Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#95329) sketchifun


sketchifun
senior tag

Hogyaza.

Nem vág a témába, és nem is sajnálkozásra vágyom, nem kell a vállam megveregetni, csak egy kis tanúlság mindazoknak, akik Steamet használnak.

Régóta van Steam accom. Még bőven ment az 1.6, a Source is épphogy kijött, amikor elkezdtem a kockulást. Egy ideig NonSteam játszottam, de idővel persze lett Steam accom, eredeti játékokkal.

Namost, sok játékom van már. Persze ez relatív, nekem sok, mert összesen 18, amiből egy darabbal játszom.

Volt egy időszak, amikor viszonylag inaktív voltam, ez most volt. Nem játszottam, nem volt időm rá, bő 2 éven keresztül. Egy kedves ismerősöm, mivel CS:Go-val szeretett volna játszani, elkérte a hozzáférésemet, mondván, én úgysem játszom vele. Igazság szerint úgy voltam vele, hogy egyébként csak állna, fizettem érte, miért ne. Na, mostmár tudom, hogy miért ne. Ez a kedves ismerős, csalt a játékban, amiért a VAC természetesen járt, buktam a játékot, és a Steam accountomon ékeskedik a VAC ban. Gyönyörű, mondhatom.

Nagyon vigyázzatok, soha, senkinek, semmilyen ismerősnek ne adjátok meg a hozzáférési adatokat. Csak a baj lesz belőle.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.