Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33801) BlacKSouL válasza Mardel92 (#33800) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Mer' nem vásárlóul gondolkodsz:

"..amúgyis 2 nap.." = ma csütörtök van kora hajnal óta, holnap reggel már péntek lesz, akkor az már a 2. nap nem? ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#33802) Met válasza BlacKSouL (#33801) üzenetére


Met
nagyúr

Szerintem is, ma odaviszem az az első nap, holnap az már a második :DDD
De különben is, 2 napot mond, kap négyet (csütörtök, péntek, szombat, vasárnap) és még hétfőn sem akarja oda adni.
Én tuti beírnék a panaszkönyvbe.

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#33803) Mardel92 válasza Met (#33802) üzenetére


Mardel92
tag

Úgy érzem, nem tudok még elég jól vásárlóul gondolkodni. Nálam a "ma nem tudom elkezdeni és két nap", az munkanapban értendő (hétfő, kedd), már kedd délután visszaadtam volna, ha nem ilyen erőszakos, úgy értettem a 2 napot első körben.

BlacKSouL: Ha ezt előbb tudom, felveszem ma 23:52-kor és visszaadom holnap 0:08-kor, a 2 nap megvolt :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33804) Pttypang válasza Mardel92 (#33800) üzenetére


Pttypang
veterán

Napelemeseknel augusztus huszadikan is dolgoztunk, furan is neztunk, hogy a darusok valamit sirnak h aznap nem dolgoznak, ha egy sima nap volt, ugyanmar.. ;]
Ha azt mondod, hogy ket napra csinalod meg, akkor en gond nelkul ugy ertelmezem, hogy ket nap mulva mehetek erte. ;)

Ezt a munkanapos dolgot mar hivataloknal eljatszottam parszor, van amikor munkanapban, van amikor sima napban szamoljak, en inkabb sima nappal szamolok, akkor tuti nem kesek el, a tobbit meg intezzek el maguknak.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#33805) ViZion


ViZion
félisten

Tegnap este szervizes (hűtő, mosógép, etc...) ismerős panaszkodott:
kihívták egy nyaralóba, mert a villanytűzhely nem működik. Ilyen felkapaszkodott fideszközeli újgazdag. Tudom, mert városunk prominens polgára és... nah mindegy, a leírás ül.

Az egy dolog, h többször hívta a tulajt, h mikor ér oda, mert ő a megbeszélt időbe ott volt, tulaj meg sehol. Kiért, mondja, h a kapkodásban a számlát, garijegyet otthonhagyta. Szervizes legyint, nem para, útba esett, úgysem lehet nagy baja, ez minőségi vas - és mivel nem ő szerelte be, tul.képpen nem is garis...

Bementek, a tűzhely tiszta gané. Buli volt, ráöntöttek valamit, szikrázni kezdett... nem tudták hol lehet lekapcsolni, így kitépték a falból a vezetéket... igazi garis probléma. ;] :DDD

OK, hol a biztosíték? Újgazdag barátunk felszegi a fejét: - "én tudjam? Te vagy a szerelő, kapcsold le!" Kolléga jól eljátszotta az "embert", mindenki ráismert a társaságban, aki ismeri.

Szervizesünk ezt is tűrte -magam a kitépett vezetéknél már elhagytam volna a pályát, vagy már a várakozásnál- szal. respect. Bizti le, vezeték újraköt, kapcsolótábla kitakarít, bizti fel és kész. Kb. egy bő óra, amiből majd' fél órát a "nemesemberre" várt...

Mindenki boldog. Lehetne... ;] :D
De a történet vége az, hogy: "köszi a garanciális javítást, ezért nem fizetek, de a következő helyen kérjél majd egy ötössel többet."

Éééés.... vége. Nem meglepő módon a szervizes ismerősöm több nappal a történtek után is meséli ezt fűnek-fának. A Nagy nemes embernek volt már egy hasonló története: kihívta a felesége a mosógépszerelőt (egy talpraesettet, nem azt, aki fentebb szerepel), aki a nem működő mosógépet bedugta a konnektorba. Megjavult, felmarkolta a kiszállási díjat és pá. ;]

Tanultak az esetből, már ők húzzák le a szervizeseket... :B

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33806) mark! válasza Mardel92 (#33803) üzenetére


mark!
őstag

A vásárlói nyelv&gondolkodást megtanulni nehéz. Mint amikor Media marktban állok, nézem hogy máshol mennyi az a tévé. Odajön egy bácsi, megkérdezi, hogy ,,Elnézést, az ár alkuképes?'' Én csak állok, mondom nemtudom, nem itt dolgozom, erre aztmondja hogy elég bajaz :D

>

(#33807) PhilBrick válasza ViZion (#33805) üzenetére


PhilBrick
őstag

:Y Azért kifelé menet kitéptem volna a kábelt egy ilyen után. Persze csak ha már elmúlt sokkhatás...

