Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34101) wolfman válasza opr (#34082) üzenetére


wolfman
veterán

Az Avatar az anime? Mert azt amit látam belőle az jó. Mellette van ez a Totoro, ami elég nagy hülyeségnek néz ki, de a macskabusz meg a nagy macska vicces, mindig megmosolygom. :D Mondjuk fingom nincs miről szól.
Ugye volt a Matrixnak az Animatrix cucca, az nagyon tetszik, Ghost in the Shell-nek meg csak a 95-ös verzióját láttam, az se volt rossz. A 2001-es Final Fantasy - Harc Szelleme animének számít? Mer az is jó. És nagyjából ennyi is ami nekem tetszik. Meg most ez az Attackon Titans is érdekes lehet, de nem fűzök hozzá sokat.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#34102) opr válasza wolfman (#34101) üzenetére


opr
veterán

Avatar az szerintem jah, illetve Ghost in the shell, Final Fantasy az annak számít, az animatrixban nem vagyok biztos, a Totoro-t meg nem ismerem. Nem vagyok nagy anime néző, csak a gintama-t nézem, de az sok embernek túl elmebeteg, bár ha bírod az ilyet, a hasad fájni fog akkorákat lehet röhögni rajta. :DDD
Én inkább az olvasás híve vagyok. Ha szereted a csavaros sztorit, árulást, ármánykodást, stb egy olyan fantasy környezetben, ami teljesen eredeti, nem tolkien-koppintás, akkor nagyon ajánlom, le se lehet tenni. ;)

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#34103) -=RelakS=- válasza wolfman (#34101) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Az Avatar nem anime, mivel ámerikában csinálták
Az Animátrixnak úgy nézem, a jó részét japánok csinálták, pedig eredetileg csak "A második reneszánsz" és "A hiba a rendszerben" részek néznek ki animének.

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#34104) TaaT válasza wolfman (#34101) üzenetére


TaaT
veterán

Almamagot ne felejtsd ki :K

Crytec210: Azért linkeltem mert én abban láttam először a Ghost in the Shell-t. :)

Give them hell Ukraine!

(#34105) Pttypang válasza TaaT (#34104) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem neztem meg a videot, csak valahonnan ismeros volt, mobilnetrol nem eroltetem, otthon majd megnezem :)

Everybody lies.

(#34106) Out válasza opr (#34102) üzenetére


Out
addikt

"Ha szereted a csavaros sztorit, árulást, ármánykodást, stb egy olyan fantasy környezetben, ami teljesen eredeti, nem tolkien-koppintás, akkor nagyon ajánlom, le se lehet tenni. "

A munkahelyemről szól az a könyv?

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#34107) opr válasza Out (#34106) üzenetére


opr
veterán

Ha igen, akkor nagyon irigyellek, mert zseniális valami. :DDD
Egyébként nem könyv, hanem webtoon, értsd: neten, legálisan, ingyenesen olvasható, igaz, csak angolul.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#34108) winfos


winfos
tag

Router vásárlásnál ugye alap kérdés hogy "meddig visz el?"
Na de egyre többször találkozok olyannal aki igenis tudja rá a választ.
Az egyik 150méter a másik 300méter... :D (150 illetve 300mbps)

Csak nálam vannak ilyen hülyék vagy ez tök normális?

(#34109) tope válasza winfos (#34108) üzenetére


tope
addikt

Méter de Bizony Picit Szélfüggő

[ Szerkesztve ]

(#34110) Mappa


Mappa
addikt

Talán ide való :D

Hol a hiba?

[link]

nem kötelező megadni

(#34111) DeFranco válasza Mappa (#34110) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a bal felső sarokban.

kunc.

[ Szerkesztve ]

(#34112) PhilBrick válasza Mappa (#34110) üzenetére


PhilBrick
őstag

Túl olcsó?
Egy dönthető teleszopós általában többe kerül ha nem csak béreli az ember. ;]

(#34113) Mappa válasza DeFranco (#34111) üzenetére


Mappa
addikt

:DDD aj már

nem kötelező megadni

(#34114) DeFranco válasza Mappa (#34113) üzenetére


DeFranco
nagyúr

tudom hogy elég éretlen poén volt, de túl nagy volt a kísértés :P

(#34115) Mappa válasza DeFranco (#34114) üzenetére


Mappa
addikt

De többször ne forduljon elő ;]

nem kötelező megadni

(#34116) macilaci78 válasza Mappa (#34110) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ez a hsz nem egy burkolt hirdetés? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#34117) Penty válasza Mappa (#34110) üzenetére


Penty
tag

Alumínium, 60 centire is elállhat a faltól és 90 kilót elbír... Hijjjnye!!!

(#34118) Pötyi


Pötyi
őstag

Bakker! Nálunk is a nőm vette észre, hogy miféle perverz dolgokat olvasgatok már! Átnézett az én monitoromra és kapásból rábökött!

:DDD

QNX is cool!

(#34119) Pötyi válasza Mappa (#34110) üzenetére


Pötyi
őstag

Szégyenben maradtunk urak, eddig csak egy oldalkocsi szúrta ki a hibát...

:DDD

QNX is cool!

(#34120) Mappa válasza macilaci78 (#34116) üzenetére


Mappa
addikt

Ha kérdése lenne szívesen állu..... őőő nem :D

;]

nem kötelező megadni

(#34121) thesound válasza Pötyi (#34119) üzenetére


thesound
őstag

Hát lehet a furulyára gondolt éppen :DDD

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#34122) vjozsef válasza F.E.K.. (#34091) üzenetére


vjozsef
senior tag

Miert?

A probaverzio legalis!

(#34123) -=RelakS=- válasza vjozsef (#34122) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

kivéve, ha már 5 éve próbaverzió :C

Ahogy amúgy korábban is írták

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#34124) F.E.K.. válasza -=RelakS=- (#34123) üzenetére


F.E.K..
senior tag

A telepítés 2013-as, szóval kissé mintha túllépte volna azt a 30 napot... ;)

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#34125) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Japán rajzfilmek amúgy sem voltak kedvenceim, de az se segített, hogy 6 évig dolgoztam nekik, és ha 6 évig dolgozol selejtes japánoknak, akkor még azt is elkezded utálni, amit addig nem. :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#34126) Pttypang válasza BlacKSouL (#34125) üzenetére


Pttypang
veterán

ejnye, a rasszizmus :N

Everybody lies.

(#34127) BlacKSouL válasza Pttypang (#34126) üzenetére


BlacKSouL
addikt

áá, ez valami attól sokkal sötétebb érzés :D

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#34128) Pttypang válasza BlacKSouL (#34127) üzenetére


Pttypang
veterán

Félelem, hogy baltával legyilkolod mind egy szálig? :D

Everybody lies.

(#34129) cbmfan válasza Pttypang (#34128) üzenetére


cbmfan
senior tag

mondtam én, hogy lesz itt guro... :DDD

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#34130) BlacKSouL válasza Pttypang (#34128) üzenetére


BlacKSouL
addikt

[link]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#34131) Baliclarus válasza mongi (#33971) üzenetére


Baliclarus
csendes tag

Előre is szeretnék elnézést kérni, de egy igen sz...r napon voltam túl, mikor rátaláltam a bejegyzésedre. Szóval ez a fránya magyar mindig jól mulat a a mások kárán, de ahogy ezt megfogalmaztad az egyszerű és nagyszerű volt. Úgy hogy én egy rosszul kezdődött nap végén még is csak derűre és kacagásra találtam az írásodban. Köszi. Mi ebből a tanúság "kés, villa, szúrószerszám, alaplap processzorral kis gyerek kezében nem való"

