Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33201) #21346560


#21346560
törölt tag

Nem fotózom le, mert éppen a gép elött ül, de anyukám által használt klaviatúra "space" billentyűjének elejére ráírtam alkoholos filccel, hogy "ANY" ;]

(#33202) totron válasza sptkyle (#33196) üzenetére


totron
addikt

2. közbeugatás után kérdéseket számozva kinyomtatni válaszokkal, verbális csatornát beszüntetni. Az ilyen nem ismeri a korlátot.
Macilacival viszont nem értek egyet, szükség lehet az elbeszélgetésre, mégha mintegy aláhúzandó is "az írást".

(#33203) Met válasza #21346560 (#33201) üzenetére


Met
nagyúr

bunkóvagybáxi ;]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#33204) Mercutio_ válasza #21346560 (#33201) üzenetére


Mercutio_
félisten

Pedig lehet van, aki örülne neki ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33205) #21346560 válasza Mercutio_ (#33204) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem anyukámra gondoltam, a billentyűre! :D

(#33206) macilaci78 válasza totron (#33202) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Pár percre hagytam magára, milőtt megvette volna a fél órája ajnlott terméket...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#33207) SityiSXT válasza macilaci78 (#33198) üzenetére


SityiSXT
őstag

Én ennél az esetnél visszatekertem a chatablakban az első alkalomig, screenshot, pirossal bekarikáztam a kérdést és a választ, majd elküldtem neki. Azt hiszem, leesett neki.

(#33208) #90933760 válasza SityiSXT (#33207) üzenetére


#90933760
törölt tag

És meg tudja vajon nyitni a küldött képet? :P

(#33209) macilaci78 válasza #90933760 (#33208) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem csatolmányként küldi, hanem beágyazza a szövegbe. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#33210) Syl válasza macilaci78 (#33209) üzenetére


Syl
nagyúr

Ugyan már! Képet (csakis BMP-t) power pointba ágyazunk! ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#33211) shteer válasza Syl (#33210) üzenetére


shteer
titán

Csakis teljes screenshottal :)

..szerintem jónak tűnik

(#33212) Melack válasza Syl (#33210) üzenetére


Melack
veterán

Excelbe, jelszóval! Zippelve. ;]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#33213) #90933760 válasza shteer (#33211) üzenetére


#90933760
törölt tag

Csakis monitoról lefotózva, csakis VGA felbontásban.

(#33214) Melack válasza #90933760 (#33213) üzenetére


Melack
veterán

Monitor képe beszkennelve?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#33215) LamerGyuri válasza Melack (#33214) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Határeset, de elfogadható, ha nincs kamera a mobilodon.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#33216) ViZion


ViZion
félisten

:Y baszki, kezdők vagytok!
e-mailbe dokumentunot kell csatolni, tehát képeket csakis word-be ágyazva küldünk. :K

Megtörtént, ügyfél ezzel indokolta, h miért nem küld külön fotót... neki azt írta a progi, h dokumentum csatolása. Nekem nem volt több érvem.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33217) Tim82 válasza ViZion (#33216) üzenetére


Tim82
nagyúr

Röhögni fogsz, nálunk a főnök elvárja, hogy képernyőmentést valamiről (pl. hibaüzenet) Word doksiba beágyazva küldjünk el, mer' a jpg/png szerinte túl nagy.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33218) SityiSXT válasza #90933760 (#33208) üzenetére


SityiSXT
őstag

A chatünk automatikusan megjeleníti. Viszont elgondolkodtam azon, hogy egy digitális kifestőkönyvet ki kéne rakni a beállítási útmutatóink elé. Aki azt képes abszolválni, hozzáférhet a dokumentumokhoz, aki nem, azt a sárkány megeszi. Mert nagyjából ennyi intelligencia kell ezek megértéséhez (oké, a Mikrotik és Ubiquiti cuccokhoz több, de akik ilyet vesznek, azok azért tudják, miért is vettek olyat)

(#33219) totron válasza Melack (#33214) üzenetére


totron
addikt

FullHD felbontású .bmp, 90%-ában fehér, maradék területen balfelül a kért infó.
(Hol van már az újságosbódék kirakatainak lesése a szép illatú, új megjelenésekért.)

(#33220) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Volt egy kollégám, akinek az e-mailstílusa qrvára idegesített: félkövér Times New Roman középre zárva, másfeles sorközzel, középkék színnel, dőlt betűben, egyedi szmájlikkal (beágyazott .tif-ek, .gif-ek). Ezt az alapot még színezte belátása szerint. És ebben küldte azokat az érdemi szövegeket is, amiket mondjuk copyzni kellett volna például egy szerződésbe.