(#33808) Mercutio_ válasza mark! (#33806) üzenetére


Mercutio_
félisten

Teljesen jogosan háborodott fel, ugyanis te nem azt mondtad, hogy te is egy vásárló vagy, így azt gondolta a válaszod alapján ,hogy MM-es vagy csak egy másik osztályon (és itt kummantol munka helyett :DDD)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33809) Pttypang válasza ViZion (#33805) üzenetére


Pttypang
veterán

lol, ezeket imadom, amikor valakinek millioi vannak es ilyeneken sporolgat, nevetseges.

Everybody lies.

(#33810) macilaci78 válasza ViZion (#33805) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Villanyóra lekap, kismegszakító mögé berak egy plusz ellenállást, villanyóra vissza, leplombáz, és a szolgáltatóval feleznek. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#33811) bitpork válasza Pttypang (#33809) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Pedig a gazdag nem azért gazdag mert sokat keres, hanem mert nem költ.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#33812) localhost válasza Mardel92 (#33798) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Barátilag, jóindulattal: ha olyan nehéz szóban is érteni a mondandódat, mint ahogy itt leírod, nem csoda, ha nehezen érti meg azt az ügyfél.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#33813) Klaus Duran válasza bitpork (#33811) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Ló-fast.
Magyar lakosság nagy hányada túlköltekezik?

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#33814) bitpork válasza Klaus Duran (#33813) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Hihetetlen, mi? Pláne hogy ennyire sok devizahitelest kellett megmenekíteni a nem túlköltekezéstől... Valahol érthető, hogy mindenki szeretné a jobbat, de ami nincs az nincs.
Az meg hogy nem költ valahol képletes: ez azt jelenti hogy a gazdag nem ad borravalót, nem veszi meg az újabbat ha a régi működik.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#33816) bullseye válasza bitpork (#33811) üzenetére


bullseye
addikt

Nyilván jelen esetben nem attól gazdag valaki, hogy különféle hivatali nem-teendőkkel havi millát vagy többet keres, hanem hogy átkúrja a szerelőt 10k-val.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#33817) Jazzos válasza ViZion (#33805) üzenetére


Jazzos
tag

Ismerősödnél bármit lehet így? Én pl. megvenném az autóját. De úgy, hogy annyit fizetek, amennyit én akarok. Pl. semmit. :D
Lehet velem van a baj, de én nem az ügyfelemre szoktam bízni, hogy garis/nem garis. Meg sem próbált kiállni a saját igaza mellett?

(#33818) LuckyL válasza bitpork (#33814) üzenetére


LuckyL
őstag

olyan hülyeségeket tudsz beszélni :)
tuti hogy attól lett gazdag ez az ember hogy kibaszott a szerelővel 5 ezer ft ért
a sok proli aki lakik a panelbe és nem költ semmire csak parizerre meg kenyérre az miért nem gazdag?

[ Szerkesztve ]

cryptot minden termékemért elfogadom

(#33819) bitpork válasza LuckyL (#33818) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Annak ellenére hogy a diplomád alapja a magyar, nem vagy tisztában a nyelvi eszközökkel, még a leírtak feldolgozása is problémás. A ténylátásoddal is nagyon sok a fura dolog, van de ha neked így jött be az élet, legyen :R

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#33820) ViZion válasza Jazzos (#33817) üzenetére


ViZion
félisten

Ehh, komplikált történet. A helyi kereskedés őt ajánlja mindenkinek, sokat hoznak neki ezáltal. Ennek a boltnak értelem szerűen nagy vevője volt a "polgár", tehát szeretett volna ő is ennyivel hozzájárulni a bolt érdekeihez. Én is sokat állítottam be wifit, TV-t ingyen, és a boltban jelentős kedvezményem is van, gondolom neki is, ezt "viszonoznánk".

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33821) philoxenia válasza Pttypang (#33809) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Van aki még az áramot is lopja mellé...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#33822) LamerGyuri válasza philoxenia (#33821) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Vagy a szalámit...

