Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33351) -=RelakS=- válasza wolfman (#33350) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ez is jogos.

Kár volt bele-blabla :R

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#33352) Hintalow válasza wolfman (#33350) üzenetére


Hintalow
senior tag

Azt azért nem tudom ilyen infót hogy tudnak lehagyni, én ha cégnévre rendelek, akkor az adatok megadásánál a címzett nevéhez szoktam írni, hogy Jóska Pista (XY bolt) ezeket az adatokat meg a webshop sablonok egy az egyben kitolják címzéskor nyomtatásba, max akkor maradna le, ha a t. bolt önhatalmúlag szerkesztené a címzett mezőt, ilyet meg a legtöbb akkor sem csinál, ha te kéred rá külön :D

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#33353) cbmfan


cbmfan
senior tag

urak, van valami ötletek, hogy HD5670 miért nem ad képet egyik restartról a másikra egyik kimeneten sem? próbáltam négy különböző chipsetes lapban, két monitorral. pittyen, indul rendszer, helyzet ugyanaz.

(esetleg nincs valakinek fölösben valami hasonló?)

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#33354) MasterMark válasza cbmfan (#33353) üzenetére


MasterMark
titán

Milyen gyártó?

Switch Tax

(#33355) cbmfan válasza MasterMark (#33354) üzenetére


cbmfan
senior tag

Gigabyte, gyárilag Zalman VF700 hűtővel, konkrétan ez.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#33356) Speed® válasza cbmfan (#33353) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

(#33357) #64791808 válasza Speed® (#33356) üzenetére


#64791808
törölt tag

Kellene olyan gomb a PH-ra, hogy "Küldök neki egy talicska kanos apromajmot".

Ha lenne ilyen gomb, ezert a viccert en most kuldenek :D

(#33358) philoxenia válasza Speed® (#33356) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Új segédet vesz fel az öreg patikus, s mielőtt az első éjszakai ügyeletre kerülne sor, imígyen oktatja:
- Egyszerű dolog ez, fiam! Ha öv alatti panasszal jönnek, adj ricinust, ha öv felettivel, aszpirint.
Másnap reggel a segéd boldogan referál:
- Főnök úr, valóban nem volt semmi baj. Egy eset kivételével a tanácsai szerint jártam el.
- Ez valami speciális beteg volt, fiam?
- Igen. Bejött egy csodálatos, fiatal nő, szétrántotta a kabátját, alatta nem volt semmi, esdeklően rám nézett és azt mondta:
- Szépfiú, egy éve nem láttam férfit!
- Na, ennek szemcseppet adtam!

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#33359) Utka válasza philoxenia (#33358) üzenetére


Utka
tag

:W
Anyám borogass! Hétfő hajnalban ..... :))

[ Szerkesztve ]

Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

(#33360) philoxenia válasza Utka (#33359) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Rákerestem. Őt az anyja borogatja... :U

;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#33361) wolfman válasza cbmfan (#33353) üzenetére


wolfman
veterán

Lehet tudok gyógyírt a panaszodra.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#33362) MR_Joe válasza wolfman (#33361) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Én is. hardverapro.hu :DDD

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#33363) shteer válasza MR_Joe (#33362) üzenetére


shteer
titán

Csak meg kell sütni kicsit ;]

..szerintem jónak tűnik

(#33364) XtremLor válasza shteer (#33363) üzenetére


XtremLor
őstag

Makulatlan allapot, fogd es vidd garancia!

;]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#33365) cbmfan


cbmfan
senior tag

képek egy notiról:

1 2 3 4 5

de hisz tegnap még működött!

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#33366) -=RelakS=- válasza cbmfan (#33365) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Biztos azért nem megy, mert össze lett ragasztgatva kis narancs színű nyilakkal! ;]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#33367) Akybron válasza -=RelakS=- (#33366) üzenetére


Akybron
aktív tag

Csak újra kell rakni a windowst...

