Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Corleone33

    aktív tag

    válasz morfondőr #93001 üzenetére

    bocsi a triplaposztokért, itt a körülbeli lista azokról a játékokról amiket egyáltalán nem lehet családi megosztásban játszani[link]

    pár dolog amit hozzátennék pluszba:

    minden olyan játék ami külön drm-et igényel pl Uplay, Rockstar Social, GWFL egyáltalán nem oszthatók meg, valamint jópár játék ahol játékon belül a mellékelt külön CD kulcsos aktiváció kell(de ezt sajnos nem tudom 100% megerősíteni).

    Illetve vannak olyan játékok pl Rocket League, amit megosztottban csak unrankedbe tudsz játszani, matchmaking-be nem.

    minden megosztott játéknál menti külön a profilodat, achivementjeidet, mentéseidet stb, így ha teszem azt x y játékot megveszed később, akkor ugyanott folytathatod tovább effektíve (értelemszerűen a mentéses rész max akkor applikálható, ha a játéknak van felhőmentési támogatása).

    családi megosztásban levő játékok esetében nem fogod tudni az esetleges ingyenhétvégéket igénybe venni, mert automatikusan a megosztott példányt fogja neked bedobni (max az megoldás ha a megosztott fiók le van választva arra az időre és utána meg visszatéve, de marhára nem praktikus így szerintem.)

    Azon játékok esetében amelyekben van külön steam item dropok pl Killing Floor 2, ugyanúgy megkaphatod és eladhatod őket, mintha meglenne neked a játék.

    [ Szerkesztve ]

    "Az ember választ, a rabszolga engedelmeskedik" (Andrew Ryan, Bioshock)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés