Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34401) _Karesz_ válasza wolfman (#34400) üzenetére


_Karesz_
tag

Tévedsz. Mikor lenne egy pici pénz rendbe hozni valamit az épületen és jönnek a munkások dolgozni, a közvetlen főnök nem engedi, mert minek, jó az úgy, ahogy van... Egy évvel ezelőttig ezeréves 60 hertzes crt monitorokon kellett dolgozniuk, mert lehetett volna már rég cserélni, de a drága vezető nem tartotta szükségesnek. Aztán mikor eljutottak oda, hogy ráparancsoltak, hogy most már tényleg tessék cserélni, akkor pedig hozzá kellett menni megköszönni, hogy na milyen nagylelkű volt. A felette lévő nagyvezér sem érti, hogy miért csinálja ezt, de kirakni nem lehet, mert valószínűleg megvan a hátszele.

(#34402) opr válasza _Karesz_ (#34401) üzenetére


opr
veterán

Akkor meg valszeg valami kisebbségi komplexusos gennyláda, azok szoktak ilyenek lenni. :(
Ilyen főnöktől menekülni kell, akár részleg/munkahely váltással amilyen hamar csak lehet, sokszor még akár azon az áron is, hogy kicsivel kevesebbet keres az ember. Maga a tény, hogy nem készül ki minden nap a munkahelyén ezerszer többet fog jelenteni, mint pár ezer forint. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#34403) _Karesz_ válasza opr (#34402) üzenetére


_Karesz_
tag

Ez a hely csak egyvalamire lesz jó neki: a neve nagyon jól mutat az önéletrajzában.

[ Szerkesztve ]

(#34404) FoxiestFox válasza _Karesz_ (#34399) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Micsoda rémsztorik, srácok.. én még csak egy állami cégnél dolgoztam (CSMKH Műszaki Hatóság), de ott nem volt semmi ilyesmi. A főnökök rendben voltak, tegezés volt, voltak munkaeszközök, fűtés a kelleténél több, az irodatársaim még a szülinapomra meg is ajándékoztak, illetve akkor is, mikor távoztam tőlük.
Gond nélkül ki lehetett szaladni személyes ügyben kb akármikor, rugalmasak voltak a szabadsággal is.

(#34405) azbest válasza FoxiestFox (#34404) üzenetére


azbest
félisten

" fűtés a kelleténél több"

na azért ezzel csak óvatosan :DDD
Nálunk télen, kikapcsolt fűtéssel, csukott ablakkal közel 30 fok van. Nyáron bekapcsolt klímával 32. A nyári légkondi szünet alatt, amikor otthonról dolgoztunk, a szobánkban 37 fokig ment fel a hő, amikor egy lefagyott ;] gép újraindítása miatt bement kolléga bekapcsolta a klímát a pokolban.Le is ment 26ra az ember nélküli, de gépekkel teli irodában. Persze egy hét múlva észrevette valaki és lekapcsolta. Valamikor valaki átvette ezt a klíma rendszert, ezért hivatalosan semmi baja.

[ Szerkesztve ]

(#34406) tsiga18


tsiga18
tag

Atyagatya, [Neki] sikerült Nigériába postázni a telefonját. Elképesztő, hogy egyesek bedőlnek ilyen ezer éves átveréseknek

(#34407) wolfman válasza tsiga18 (#34406) üzenetére


wolfman
veterán

Hát nem semmi.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#34408) biker válasza tsiga18 (#34406) üzenetére


biker
nagyúr

Minden internet account melle iq teszt kellene :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#34409) localhost válasza biker (#34408) üzenetére


localhost
Közösségépítő

De akkor hogyan tudnék válaszolni?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#34410) Zolly444 válasza localhost (#34409) üzenetére


Zolly444
aktív tag

:W :W :W

(#34411) XtremLor válasza tsiga18 (#34406) üzenetére


XtremLor
őstag

:Y Omg, sajnalom, de nem tudok egyutt erezni a karosultakkal az ilyen esetekben...

"Legen...Wait for it...Dary"

(#34412) wolfman válasza biker (#34408) üzenetére


wolfman
veterán

Ez nem IQ dolga, nem az értelmi szintjét minősíti ez az eset. Az a durva, hogy még nem hallott róla, pedig már asszem 2008-óta ide is regisztrálva van meg nem újkeletű a módszer. Mondjuk az megint más, hogy ismeretlenül utalgaz akár külföldre is ÚJONCNAK!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#34413) _Karesz_ válasza tsiga18 (#34406) üzenetére


_Karesz_
tag

Nem hiszem el, hogy valaki képes Nigériába elküldeni egy telefont... :D

(#34414) 5teve válasza _Karesz_ (#34413) üzenetére


5teve
senior tag

én megírtam volna, úgyis hamarosan jössz a többiekkel, majd személyesen átveszed.