(#34132) pycur


pycur
tag

Ha már animézünk énis beszállok a sorba. Mostanság ritkán van sztorim, nincs annyi érdekes eset, meg az eset is kevesebb...
Anime kapcsán én az akciósabbat szeretem lesni, amikben inkább a harci csajoké a főszerep:
repkednek, lövöldöznek nagy fegyverekkel, vagy épp varázsolnak. Régebben Slayers, Zero No Tsukaima, Saber Marionette J, Maburaho és a többi ahogy jövögetnek...nagyonsokvan. :)
A lényeg hogy szórakoztasson, mert ezért készül. Sok megszállott otaku vs nem otaku párbaj van a neten, hogy az anime nem mese, pedig az :D . Bármi amit NEM te vettél fel a kameráddal, az bizony mese. Mert ma már más kamerás felvételében se lehet 100%-ig megbízni sajna... A tvben látott történetek, film vagy rajzfilm(ezen belül is sima/CG, magyar, vagy japán) mindegy mi, mese, csak más szinten kell a kérdést nézni: kik a célközönség. Van sok rajzfilm, ami nem a kisgyerekeknek szól, hanem a felnőtteknek pl South Park, Beavis and Butthead...
A mese szó a köznyelv miatt okozza a mai viták tengerét, mert réges-régen csak a gyerekeknek szóló történet volt a mese. Ma már szinte bármi lehet.
Ezért kell okosnak lenni és megnézni mindent, mielőtt a gyerkőcnek bevetjük, mert pl nagyon balul sülhet el ha pl South Park vagy ártatlannak tűnő Happy Tree Friends közelébe jutnak, és a neten szabadon kószálva ez meg is történhet. Elég, ha lát valakinél egy avatar képet és elkezdi megkérdezni miez, és rákeres és többé el nem tünteted előle, a net tele van vele... Én igazából gyereknek 14 éves korig szabad netet nem is adnék. Kaphat egy hordozható játékgépet kommunikációs funkcióval, megmutatni azt hogyan kell rajta használni ha el akar érni és ennyi, csak offline játék/videók.
De most nagyon eltértem az animéktől.
Animékben is van gyerek kategória bőven, pl miyazaki ghibli filmek, pokemon, tsubasa kapitány..., de akadnak akciósabbak is a nagyobb gyerekeknek pl slayers Linával, Megaman(hogy kocka is legyen benne), Dice a mentőcsapat, stb. A magyar tv kínálata elég szűkös volt a teljes mindenséghez képest, de hát azt nem is várhatjuk el tőlük hogy 1000+ sorozatot leadjanak nekünk :) De összességében jó indulási alapot adott az A+ megjelenésekor.
De mára a teljes népességre kiterjedt a stílus és megpróbálnak megvenni vele minden embert, így csináltak annyi féle beteg, kaszabolós, nimfomán stb cuccot, hogy mindenki találhat benne kedvére valót.
Csak ezt a dolgot nem adták az emberek tudtára, hiába volt a karikázós rendszer, a hülyeségük miatt már akkor immunis volt rá mindenki, mivel az égvilágon mindenre rátették. Így hatását vesztette...
Ha ezt valahogy el lehetne érni, hogy mindenki minden műsorra megfelelő szemmel nézzen sokkal kevesebb lenne a veszekedés. Rajzfilm, de kinek? Anime, de kinek? Film, de kinek?
Ja a filmekről nem írtam, itt elkészült az a rendszerezés, ami az animéknél nem, minden egyes filmre van írva 1-2 jelző (horror, családi, történelmi, mese(!) pl feldolgozások Hófehérke stb). Filmekből is van darabolós Péntek 13 vagy Családi a Lassie, Beethoven...
Az animék terjesztésekor az A+ ezt elfelejtette hangoztatni, így a rajzolt animék szintén a mese jelzőt kapták a köztudatban, ami köszönhető még annak is, hogy a minimax után adogatták őket. De ezt a csorbát mindenkit elérő csatorna nélkül nem lehet kiküszöbölni. Az internet ehhez nem jó, mert az csak interaktív ugyan, de csakis arra válaszol amit kérdezel tőle. Nem mond magától semmit.

És hogy miért van ez a hatalmas anime mánia? Én úgy gondolom, hogy közel 100 évig néztünk csak amerikai termékeket (miki egér, félix a macska, popeye....) és ezek mintájára készült európai/magyar alkotásokat és meguntuk a dizájnt. A japán karakterek merően eltérnek az eddigi ideáltól épp ezért tetszik nekünk. Nagy fej, nagy szem, spéci képességek mégis hétköznapi emberként vannak beállítva. Ez hozta azt a zseniális ötletet ami szeretünk, mert magunk köré tudjuk képzelni a történetet, mint ha itt játszódna a szomszédban(japánban). :)

Na ezt jól kiírtam magamból :D

Az agy a hardver, az ész a szoftver, az IQ pedig a verziószám. :D

(#34133) ViZion válasza pycur (#34132) üzenetére


ViZion
félisten

Vitatkoznék... :D
Az amcsi filmekkel, rajzfilmekkel nem a design a baj. Az amcsi rajzfilmek a superman, batman, flash, etc... a hősök, akik megmentik ámérikát. Én meg pont le is fosom... ;] :D Szal. a sablonosságukon túl ez a hősgyártás, erőltetett példamutatás a fájdalmas nekem. Ezért is üdítő egy japó anime. OK, ott meg mindenki gimis, vékony és nagyszemű... :U
Üdítő kivételek amcsiktól:
- Rick @ Morty [link], Gravity Falls [link], Simpsons, futurama, etc... de ugye ezek már nem gyerekeknek készülnek.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#34134) Klaus Duran válasza ViZion (#34133) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

[Gyermekkorom valamije... :O ] ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#34135) Pötyi válasza BlacKSouL (#34125) üzenetére


Pötyi
őstag

Denso?

:DDD

QNX is cool!

(#34136) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Szóval, kezeket fel, ki nem nézett még animét.
Rendben.
Akkor most tegye le a kezét, aki látta a Csip-Csup Csodákat.
Rendben, az is tegye le a kezét, aki nézte a Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkalt
Nem tudom, hogy annak a bibliás sorozatnak mi volt a címe, amit angolul csak Superbook-nak hívtak, de aki nézte, az is lerakhatja a kezét ;]
80 nap alatt a Föld körül? Igen, igen, le a kezekkel!
A nap gyermekei vagy valami ilyesmi nevű sorozatot is majdnem kihagytam.

Szóval van pár sorozat, amit az ember gyerekként megnézett a magyar csatornákon, aztán meg gúvad a szeme, hogy ezek animék. Akkor is, ha egyik-másik történet nem kimondottan japán eredetű :D (Pl: Nils)
És nem lennék meglepődve, ha mások tudnának még mondani ilyen kategóriájú sorozatokat.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#34137) Solad válasza -=RelakS=- (#34136) üzenetére


Solad
őstag

Ezek közül csak a Nils, meg a Kanálka néni van meg gyerekkoromból, utáltam is őket mint a pics@ :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#34138) Ygg válasza Solad (#34137) üzenetére


Ygg
senior tag

Pedig jók voltak.

(#34139) wolfman válasza opr (#34102) üzenetére


wolfman
veterán

Ha szereted a csavaros sztorit, árulást, ármánykodást

Köszönöm, de amint a munkahelyemről kilépek, ezekre már nem vagyok otthon is kíváncsi. :D Opcionálisan még a T-home és Vodafone nyújt ilyen kalandokat. :(

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#34140) wolfman válasza pycur (#34132) üzenetére


wolfman
veterán

Én igazából gyereknek 14 éves korig szabad netet nem is adnék. Kaphat egy hordozható játékgépet kommunikációs funkcióval, megmutatni azt hogyan kell rajta használni ha el akar érni és ennyi, csak offline játék/videók.

