Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#56551) DeFranco válasza Agyzuzo (#56549) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Azt sajnos ki kell érdemelni... nem osztogatják csak úgy. ;]

[ Szerkesztve ]

(#56552) Mate


Mate
nagyúr

Nálam *ar már megint a piac, vagy bevezették végre, hogy annak a hirdetése legyen legelöl, aki legelőször felrakta?

(#56553) Arkennys válasza Mate (#56552) üzenetére


Arkennys
addikt

van benne néminemű anomália, de remélem kijavul. Ha aszerint rakná sorba mikor rakták fel, nagyon átkoznám őket, és szerintem értelmetlen dolog is lenne. Kit érdekel ki mikor rakta fel, ha mindenki az árat nézi? :D

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#56554) Mate válasza Arkennys (#56553) üzenetére


Mate
nagyúr

Én örülnék neki. Most abból áll a piac, hogy felraksz valamit, majd gyorsan leszedi a sok filléreskedő és visszarakja ugyan azon az áron, de mögéd kerülve..... Meg tudok őrülni tőle....

Bár van a 0,01-el alárakom megoldás is, de arra a válasz ugyan ez és pillanatok alatt lenyomják az árakat.

(#56555) Arkennys válasza Mate (#56554) üzenetére


Arkennys
addikt

Hát, ritkán találkozok a jelenséggel, de persze idegesítő. De a piac szétcs*szése ilyen összevisszasággal még rosszabb lenne. Én átlag megnézem az árat, és vagy legalsókkal egy szintre rakom, vagy ha rengeteg van belőle (2 oldalnál több ugyanazon az áron), 1 centtel alálövök. Ez működni szokott. Ha meg alámrakodnak, hát tegyék, én ráérek. Átlag így is el szoktak menni a dolgok.

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#56556) Mate válasza Arkennys (#56555) üzenetére


Mate
nagyúr

Nekem napi szinten ez megy.

Számomra logikus lenne, hogy a régiek legyenek elől. Ezzel nem lenne össze-visszaság a piacon szerintem. Ugyan úgy lenne mint most, csak nem a 12 éves türelmetlenek pakolgatásából állna. Magyarán mondva megérné fent hagyni a piacon adott áron a cuccot.

(#56557) Arkennys válasza Mate (#56556) üzenetére


Arkennys
addikt

Nemtudom, nekem piszkálná az agyvizem, hogy a 625. oldalra kell lapoznom, mert ott van valami hatod áron, mint az elején lévők, csak mert a másikak sokkal előbb felrakták, ha drágább is. :D Ha csak a felrakás idejét nézné, nem tudnám elképzelni összevisszaság nélkül. De lehet én értem félre, ahogy te elképzeled :)

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#56558) Mate válasza Arkennys (#56557) üzenetére


Mate
nagyúr

Félreértettél.

Az ár szerinti rendezés megmaradna. Vagyis legolcsóbb legelöl. Viszont azonos áron nem a legkésőbb felrakott lenne legelöl, hanem leghamarabb felrakott.

(#56559) Mardel válasza Mate (#56554) üzenetére


Mardel
őstag

Ha ugyanazon aron rakja ki, mint te, akkor moged kerul, tehat a tied lesz legfelul.
Amikor nem igy van, az a penznem kulonbsegbol adothat pl rubel euro konverzional.

(#56558) mate3553: Nekem megfelel a mostani is. De az azonos aron a legfrisebb felulnel azon menne a verseny, hogy allandoan felulre pakolgatnak magukat. Emiatt a felesleges oldallekeresek es "arvaltoztatasok" miatt 10x lasabb lenne a market mint most.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#56560) FollowTheORI válasza Mardel (#56559) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hát nem tudom, énis úgy vettem észre hogy mindig az újabb ajánlat eléd kerül. :)
Ami kicsit vicces, de ez van.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56561) djculture


djculture
félisten

Lehet nekem van valami pozitív karma a piacon de nekem jól szokott működni igaz én gyorsan elsózok mindent amit felteszek 1 percen belül viszik. Nem ebböl akarok megélni hogy adjam vegyem a dolgokat 5% haszonért

[ Szerkesztve ]

(#56562) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Nocsak, úgy látom pár fejlesztő megint djculture kedvére akart tenni: MURI

Utoljára a Commander Keen volt hasonló... De legjobb ez a rész:

Game features
* PC speaker music and sound
* 16-color EGA graphics
* Optional TURBO mode!

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#56563) DeFranco válasza Agyzuzo (#56562) üzenetére


DeFranco
nagyúr

512 MB RAM???
50GB HDD???

hát normálisak ezek??? még a COCOM listán sem láttam ilyet, nem hogy a dollárboltban :Y

[ Szerkesztve ]

(#56564) Mate válasza DeFranco (#56563) üzenetére


Mate
nagyúr

Az az 50GB nálam csak 50MB :D

(#56565) Agyzuzo válasza DeFranco (#56563) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Hát valamivel csak jelezni kell, hogy nem 1989-es alkotás... :) Akkor belefért volna 400kb-ba és elfutott volna egy erősebb számológépen is. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#56566) DeFranco válasza Mate (#56564) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Az is van vagy 35 floppy :Y

@Agyzuzo: ez? állítom egy kvarcórán elfutott volna :D (amúgy nagy truváj, tele van most az összes órás retro casio órákkal ilyenekkel, eskü veszek egy hétzenés databankosat)...

[ Szerkesztve ]

(#56567) Arkennys válasza Mate (#56558) üzenetére


Arkennys
addikt

Gondoltam hogy ez a baj gyökere. :) Tudtommal úgy van, mint alattad mondták, ha nincs pénztípus szerinti különbség, az újabb ajánlat a tiednél lentebbre kerül a listán. Magam cuccain ezt látom mindig, mert így szokta pakolni.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#56568) Csapoati válasza Agyzuzo (#56562) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jó muri lesz. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#56569) gyuribácsi88

Lehet azt tudni hogy a steam mikor milyen játéknak csinál free weekend-et? COD Ghosts-ra lennék kíváncsi multiba, mert 360-on játszok most, de kipróbálnám pc-n is.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#56570) genndy válasza gyuribácsi88 (#56569) üzenetére


genndy
addikt

Nem lehet tudni előre.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#56571) eami válasza DeFranco (#56540) üzenetére


eami
Topikgazda

nekem a sima van meg amiben ugyan nincs multi de nem érzem úgy hogy érdemes lenne megvenni ág újabbat ha már a régi megvan.

(#56572) zseko


zseko
veterán

Megvettem a FarCry 3-at, letöltöttem, indítanám, erre ezt kapom:

Igaz fent volt virágbolti verzióban, mikor elkezdtem letöltetni a steam-el azalatt uninstalláltam. Le lehet tölteni ezt az ubis marhaságot hogy elinduljon? Vagy töröljem és töltsem le megint a játékot?

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#56573) Cheesus válasza zseko (#56572) üzenetére


Cheesus
senior tag

Szerintem töltsd le az U-Play klienst, és hozz létre ott egy fiókot, ha jól tudom csak utána engedi elindítani a játékot.

https://www.twitch.tv/csehla

(#56574) csana


csana
senior tag

Kinéztem magamnak a Borderlands 2-t, mivel most elég olcsó a játék. Viszont akivel cserélnék olyan verziója van hogy "Borderlands 2 Steam Gift". Most ebből nem derül ki számomra, hogy ROW, vagy RU verziójú. Ilyesmivel találkozott már valaki?

(#56575) Arkennys válasza csana (#56574) üzenetére


Arkennys
addikt

Elvileg ha inventoryjában rákattintasz, és van rajta korlát, kiírja az ajándék leírásánál. Ha nem ír semmit, tudtommal ROW. De mint mindig, várd meg más véleményét is.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#56576) zseko válasza Cheesus (#56573) üzenetére


zseko
veterán

Hát nyaljon sót az Ubi, hogy finoman fejezzem ki magam :((( Nem kellett letölteni, a Steam letöltötte a játékkal együtt, csak nem települt mert volt már fent egy, valamikor, valamitől, volt acc-om is. A registryt kellett megpucolnom tőle, most már megy.

HR24.hu

(#56577) dejaris válasza zseko (#56576) üzenetére


dejaris
addikt

Szoval az ubi a hibas, mert a crackelt szarjaid telehugyoztak a geped, az igen.

(#56578) csana válasza Arkennys (#56575) üzenetére


csana
senior tag

AZ inventoryjában ha rámegyek nem ír ki korlátozást és csak "gift" szerepel a a BL neve mellett.. Viszont mivel már láttam olyan Deluxe változatokat más játékból, ahol szintén nem derült ki hogy korlátozva lenne a játék, csak a beaktiválásnál írta hogy RU verziós, ezért picit aggódom..

[ Szerkesztve ]

(#56579) DeFranco válasza dejaris (#56577) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#56580) Arkennys válasza csana (#56578) üzenetére


Arkennys
addikt

Nemtudom, én eddig ha korlátos volt a gift, ilyenkor láttam, de tény, nem ilyen villogó süteményesvilla DLC és alapjáték kombó pakkok voltak, csak alapjátékok. Lehet pakknál más. Majd mond valaki valami okosat, aki jobban vágja :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#56582) sagem válasza LordAxwell (#56581) üzenetére


sagem
addikt

Referal linkek megosztása tilos.

(de egyébként eléggé komolytalannak tűnik, legalábbis számomra)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#56583) kervantas válasza LordAxwell (#56581) üzenetére


kervantas
aktív tag

Hát persze, ha ingyen akarnak adni valamit az biztos nem lehet átverés. ;]

[ Szerkesztve ]

(#56584) PeL


PeL
addikt

Üdv.

Hallottam erről a Steam Achievement Manager progiról. Kártya farmolásra szeretném használni, mert a gyenge netem miatt nem akarom letölteni a több GB-os játékokat, most amúgy is elvagyok a jelenlegiekkel, viszont a kártyákat szeretném eladni belőlük. Kérdésem az hogy hogyan valósítható ez meg, és hogy kell-e ban-tól tartani ha csak kártya farmolásra használnám? Ha valaki hajlandó rá és elmagyarázza, dobjon már egy privit ha itt nem lehet ilyesmiről tárgyalni legyen szíves :)

[ Szerkesztve ]

(#56585) Hunbeast87 válasza kervantas (#56583) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Erre ott van a Tremor Games. Az legalább tényleg nem átverés :)

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#56586) genndy válasza PeL (#56584) üzenetére


genndy
addikt

Hajrá. Letöltöd, elindítod, rákattintasz a játékra mintha az achiját akarnád átírni, csak nem írsz át semmit. Farmolás után kilépsz. Ennyi.
VAC-os játéknál inkább ne használd, de én még soha sehol nem láttam hogy baj lett volna belőle.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#56587) kervantas válasza Hunbeast87 (#56585) üzenetére


kervantas
aktív tag

Arról még nem hallotam. Ha ott tényleg adnak valamait akkor biztos többet kell robotolni mint a Diabloban :D

(#56588) zseko válasza DeFranco (#56579) üzenetére


zseko
veterán

Nem kell popcorn, alpári stílusra és trollokra nem szoktam ugrani, főleg hogy fogalma nincs mi volt a hiba konkrét oka... :N

HR24.hu

(#56589) csaba951 válasza Mate (#56558) üzenetére


csaba951
veterán

Kapaszkodj meg, a Market már ma is úgy működi, ahogy írod! Az azonos árú ajánlatokat először a Steam régió szerint sorolja be, utána jön csak az időrendbe való rendezés. Magyarország ugye az EU régióban van. A Valve önkényes döntése alapján pont ez a régió került a rendezési lista legvégére. Bármely régióból érkezik be új ajánlat, az a te ajánlatod elé fog bekerülni. :W

(#56590) HartgeH3-2.8 válasza zseko (#56588) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Abszolút egyet értek és jogos.

