Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33101) tserrof77 válasza Sunsetjoy (#33100) üzenetére


tserrof77
senior tag

Igen, jól jött ki. :DDD

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#33102) Mercutio_ válasza Sunsetjoy (#33100) üzenetére


Mercutio_
félisten

Azt nemtom, de aki 20 év alatt nem tudott kijutni a pult mögül az már nem is fog :N :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33103) frescho válasza Mercutio_ (#33102) üzenetére


frescho
addikt

Nem tudom eldonteni, hogy konkurencia, szeret szivni vagy csak meg tul fiatal. Ez utobbit erositi, hogy tobb tevedes is van a bejegyzesben. De hogy megtudjam a tutit bedobom a farkasok ele:

[link]

https://frescho.hu

(#33104) ViZion válasza frescho (#33103) üzenetére


ViZion
félisten

fiatal és lelkes. Neki a Copás még kihívás... :DDD
Ezek a mákolások már olyanok, mint a lélegeztetőgép: ideig-óráig működhet, de csak a haláltusát nyújtja meg, nem az életet. Ezeket a vasakat hagyni kell elmenni... :O :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33105) TA68 válasza ViZion (#33104) üzenetére


TA68
senior tag

+1 :K

(#33106) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

Ha már letörölgettétek a könnyeket :D akkor adjon - szerezzen már valaki nekem egy Catweasel vezérlőkártyát. Alaplapot cseréltem, és teljesen frusztrált vagyok a floppymeghajtó hiánya miatt. Komolyan. Nekem floppymeghajtó KELL. USB-s nem játszik, mielőtt valaki beszólna.

Catweasel MK4 PCI

Catweasel MK4plus PCI

Fizetek érte. Csak szerezzetek nekem, mert én nem találtam sehol :(

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#33107) ViZion válasza LamerGyuri (#33106) üzenetére


ViZion
félisten

nem olvastam mostanában az alapelveket, de ha nem változott, akkor még ma is kitiltás jár az ilyen durva perverziókért... :K ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33108) totron válasza LamerGyuri (#33106) üzenetére


totron
addikt

Jó sok proci kell arra a PCI vezérlőre. Vetekszik a floppykerregés zenéje egy Barkas váltóéval, az már igaz. De lemezt fogsz-e bele találni működőt?

(#33109) BlacKSouL válasza totron (#33108) üzenetére


BlacKSouL
addikt

jóaz :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#33110) Vicoo válasza totron (#33099) üzenetére


Vicoo
senior tag

Japán atomtudós házaspár(?) : Na figyejjenmá olyan kéne ebbe (rozzant noti) hogy a kidlán tudjon játccani meg netezni meg meséket néni!
Hmmm, hát mi olyat nem árulunk (talán mobilnet?)
Na nemá, tudja olyan bedugós!
Olyan itt nincs, szolgáltatóknál van...
Nadehol az mi? Szóval ilyen pendrá!
Az adattároló, azzal akkor lehet mesét nézni, meg játszani ha tesznek rá. Netezni azzal nem tud.
Na de mé nem, hát az kell bele!
Nem, az mobilnet stick, olyan a szolgáltatónál van!
Jóvanakkó megyünk a pannóba

(#33111) cbmfan válasza totron (#33108) üzenetére


cbmfan
senior tag

van. hány száz darab kell? :DDD

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#33112) LamerGyuri válasza cbmfan (#33111) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Lemezem van, jónéhány.

Tényleg; nem te szoktál véletlenül mindenféle kincseket találni valami bolhán? Ott nincs ilyen? :U

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#33113) cbmfan válasza LamerGyuri (#33112) üzenetére


cbmfan
senior tag

ilyen esélytelen sajnos. találtam már pár érdekességet, de ez nem kommersz cucc.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#33114) Akybron válasza totron (#33108) üzenetére


Akybron
aktív tag

Ha jól megnézed, van némi extra tudása a kártyának.
2 SID (C64 audio) chip megy bele, 2 joystick és 2 PS2 portot ad, mindenféle általam ismeretlen amiga cuccot támogat. Szóval indokoltnak tűnik a sok alkatrész.

73&DX HA5OJN

(#33115) LamerGyuri válasza cbmfan (#33113) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Az az elszomorító, hogy 2-3 éve fullos dobozos verziókat hajigáltak az ember után, csak vegye már meg valaki. Most meg egy darab sincs.
De hasonlóan jártam bő fél éve is, mikor PCI-os TV kártyát kerestem, DVB-T támogatással, low profilos hátlappal. Mintha felszippantotta volna valami fekete lyuk az összeset... ;] Aztán a németeknél találtam egyet, dobozban minden kiegészítővel. Na az is egy kisregény, hogyan került az országba, majd Székesfehérvárra :K

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#33116) Utka válasza LamerGyuri (#33112) üzenetére


Utka
tag

Gyuri, Ha megigéred, hogy nem fizetsz ért, akkor adok komplett gépet KÉT meghajtóval!
3,5" +5,1/4 " Csak vidd!! Ja van hozzá monitor is!! :DD
Ha érdekel van egy karton bontatlan 3,5" -os lemezem eladó. :D :K

Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

(#33117) LamerGyuri válasza Utka (#33116) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Vezérlőkártya a saját gépembe; most erre vagyok rácuppanva :D anélkül akármennyihány floppymeghajtót begyűjthetek, ha nem bírom csatlakoztatni sehová.

Arról nem beszélve, hogy nem győzöm a "Kell, vagy kidobom?" őskövületeket elajándékozni a csóró családoknak, kiskrampóknak ütni-vágni.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#33118) Utka válasza LamerGyuri (#33117) üzenetére


Utka
tag

Értem én, hát persze! :D
Pedig kezdtem reménykedni, és a zAsszony is örülne "egykacattalkevesebb" :)

Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

(#33119) shteer válasza LamerGyuri (#33117) üzenetére


shteer
titán

szerencséd van, innen megrendelheted!

;]

..szerintem jónak tűnik

(#33120) ViZion


ViZion
félisten

Mai epic: 70+k Intel proci... 13k H81 deszkában, gyári hűtéssel, gagyi házban... :U
Kiváncsi vagyok rá tényleg.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33121) LamerGyuri válasza shteer (#33119) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Hmm...gondolkodóba estem...de őszintén...bővítsek 16GB RAM-ot, vagy vegyem meg ezt? ;]

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#33122) philoxenia válasza ViZion (#33120) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Azért kell a jó proci, hogy bírja... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#33123) ViZion válasza philoxenia (#33122) üzenetére


ViZion
félisten

Intel Core i7-4790T @ 2.70GHz ... tesztek szerint egy jóféle FX szintet hoz... kicsit drágábban :B

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33124) KaiotEch válasza ViZion (#33120) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Mi a baj a gyári hűtéssel? Nekem is több mint 1 évig volt gyári hűtés a 2500k-n, és abszolut nem mert 70°C fölé, persze jól szellőző házba(Corsair 600T).

(#33125) MasterMark válasza ViZion (#33120) üzenetére


MasterMark
titán

A H81-el van baj, vagy mert ocó deszka? :D A B85 jobb, vagy H97/Z97?

Nem találok semmi értelmes összehasonlító táblázatot. :DDD

Switch Tax

(#33126) MR_Joe válasza MasterMark (#33125) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Mer óccó... mindenki tudja hogy a számtekbótosok burzsujok és csak a drágát veszik mindenbő' :DDD

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#33127) ViZion válasza KaiotEch (#33124) üzenetére


ViZion
félisten

Az egésszel van bajom. Hetven párezerért i7 T, ami egy közepesen húzott FX szintjét hozza, mellé egy szerény lap és gagyi ház meg hűtés. Jobbféle i5 és mindenre lett volna pénz, kiegyensúlyozottabb lenne a gép.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33128) Sanyi.mTs válasza ViZion (#33127) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

És milyen táp adja a delejt?