Ez egészen az oviba kerülésig tökéletesen működne, de onnan, vagy talán 1. osztálytól borulna az elképzelésed. Konkrétan az megy, hogy ahogy közösségbe kerülnek, 1-2 társuk segítsége révén előtör belőlük az ősi ösztön, az irigység és első héten már igényeik lesznek otthon, amit ha nem kap meg, idővel máshonnan fogja megkapni. Legyen ez telefon, vagy mese nézés, stb. De a jónevelés is rendszerint eddig szokott tartani. Egyik ismim kisfia abszolút jólnevelt volt, csendes, szófogadó. Első nap az oviban, egyetlen nap lefolyása után úgy jött haza, hogy a kurva anyád! Csak pislogtak. Óvodában!
Kicsit eltértem a tárgytól, de a lényeg, hogy amit tiltasz, azért is kelleni fog neki és elmegy és megnézi máshol, ha nem, akkor utálni fog és lázadni kezdetektől.

A japán karakterek merően eltérnek az eddigi ideáltól épp ezért tetszik nekünk. Nagy fej, nagy szem, spéci képességek mégis hétköznapi emberként vannak beállítva.

Én meg épp ezért rühellem őket. De nem is igazából a kinézete, hanem az animék által közkedvelt mozgáskultúra, kifejezés eszköz. Valaki hülyeséget mond vagy fárasztót, akkor a kis vízcsepp a halántékukon lassan elindul dél felé vagy ennek durvább változata, mikor hátukra b@szódnak, a mozgásnak nem is nevezhető inkább csak képek vetítéseként felfogható ordibálós kiakadások, stb stb. Ezek az én ízlésemnek kb. szöges ellentétei. Amcsi rajzfilmeken nőttem fel (nem többnyire, de CN megjelenésével eléggé megugrotta számuk), Centurions, G.I.Joe, Johhny Quest, Captain Planet stb stb. és nekem az a fajta rajzolás mód mind a mai napig hiányzik. Persze modernizálni kellene, de az nekem nagyon tetszett.
Ahogyan ViZion is mondta, ezekkel inkább az volt a baj, hogy rettentő erős Amerika propaganda szaguk volt, mint ahogyan mostanában minden katasztrófa filmnek, ahol mást nem is látunk elpusztulni vagy ürlények által megszállás alatt csak amerikát. Ott mindig valahogy minden hős, főszereplő amerikának akart jót, amerika katonája volt és amerikai stílusú poénokat is lőttek el, ez tény és való, mindenkinek aki nem amcsi, már 2001 környékén kezdett herótja lenni.

(#34133) ViZion: ott meg mindenki gimis, vékony és nagyszemű...
Én azt hallottam, hogy egy animében ami nem egy hatalmas vérengző szörnyeteg, az vagy robot vagy fodros, miniszoknyás kislány. :D

(#34136) -=RelakS=-: Hát hallod, most régi emlékeket bányásztál elő nálam. :D A Superbookban de kurva idegesítő volt a kisfiú. Emlékeim szerint a kisfiú többet sipítozott benne mint a kiscsaj. :D Ha emlékezetem nem csal, akkor azt is csak azért néztem, mert utána kezdődött valami, ami engem meg érdekelt és persze műsorkezdés mint olyan, rendszeresen csúszott fél órákat (Sailor Moon és Dragon Ball esete, amikor a DB kezdési idején még a SM közepe ment).

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#34141) Mercutio_ válasza wolfman (#34140) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az ovi csak egy újabb környezet/inger, ha apu/anyu otthon veszi a fáradságot és elbeszélget ezekről az új dolgokról a gyerekkel, akkor ez is kezelhető.
K.anyázásnál pl. megkérdezed, hogy "Azt tudod, hogy ez mit jelent?" Megkérdezed, hogy minek használ olyan kifejezést, amit nem ismer, esetleg legközelebb kérdezze meg aki használja, hogy mit is jelent, és ha nem tudja neki is szóljon, hogy "majd, ha tudod akkor használd" ;]

