Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#56301) bul07 válasza bul07 (#56300) üzenetére


bul07
nagyúr

Még egy példány gazdájára vár

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#56302) bolyhos bari


bolyhos bari
tag

Sziasztok!

Még vadi új vagyok a Steamben, jól jönne egy kis segítség. Megtaláltam valahol a neten az Enclave akciót, amit már ti is tudtok, amint láttam. Megkaptam a kódot, de sajnos halvány fogalmam sincs, hogyan tölthetném le a játékot. Szeretném, ha valaki elmagyarázná, mielőtt lejár az akció. :B

(#56303) Mate válasza bolyhos bari (#56302) üzenetére


Mate
nagyúr

Szia!

Kliensben legfelső sor/játékok/Termék aktiválása steam-en. Amikor kéri a kódot beírod, tovább, tovább és kész. A többi már adja magát :)

(#56304) eami válasza bolyhos bari (#56302) üzenetére


eami
Topikgazda

mindig enslaved akciót olvasok :D nagyon kellene már annak is egy kis leárazás :D

[ Szerkesztve ]

(#56305) Anonymus X válasza bolyhos bari (#56302) üzenetére


Anonymus X
tag

Ha már megvan a kód, akkor nem kell félni, hogy lejár az akció. A kódot bármeddig aktiválhatod Steamen.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#56306) BigBlue69 válasza bolyhos bari (#56302) üzenetére


BigBlue69
őstag

Kis szemét Spam mappába rakja.. :C

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#56307) bolyhos bari válasza Mate (#56303) üzenetére


bolyhos bari
tag

mate3553, Anonymus X:

Köszönöm a segítséget és az infót, mindjárt ki is próbálom. :DD

eami: Kitartás! :K

BigBlue69: Nekem a Freemail a beérkezettek közé pakolta.

[ Szerkesztve ]

(#56308) bolyhos bari válasza bolyhos bari (#56307) üzenetére


bolyhos bari
tag

Siker! Most tölti le! :))

(#56309) BigBlue69 válasza bolyhos bari (#56307) üzenetére


BigBlue69
őstag

Csak steam fiókot ne freemailre regisztrálj.. Megkíméled magad 1-2 dologtól.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#56310) Woodslave válasza BigBlue69 (#56309) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kifejtenéd? Én sajnos oda regisztráltam, szóval veszett fejsze, de legalább tudjam mitől féljek. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#56311) bul07 válasza Woodslave (#56310) üzenetére


bul07
nagyúr

Például a Steam Guard email nem érkezik meg és nem tudsz belépni a fiókba , mert ugye a citromail, meg a freeamail hajlamos erre
Egyszerűen nem érkeznek meg a levelek, és amíg egy fontos levél nem hiányzik addig nem is feltűnő

Továbbra is van egy felesleges példány PAYDAY™ The Heist játékból 430Ft

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#56312) Csapoati válasza Woodslave (#56310) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Meg nem keso gmailre, vagy valami hasonlora atrakni. En is valtottam, mert orak alatt jottek meg a steames mailek.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#56313) Anonymus X válasza Csapoati (#56312) üzenetére


Anonymus X
tag

Ráadásul biztonságosabb, mint a freemail, ha a kétlépcsős azonosítást is bekapcsolod. Azzal már csak az NSA fér hozzá a Google-ön kívül a levelekhez ;]

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#56314) bolyhos bari válasza BigBlue69 (#56309) üzenetére


bolyhos bari
tag

Mint például? De mostmár úgyis mindegy. Nem?

[ Szerkesztve ]

(#56315) BigBlue69 válasza bolyhos bari (#56314) üzenetére


BigBlue69
őstag

Irták előttem. Nem késő váltani.. Sokan panaszkodtak már itt h steamguard levelük késett/meg se kapták stb.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#56316) bolyhos bari válasza BigBlue69 (#56315) üzenetére


bolyhos bari
tag

Köszi, majd visszaolvasok! De mi, ha nem Freemail és nem gmail? Ez utóbbi nagyon nem jön be. Mi az a steamguard? :B

[ Szerkesztve ]

(#56317) xrvman válasza bolyhos bari (#56314) üzenetére


xrvman
őstag

Most még új vagy ott, de amikor lesz majd egy két jól vételből származó játékod, és majd pont akkor nem férsz hozzá a freemail hülyesége miatt a steam fiókodhoz, nah majd akkor lesz nemulass.