(#33129) shteer válasza ViZion (#33120) üzenetére


shteer
titán

és ment? na ugye! :D

..szerintem jónak tűnik

(#33130) ViZion válasza shteer (#33129) üzenetére


ViZion
félisten

Megyeget... SSD nélkül ez is egy #&@kupac... Hiába a proci, a "feeling" nem adja.

retro elektro zene

Nah, elpüntyüg ez, itt van hétvégén, de sztem viszem holnap vissza, nem tesztelgetem én. FSP Hexa aszíve, nem ezt raktam volna, de elmegy.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33131) DeFranco


DeFranco
nagyúr

sárcok, létezik vagy létezett olyan fekvő atx ház, amibe a szabvány tápot fektetve kellett beszerelni?

gyerekveszély miatt feltenném az asztalra a gépet, de csak kb. 13 centi magas helyem van, oda pedig oldalra fektetve már a táp se férne be.

(ugyanitt max. 13 centi magas fekvő házat vennék picipézé kunc :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#33132) frescho válasza ViZion (#33130) üzenetére


frescho
addikt

Ez inkabb a retro: [link]

[ Szerkesztve ]

https://frescho.hu

(#33133) bitpork válasza DeFranco (#33131) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

SFF házak spec tápokkal amire én emlékszem, de akkor már mini itx meg hasonlókban kellene gondolkodni. Vagy pl Dell Otpilex család használtan.
Nekem Dell t3500 van ami ugyan munkaállomás, de halk terhelés nélkül és bárhogy forgatható.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#33134) TaaT válasza DeFranco (#33131) üzenetére


TaaT
veterán

Antec Fusion 430, de 14cm magas

szerk.: talán ha a talpakat levesszük akkor kb 13cm

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#33135) Syl válasza DeFranco (#33131) üzenetére


Syl
nagyúr

Nekem egy ilyenem van, paneltáppal persze.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#33136) DeFranco


DeFranco
nagyúr

kösz srácok, akkor marad ez és gányolok valami kábelcsatornát a kábeleknek, ez lenne a lényeg, hogy azokat ne tépkedje majd ki, eléggé szabadon áll az asztal, és nem teli az oldala.

azt hittem a sulinet előtti időkből van még valami ilyen fekvő kriptaszökevény. :D a konfig marad.

[ Szerkesztve ]

(#33137) shteer válasza DeFranco (#33136) üzenetére


shteer
titán

Silverstone Milo ML3 (SST-ML03B)

Motherboard Micro-ATX, Mini-DTX, Mini-ITX
Power Supply 1 x standard PS2(ATX), depth limit = 140mm
Dimension 440 mm (W) x 105 mm (H) x 340 mm (D), 15.7 liters

szóval alapcsere :D

..szerintem jónak tűnik

(#33138) Tim82 válasza shteer (#33137) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az adatlapja alapján mATX alaplapja van. A hangsúly az ATX tápon és a max. 13 cm-es magasságon volt szvsz.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33139) shteer válasza Tim82 (#33138) üzenetére


shteer
titán

mivel ATX-et kérdezett, csak közelítettem. de ha mATX a lap, az még jobb. már csak a ~27k-s ár lehet riasztó :B

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#33140) Mercutio_ válasza DeFranco (#33136) üzenetére


Mercutio_
félisten

Esetleg ha aprón belefutsz egy Thermaltake Mozart SX-be, az 9x47x44 cm

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33141) MBazsee válasza DeFranco (#33131) üzenetére


MBazsee
tag

Létezett, sőt nekem van is egy ilyen házam. Szabvány ATX lap megy bele, de a táp nem szabvány sajnos.
Ilyen, csak fekete.