Nemtom annó a 7edik mennyországot ki nézte, ott piszok jó szülő-gyerek beszélgetések/szituációk voltak, és mivel egészen a serdülőkorig ment a történet (Jessica Biel a szemünk előtt lett nagylány :DD ) sokszor lehetett az ott "tanultakat" alkalmazni :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#34142) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Ha már ennyire anime a téma: tavaly csináltam egy félig anime témájú esküvős sorozatot, mert a pár rajong a stílusért. Mennyire jött át? :) Nyugodtan lehet savazni, mert bevallom, hogy életemben 1 db ilyen filmet sem láttam, csak a látványvilágukat próbáltam megfogni a Google képkereső segítségével. :)) A slideshow zenéje valószínűleg ismerős lesz a rajongóknak. :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#34143) -=RelakS=- válasza wolfman (#34140) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Valaki hülyeséget mond vagy fárasztót, akkor a kis vízcsepp a halántékukon lassan elindul dél felé vagy ennek durvább változata, mikor hátukra b@szódnak, a mozgásnak nem is nevezhető inkább csak képek vetítéseként felfogható ordibálós kiakadások, stb stb.

Igen, ezek a kicsit extrémebb sorozatok, amik inkább vígjátéknak vannak kitalálva. Épp ezért kellemes felüdülés mondjuk egy GitS, Death Note vagy a Cowboy Bebop nagy része amiben ilyen nincs.
Személy szerint azt a rajz stílust is jobban szeretem, ahol az arcberendezés közelebb van a valóságoshoz. A Full Metal Panic-ban is az idősebb férfi tisztek sokkal emberibben néznek ki, mint a főszereplők :))

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#34144) Utka válasza Mercutio_ (#34141) üzenetére


Utka
tag

>> K.anyázásnál pl. megkérdezed, hogy "Azt tudod, hogy ez mit jelent?" <<

A múlt század 60-as éveiben történt egy 4 év körüli fiatalemberrel, a... khm... (villanykörtés szmájli)! negatív stílusértékű kifejezések tömkelegének használatakor szülők rákérdeztek:
- Azt tudod, hogy ez mit jelent?
- PERSZE! A Görbic - aki kocsis és fanyar entelektüel volt - szokta ezt mondani, ha a lovak nem arra húztak, amerre ő akarta.

tehát a helyes szülői magatartás:
Ha valami negatív helyzet adódik, akkor Pl. az alábbi indulatos kifejezést kell alkalmazni:
Hijnye, hogy az a repedt fülű tejescsuporra száradt galagonyalekvárjá!!

;]

Szerk.: Off

[ Szerkesztve ]

Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

(#34145) TESCO-Zsömle válasza -=RelakS=- (#34136) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ezüstnyíl. Álmatlan medvétől volt ám nekem is pár álmatlan éjszakám... Pedig nem volt sok realitása, hogy egy 4 emelet magas félvak medve felosonjon a 9. emeletre, de gyerekként az ember még nem mindig gondolkodik reálisan... :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#34146) BlacKSouL válasza wolfman (#34139) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Illetve halálra, gyilkolásra, vérfröcsögésre, szakadó testekre ott a híradó bármelyik csatornán. :)

Pötyi: Nem. M betűvel kezdődik a neve.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#34147) Pttypang válasza wolfman (#34140) üzenetére


Pttypang
veterán

Gosick, ez erdekes, de nem igazan illik hozzad, csak nekem a szemelyes kedvencem, kesz.

[Katanagatari]
[Anohana]

Nem specialisan neked, aki kedvet erez magaban, ezeket ajanlom megtekintesre, mindharom kulonbozo iranyu.

Everybody lies.

(#34148) Klaus Duran válasza Pttypang (#34147) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Wolfman-nak a Toradora elsö fele és a Working lenne ideális.. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#34149) Pttypang válasza Klaus Duran (#34148) üzenetére


Pttypang
veterán

A working nekem az elso evad utan valami rem unalmas volt, nem is nezegettem tulsagosan aktivan az ujat.

Everybody lies.

(#34150) Klaus Duran válasza Pttypang (#34149) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

3 évad szerintem nagyon jó lett.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.