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#33823) LuckyL válasza bitpork (#33819) üzenetére


LuckyL
őstag

nem tudom miért hozod fel mindig az én diplomámat, de akkor biztos félreértettem valamit
akit én ismerek gazdagokat, nem attól lettek azok hogy pitiánerkedtek
más kérdés hogy ész nélkül sem lehet szórni a pénzt, de hogy nem fizetem ki a szerelőt pff
ha egy bevállalósabb szaki ment volna ki, akkor most költhetne az illető új fogsorra :D

cryptot minden termékemért elfogadom

(#33824) BlacKSouL válasza bitpork (#33811) üzenetére


BlacKSouL
addikt

A bunkófaszparaszt viszont bunkófaszparaszt, ha gazdag, ha nem.
Mert a fenti történet nem egy gazdag emberről szólt, hanem..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#33825) Pttypang válasza bitpork (#33811) üzenetére


Pttypang
veterán

Azt látom, hogy apám azért nem gazdag, mert full életképtelen és nem törleszti a hitelét, inkább iszik. De ettől még nem értem, hogy ha már gazdag valaki, akkor onnantol nem gondolja ugy, hogy most segit masoknak azzal, h pl normalisabb es nem ilyeneken c.ganykodik? En biztos ezert maradok szegeny, mert en ha kell valami, akkor nem csodalkozom, hogy az enm ingyen van. Legyen az szolgaltatas vagy termek.

Everybody lies.

(#33826) VIPowER válasza bitpork (#33814) üzenetére


VIPowER
senior tag

Akkor azért van egy VW Touareg a tulajdonodban mert nem szoktál borravalót adni? Ezt kipróbálom én is. :D

(#33827) Pttypang válasza bitpork (#33814) üzenetére


Pttypang
veterán

Nekem van vendeglatasban dolgozo ismerosom, ezert szoktam borravalot adni. Nem azert, mert szegeny/gazdag vagyok.
[Tegyuk hozza, normalis borravalot, amikor parezer forintra adnak 5 ft borravalot, azt kb a fejehez vagnam en is :D ]

Everybody lies.

(#33828) totron válasza Pttypang (#33825) üzenetére


totron
addikt

Az ilyen fószerek azért tudják meglépni ezt és az ehhez hasonlóakat, mert szolgalelkûek veszik körbe, azokon kapaszkodott fel. Senki nem akar kimaradni a 'kedvezményekbõl', így nincs határ. Mondjuk nekem az egészséges moralitás&nemseggnyalás többet ér, de ez van. Sok helyen ez.

(#33829) totron válasza VIPowER (#33826) üzenetére


totron
addikt

Már megint szabályokat állítunk. Miért kellene kötelezõen támogatni x-nek y-t? Legyen ez egy elvi kérdés: érzem-e én, mint vendég az adott szolgáltatást élményszerûnek - jön magától is a plusz így - vagy nem, akkor meg nem. Ne kötelezzen már senki, nonverbálisan se! - ilyesmire. Ne presszionálva eszközölje ki az alamizsnát bûntudatkeltéssel, az nagyon piti és olyan..magyar. A szervizdíj óta meg mirõl beszélünk, komolyan. Monduk Mo-n nehéz adni, kevés a mûvelt, jómodorú, jókedélyû felszolgáló. Szó se róla, érthetõ ez is, csak hát ez így egy ördögi kör. Az 'adok, mert szokás' meg talán a legkétségbeejtõbb verzió. Az nagyon jó mentalitás viszont, hogy barátot támogatni, nem pedig nyerészkedni akarni rajta, épp mert barát.

(#33830) bitpork válasza LuckyL (#33823) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Semmi rejtet célzás nincs ezzel kapcsolatban csak hogy annak része a magyar nyelv jó ismerete: leírtam amit, és erre előveszed hogy a "panelproli" -csak ezért sokan megsértődhetnének- azért az ami mert nem költ :N A gazdagokról volt szó! És nekem csak olyan nagyon vagyonos ismerősöm van, aki mindig mindent fillérre kiszámol, és még magától is sajnál bármit amin nem az élete múlik. Pl Emberünknek van 4 szállodája, 40'000+ négyzetméter bárraktára, sok 100 hektár termőföldje, és egy olyan golf mk1-gyel járt 2013ig, aminek nem működött még a sebességmérője sem. Minek az nem kell. De említhetném az egyik üzlettársamat is aki pl vett Monacoban is magának lakást, de semmit nem vesz meg teljes áron mert ha nem sikerül neki legalább 40%-t alkudni, akkor inkább otthagyja.

(#33824) BlacKSouL : ez így van, csak erre a speciális bunkóságra ( h nem fizet ) írtam , mert ezt én így ismerem sajnos.