Szerk.
Habár most néztem meg, az újra aktivizálódott :D a freemailom, hogy az új felületen immár a spamszűrés állapotát ki lehet kapcsolni.
Vagy ez attól függetlenül akkor sem jön meg, hiába van kikapcsolva?

[ Szerkesztve ]

(#56318) djculture válasza bolyhos bari (#56316) üzenetére


djculture
félisten

Steamguard az hogy ha bekarsz lépni kapsz egy biztonsági kódot a az email cimedre amit a belépéskor bekell írni hogy beengedjen a fiókodba. Érdemes használni mert az ukránok enélkül a fiókodat bármikor használhatják ha épp úgy tartja kedvük. Így se nagyon érdemes kattingatni steam-en küldött linkekre.

[ Szerkesztve ]

(#56319) Samus


Samus
addikt

Na, beregeltem én is erre a DHL.NET-re, nekem nem a spam közé jött (mondjuk nem is freemail/citromaillel nyomulok), hanem rendesen a bejövő üzenetek közé.

Jó kis oldschool hack' slash.

Más: ma lesz az utolsó napi akció, és holnap este hétkor jár le?

A Steam Guard-hoz annyit, hogy hasznos, de csak akkor küld mailt, ha olyan eszközről vagy böngészőből léptél be, ahonnan eddig még nem. Ha törlöd a csokikat, akkor is új eszköznek ismer fel.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#56320) Csapoati válasza Samus (#56319) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az akcios kerdesre igen a valasz, nekem viszont az enclave-es level gmailnel jott spambe, fura.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#56321) bolyhos bari válasza djculture (#56318) üzenetére


bolyhos bari
tag

Köszi szépen, majd odafigyelek. Az olyan linkekre gondolsz, amit emailben küldtek vagy a Steamen belüli fiókomba?

xrvman: Egy olyan levelet már kaptam, mert korábban regisztráltam oda, csak nem használtam. Most, amikor be akartam jelentkezni, nem engedett simán, csak az általuk küldött kóddal Arra tényleg várnom kellett egy kicsit, kb. 5 percet. A spamszűrőt nem kapcsoltam ki, úgy hagytam, ahogy alapból volt.

Samus: Csodálkoztam is, miért írja azt, hogy erről a gépről v. böngészőből még nem használtam.

Csapoati: Szoktak lenni akciók? :B

[ Szerkesztve ]

(#56322) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Pff, a Grid 2 megkapta a -75%-ot villamakcioban, a dlc-k meg maradtak -40-en. :( Na majd hatha karacsonykor, Spa es Bathurst kell, de nem 4,8€/db aron.

Bolyhos bari: most is van.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#56323) Mate válasza Csapoati (#56322) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem is rossz ár Grid 2-ért. Bár 8,5 €-al több, mint amennyiért vettem ;]

(#56324) Csapoati válasza Mate (#56323) üzenetére


Csapoati
nagyúr

En 28-ert vettem pre-orderben, de nekem megerte. Kb. 115 oram van benne, java resze multibol.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#56325) bolyhos bari válasza Csapoati (#56322) üzenetére


bolyhos bari
tag

Köszi! :)

(#56326) Samus


Samus
addikt

Bezsebeltem a Reus-t, kellemes áron van, és valami hihetetlen aranyos, és a koncepció eredeti.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#56327) ayo válasza Csapoati (#56322) üzenetére


ayo
addikt

ahogy neztem a legtobb jateknal a dlck nem kaptam meg az akciot. remelem winterben azert ez mashogy lesz. bar lehet most ez az ev trukkje hogy majd ez lesz a winter sale extra hogy a dlcket is learazzak, mert ugye egyre finomabbak az akciok... :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#56328) Csapoati válasza ayo (#56327) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én ráérek. :D Amúgy is csak a jó szívem, meg az autómániám miatt venném meg a 2 dlc-t, mert amúgy kb 1-2 eurót érnek, a csak autót tartalmazók meg 1-et.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#56329) gmx9


gmx9
aktív tag

Én egy -75%-os CS:GO-t zsebeltem be még legutóbb, más nem nagyon fogott meg. Gondolom a karácsonyi leárazásokkor azért lesz egy-két érdekesebb/nagyobb akció, ez csak amolyan bemelegítés volt rá.