73&DX HA5OJN

(#33368) demerion válasza cbmfan (#33365) üzenetére


demerion
tag

Élőlények nem voltak benne? :O

[ Szerkesztve ]

(#33369) pw12345 válasza cbmfan (#33365) üzenetére


pw12345
aktív tag

Pajtalelet :F Chip Foose rémálma, újjáépítés előtti állapot. ;]
Olybá tűnik, mintha belehajították volna némi 3,14sába. :U
Alaposan moss utána kezet, mert rád jöhet a murányi qtya effektus!

(#33370) tsiga18 válasza pw12345 (#33369) üzenetére


tsiga18
tag

természetesen ezt a gépet is nemdohányzó, megkímélt, garázsban tartott nő használta :))

(#33371) shteer válasza cbmfan (#33365) üzenetére


shteer
titán

Acer?

..szerintem jónak tűnik

(#33372) Mercutio_ válasza tsiga18 (#33370) üzenetére


Mercutio_
félisten

És csak ritkán, mert volt mellette céges is! ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33373) yozsee11 válasza shteer (#33371) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Vagy SNSV :DDD

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#33374) ViZion


ViZion
félisten

Tegnapi epic: polgár hív, h vett lapost, nincs wifi. OK, kiugrok, mondom vagy jelszó, vagy driver, vagy vmi router konfigolás... majdnem.
Ős-öreg (talán 2009-es) Turion HP lapos, 1 GB rammal, ahogy azt kell a win 7 felpöccentve, lassú is, mint a fos. Kiderült, h a laposban nem jó a wifi modul, nem szerelgettem, eszközökben sem jelenik meg, kapcsolójára sem reagál, biosban sincs semmi beállítás hozzá. Mondom egyszerűbb sticket hozni. Közben dumálunk, mondja, h egyik "barátja" adta el, ő csak kábellel használta, mert az gyorsabb... aham, szal. a wifi már halott is volt.

Majd csak kibökte: valahogy gyorsítsam fel. Mondom NEM, ezt nem lehet. Költeni lehet rá (SSD, RAM), de ebből akkor sem lesz bikaviadal... és árban megduplázzuk, amiből szinte újat vehetett volna...
Kibökte, h lealkudta 35-re... de akkor ezek szerint sok volt érte... Hát ja, sok, mert nem lehet használni, index betöltés 5 perc, cikk megnyitás szintén, a vinyó majd kiugrik, úgy swappol.

Mondom kis linuxal netezés, filmnézés még menne rajta... ja, linux? Azt nem. OK, akkor van wifi, viszlát.

De valahogy gyorsítssam meg, nézzek bele ami kell, mennyi lenne. NEM, ilyen régi géphez csak használt cuccok vannak, azzal nem foglalkozom, viszlát. Azérrt hogy ne legyek paraszt, még megadtam Wolfman számát... ;] :DDD (neeem, sajna nincs meg... :o )

Az örök tanulság: vásárlás ELŐTT kell megkérdezni a szakit, h jó vétel-e... szerintem.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33375) Utka válasza cbmfan (#33365) üzenetére


Utka
tag

:))
A gondos tulaj vásárlás után ledukkózta WD40 -el. :D ;]

Offon kívül: Mennyiért vállható egy ilyen dzsuvátlanítás? Tudom, nincs az a pénz. Már amiért kihagyom... :DDD

[ Szerkesztve ]

Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

(#33376) Alg válasza ViZion (#33374) üzenetére


Alg
veterán

vásárlás ELŐTT kell megkérdezni a szakit

Óóóó, az sem ér semmit - hányszor volt már hogy megkérdeztek előtte, és hiába ajánlottam a felújított üzleti gépeket, mégis az lett a vége hogy elmentek a MM-ba és megvették ami a legszebben csillogott :(
Egyvalaki volt aki megfogadta, azóta is mondogatja milyen jó döntés volt.

Aztán egy év múlva nem lehet elmozdítani az asztalról mert lepattant a zsanér, elszállt a szalagkábel...

