Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33701) bitpork válasza brd (#33700) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A mi lokál turmixunk apám szöget ette meg és pusztult el :(

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#33702) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Ennyi...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#33703) wolfman válasza Buster17 (#33690) üzenetére


wolfman
veterán

Nemrég volt ingyenes Originen, gondolom azért azzal promózzák. :)

(#33700) brd: De van. Kutyáknál előfordul, hogy ha kajásak és kellően neveletlenek vagy buták, hogy megrágjanak és le is nyeljenek dolgokat, ez még oké is lenne. Nálam akkor vált bizonyossá a dolog, mikor megnéztem a dátumokat. Lehetetlenség, hogy egy óra alatt eljussanak az aggódástól a műtétig vele, ráadásul este 11 után. Embert még csak csak megműtenek sürgősségiben este, de egy kutyáért (sajnos) az állatorvos nem fog lemászni a nejéről és bekocsikázni az állatkórházba. Tapasztalat.

De azért 5teve kommentje felröhögésre késztetett! :D
'etess meg vele 4GB ramot, aztán mehet rá a win10...'

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#33704) totron


totron
addikt

Általában én vagyok a problémamegoldó, most viszont tanácsot kérek. Rokoni gép, már-már kerregős, tipikus porosventi hanggal, meg úgy összességében is egy rezonáló fos az egész, 40dB minimum megvan idle, de inkább az 50-hez van közel, nem túlzok. Szóba kerül ez a lassúsága mellett. Azt mondja: ma már vannak gyógyszerek az ilyen fajta túlérzékenységre, az agyban lehetnek kémiai elváltozások. Mondom ez egy nonszensz gondolat. Jó, akkor szedjek nyugtatót. Kicsit felkúrcsiztam az agyacskámat.:* Most komolyan, hogy lehet lekezelni az ilyet?

(#33705) DeFranco válasza totron (#33704) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mármint melyik részét?

(#33706) PhilBrick válasza totron (#33704) üzenetére


PhilBrick
őstag

Szedj nyugtatót! :DD

De most tényleg:
- egyeseknek rosszabb a hallása
- másokat valóban jobban zavarnak a zajok
Kevesen fogják megérteni a másik problémáját.
Ne hagyd, hogy ez felbosszantson.

[ Szerkesztve ]

(#33707) totron


totron
addikt

:) Látom én, hogy veletek ki vagyok segítve.

(#33708) salaud válasza totron (#33704) üzenetére


salaud
aktív tag

1.-es verzió, gyors. Megmondod a rokonnak, hogy egy süket idióta, összevesztek 10 perc alatt, többé felé se nézel.

2.-es verzió, lassú, melós. Elhozod a gépet, lefúrod a szar, kikopott popszegecseket, újraszegecseled, kivágod a ventik helyén a rácsot, veszel új csendes ventiket, új csendes cpu hűtőt, és ventivezérlő szoftot keresel, profilt állítgatsz. Sok munka, kicsi pénz, ami TALÁN kifizet részben.

3.-as verzió, drága, melós. Rábeszéled egy új gépre, és minőségi stabil gépházat választasz. Sok rábeszélés, sok pénz, meló. Utána 5 évig minden szarért téged hívogat, mert TE csináltad ezt a vacakot, ami már lassú, bezzeg az előzőn 10 évig ment a zixpé!.

[ Szerkesztve ]

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#33709) Tim82 válasza totron (#33704) üzenetére


Tim82
nagyúr

Pici pénzért már kezelhető.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33710) 5teve válasza Tim82 (#33709) üzenetére


5teve
senior tag

:DDD :C

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#33711) lezso6 válasza Tim82 (#33709) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sőt, még kisebb pénzért.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#33712) ViZion


ViZion
félisten

Ezért jó ide jönni... mindig tanulok ;] :DDD

Szabadulj meg a géptől, rokontól, stb... és nyugodt leszel, nem kell bogyó sem hozzá! :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33713) Tim82 válasza lezso6 (#33711) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szerintem nem akarja szöggel kilyukasztani a dobhártyáját. Szerinted igen?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33714) bitpork válasza Tim82 (#33713) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mert akar valaki otthon ülni zsajvédelmis szerkóban ? :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#33715) Tim82 válasza bitpork (#33714) üzenetére


Tim82
nagyúr

És mondd, szerinted melyik a reálisabb megoldás a zajjal kapcsolatos panaszokra, a fülvédő vagy a dobhártyakilyukasztás szöggel? ;]