:D

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#34415) MasterMark válasza wolfman (#34412) üzenetére


MasterMark
titán

Itt nem az a gond. Fizetés nélkül nem postázunk sehova se csak úgy akárkinek. Ennek alapnak kellene lennie.

Természetesen fordítva is igaz, hogy ismeretlennek nem utalgatunk előre csak úgy.

És akkor kész is a paradoxon.

Switch Tax

(#34416) Out válasza MasterMark (#34415) üzenetére


Out
addikt

Mit szólnál hozzá, ha valaki ilyen üzenetet írna neked?

"Szia! Mielőtt megvenném a termékedet, szeretnélek jobban megismerni. Menjünk el vacsorázni ma este, jó?"

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#34417) opr válasza Out (#34416) üzenetére


opr
veterán

Ha fizeti... :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#34418) MasterMark válasza Out (#34416) üzenetére


MasterMark
titán

Ismeretlen/akárki = a megbízhatósága nem igazolt valamilyen módon.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#34419) Out válasza MasterMark (#34418) üzenetére


Out
addikt

Akit nem ismersz, az alapból megbízhatatlan, nem?
Attól mert valakinek van 500 pozitív értékelése a HA-n, még nem jelenti azt, hogy nem pont Te leszel az első, akit át fog verni. Innentől kezdve bízni bármilyen értékelésben az hülyeség.
Értem a logikádat és van benne ráció, de ha így tenne mindenki, akkor nem sok üzlet köttetne a világon :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#34420) MasterMark válasza Out (#34419) üzenetére


MasterMark
titán

Valószínűleg ha már volt 500 üzlete, akkor nem akar majd átverni. Miért is tenné?

Én is értem amit mondasz, de az sem megoldás, hogy "hello szia akkor hova utaljam a pénzt/küldjem terméket" csak puszira?

Switch Tax

(#34421) F.E.K.. válasza MasterMark (#34415) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Ezzel vissza is tértünk a személyes átvételhez, ahol ugyan kisebb a kockázatod (a leütnek/kirabolnak esetek extrém kategória), viszont így beszűkülnek a lehetőségeid ugye.. Ezzel sajnos nem tudsz mit tenni jelenleg :(

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#34422) oriic válasza Out (#34419) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Attól mert valakinek van 500 pozitív értékelése a HA-n, még nem jelenti azt, hogy nem pont Te leszel az első, akit át fog verni. Innentől kezdve bízni bármilyen értékelésben az hülyeség."

Ne haragudj, de ez paranoia. Ha megnézed egy pl. egy 500+ useres felhasználót, és mondjuk nem papírszalvétákat adott el, hanem rendesen üzletelt, esetleg megkérdezed az utolsó vevőit, hogy minden okés volt-e vele, akkor miért ne utalnék neki előre, miért jön fel csak a gondolat is hogy esetleg megbízhatatlan? Miért verne át? Presztízs kérdés az egész, gondolhatod, hogy az ilyen emberek nem akarják, hogy negatívokkal vagy fekete pontokkal csökkenjen a megbízhatósága.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#34423) wolfman válasza Out (#34419) üzenetére


wolfman
veterán

Ez most ilyen szalmabáb érvelés. Érted mit mond, de belekötsz. :)
A lényege az, hogy ismeretlen = friss regisztráció és/vagy 0 pozitív visszajelzés. Aki frissen került ide és még nem jelezte senki, hogy velem jót tett, pontosan és úgy ahogy szerettem volna, abban nem bízunk. Akinek van 30 pozitívja és/vagy 2008 óta itt van regisztrálva akkor már valamennyire megnyugvás, hogy csak nem akarja elb@.zni a renoméját és nagy valószínűséggel nem is fogja. legalábbis ritka. Tehát nem az embert kelll ismerd személyesen meg a családját, hanem az adott oldalon az előéletét. Éppen ezért is utálom a Jófogást, mert semmiféle visszajelzést nem lehet ott adni a kofáknak ha jó volt a bolt ha nem.

