Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33251) TaaT válasza DeFranco (#33240) üzenetére


TaaT
veterán

Tudom, kicsit tréül fogalmaztam :B

totron: Velem is előfordul. :)

Give them hell Ukraine!

(#33252) TA68 válasza wolfman (#33249) üzenetére


TA68
senior tag

Hát igen, és hülyére is keressük magunkat vele.

Múlthéten egy fiatal házaspár: Kellene egy használt számítógép, amin a gyerek tud játszani az új játékokkal, mert a mostanin már nem mennek. Az új gépet fel kellene telepíteni, és régi gépről át kellene mindent menteni.
- És mennyi pénzt szántok rá?
- Max 30 ezret.
- Akkor sajnos nem tudok segíteni, mert ennyiből nem lehet kihozni.

Aznap felhívott, hogy talált egy csókát, aki 30-ból nagy teljesítményű gépet rak össze neki. Két nap múlva mehet is érte.

(#33253) totron válasza TA68 (#33252) üzenetére


totron
addikt

Kérd meg, hogy számoljanak már majd be a játékélményrõl is. 30 eddig a rekord? 20 magasságában nem makacskodott még senki? Ne aprózzuk el.

(#33254) -=RelakS=- válasza totron (#33253) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Pontosabban aprózzuk el, nem? :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#33255) totron válasza -=RelakS=- (#33254) üzenetére


totron
addikt

Amennyire csak lehet. Azt is kispályán, céltudatosan.

(#33256) shteer válasza TA68 (#33252) üzenetére


shteer
titán

Biztos 600-as táp van benne, az meg már nagy teljesítmény.

..szerintem jónak tűnik

(#33257) TA68 válasza totron (#33253) üzenetére


TA68
senior tag

A nyakam teszem rá, hogy nálam fog még az a "Gamer" gép kikötni.

(#33258) TaaT válasza TA68 (#33257) üzenetére


TaaT
veterán

Épp írni akartam hogy majd viszik hozzád mert gyorsítani kellene a gépen, biztos a rendszer a lassú rajta. :D

Give them hell Ukraine!

(#33259) TA68 válasza shteer (#33256) üzenetére


TA68
senior tag

M-Tech :D

(#33260) UnSkilleD válasza TA68 (#33252) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

és ezért minek hív fel? hogy a képedbe dörgölje hogy szar vagy? :F

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#33261) TA68 válasza UnSkilleD (#33260) üzenetére


TA68
senior tag

Ő talált olyat, aki nem akarja úgy lehúzni, mint én.

(#33262) Tim82 válasza TA68 (#33259) üzenetére


Tim82
nagyúr

M-Techről jut eszembe, nemrég került hozzám egy olyan Lenovo Thinkcentre M55, amelyiknek a gyári tápja ki lett cserélve egy 420W-os M-Tech ATX tápra. Természetesen nem indult a gép, illetve ventilátorpörgetés fekete képernyő mellett volt a hibajelenség.

Másnak is olyan könnyű javítást kívánok, mint ez volt - M-Tech táp kivesz, eldob, FSP ATX-400PNR betesz.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33263) TA68 válasza TaaT (#33258) üzenetére


TA68
senior tag

Ja, dobjam rá a win 10-et, mert szaggat rajta a Far Cry. :D

(#33264) bullseye válasza TA68 (#33252) üzenetére


bullseye
addikt

Legalább megkérted őket, hogy a gyerekkel egyeztessenek, ha kicsit is ért hozzá, meg próbáljanak ki pár játékot vásárlás előtt? Mert ha nem, tényleg lesz még belőle pár köröd. Bár így is - úgy is.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#33265) ViZion válasza TA68 (#33252) üzenetére


ViZion
félisten

Melyik alkatrészre szánnak 30k-t? :U
Nézzék meg neten, h mi is egy alaplap+proci páros ára, ami ilyen "belépő gémer", ahhoz a 4 GB ram -mert szerény vagyok, de amúgy ma már 8 ajánlottabb... de ezeket nem lehet meggyőzni, menjen.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33266) philoxenia válasza ViZion (#33265) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Na most játékról nem volt szó, lehet a minecraft meg a farmville is szaggatott már

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#33267) KaiotEch válasza philoxenia (#33266) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Van még farmville? Bár simán lehet, FB-on 1,5 éve nem jártam és legalább 30 évig nem is fogok! :P

(#33268) TA68 válasza bullseye (#33264) üzenetére


TA68
senior tag

Nem kértek ők az én tanácsaimból, mikor a "mester" megmondta nekik, hogy nagy teljesítményű gép lesz. Ha hozzám kerül, majd beszámolok róla, hogy milyen.

(#33269) ViZion válasza TA68 (#33268) üzenetére


ViZion
félisten

Ultimate Performance Gamer PC... egyenesen 2005-ből!!! :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33270) totron válasza KaiotEch (#33267) üzenetére


totron
addikt

E döntésre meg hogy jutottál?