(#33825) Crytec210: Nagyon sokan nulláról indulva ha elérnek valamit, teljesen kifordulnak magukból .Ezeket szokta a köznyelv nem ki negatív felhanggal újgazdagnak emlegetni. Tipikus példája ( ha már autó ügyben megint meg lettem szólítva ) pl h megveszi a 730d bimmert, de nem vesz rá még használt téli gumit sem. Úgy van vele hogy ha kiadott érte 7-8 számjegyű összeget akkor tudjon mindent még a fizika ellenére is. Ebből Szeged HmVhely között volt is egy baleset, amiben a vétlen meghalt, a bimmeres meg kiszállt és ment a dolgára.

(#33826) VIPowER : nem szoktam menni étterembe, de ha megyek, akkor 15% körül van a jatt amit hagyok minden alkalommal. Nincs is mindig annyi pénzem amennyit szeretnék :DDD Különben meg mindenki azt hiszi hogy olyan naccucc az a 10 éves touareg, pláne lelakottan ahogy megvettem. Azt elfogadom hogy sokaknak nem telik erre sem, és nem is örülök neki, de én nem fogom úgy feldobni a pacskert hogy meg sem próbáltam megvalósítani az álmaimat :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#33831) Pttypang válasza bitpork (#33830) üzenetére


Pttypang
veterán

10%-ot illik hagyni, ennek altalaban en is folelovok. Persze en se vagyok gazdag. Mar ertem, miert.

Everybody lies.

(#33832) VIPowER válasza bitpork (#33830) üzenetére


VIPowER
senior tag

"de én nem fogom úgy feldobni a pacskert hogy meg sem próbáltam megvalósítani az álmaimat"
Nagyon helyesen teszed! Csak így tovább.

(#33833) TaaT válasza VIPowER (#33832) üzenetére


TaaT
veterán

;]

Give them hell Ukraine!

(#33834) gozso


gozso
senior tag

hoztak ma egy gépet: BŐVÍTSÜNK! felkiáltással...

a7n8x alaplap, 256+512ddr ram, 80gb hdd... és rajta van a címke: SULINET :DDD

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#33835) bitpork válasza gozso (#33834) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ne viccezzémán, simán tudod bővíteni... a szelektív hulladék feldolgozásra váró halmot :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#33836) Pttypang válasza gozso (#33834) üzenetére


Pttypang
veterán

Jo, hogy mondod, majd kell hoznom egy pakat es lebontanom az ertelmes alkatreszeket az osregi sulinetes gep alaplapjarol :)

Everybody lies.

(#33837) -=RelakS=- válasza gozso (#33834) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Felnéztem a szekrényre, egy doboz mögött van egy másik: ASUS A7N8X-E

Esküszöm, neménvótam! :D (soha nem volt sulinetes gépem)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#33838) gozso válasza bitpork (#33835) üzenetére


gozso
senior tag

a ház az maradhat... :DDD

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#33839) shteer válasza gozso (#33834) üzenetére


shteer
titán

256MB helyett 512.
Kész!

..szerintem jónak tűnik

(#33840) ViZion válasza gozso (#33834) üzenetére


ViZion
félisten

Egyszerű! Vetetsz velük bármilyen 3 évnél fiatalabb vasat, kész.
Ezt meg Wolfmannak elküldöd... ;] :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33841) quailstorm válasza gozso (#33834) üzenetére


quailstorm
nagyúr

az szép
vetess bele egy PCI-os GT610-et ;]

amúgy kuka
Hyperthreadinges P4 alá menni semmi értelme
retrora még jó lesz, még SSE2-t se tud

(#33842) Klaus Duran válasza quailstorm (#33841) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Nekem van egy a gépemben ha kell. :O

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#33843) quailstorm válasza Klaus Duran (#33842) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Isten óvjon.
Anno a sulinetes i775 65g-be is HD2xxx-et vagy HD3xxx-et vettem volna az AGP-be
de aztán megjött az eszem és gépcsere
Linux se szereti azt a fordítóchipet

(#33844) Klaus Duran válasza quailstorm (#33843) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

De még mindig jobban szereti mint az előző gépemben levő Ati 9200-ast. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#33845) wolfman válasza ViZion (#33840) üzenetére


wolfman
veterán

Neviccejjé. Kollégám beállított múlt héten hétfőn, hóna alatt egy géppel. Mondom ez mi? Hát hogy majd nézzem már meg hogy mit lehet vele csinálni, mostanság elég lassúcska és ha lehet akkor mit kell bele venni hogy jobb legyen. Az elmondása alapján nem lehet régi gép, csak tényleg belassult az évek alatt.