Aztán kellett neki küldjek sürgősen egy táblázatot valami költségelszámoláshoz. Excelben megvolt, szóval át csv-be, onnan elmentve pdf-be (szigorúan elfektetve), amit print screen-ből belöktem Open Office-ba, majd virtuális nyomtatóról kilöktem jpg-be, azt office-ba beágyaztam és végül ezt kapta meg 300 dpi-s bmp-be több rarfájlként, aminek egy része Google Drive-ról, másik fele DropBox-ról, harmadik része pedig OneDrive-ról becsatolva, az utolsó pici fájlt pedig Told_a_Cuccot-ról. Nekem kéjes örömöm volt benne. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#33221) wolfman


wolfman
veterán

Ezekhez némileg kapcsolódik, mikor vásárolok valamit használtan és az ember lefotózza a postai bizonylatot az ájfónjával (mert hogy E-mailben mellékelni kell ezt a cseppet sem elhanyagolható, lényegi információt) és full zajos, homályos, ugye képeket este, 40W-os égő mellett kell fotózni.
Volt hogy ilyen emberre 3x szóltam, hogy még mindig olvashatatlan, és negyedjére is szart küldött. A 2. képet nagyjából elfogadhatónak találtam és hagytam a francba.
Volt aki a garipapírt küldte így el lefotózva homályosan, persze olvashatatlanul. Utána ráírtam, hogy ez így még f()s, de semmi reagálás.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#33222) SityiSXT válasza macilaci78 (#33220) üzenetére


SityiSXT
őstag

A beágyazott smileykról jut eszembe:
Volt olyan ismerősöm, akit azért tiltottam le MSN Messengeren, mert a sok izgő-mozgó bigyótól olvashatatlan volt az, amit küldött. Hála az égnek, hogy ez kikopott...

(#33223) BlacKSouL válasza SityiSXT (#33222) üzenetére


BlacKSouL
addikt

nem kopott ki, nekem fészbukon sajnos ismerőseim előszeretettel pakolják tele a csetablakot ilyen általában mobilokról elérhető izgőmozgó vackokkal
tudom, fészbuk és rossz ismerősök...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#33224) lezso6 válasza BlacKSouL (#33223) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Fú ettől, hogy ki tudok készülni, főleg amikor mobilról vagyok és úgy küld 5-10 animált extra adatforgalmat közvetlenül egymás után, mert épp olyan kedve van. S anyámat meg mégsem kéne letiltani. :DDD

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#33225) pető bá' válasza BlacKSouL (#33223) üzenetére


pető bá'
őstag

MSN-en ezek szavak, mondatrészek helyett ugrottak be, olvashatatlanná téve a szöveget. (iskola szóhoz hozzárendelve az adott kép, ha beírta az iskolatáskát, akkor az [kép]táska formában ugrott fel. Ennél csak rosszabbak voltak. No comment) FB-n csak önmagában lehet ilyen mozgó "matricákat" küldeni.. persze egymás után 100-at.. de az emberek szeretik. Küldözgetni.

"... and I hope you have a great day!"

(#33226) bitpork válasza lezso6 (#33224) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Pont akartam írni hogy család ellen nincs orvosság...van h eszetlen viber olyan gyorsan pittyeg 9-10-t mintha folyamat sípolna. Na akkor tudom h a 13 éves unokahúgom akar valamit amit sormintával vezet fel :(

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#33227) philoxenia válasza pető bá' (#33225) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Majd a matrica múzeumba beférnek... :D

tőle

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#33228) csoki válasza pető bá' (#33225) üzenetére


csoki
senior tag

ezért volt nekem telepítve live plus, amin be lehetett pipálni hogy ne jelenítse meg az egyedi mozgó képeket, hanem az eredeti szöveget :) de lehet a végén már a sima msn is tudta, már nem emlékszem

(#33229) #90933760 válasza csoki (#33228) üzenetére


#90933760
törölt tag

Tudta a sima is. Nekem is voltak olyan ismerőseim akinek minden szava egy kép volt, gyorsan kikapcsolásra kerültek a képmegjelenítések.

(#33230) MasterMark


MasterMark
titán

Épp írni akartam, hogy ki lehetett kapcsolni, de akkor nem csak nálam volt letiltva, a teljes képernyős felugrós animációkkal, meg a rezgőjelzéssel egyetemben. :D

Facebook-on nagy hiány, hogy nem lehet letiltani a matricákat. :(

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#33231) pető bá'


pető bá'
őstag

keveset használtam.. meg talán 1 ismerősöm használta ilyen elképesztő módon a képeket, eszembe sem jutott, hogy van benne ilyen fícsör :B

"... and I hope you have a great day!"