(#33271) philoxenia válasza totron (#33270) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

mermostezamenő ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#33272) TA68 válasza ViZion (#33269) üzenetére


TA68
senior tag

Biztos hasít rajta azixpé. :DDD

(#33273) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

30k -ból simán kijön...

[link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#33274) #21346560 válasza philoxenia (#33273) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ne hüjéskeggy! Mán csak a hőmérő miatt is megéri!!! :DDD

(#33275) shteer válasza philoxenia (#33273) üzenetére


shteer
titán

esztétikus, erős, halk

..szerintem jónak tűnik

(#33276) TA68 válasza philoxenia (#33273) üzenetére


TA68
senior tag

Váóóó......Ez a hőmérős ház igazán lenyűgöző, kombinálva a belső világítással. Igazi Gamer gép. Ha előbb linkeled ajánlottam volna nekik. :D
Ez tetszik: "Az ár tartalmazza az ingyenes házhozszállítást!! Csere Is Érdekel!!"
Ingyen is odaadom, csak valaki vigye már a francba. :DDD

(#33277) TA68 válasza philoxenia (#33273) üzenetére


TA68
senior tag

Jobban megnézve a képeket, egy Enermax táp van benne, ami talán még ér is valamit, bár az is megette már a kenyere javát.

(#33278) Mercutio_ válasza TA68 (#33268) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én a helyedben amint feltűnnek a bejáratnál jelezném, hogy lehet visszafordulni, keressék a "mestert", akitől a gép van.
Persze lehet neked bejön a sz*pás más gépével gombokért... ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33279) TA68 válasza Mercutio_ (#33278) üzenetére


TA68
senior tag

Azért az érdekes, hogy soha nem ahhoz viszik vissza panaszkodni, akitől vették. Gondolom rövid úton elhajtja őket. Az ilyeneket csak azért nem küldöm el rögtön a halál fa..ára, hogy a képükbe tudjam mondani mekkora sz@rt vettek. Ennyi elégtétel nekem is jár. ;]

(#33280) wolfman válasza TA68 (#33252) üzenetére


wolfman
veterán

Aznap felhívott, hogy talált egy csókát, aki 30-ból nagy teljesítményű gépet rak össze neki. Két nap múlva mehet is érte.

Ezt nem értem. Elment tőled, de még vissza is telefonált, hogy beszámoljon, hogy egy harmadik féltől szerzett gépet, ezzel úgymond rádpöccintse a fikáját. Milyen mentalitás már ez, hogy még vissza is szólunk a korábbi boltosnak, hogy na látod paraszt, meg tudtam oldani!?

Mert ugye az teljesen rendbe van hogy a piacon látváyosan alkudozik az ember, hogy na majd megyek tovább biztos lesz olcsóbb, de ott nyílvánvaló és kell is alkudozni, de hogy vissza is hív, hogy hencegjen (amire mondjuk pontosan tudod hogy rosszul járt), hallatlan.

(#33260) UnSkilleD: Na eljutottam a kommentedig. Pont ezt nem értem én se, de látom másnak is feltűnt.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#33281) wolfman válasza TA68 (#33279) üzenetére


wolfman
veterán

Kábé így képzelem el a beszólásodat! :D

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#33282) KaiotEch válasza philoxenia (#33273) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Biztos nincs elektroszmog :D

(#33283) totron válasza wolfman (#33280) üzenetére


totron
addikt

Nagyon egyszerű, az emberek szeretnek nyerni, győzni, vagy bármit, ami áthallásaiban, saját fogalmaik szerint hasonlít erre az érzésre és simogatja az egójukat. Ha ez veszélybe kerül, ellenpontozni kell (itt: visszaszólni). Mindez saját szintjükön kerül abszolválásra. A dolog szörnyűségessége, hogy TA68 tényleg számíthat látogatásra, lévén szégyenérzetük nulla, nem is látják át sokszor sem morálisan, sem logikailag az ilyen köröket, akkor sem, ha ők keltették ezeket vagy különösen akkor nem? :) Meg említettétek, hogy nem ugyanahhoz megy vissza, aki átvágta, milyen igaz. Erre két okot látok: egyrészt a klasszikus konfliktuskerülés, meg aztán jellemző az átmenetek hiánya az embertársak megítélésében: ez szupertudős/hős, a másik lúzer, csúnya átvágóbácsi. Jajj annak, aki belecsusszan bármelyik skatulyába is! De ne gondolja senki, hogy nincs kiút, van, ha szégyenünket (elhajtottak, átvágtak) kell palástolni, az eddigi csúnyaarc (TA68, figyelsz? :D ) mégis inkább legyen már szuperhős és "új lap" címén felkeressük, hiszen több szem csak többet lát alapon. De bár ne lenne kilépés a skatulyás gondolkodásból, mert ez, hogy van pofa az ilyenhez, ha lehet, mégrosszabb. A legszebb rész, hogy mivel más szinten rezegnek, képbe röhöghetsz, dühönghetsz, higgadtan megpróbálhatod elmagyarázni, jórésze nem fogja érteni, talán még egy jó adag pökhendiséget is belevisznek ó, mintegy "értem, de nem érdekel" reakcióként. Szeretném kifejezni elismerésem azok felé, akik ilyen esetekben képesek nyelni egy nagyot, én nem. Kívánom, hogy ne legyen ennyire sarkított ez az eset sem, illetve inkább ne folytatódjon semmilyen irányba.