(#34421) F_E_K_: A személyes átvételnél is ügyeskednek manapság már nagyon. Ugye a legfrissebb dolog a fából készült bontatlan SSDk világa. Ki bontani nem engedi az eladó, amíg nem fizetsz érte, hiszen akkor "rontod a terméket ha nem fizeted ki". De van az is mikor azt kapod amit kérsz, csak nem működik, mert ugye ki tud kipróbálni a helyszínen egy VGAt.
A legviccesebb helyzet ilyennel @tom kollégánkkal esett meg, aki HDD-t akart venni személyes átvétellel, aztán gondolta a manus, hogy nem veszi észre sosem hogy a cucc hibás, csak majd otthon, de @tom rafkósabb annál, hogy így átverjék és vitt egy szünetmentesre kötött PC-t a kocsijában. :D Próbán nem működött, átb..zás meghiúsult.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#34424) TESCO-Zsömle válasza oriic (#34422) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Igen... Faternak 260k bánta, hogy megbízott az értékelésekben... És ott nem 500 volt, hanem 5.000. Nem voltunk egyedül, ahogy teltek a napok, megjelentek a "téged is XYZ vert át?" topicok és a végösszeg több millió lett. Volt, akit egymaga húzott le vagy 3 millával.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#34425) Out válasza oriic (#34422) üzenetére


Out
addikt

Szerintem ez nem paranoia, hanem józan paraszti ész. Egyébként én még mindig előre utaltam mindenkinek akivel üzleteltem és még nem csalódtam sosem. Ami persze nem azt jelenti, hogy ez nem is fog bekövetkezni. Ésszel kell üzletelni és kész, olyan pénzzel ami esetleg nem fog hiányozni sürgősen, ha esetleg mégis átvernek.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#34426) biker válasza TESCO-Zsömle (#34424) üzenetére


biker
nagyúr

nekem 400k egy macbook, amit 3 hónap múlva vitt a jard :(
előtte fél évvel is vettem tőle dobozos terméket, miért ne bíztam volna benne. aztán kopp. persze addigra fantomizálódott

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#34427) TESCO-Zsömle válasza biker (#34426) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nikon D300 ára volt. Akkor jött be a piacra a 300i, nem is gyanakodtunk, hogy hirtelen 30-al olcsóbb, mint boltban. Amerikából behozott cuccokkal bizniszelt a ribanc, mai napig fent van SkyPE-on faternak és aktív is. Rendőrség azóta is malmozik, ha be nem szüntették még az eljárást bizonyíték hiányában.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#34428) oriic válasza TESCO-Zsömle (#34424) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Attól hogy van egy-két kirívó eset, még nem lehet általánosítani. Sajnos fordulnak elő kivételek.

Live-Die-Respawn

(#34429) Pttypang


Pttypang
veterán

En mindig elore utaltam, a megbizhatosagot pedig forumos ismeretsegre alapoztam, meg az emberismeretemre, elozmenyekre, ertekelesekre. Eddig meg szerencsem volt, lekopogom.

Everybody lies.

(#34430) wolfman


wolfman
veterán

Nekem egyszer volt hogy egy nem is annyira friss forumossal akartam üzletelni. VGAt árult igen jó áron. Vacilláltam, hogy meg merjem venni, ne merjem. Kedves volt, előzékeny. Na mondom, jóvan, akkor menjen a dolog. Mentem volna utalni a bankba, de előtte felnéztem PH-ra hogy mi is a száma és akkor láttam, hogy bannolták. PHs tagok körbenéztek a neten aztán kiderült hogy körözés alatt állt a tag. Kiírtam a megfelelő topikba az esetet, utána még visszaregelt, hogy mit vádaskodok itt, különben is már kiállította a számlát, már visszaállni nem lehet. Próbált ijesztgetni, de megnyugtattak a modik, hogy nem az van amit itt szövegel. Megint kibannolták.
Itt nem ért véget, mert utána az írásom végett még vagy 6 ember megkeresett, hogy az illető őket meg is károsította 50-60eFt-okkal. Bár egyszer el is gondolkodtam hogy ő maga lehetett az egyik "megkárosított", hogy érdeklődjön saját maga felől.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#34431) Pötyi válasza wolfman (#34423) üzenetére


Pötyi
őstag

Azért akkora mekkeleknek nem kell lenni, hogy szünetmentest, vagy inverterre kötött pécét vigyél magaddal a kocsidban, elég egy laptop, meg egy USB-re köthető külső vinyó-bölcső.

Mondjuk el tudom képzelni az eladó képét, amikor meglátta @atom kocsijában a berendezett bűnügyi labort... Megnyúlhatott az orra a csodálkozástól.

:DDD

QNX is cool!

(#34432) TaaT válasza Pötyi (#34431) üzenetére


TaaT
veterán

Akkoriban @tomnak nem volt sem laptop sem usbs külső hdd rack :N De megoldotta ;]

Give them hell Ukraine!