Ugyanis: A uplay ugyan úgy letölthető és használható mint bármely másik kliens program lásd (origin, steam). Lehet használni steam rendszerétől függetlenül is ezeket a játékokat a uplay szoftverén keresztül. Ha viszont steam rendszerében megvesz az ember egy játékot és az is le akarja külön szedni akkor teljesen legálisan össze tud akadni a kettő :)

Mindösszesen annyi volt a probléma, hogy már korábban fent volt a uplay amit a steam megint le akart szedni és ez összeakadt :) Örülök, hogy sikerült rájönnöd a problémára. Elég kellemetlen hiba, miért nem lehet ezt összehangolni rendesen.

Inkább örüljön a ubi, hogy eredeti szoftvert vásárol a felhasználó én azt mondom. Az árképzésen meg az optimalizáláson dolgozzanak hülyeség helyett.

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#56591) Hunbeast87 válasza kervantas (#56587) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Nézőpont kérdése, szerintem nem vészes. Ezidáig azonban olyan sima ill. bundle pakkokat/játékokat szerezhettem meg konkrétan teljesen ingyen, amikről ezidáig lemaradtam. Pl: Saint Row-Risen, Crysis 2, Alan Wake, King's Bounty játékok, Metro 2033 stb.
Ne felejtsem el említeni, TF2-be is innen vettem néhány itemet, meg Steamre trading cardot kitűző kiegészítésére :D Persze magyaroknál nincs sok offer, de én már elég sok honfitársat talltam az oldalon..

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#56592) DeFranco válasza DeFranco (#56540) üzenetére


DeFranco
nagyúr

4 pakk senkit nem érdekel? 15 EUR, 3,75EUR fejenként...

(#56593) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Az normális,hogy ha nekem megvan egy játék (Jelen esetben BL2) tesómnak meg a GOTY Edition belőle,de én nem férek hozzá a GOTY Edition DLC -ihez annak ellenére,hogy meg vannak osztva egymás között a fiókjaink family sharing-el? :F

[ Szerkesztve ]

(#56594) parandroid válasza DeFranco (#56592) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Engem felírhatsz, nekem jöhet egy, aztán megbeszéljük, hogyan tudjuk rendezni az anyagiakat. (A Paypalt azért nem preferálnám, mert ott ha az utalási meg váltási költséget hozzászámolom, akkor már lehet jobban járok, ha megveszem 5 EUR-ért az egyedi példányt...)

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#56595) DeFranco válasza parandroid (#56594) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Paypalok között nem ingyenes az utalás? Amúgy nem igazán ismerem a paypalt, de úgy látom van HUF EUR és USD zsebem is, akkor lehet konvertálni sem kell.

[ Szerkesztve ]

(#56596) szami777 válasza DeFranco (#56592) üzenetére


szami777
addikt

Ha esetleg még nem vettétek meg, maradt nálam 4 packból 3 db.
1tf2kulcs vagy 500 ft-ért vihetitek darabját. Többi pm-ben ha érdekel ;)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#56597) djculture


djculture
félisten

a transformed mibe különbözik amúgy a 990forintos simától? [link]

(#56598) DeFranco válasza szami777 (#56596) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Engem érdekel, megy a PM

@djculture: itt folyamatosan váltakozik a pálya, föld/víz/levegő, és a jármű úgy alakul át repülővé hajóvá autóvá. Igen vagány.

@peterkeT: tőlem, vagy xsanyi77-től? gondolom tőle, nem?

[ Szerkesztve ]

(#56599) parandroid válasza DeFranco (#56598) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jöhet akkor ide is egy pm, hogy hogyan tudjuk leboltolni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#56600) djculture válasza DeFranco (#56598) üzenetére


djculture
félisten

Köszi az infót majd lesz ez is mega games verzió és beszerzem én is... : :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.