: :D

(#34165) F_E_K_: Mert forgatókönyv írók tudták, hogy akkor csak 1 részes lenne a film nem pedig 4, ami 4x akkora kas(s)za. :DDD

(#34166) Syl: Megelőztél. :))

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#34168) TESCO-Zsömle válasza F.E.K.. (#34165) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Na ja... A "fekete halálnak" mai napig nincs ellenszere...

De már az embereknek is van doomsday device-uk, ami a gépeket is ki tudja irtani...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#34169) rgeorge válasza TESCO-Zsömle (#34168) üzenetére


rgeorge
addikt

Offoffoff: de van, antibiotikum.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#34170) Mercutio_ válasza TESCO-Zsömle (#34168) üzenetére


Mercutio_
félisten

A pestis sima baktérium, azt legyakja az antibakti, ha időben beadják.
A mutálódott, vagy épp kórházakban kialakult multi-rezisztens vírusok, na az a kemény.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#34171) TESCO-Zsömle válasza Mercutio_ (#34170) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Kutyaház?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#34172) ViZion válasza F.E.K.. (#34165) üzenetére


ViZion
félisten

Ejj, hát nem olvastad a Terminátor könyveket? :Y

Nah, ott le van írva szépen, hogy a Skynet amúgy nyersanyag gondokkal küzd, nem tudja ontani a gépeket, pedig a gyárai megvannak. Ráadásul a "hatalma" közel sem teljes, se dél-Amerika, se a többi, kevésbé iparosodott, fejlett régió felett nem tudott felülkerekedni. Voltak biológiai fegyók, de elszigetelt gerilla csoportok vannak, nem tud hatékonyan terjedni. Mivel sok kis csoport van, nem tudja, h hol, így azt sem tudja hol vesse be... Vaktában mustárgázt szórni több nagyvárosban... eléggé nehézkes. De ettől a foglyokon még kísérletezett, volt könyvben, h foglyokat szabadítottak ki, akikre mindenféle kísérletek vártak.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#34173) Mercutio_ válasza TESCO-Zsömle (#34171) üzenetére


Mercutio_
félisten

:F

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#34174) TESCO-Zsömle válasza Mercutio_ (#34173) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ebola.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#34175) azbest válasza ViZion (#34172) üzenetére


azbest
félisten

A könyvekkel csak óvatosan. Nem egy nem annyira hivatalos könyv is van, pl Nemes István is írt álnéven ilyeneket [link]. Egyébként egészen érdekes könyvek, de a hivatalos univerzumból lehet kilógnak azok is (, már ha van egyáltalán hivatalos).

(#34176) Mercutio_ válasza TESCO-Zsömle (#34174) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az vírus, szóval eleve sz*pó.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#34177) TaaT


TaaT
veterán

Hogy pörögnek az OFF témák :D

Ezzel kapcsolatban, volt a natgeon vagy hol egy műsor amiben azt taglalták a szakértők milyen háborút vívnának ellenünk az idegenek ha meg akarnák szállni a fődet.

A műsor szerint a lejönnek közénk és gerillaháborút vívnának ellenünk taktika lenne kb az utolsó amit megkockáztatnának, helyette mesterséges cunami, biológia fegyverek stb lenne a bevált módszer. :)

Give them hell Ukraine!

(#34178) ViZion válasza TaaT (#34177) üzenetére


ViZion
félisten

Erről is volt film már... a címe nem jut eszembe. Ilyen szöcskeféle lábuk volt. Csinálták a globális felmelegedést, hogy nekik majd jó legyen... Az biztos, h olyan támadás kell, amit észre sem vesznek. Ameddig lehet, el kell húzni nyílt harc nélkül.

Jah, volt még egy, talán a V-ben. Idegenek jöttek, hogy jaaaaj, gyünnek a gonoszok, nézzük meg. És jöttek. De mire ideérnek, csinálunk veletek egy sukár puskát'oszt elkenjük a szájukat. Mire kiderült, h fake az egész, velünk akarták megépíttetni a földi életet leabáló gépet... Rafkósak ezek :K :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#34179) Klaus Duran válasza TaaT (#34177) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Vagy mint a Csillagkapuban. Lassan sterilizálni az emberiséget.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#34180) -=RelakS=- válasza ViZion (#34178) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Galaktikus Támadás (The Arrival)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#34181) ViZion válasza -=RelakS=- (#34180) üzenetére