Azért örülök, hogy fogtad a poént az előző hozzászólásomban... ja nem, nem fogtad... :P

(A kedvedért most kitettem smileyt, az előzőnél még bíztam benne, hogy anélkül is átjön.)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33716) 5teve válasza lezso6 (#33711) üzenetére


5teve
senior tag

ilyen alapon ez a nyerő: [link]
és a "hardver" sem károsodik. :D

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#33717) Sethdobaloah válasza totron (#33704) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

A kérdése jogos. Téged miért zavar, hogy az Ő gépe zajos?
Te viszont mondhatod, hogy csak akkor nyúlsz hozzá ha a jelzett problémán kívül az általad javasoltakat is megoldhatod, mert egyébként csak feleslegesen dolgoznál vele.

Paraszt válasz pedig: gyógyszer se kell, az SZTK-ban ingyen van a fülmosás, ami után ő is hallani fogja a 90dB alatti tartományt is.

...csak én vagyok helikopter?

(#33718) MR_Joe válasza Sethdobaloah (#33717) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

"Téged miért zavar, hogy az Ő gépe zajos?"
Válasz: mert Ő fog vele coppni két napig...a saját otthonában... :D Ha mázlija van asszonypajtás magas fájdalomküszöbbel bír és nem b*a ki a géppel együtt :DDD

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#33719) wolfman


wolfman
veterán

Bolond haverom már kb. 2 éve kérdezgeti, hogy mennyi lenne a gépébe egy jóféle CPU hűtő, merthogy az övé hangos. 4x kerestem neki aktuell használtan, persze hozzátéve hogy ha kell akkor szóljon mert a hardveraprón pörög az élet. Ok. Utolsó 3 alkalommal már csak annyit mondtam neki, hogy nem érdekel a téma, mert úgy is szarik bele, még kicsit ő van ilyenkor háborodva, me mé' vagyok ilyen (látszik rajta).
De tényleg olyan a hangkja a gépnek hogy csodálom hogy nem kell lekötni, mintha a 4 venti ami benne van egyenként 80.000 RPMen pörögne.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#33720) ViZion válasza wolfman (#33719) üzenetére


ViZion
félisten

Nekem van egy komám, aki mindig szerez valami kiszuperált szart, már nem is vállalom a javítgatást, meg nézzek rá, mert ment amikor selejtezték, lehetne a 2-5 gépből egy jót összerakni (mintha lehetne 10 trabiból BMW-t összerakni), etc...

Ettől függetlenül 3-4 havonta felhív, h szar a gép (nem vállalom), mennyi lenne egy jó használt (mondja meg mennyi pénzt szán rá), vagy lehet venni kellene egy újat és kész, az szuper lenne mennyi az (olyan 60k-tól vállalható -csak a gép, többi van neki)... uhh ez alatt nem megy (nem, ebben is sok a kompromisszum), akkor várok még kicsit vele (OK, ha megvan rá a keret, szólj...) ;]

Ennyit beszélgetünk kb. 3 éve. A vicc az, h kőműves, de sok mindenhez ért, mondtam, h jöhet dolgozni hozzám pár hétvégét és amikor összejön, akkor csinálok egy gépet. Elkérte a pénzt, de idén már erre sem ér rá, pedig felajánlottam ismét pár hete, amikor hívott. Majd decemberben megint beszélgetünk egy jót. :DDD

A vicc az, h sztem a 4-ük telefonja kiadna egy fain gémör gépet is...

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33721) Melack válasza ViZion (#33712) üzenetére


Melack
veterán

Amilyen gyakran erre jár.....kérhetnél tőle bármit.

;]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#33722) Pttypang válasza Tim82 (#33715) üzenetére


Pttypang
veterán

Menjen biztosra, szoget benyom, fules felvesz, boldogsag.

Everybody lies.

(#33723) ViZion válasza Melack (#33721) üzenetére


ViZion
félisten

óóóóóbazzz... ezért remélem bannolnak ;] :D

:R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33724) pycur válasza wolfman (#33681) üzenetére


pycur
tag

Én úgy láttam, hogy a létező összes utorrent portable, mind 1 db exe fájl, ami első indításkor megkérdezi hova instaláljon? Ki kell venni a pipát hogy sehová. És akkor boldogan fog futni abból a mappából ahonnan indítottad. Én a 2.2.0 és néha a 2.0.4 közt váltogatok, sajna megkérdezi mind a 2 ezt a varázslót, de a beállításait közösen tudják értelmezni. Update kikapcsol, bódottá. Nincs cpu/ram zabálás, nincs fölösleges funkció.