Miközben a lassan 10 évhez közeledő T500-asom még mindig tökéletesen megy, pedig látott már kólát is nemrég :B (egy SSD elférne még bele)

Apropó, láttam itt az apróban T410-est 50 fontért... :Y (UK, York)

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#33377) Jazzos válasza ViZion (#33374) üzenetére


Jazzos
tag

Én ebbe simán eladnám a 120GB SSD-t plusz a legalább 1 GB ramot. Ram bukó, amikor elhasal a gép, viszont az SSD nem kidobott pénz, jó lesz a következő gépbe. Ja és persze munkadíj nettó 8000.- :D

(#33378) sptkyle


sptkyle
senior tag

Tegnap hívott egy illető, körbe is írta, hogy mit is szeretne (8perc) , majd jött a részemről egy illedelmes "ilyen készülékek javításával nem foglalkozunk", majd (az ügyf. kérdéseire válaszolva) további 5-8 perc, elmagyarázni, hogy miért nem, és hogy miket is javítunk akkor. Úgy tűnt megértette, elköszöntünk.

1perc múlva telefonál, hogy hát XY készüléke lenne konkrétan vállalnánk e a javítását. Újabb 3 perc volt elmagyarázni, hogy nem, és hogy miért nem.

De a lényeg: elköszönt, és az utolsó mondata az volt, hogy "Akkor törlöm magukat." ... megmondom őszintén kicsit félve aludtam el este, de reggel megnyugodtam, hogy sem én, sem a kollégák, sem az üzlet nem került törlésre.

Szerintem ma örüljünk annak, hogy tegnap egyikünket sem törölték. :DD

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#33379) thesound válasza sptkyle (#33378) üzenetére


thesound
őstag

Hamár szóvicc: nyomás ebédelni, mert delet ütött az óra

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#33380) mephi666 válasza thesound (#33379) üzenetére


mephi666
nagyúr

...és amiatt is örülhetünk, hogy már rég elmúlt éjjel 1:00: egykor a dinoszauruszok uralták a földet :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#33381) Tim82 válasza Alg (#33376) üzenetére


Tim82
nagyúr

Jó lesz az a T500 6-7 éves gépnek is.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33382) Syl válasza mephi666 (#33380) üzenetére


Syl
nagyúr

És persze annak is örülhetünk, hogy már elmúlt reggel 6:00, mert a dinópark hatra volt zárva.

Nagyon péntek van ma... ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#33383) mephi666 válasza Syl (#33382) üzenetére


mephi666
nagyúr

na jólvan, menjél igyál egy zérókalóriás kólát :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#33384) LamerGyuri válasza ViZion (#33167) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

"...Jah, korszar símán cserél mindent, szó nélkül..." És tényleg. Feltúrtam a papírokat, előkerült a számlája; alig több, mint egy órája megjött az új kit.
A folyamat példaértékű: fél órával (azaz 0,5 vagy 30perc) a számla feltöltése után megkaptam az RMA számot, amivel visszaküldhettem Hollandiába. 22.-én feladták Taiwan, ma meg itt van. Ha nem málézok annyit, kb. 2 hét alatt legariztattam. vagy ez csak Mo.-n elképzelhetetlen?

Szóval köszönöm a tippet :R

tényleg: nem érdekel valakit 2x4GB bontatlan, zsír új CMX8GX3M2A1600C9 Corsair RAM? :U :D

[ Szerkesztve ]

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#33385) sptkyle válasza LamerGyuri (#33384) üzenetére


sptkyle
senior tag

Engem érdekel, de csak 1:1 cserével.
Adok érte 1X4GB 1333MHz Geil Enchance Corsa TÖBB ÉVIG ELŐTESZTELT modult. :C

magyarázat: Másik topicban azon töprengünk, hogy miért drágábbak a használt cuccok itt HA-n, mint az újak a boltból, és arra jutottunk, hogy azért, mert ezek itt már tesztelt, hibátlan darabok, és a tesztelést meg kell fizetni. :D

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#33386) TESCO-Zsömle válasza mephi666 (#33380) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Miért kqaja közben kell nekem idetalálni... Most takaríthatok billentyűzetet/monitort...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#33387) Mercutio_ válasza TESCO-Zsömle (#33386) üzenetére


Mercutio_
félisten

Félre nyelted a Tesco(s)-zsömlét?;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33388) *Ropi* válasza TESCO-Zsömle (#33386) üzenetére