(#34433) pw12345 válasza TESCO-Zsömle (#34424) üzenetére


pw12345
aktív tag

Többnyire, azért remélhetőleg nem dobják át az embert, de az értékelések, meg a bizalom pont xart ér.
Engem dobott át olyan ember, akivel többször üzleteltem és évek óta fórumoztunk, aztán az utolsó bizniszkor
nem jött az áru kérdem mi a helyzet, erre jön egy :) és aztán semmi több.
De dobott már át gyerekkori ismerős, 2 rugó nem egy összeg, csak épp lepattant vele.
De bizniszeltem már olyannal, aki megemlítette, hogy csak most kezdett bele, mert a 200+-os reget "megörökölte" havertól, aki lepattant külföldre.
Én nem is adok negatívot Faterán pl., mert, amúgy is, annyi lesz az eredménye, hogy egy viszont negatív
kíséretében leugat, hogy hazudok, nem is úgy volt és ő a becsület mintaképe, töröltessem azt a negatívot, mert bajom lesz, irgum-burgum.
Nézem a múltkor egy figura számtalan 3-ját, segítőkész, nagyon készséges, barátságos fickó. Erre normálisan
kérdek tőle, lekezelő, flegmatikus, gúnyolódást kapok a pofámba.
De nem is a lehúzás a leggyakoribb, hanem az igénytelen csomagolás. Ez kb. általános.
Direkt kérem, hogy dobozba rakja, ne kenyérpapírba, erre megérkezik a sitt bubis borítékban, meg vékony kartonba göngyölve, vagy egyéb olyan védelmet nyújtó csomagolásban, amiben legfeljebb sálat, pulcsit, féltéglát, hídcsavart lehetne feladni.
Rákérdek, hogy mi volt ez, mikor megbeszéltük a dobozt és úgy tűnt érti. Semmi válasz. :U
Gyakori még a "meghirdetem a frankót, elküldöm a szemetet" hozzáállás és van olyan vastagbőrű, amelyik személyes átvételnél is megjátssza. Mondom milyen bontott, visszacsomagolt, törött, hiányos szemetet hoztál ide?
Még az előbb jó volt, biztos nálam tört el, mikor elvettem. Ja, meg visszacelluxozta magát a dobozba, meg kicsit meg is olvadt a doboz a pszichikai energiámtól mi?

(#34434) _Karesz_ válasza pw12345 (#34433) üzenetére


_Karesz_
tag

Az a legszebb, ha melletted még másik 15 embert is átver, aztán te felfognád tanulópénznek, de jön a rendőrségről levél, hogy menjél csak szépen kihallgatásra, mert ott a te utalásod is a bankszámlakivonatán.
Később még egy kihallgatás, majd mikor látszik némi esély, hogy na, csak visszakaphatod a pénzed, akkor közlik, hogy igenám, csak ahhoz az ország másik végére kellene menni tárgyalásra...

(#34435) wolfman válasza _Karesz_ (#34434) üzenetére


wolfman
veterán

Igen, hát bizony a magyar jogrendszer se az egyszeri átlagpolgárért van, hanem a saját maga mellveregetéséért. Mindegy hogy a gyakorlatban tökéletesen kivitelezhetetlenek egyes jogszabájok vagy rettentő körülményesek ezért a károsult inkább bele sem kezd, de a lehetőség megvan így minden törvényhozó nyugodt.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#34436) Mercutio_ válasza _Karesz_ (#34434) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szerintem elfogadják a 2 tanúval aláírt írásos vallomást is :U de egy telefont biztos megér, hogy ne utazz és még esetleg a pénzedet is visszakapd.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#34437) _Karesz_ válasza Mercutio_ (#34436) üzenetére


_Karesz_
tag

Óóóó nem! A helyi kapitányságon belefutottam a volt szomszédba, aki nyomozóként átkérte ott helyben a papírjaimat és felvázolta a helyzetet. Lehet kérelmezni, hogy a bíróság/ügyészség járjon el helyetted, hogy ne kelljen menni, de ezt a bíró dönti el, hogy elfogadja és általában nem fogadja el. Tehát megtettem a vallomásom, átadtam a levelezésünket kinyomtatva bizonyíték gyanánt majd lemondtam a pénzemről, hogy ne kelljen utazgatnom még emiatt sehova. A végén pedig megkaptam a határozatot, hogy a drága hölgy inkább leüli, nem tud miből visszafizetni azoknak sem, akik elmentek a tárgyalásra.