Az agy a hardver, az ész a szoftver, az IQ pedig a verziószám. :D

(#33725) Intelligencs válasza totron (#33704) üzenetére

Ez már a pofátlanság netovábbja. Ha neki mindegy a hang, akkor mondja azt, hogy őt nem zavarja a zaj. Na de ez a válasz, ez durva. :Y Én biztosan visszavágtam volna valami olyasmivel, hogy lehet ilyen igénytelen hangzavarban is élni, de nem nagyon érdemes. ;] Vagy amit másvalaki mondott, hogy a fülészeten egy fülmosás nem ártana...

Én anno, amíg CRT tévék voltak, még azt is megmondtam, hogy az ajtó túloldalán a tévé be van-e kapcsolva vagy sem. Akkor is ha le volt véve a hangja. Idegesített a nagyfeszültség miatti magas frekvenciás sípolás. Emlékeszem, egyszer amikor az unokatesóméknál voltam, nagybátyám nem hitte el, hogy engem is meg az unokatesómat is idegesíti a tévé alváskor, mondta, hogy ezt nem lehet hallani. Aztán amikor én is meg unokatesóm is 100%-ban kitaláltuk az ajtó túloldaláról, hogy mikor van bekapcsolva a tévé, akkor kénytelen volt elfogadni, hogy másoknak jobb a hallása. :D

Amióta PC-m van - ugye C64-nél meg Amigánál ez még nem volt téma -, mindig is prioritás volt nálam, hogy lehalkítsam a gépet. Nem kell, hogy teljesen néma legyen, de amikor éjszaka csöndben netezgetek, nekem ne sípoljon meg kerregjen, mert szétverem egy vascsővel.

Minőségi CPU hűtő, ami garantáltan halk; silent házhűtők, ellenállással letekerve 5V-ra; videókártya 2D-ben passzív üzemű; jó minőségű halk tápegység; SSD rendszernek; halk vinyó, ami nem kerreg (WD Red) - TÖK ALAP.

Egyébként pedig minden gépet, amit én rakok össze, igyekszek a lehető leghalkabbra csinálni. Külön pénzeket nem fordítok rá, de úgy válogatom az alkatrészeket, hogy halk legyen. Intelnél maradhat a gyári hűtő is, mert alacsony terhelésnél az alaplapok eléggé jól leszabályozzák (éjszakai netezés), AMD-re meg teszek valami pár ezer forintos hűtőt, mert ott már a gyárit nem tekintem elviselhetőnek. A házhűtőket meg mindig leszabályozom vagy az alaplappal (Asus-ok például elég jók ebben), vagy a feszültséget 5V-ra lecsökkentő ellenállással. Úgy sem a fordulatszám a lényeg, hanem hogy legyen légmozgás, legalább egy beszívja elölről, egy meg kifújja hátul.

[ Szerkesztve ]

The Amiga, Born a Champion

(#33726) ViZion válasza Intelligencs (#33725) üzenetére


ViZion
félisten

+1 :R
ha nem lennék ilyen lusta elfoglalt, ezeket magam is leírtam volna! :DDD

Samu monitorom első sorban azért cseréltem, mert idle villogtatta a standby ledet, villanáskor hallottam a táp zizzenését. Engem megőrített, más meg nem értette miről beszélek... Kollégám az új tulaja, elmondtam neki, h ilyen, de még nem panaszkodott.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33727) MR_Joe válasza ViZion (#33726) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Szóval hallod a led villogását...komoly bajok vannak itt :D
Anno crt-s időkben engem is zavart a cicergése a monitornak/tvnek, de most csendesek az eszközeim...vagy romlott a hallásom :D viszont a monitor power led villogását rühellem...este kisüti a szemem... Le is ragasztottam :D

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#33728) Akybron válasza MR_Joe (#33727) üzenetére


Akybron
aktív tag

Nem a LED villanását hallja, hanem a táp zizzen egyet, mikor megváltozik a terhelése (a ledet villogtató mikrovezérlő is nagyobb áramot vesz föl, mikor a ledre vonatkozó programrészt végre hajtja) :D
(Amúgy valóban létező dolog, hogy zavartatás lehet az agyi feldolgozó területek között. Van olyan ember, akinél pl. bizonyos hangok ízérzetet váltanak ki. Belefér, hogy egy villanás hangérzettel társul. A látóközpontnak szánt ingerület egy része eljut a hallóközpontba is)

Az előző alaplapomon lehetett hallani, hogy milyen adat megy a soros porton :D A proci tápjának tekercsei hangoskodtak ilyenkor.