(#33284) macilaci78 válasza philoxenia (#33273) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A 2. mar a jogtiszta oprendszer miatt is megeri. :))

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#33285) ViZion válasza wolfman (#33280) üzenetére


ViZion
félisten

"talált egy csókát, aki 30-ból nagy teljesítményű gépet rak össze neki"
Több ilyet ismerek. Asszony kapott laptopot, újat, SSD-vel. Kérdezi mennyi volt? Hááát, ócó, olyan 30 + egy kicsi.

Haver vett VGA-t. 270X-et... 12k-ért. Mikor kiment a felesége, akkor kicsit többet mondott, de hát vannak csodák. :D

Szal. vádaskodtok, közben meg lehet apu vett neki i5-üt, csak 30k locsolópénzt kellett beleadnia... :U

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33286) wolfman válasza ViZion (#33285) üzenetére


wolfman
veterán

locsolópénz, pff.

Van nekem egy haverom, aki egyke gyerek a családban. Annyira el van kényeztetve a rokoni körben (vagyis volt régebben), hogy egy húsvét alkalmával összelocsolt magának egy számítógépet (89.000Ft körül akkortájt) :D Tudták, hogy kell neki és mindenkitől úgy kapott a rokonoktól, hogy kijött egy korrekt gép. Ott pislogtunk amikor mesélte. Neki ez tök természetes volt, hogy ennyi pénzt kap. Persze azóta sem teljesen tudja hogyan működik a világ anyagiakban.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#33287) sptkyle válasza ViZion (#33285) üzenetére


sptkyle
senior tag

Az azért más...
Nekem is van barátom, aki alól hirtelen húzták ki a PC-t, és kellett neki sürgősen valami használható, de anyagilag nem engedhette igazán meg. Mondta 20k-ja van rá. Lett 20k-ból gépe. (bár a másik kb 40-et én tettem hozzá, de arról nem kell tudnia. :) )

De azért a "Találtam valakit" emberek nemigen szoktak jófejek lenni. :P

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#33288) totron válasza ViZion (#33285) üzenetére


totron
addikt

Mikor kiment a felesége
Papucs-e?

(#33289) TESCO-Zsömle válasza totron (#33288) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Csak tapasztalt. Nőkkel úgy általában nem lehet verbálisan érdemben kommunikálni. Az érvek/magyarázatok lepattognak a magabiztos hit faláról...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#33290) thesound válasza TESCO-Zsömle (#33289) üzenetére


thesound
őstag

Az érzelmeikre kell hatni. Nézd milyen szép ez a notebook, milyen jól megy a szuper függönyhöz amit te választottál és milyen modernul néz ki az asztalon...stb. :DDD
Továbbra sem fog neki tetszeni, de ráhagyja.

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#33291) madgie válasza TESCO-Zsömle (#33289) üzenetére


madgie
titán

- Cseréltem.
- Rá kellett fizetni?
- Dehogy.
- Jó.

(#33292) bullseye válasza totron (#33288) üzenetére


bullseye
addikt

Itt senki sem papucs, csak máskor kemény...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#33293) TESCO-Zsömle válasza madgie (#33291) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Erre jó a zárt gépház. A teljes gépet kicserélheted, akkor sem látszik. ;]

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#33294) Balinov válasza madgie (#33291) üzenetére


Balinov
félisten

slusszkészpassz! :C :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#33295) Out válasza madgie (#33291) üzenetére


Out
addikt

Nyilván ez a beszélgetés akkor is működik, amikor a nő hazaállít egy új táskával :P

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#33296) madgie válasza Out (#33295) üzenetére


madgie
titán

Azt észre sem veszem :D

(#33297) Mercutio_ válasza wolfman (#33280) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mit nem értel?
Újabb bizonyítékot talált rá, hogy a PC-boltosok lehúzós/átqrós arcok, és jelezte "finoman", hogy őt nem lehet hülyének nézni :N :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33298) #90933760 válasza thesound (#33290) üzenetére


#90933760
törölt tag

Guminőt kell tartani.

(#33299) TaaT válasza wolfman (#33286) üzenetére


TaaT
veterán

Azt is mond meg hogy abból a pénzből ki vette meg azt a gépet. ;]

Give them hell Ukraine!

(#33300) ViZion válasza bullseye (#33292) üzenetére


ViZion
félisten

:R

Baltoafarkas: guminő az problémás, azon nem lehet elnyomni a cigit... ;] :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.