[ Szerkesztve ]

(#34438) Lord Myn válasza pw12345 (#34433) üzenetére


Lord Myn
senior tag

De dobott már át gyerekkori ismerős, 2 rugó nem egy összeg, csak épp lepattant vele.

Erről az a mondás jutott eszembe, hogy ha egy megbízhatatlan ismerősöd kölcsönkér 2000-et és utána többet nem látod, akkor, hidd el, nem kötöttél rossz üzletet... :))

"War does not determine who is right - only who is left."

(#34439) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Én kérek elnézést
Erről a képről az jutott eszembe, milyen arcot vághattok, mikor beindul valami eszköz, és kíváncsiságból átnézitek a tartalmát (pl hova szemetelt a júzer a "Dokumentumok" és a C gyökér mappán kívül, persze szigorúan csak az ügyfél számára készített biztonsági mentés céljából ;) )

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#34440) F.E.K.. válasza wolfman (#34423) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Sajnos a személyes átvétel sem veszélytelen, ezért is fogalmaztam úgy hogy kisebb a rizikó. Csökkenteni tudod, megszüntetni nem :(

(Amúgy januárban tervezek menni Budapestről Gyulára (Békéscsabán át), majd vissza... Szállítsak valakinek valamit? ;) ;) )

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#34441) pw12345 válasza Lord Myn (#34438) üzenetére


pw12345
aktív tag

Na igen, mikor már tudod, hogy megbízhatatlan, viszont a részeges, lejmológépek mindig újra
feltűnnek, nem kopnak le olyan könnyen :D

(#34442) pw12345 válasza _Karesz_ (#34434) üzenetére


pw12345
aktív tag

Jobban eltűnnék, mint maga a tettes, a zinterpólt kellene rám küldeni, mászkáljon a t-öm, főleg, hogy,
akár 8-10 rugó egy vonatjegy. :((

[ Szerkesztve ]

(#34443) wolfman válasza F.E.K.. (#34440) üzenetére


wolfman
veterán

Megtehetnéd ezt az utat minden hónapban ezután! :D
De köszönöm kedvességed, nem kell. Bátyám fent lakik Budapesten, sosem a leszállítás volt a baj, hanem ott helyben is távol laknak akiktől vásárolok.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#34444) Hequila


Hequila
őstag

Friss:

- Olyankor mit kell csinálni, ha a nyomtatóba a festékszóró beszáradt?
- Ki kell cserélni a patront.
- De nem, a patron jó, csak a festékszóró nem szórja a festéket!
- A nyomtató kocsi mozog?
- ???... ja, az az izé megy jobbra meg balra.
- Akkor ki kell cserélni a patront.
- De a patronnak semmi baja, a festékszóró nem ad át!
- Attól függetlenül cseréljétek ki a patront, és jó lesz.
- ...

Még mielőtt valaki patron - fej külön felépítésű készülékre gondolna; nem az.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#34445) wolfman válasza Hequila (#34444) üzenetére


wolfman
veterán

De azért elmagyaráztad az embernek is, hogy miért javul meg ettől?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#34446) Pickit3 válasza Hequila (#34444) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Emlékszem amikor tintás nyomtatóm volt. Nekem is sűrűn beszáradt, próbáltam ellene valamit tenni, de sosem sikerült kivéve egyszer. Aznap reggel a beszáradt patront beletettem egy speciális folyadékba, de úgy hogy szóró részét érte csak, majd este nagy pálinka szaggal végre sikerült nyomtatnom. Másnap reggel az összes tinta a nyomtató(hp) alatt volt, azzal a lendülettel dobtam ki az udvarra. Elegem lett a beszáradt patronból, az újratöltögetésből, hogy nem is rakták tele és utána még újjal se működött, ráadásképpen a folytonos szervizeléssel, mert pusztult, mint az sz*r. Hirtelen felindulásból megvettem a legolcsóbb lézeres canont amibe már 2éve nem kellett belenyúlni. kopp-kopp!! 1500lapot megevett, füstöl, de megnyugtattak, hogy porol mert még tele van a toner. :Y

(#34447) Met válasza wolfman (#34445) üzenetére


Met
nagyúr

Az új patron feláztatta a festékszóróba száradt festéket? :D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#34448) localhost válasza Met (#34447) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Aki mégegyszer azt írja, hogy festékszóró, biz'isten virgácsot kap!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#34449) ViZion válasza localhost (#34448) üzenetére


ViZion
félisten

...festékszóró :U
az a kis izé, ahol a dobozbó kifujja a föstéköt, 'oszt kalap-kabát. :C

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#34450) Klaus Duran válasza localhost (#34448) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog


;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.