(#33142) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Ma megpróbáltam visszavinni a 4 éve vásárolt memóriámat a boltba, mert az egyik modulban tönkrement egy bájt, a kékhalálokat meg nem szeressem.
Kiderült a "lifetime warranty"-ról, hogy ez amíg gyártják a terméket + 1 év. Az én cuccomra -1 évet írt a gép :W :DDD

Szóval: hogy szokták fogadni a hírt a vevők, hogy az élethosszig tartó garancia nem szól élethosszig?
-Miazhogynincsgarancia, én még élek! ;]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#33143) Met válasza -=RelakS=- (#33142) üzenetére


Met
nagyúr

Az eladó ánuszában fogja tovább élni az élettartam garanciáját a ram ;]

A gyártót érdemes lenne megkérdezni.

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#33144) Josi válasza -=RelakS=- (#33142) üzenetére


Josi
aktív tag

Addig van rá garancia, míg "él" a ram.
Ha meghalt, akkor már nincs garancia. :)

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#33145) -=RelakS=- válasza Met (#33143) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

"Termékélettartam-garancia:**
Az alábbi Kingston termékekre teljes élettartamuk során kiterjed a jótállás:

Memóriamodulok, köztük a ValueRAM®, a HyperX®, (...)"

"Amennyiben egy termék gyártása megszűnik, a Kingston saját belátása szerint vagy megjavítja a terméket, vagy az eredetivel összemérhető csereterméket kínál fel, vagy pedig visszatéríti a termék vásárláskori és aktuális értéke közül az alacsonyabb összeget."

Szóval dobjak nekik egy levelet, hogy véleményezzék, hogy most mi is van?

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#33146) Met válasza -=RelakS=- (#33145) üzenetére


Met
nagyúr

Én simán írnék nekik. Úgy rémlik hogy mintha olvastam is volna, hogy valakinek küldtek másik ramot. Nem biztos hogy a Kingston.
Egy levele mindenképpen megér.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#33147) ViZion válasza Josi (#33144) üzenetére


ViZion
félisten

+1
De a boltban is érdemes lenni megjegyezni, h kérdezzék meg a nagykert, esetleg elsütni, h a gyártó support azt mondta vigyed a kiskerbe, ha nem veszik át, akkor kérni erről valami írást, h miért, mert szerednéd a nagykernek és vagy disztribútornak megmutatni, h milyen jófejek, a 200 Ft-os ramot így kezelik.

Nálunk a boltban kb. egy fél szatyor hibás ram van. Eeegen, van, amit elfelejtettek garizni, van, amire már nem volt. Haverom cserélte jófejségből sokaknak, akik innen vettek konfigot. Mert utána bejön céggel, behozza a családot, etc. Működik eddig. Más termékkel is ez van, főleg a kis értékűekkel. Inkább legyen vele a boltnak pár ezres bukó, de az ügyfél a jó hírt adja tovább, ami itt vidéken sokkal többet ér.

Jah, korszar símán cserél mindent, szó nélkül. Kingston-nál ramot nem tudom, de 300-as SSD hisztinél egyik fórumtársnak cserélték szintén, nem kötekedtek.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33148) -=RelakS=- válasza Met (#33146) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Elment.

Kétszer is, mert a weboldal hibát adott vissza, viszont a visszaigazoló e-mailt megkaptam :DD

ViZion
Nekem is az az ötletem, hogy ha visszajön az e-mail, akkor azt kinyomtatom, és elviszem, hogy a gyártónak más a véleménye. Ha meg a nagyker adta nekik a fals infót, akkor érdeklődjenek már tovább, hogy akkor most mi van.

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#33149) shteer válasza -=RelakS=- (#33142) üzenetére


shteer
titán

Legjobb az aprókban ezt olvasni: "örökéletgarancia" :D

..szerintem jónak tűnik

(#33150) -=RelakS=- válasza shteer (#33149) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

GOD mode: on :))

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.