ViZion
félisten

:R

Sterilizálós/szabályozós pl. a Gattaca vagy a christopher Lambertes valami, a börtönös de nem jut eszembe a neve... bakker, agyban már pakolom a cuccaim (fizikailag is), keddtől péntekig németbe.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#34182) Darkness válasza ViZion (#34181) üzenetére


Darkness
aktív tag

Fortress :)

Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

(#34183) azbest válasza TaaT (#34177) üzenetére


azbest
félisten

A legszebb az egészben az, hogy évtizedek óta sugározzuk az űrbe az emberiség kiirtásának jobbnál-jobb módjait, amelyet mit szórakozásból nézünk. Lásd tévé :D

(#34184) Syl válasza azbest (#34183) üzenetére


Syl
nagyúr

Kapcsolat :D

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#34185) F.E.K.. válasza ViZion (#34172) üzenetére


F.E.K..
senior tag

De, jópárat olvastam, de ettől még fenntartom a dogot.

Persze az igaz hogy valóban rövid lenne a film ebben a formában ;)

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#34186) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Szerintem témába vág, hátha vittek már ilyet hozzátok :D

A tulaj egy hónapig nem használta, majd nem értette, miért nem működik rendesen

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#34187) PhilBrick válasza -=RelakS=- (#34186) üzenetére


PhilBrick
őstag

Kétségeim vannak, a gombák nem szoktak fejjel lefelé nőni. :N

(#34188) -=RelakS=- válasza PhilBrick (#34187) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Nahátmár...
Biztos nem volt a videókártya nyákjának a színe kompatibilis a gombával, és ez bezavart

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#34189) pw12345 válasza F.E.K.. (#34164) üzenetére


pw12345
aktív tag

Gondoltam rá, ha kiderítem az asszony merre hányta el a multiméterem, majd kimérem a potmétereket, nem mindkét véghelyzetben 0 ohm ellenállást fejtenek-e ki. Bár gyanítom ennél komplexebb a probléma, mert
ez fokozatos kopással alakulna ki, ez meg két másodperc alatt fehéredett ki, úgy, hogy nem birizgáltam
a gombokat.
Ha az azt vezérlő rész kergült meg, akkor meg vagyok lőve. Ahhoz műszerésznek kell lenni, lehet az sem tud vele mit kezdeni kapcsolási rajz, hibadiagnosztikai utasítás hiányában.

(#34190) shteer válasza -=RelakS=- (#34186) üzenetére


shteer
titán

Kamu. Tápanyag es víz nélkül nem nő gomba.

..szerintem jónak tűnik

(#34191) MasterMark válasza shteer (#34190) üzenetére


MasterMark
titán

Pára + por?

Switch Tax

(#34192) shteer válasza MasterMark (#34191) üzenetére


shteer
titán

Pára kevés. A por is, de amúgy se látni port a képeken.

..szerintem jónak tűnik

(#34193) MasterMark válasza shteer (#34192) üzenetére


MasterMark
titán

Mert megette a gomba. :D

Egyébként valaki beazonosíthatná a gombát, és akkor ki lehetne nyomozni.

Switch Tax

(#34194) XtremLor válasza shteer (#34192) üzenetére


XtremLor
őstag

A vga patyolat por sincs rajta tiszta a nyak, a pc tobbi resze viszont szep poros:)
Nem igy nez ki egy vga amit nem szedtek ki a gepbol. x ideje.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#34195) danih válasza XtremLor (#34194) üzenetére


danih
addikt

Topikja is lett :) Gomba fajtáját is megírta már valaki.

[ Szerkesztve ]

(#34196) Armahun válasza shteer (#34190) üzenetére


Armahun
addikt

Meg nem hülye az a gomba, hogy lefelé nőljön.
ha tényleg a helyén lett volna a kártya, akkor oldalra felfelé törekedtek volna nőlni.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#34197) -=RelakS=- válasza shteer (#34190) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Nem egészen kamu, de azért rásegítettek
Aki ért oroszul, az fordíthat :DDD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#34198) shteer válasza -=RelakS=- (#34197) üzenetére


shteer
titán

tehát az eredeti sztori kamu. "kicsit" :K

..szerintem jónak tűnik

(#34199) totron


totron
addikt

Pszichokártya.

(#34200) mongi válasza totron (#34199) üzenetére


mongi
senior tag

Elrágsz 2 gombát és már megy is az 5D :D

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.