(#33232) Mercutio_ válasza lezso6 (#33224) üzenetére


Mercutio_
félisten

De.

:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33233) TaaT válasza pető bá' (#33225) üzenetére


TaaT
veterán

Oh igen, az MSN, haver ott hagyta abba ezeket amikor az elküldött üzenet gyak csak képekből gifekből állt, és már ő sem tudta elolvasni amit írt. :)

Give them hell Ukraine!

(#33234) ViZion válasza TaaT (#33233) üzenetére


ViZion
félisten

...még 15 évvel ezelőtt is volt olyan, h a szövegből kép ikonokat le lehetett tiltani, azaz szövegként jelent meg. Csak én használtam? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33235) #21346560 válasza ViZion (#33234) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem. Pont írni akartam, hogy ezt a funkciót szépen lehetett tiltani... (engedélyezni)

[ Szerkesztve ]

(#33236) totron válasza TaaT (#33233) üzenetére


totron
addikt

Ne haragudj, de ehhez azt hiszem csak gratulalni lehet. En meg abbahagyom a webezest, mert felkepernyoig lenyulo toolbarhalmazt gyujtottem be.

(#33237) wolfman


wolfman
veterán

Engem is sokszor zavartak anno ezek a kis ikonok szavak helyett, de ha letiltottam volna, akkor nem tudtam volna ikon méretű segges és csöcsös animációkat küldeni és fogadni. :D

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#33238) oriic válasza wolfman (#33237) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Épp írni akartam, hogy egy tonna segget meg egyebet kaptam ismerősöktől random. Ejj régi szép idők. :DDD

Live-Die-Respawn

(#33239) TaaT válasza totron (#33236) üzenetére


TaaT
veterán

Nem lett valami szép a mondat, de azért kiemelem a lényeget. :B "haver ott hagyta abba ezeket"

Give them hell Ukraine!

(#33240) DeFranco válasza TaaT (#33239) üzenetére


DeFranco
nagyúr

"haver ott hagyta abba az emotikonok használatát"

én értettem de így egyértelmű :)

(#33241) -=RelakS=- válasza totron (#33236) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Mert mi a gond
a toolbarokkal?
;]

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#33242) wolfman válasza -=RelakS=- (#33241) üzenetére


wolfman
veterán

Létezik egyébként olyan települő toolbar, amit használni is lehetett ténylegesen?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#33243) oriic válasza wolfman (#33242) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Soha nem használtam egyet se. :DDD De ismerősnél már volt a fenti képhez hasonló látványban részem. :DDD IE betöltése vagy 10 perc. :D

Live-Die-Respawn

(#33244) totron válasza TaaT (#33239) üzenetére


totron
addikt

1000 bocs, én voltam figyelmetlen! Nem fórumozok többé korahajnalban, okoskodóan.
(#33241) -=RelakS: :D Hát van, akiknél semmi.. Ők általában a legjobb célcsoport.

(#33245) totron válasza wolfman (#33242) üzenetére


totron
addikt

Még régebben, IE alatt Google kereső textbox.

(#33246) TA68


TA68
senior tag

Egy illető hozta a számítógépét, hogy át kellene tenni a fia gépébe a ramot, mert az övében leégett az alaplap. Át is tettem, de meg se nyikkant vele a gép. Átraktam egy másik gépbe, ugyan az. Mondtam neki, hogy ezek szerint a ramot is magával vitte az alaplap, ezt már ki lehet dobni. Megfogta a ramot és kettétörte, mondván, hogy más ne használja amiért ő pénzt adott.
A bizalom meg volt........... :(

(#33247) *Ropi* válasza -=RelakS=- (#33241) üzenetére


*Ropi*
félisten

Látszik, hogy a 2. gép tulaja nem kocka, csak négyzet. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#33248) ViZion válasza wolfman (#33242) üzenetére


ViZion
félisten

google toolbar jó volt. Könyvjelzőket is jól kezelte.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33249) wolfman válasza TA68 (#33246) üzenetére


wolfman
veterán

Mert a gaz, mindenre képes ITs tutira átvágja az embereket ilyennel.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#33250) SityiSXT


SityiSXT
őstag

Ügyfél: Nem tudom a data capture részt testreszabni.
Én: Próbálta már a Data Capture testreszabása menüpontot?
Ügyfél: Ööööö... Nem.... Köszi!
Én:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.