*Ropi*
félisten

Tippelek: zsemlemorzsa ment bele? :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#33389) TESCO-Zsömle válasza Mercutio_ (#33387) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Pechemre müzlit ettem...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#33390) ViZion válasza TESCO-Zsömle (#33389) üzenetére


ViZion
félisten

A kölkök kitalálják, h mostmár pikk-pakk felnőnek és káromkodnak is majd, mitn a felnőttek. Anya hííííjjja őket reggelizni, mit kérnek... idősebb megszólal:
- a p!csába is, én műzlit kérek!
Anyja eltángálja bebaCCa a szobába, büntetés. Megkérdezi a kicsit, h mit enne... az tágra nyílt szemmel:
- hááát, műzlit bazmeg biztos nem... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33391) wolfman válasza ViZion (#33374) üzenetére


wolfman
veterán

Én köszönöm, hogy nem így tettél! :)

Múl héten bevittem egy kis kerékpárszerelés fusit a céghez, van állványom, azon ügyködtem. Bejön az egyik melós kolléga
- Fú, de kajak ez a szerelő állvány. Tied?
- Igen.
- Nagyon pöpec. Ezzel már tudsz is otthon fusizni ha bicajt kell valakinek szerelni.
- Áh, nem nagyon!
- Hogy hogy?
- Mert tele van a város Skótokkal, aztán mindenkinek minden ingyen kéne vagy még ha fizetnék jobb lenne.

Csak pislogott, meg megmosolyogta, de volt benne egy kis öntudatra ébredés is.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#33392) snecy20


snecy20
veterán

Ti egy laikusnak hogy magyaráznátok el, hogy mi a különbség gigabájt és gigabit között? :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#33393) bullseye válasza snecy20 (#33392) üzenetére


bullseye
addikt

Mond, hogy más mértékegység, mint a láb meg a méter, vagy ilyesmi... és az egyik nyolcszor annyi.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#33394) Armahun válasza snecy20 (#33392) üzenetére


Armahun
addikt

Medencével. Az egyik azt jelenti, hogy mekkora az medence, mennyi víz fér bele, a másik meg hogy milyen vastag a slág, milyen gyorsan lehet bele vizet tölteni.

Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség. Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy.

(#33395) DeFranco válasza snecy20 (#33392) üzenetére


DeFranco
nagyúr

12 egy tucat, 8 bit egy byte.

a száháháház megabittés szupernetjéről max 12 megabyte adat jön le másodpercenként. az pont egy megatucat byte. deal with it

ha ennyiből nem érkezik meg a nirvánába, akkor engedd el, nem fog menni.

(#33396) snecy20


snecy20
veterán

Persze, nem egy bonyolult sztori, csak elő kell venni a konyhanyelvet. :)
Mondjuk az illető tizenvalahány éve nem képes felfogni hogy memória és winchester között mi a különbség, ami manapság már egy 6 évesnek sem szokott gondot okozni. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#33397) -=RelakS=- válasza snecy20 (#33396) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Na, és azt már elmagyaráztad neki, hogy melyik alkatrész a gép "agya"?
:W :O ;]

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#33398) Solad válasza Armahun (#33394) üzenetére


Solad
őstag

wat? :F

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#33399) Armahun válasza Solad (#33398) üzenetére


Armahun
addikt

Azt nem tudom hány Watt, de délben harangoztak, számold ki. :D

Azért írtam így , mert szerintem az lehetett a baja, hogy van neki gigabites nete és az utorrent miért csak még száz megával sem tölt le.
A gigabit mint sávszélesség, csővastagság, a gigabájt meg mint rajta átfolyó víz mennyisége.
Leget túl bonyolítottam :F .
És a gigabájt, gibigájtot , hogy magyarázzam?

Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség. Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy.

(#33400) Solad válasza Armahun (#33399) üzenetére


Solad
őstag

Értem én hogy mit akarsz te, meg hogy mire gondoltál de a gigabit és gigabit/sec attól különbözik :D

Persze no offense ;)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.