Kollégámmal mindig kettesben mentünk megkeresni, hogy a egy nagy egylégterű gyártó csarnokban lévő 50 crt monitorból melyik sípol, mert az üzem másik végéből is zavart :D

Intelligencs: A másik szobából megmondom, hogy most éppen csatornát váltottál a lehalkított TV-n sztori nekem is meg volt.

73&DX HA5OJN

(#33729) TaaT


TaaT
veterán

Szerintem azoknak jó akiket az ilyen dolgok nem zavarnak. :D

Mondjuk Wolf áramtalanítani szokta a zötpontegyét estére, kérdezem minek? Mert zúg, és tényleg lehetett hallani. :))

Give them hell Ukraine!

(#33730) ViZion válasza MR_Joe (#33727) üzenetére


ViZion
félisten

Nem a fénnyel függ össze, hanem az ócska tápokkal, amikkel a monitorokat szerelik. Érdekes, a Dell hangtalan... Mondjuk 2,5× annyiba is fájt. De mondhatnám a gagyi digiTV beltérit is, 2× cserélék táp miatt, standby sípolt, bekapcsolva meg léptette a csatornákat, hangerőt... szintén a táp instabilitása miatt.

Volt olyan ventim, ami kvázi hangtalan volt, de a motorjának van egy magas frekis zúgása... engem zavar. A VGA-n a hűtés is bizonyos fordulaton "sípol". De hallani a fénycsövek zúgását is (nyilván nem a fotonok hangja, hanem a trafó vagy a fene tudja), szerencsére kompaktnál már nem hallani.

Ha neked ezek a magas hangok nem zavaróak, akkor örülj neki. Ezzel sztem kínozni is lehetne az arra érzékenyeket -na nem akarok ötleteket adni, abból itt el vagytok látva mind ;] :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33731) bitpork válasza TaaT (#33729) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Jah hogy verje meg az öreg ördög, itt is búg terheletlenül vagy kis terhelésnél. :(((

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#33732) MR_Joe válasza ViZion (#33730) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Poénnak szántam, de ezek szerint nem ment át...:DDD
De zavarnak a magasfrekis hangok, bár az utóbbi időben egyre kevesebbet hallok meg belőlük...vagy a műszaki cuccaim fejlődtek, vagy a hallásom romlott :)vagy mindkettő. Mondjuk mikor a két nagyobb kölök öli egymást, a kisebbik visít valamiért, ehhez jön még esetleg porszívó /tv/mosógép etc. zaja, olyankor valahogy nem izgatnak a magasfrekis cicergések :D amikor ezek nincsenek, olyankor meg élvezem a viszonylagos csendet :)

Szerk.: A vga hűtése nálam nem sípol...mert nincs.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#33733) -=RelakS=- válasza MR_Joe (#33732) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

A CRT-ket én is hallom/hallottam.

Egy időben jártam folyamatosan a szobát a sötétben, hogy honnan jön ez a rohadt ventilátor hang? Egyszer meguntam, mindent kikapcsoltam. Azóta tudom, hogy a saját fülemből :W
Egy-egy délutáni alvás után hihetetlen koncertet tudok hallani a tök csöndes szobában :D Sajnos ezen valószínűleg a szög sem segítene :O :DDD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#33734) LamerGyuri válasza -=RelakS=- (#33733) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Hűha ;] akkor nem csak nálam komoly a baj :D teljes csendben nekem is halkan sípol a fülemben-fejemben "valami"

Én 2 hetes Arctic TC ventit cseréltem ilyen miatt, mert falnak mentem tőle, hogy a hőfokszabályozó elektronika "csipog" benne
SSD topikban meg kiröhögtek és leoltottak, hogy én már hallottam SSD vinyót cincogni
:U

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#33735) TaaT válasza ViZion (#33730) üzenetére


TaaT
veterán

Szüleimnek egy régi Philips monitorjuk van (totál néma a tápja), olcsón hozzájutottam egy AOC fullhd monitorhoz, gondoltam lecserélem nekik, bekapcsolom az AOC-t, olyan szinten zúgott hogy mondom ezt inkább hagyjuk. :)

bitpork: Az én hangcuccom csak menet közben zúg egy kicsit, kikapcsolva hálistennek csöndben van. :)

Give them hell Ukraine!