Aha, igen, az elmúlt 15 év alatt lassult be, mert ez egy 478-as 1,7 Intel celeron (egy mag), AsRock lapban, 256Mb memóriával. Mondtam neki, hogy ez egy kalap szar. Ki tudom maxolni a benne rejlő technológiát egy tizesből (persze tápcserével szigorúan), de akkor lesz annyira gyors, mint az a gép amit az IT részleg nemrég leselejtezett és új gépet kapott helyette. Inkább egy 100-asért vegyen új i3-ast mindennel együtt boltból (csak úgy jó neki), jobban jár. Mondja nekem, hogy igen, ő is erre gondolt, már nézgelődött is a neten, talált pár gépet. Beszélgettünk mit vegyen, mik érik meg. Pénteken bejött az irodába és mondja, hogy hát beszélgetett az asszonnyal és arra jutottak, hogy elég lesz ez a gép ha felújítom, úgy is csak a gyerekeknek lesz szövegszerkeszteni. :W

Soha ne beszéld meg a gépfelújítást az asszonnyal, ha egy mód van rá, mert gátolja a fejlődést.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#33846) #90933760 válasza wolfman (#33845) üzenetére


#90933760
törölt tag

De ha egy Hurricane Spin Mop-ot akart volna venni, akkor kettőre is rábeszéli az asszony.

(#33847) opr válasza wolfman (#33845) üzenetére


opr
veterán

"Ki tudom maxolni a benne rejlő technológiát egy tizesből"
Itt b@sztad el... :(

Ilyen régi fosokra zsigerből kell mondani, hogy már annyit se ér, amennyiért elviszik veszélyes hulladéknak. Ha nagyon erősködik, akkor meg megmondod, hogy ilyen régi szarokkal ingyen nem szívsz, mert nem hiányzik neked az a kétnapnyi szopás + aprózás, rohangálás önköltségen. 30-40k-ért vannak ~használható használtgépek, ha gondolja megmutatom neki melyiket vegye meg, utána szivesen feldobok rá egy rendszert, vagy új gép, 100k-ból már kijön egy normális.
FYI, ha kifizeti az órabérem, hogy szopjak a régivel, kb pont ugyanott fog tartani, mintha vesz egy használtat.

Csak az elmúlt két hétben 3 ismerőst győztem meg róla, hogy vegyen inkább újat, ebből egy már meg is valósult, egy-az-egyben azt vette, amit mondtam neki, a másik kettőnek meg megmondtam, hogy amikor ott figyel a zsebében a pénz, és aznap rá lehet nyomni a rendelés gombra, akkor keressen ezzel, mert addig nem fogok vele foglalkozni. Felfogták, megköszönték, még csak meg se sértődtek. :K

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#33848) #90933760 válasza opr (#33847) üzenetére


#90933760
törölt tag

Azt kellett volna mondani, hogy ebbe már nem lehet alkatrészt kapni, meg hogy amúgy is ez a max amit bele lehet tenni.
Hiába pimpeli fel 3 Gigás HT Prescottal, ha egyáltalán tud HT-t az alaplap, meg kap 2 Giga dual ramot, ha egyáltalán tud dualt az alaplap. Egy foshalom marad, már évekkel ezelőtt is kevés volt.
30-40 körül már kap E8400-as gépet komplett, keresztbe kettéhugyozza úgy hogy nem erőlködve nyomja, hanem csak gravitációsan folyik.

(#33849) opr válasza #90933760 (#33848) üzenetére


opr
veterán

A "már nem lehet bele kapni alkatrészt" dolgot azért nem szoktam mondani, mert nem igaz. Ha meg elviszi máshova, és ott ez kiderül, akkor utána én vagyok a rohadék lehúzós. Rájöttem, hogy hazudni nem éri meg, mert aki meg akar sértődni, az úgyis meg fog, akkor meg már inkább olyankor sértődjön meg, amikor ott vagyok és tudom kezelni.

A használttal meg tökéletesen egyetértek, pontosan erre gondoltam Én is, egy jó kis c2d, vagy 2magos am3-as config (amelyikből jobb ár/értékarányút találok) tökéletes a célra még évekig, és valszeg még belefér az is, hogy 4gb ram legyen mellette és van egy használható gépük.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#33850) ViZion


ViZion
félisten

Én azt szoktam mondani, h ehhez ÚJ alkatrészt nehéz, vagy lehetetlen szerezni, a használt meg lutri, ki tudja ki hol hogy használta... ez hatni szokott.
Wolfman sok sikert a tubózáshoz! Amikor átadod, akkor azért bökd oda, h kicsit gyorsabb lenne, akkor már elérné egy mai 10k Ft-os okosteló számítási képességeit ;] :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.