(#33736) ViZion válasza MR_Joe (#33732) üzenetére


ViZion
félisten

áááhh, vicceskedtünk...? :U
Valaki bannolja pls. ;] :D

Na ez vicces: mit takarítanak a reptéren? Airport.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33737) TESCO-Zsömle válasza ViZion (#33736) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

"Viccelődünk? Halál előtt?" ;]

Bocs, de erről ez ugrott be. :B

(#33734) LamerGyuri: Fülzúgás, fülsípolás. Főleg vérnyomás-problémák jele, gyak a füledben áramló vért hallod.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#33738) MR_Joe válasza LamerGyuri (#33734) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Áh..erről most az jutott eszembe, mikor az egyik adón a faszi panaszkodott hogy fáj a füle, meg hall/érez benne valamit...egy kisebb csótány család lakott a hallójáratban.. Brr...

Tescozsömle: Halál után nehéz lenne :DDD

[ Szerkesztve ]

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#33739) LamerGyuri válasza MR_Joe (#33738) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Kocka vagyok, nem bogaras, bazz... :DDD

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#33740) TESCO-Zsömle válasza LamerGyuri (#33739) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor nézd meg nem vagy-e lesarkazva. :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#33741) brd válasza wolfman (#33703) üzenetére


brd
nagyúr

Oké, nekünk (szüleimnek) is van kutyánk, kettő is, mondjuk nem a hülye fajták, de nem tudom elképzelni, hogy le akarjanak nyelni egy ~4x4-es négyzetet (lefér egyáltalán a torkán/nyelőcsövén akár egy nagyobb kutyának is? mert az emberé pl. valami ~2 cm átmérőjű, ha jól emlékszem), mert elrágni nehezen tudná (ha még a többit igen is, a fémsapkát nem).

(#33701), bitpork: Részvétem! :( A szög inkább egydimenziós tárgy (főleg, ha hosszabb, akkor könnyebben irányba áll), az könnyebben lecsúszik.

The only real valuable thing is intuition.

(#33742) MR_Joe válasza LamerGyuri (#33739) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

A kockák legalább sokoldalúak :DDD

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#33743) Mercutio_ válasza brd (#33741) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha csak 2cm lenne, poreszben nem menne a mélytorok :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33744) MR_Joe válasza Mercutio_ (#33743) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Tökéletes meglátás :DDD lehet 2cm, de tágul.. Mint a viccben:
Mondj egy hosszú szót

gumi.

de hát az rövid

ja...de nyúlik...

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#33745) Klaus Duran válasza Mercutio_ (#33743) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

De itt kutyáról van szó. :U

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#33746) bitpork válasza Klaus Duran (#33745) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha a kígyó tud mélytorkozni, akkor bármi/bárki. ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#33747) MasterMark


MasterMark
titán

Egy kis offtopik, ha szabad.

Ti hogy csináljátok azt, hogy amikor össze kell rakni egy gépet valakinek, akkor az ő preferenciáit helyezitek előtérbe?
Csak azért érdekel, mert régebben raktam már össze gépet nagypapámnak, de most nem rég egy távolabbi ismerős kért meg. Valahogy mindig oda jutok el, hogy olyan gép lesz belőle, amit magamnak vennék. :D
Konkrétan ezt raktam össze: [link] a keret 100k. Lényegében szintén nagyszülőknek netezés, meg néhány játék unokáknak.
Főleg az érdekelne, hogy hogy tudjátok kizárni azt, hogy ti mit vennétek? Vagy ez így normális? (A konfighoz is jöhet tipp, bár nem ezért írtam ide.) :R

Switch Tax

(#33748) ViZion válasza MasterMark (#33747) üzenetére


ViZion
félisten

Nem lehet kizárni, nem is kell. Összerakom ami kb. belefér, utána megkurtítom, ha muszály.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33749) Mercutio_ válasza MasterMark (#33747) üzenetére


Mercutio_
félisten

Lap feleslegesen drága, és nincs szükség mITX -re, procibol elég egy G3220/G3420, ssd-ből szintén felesleges az msata, alig többért van HyperX Fury 120GB 2,5"-os (de akár a V300 is jó).

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33750) ViZion válasza Mercutio_ (#33749) üzenetére


ViZion
félisten

+1 kivéve az SSD-t: V300-at ne ajánljuk már, mer' hát nah. Szar. Az elsők jók voltak, utána variáltak vmit és nem ajánlott már.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.