Még a Portal 1 és 2-n gondolkoztam amúgy, de úgy voltam vele, hogy a télin is biztos megkapja majd a mostani leárazást, úgyhogy ráér.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#56330) pityeszka válasza Csapoati (#56312) üzenetére


pityeszka
őstag

Hol is lehet pontosan átváltani a címet? Nekem is freemailen van és elég sokára jönnek meg a levelek. :U

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#56331) TommyX_ válasza pityeszka (#56330) üzenetére


TommyX_
őstag

Steam->settings->Account->Change Contact Email Address

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#56332) pityeszka válasza TommyX_ (#56331) üzenetére


pityeszka
őstag

Sikerült! :R

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#56333) Samus


Samus
addikt

Ezt láttátok már: BioShock Triple Pack ? Az Amazonon. 15$.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#56334) Hunbeast87 válasza Samus (#56333) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Csak néhányszor :)
Elég jó ár érte amúgy.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#56335) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Bakker, a Stanley Parable csak -40%-ot kapott napiban. Akkor marad a winter sale-re.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#56336) Samus


Samus
addikt

Elég gyenge a mai felhozatal, legalábbis számomra. A Stanley Parable is csak -40%, elég gyengus...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#56337) pityeszka


pityeszka
őstag

Na, ma nem kell venni semmit. :N

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#56338) erahurka válasza pityeszka (#56337) üzenetére


erahurka
félisten

Nálam ma SEM! Eddig elég ergya számomra ez az akció, igaz, a második napja óta beteg vagyok, nagyon kedvem sincs nézni mik vannak :D

(#56339) AMD_ok


AMD_ok
őstag

Valakik esetleg egy Nascar2013 4 packra? 7 eurora jon ki per fo..

Ha erdekel valakit, szoljon mar privatban, azt jobban meglatom

(#56340) genndy


genndy
addikt

Crytek!
Steamen flash saleben ott a DAO-UE -75%-ban.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#56341) zseko


zseko
veterán

Ha belegondolok hogy én 25e-ért vettem meg a Tomb Raider játékot, most meg 9.99€... :) Bár itt nem adnak mellé semmit :)
Gyenge egy akciók voltak, cs:go, mdk, fc3 ami érdekelt és végül megvettem.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#56342) Alien83 válasza zseko (#56341) üzenetére


Alien83
senior tag

Amazonon 1000 ft-ért volt régebben. :D

(#56343) zseko válasza Alien83 (#56342) üzenetére


zseko
veterán

Nekem mindenképpen kellett az a baba :D, így fel sem merült a digitális vásárlás mint lehetőség. Ez volt az egyetlen alkalom hogy hajlandó voltam kiadni ennyit egy játékért.

HR24.hu

(#56344) Alien83 válasza zseko (#56343) üzenetére


Alien83
senior tag

Mien baba? Survival Edition? :D

(#56345) La Magra válasza Alien83 (#56344) üzenetére


La Magra
tag

Aha, Survival Edition, vagyis egész pontosan "How to Survive on a Desert Island Edition", a baba pedig egy életnagyságú Lara Croft gumibaba. ;]

(#56346) Qmi


Qmi
tag

Utolsó Sale napon esélyes a legjobb ajánlatok visszatérése? :F

(#56347) horvathd válasza Qmi (#56346) üzenetére


horvathd
aktív tag

Ma van az utolsó nap.

"The Kid just rages for a while."

(#56348) Csapoati válasza horvathd (#56347) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Holnap lesz, ma 2. van. Új akció már nem lesz persze. Encore lehet még, de szerintem ezúttal nem lesz.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#56349) horvathd válasza Csapoati (#56348) üzenetére


horvathd
aktív tag

Akkor a mai akciók miért csak egy napig érvényesek?

[ Szerkesztve ]

"The Kid just rages for a while."

(#56350) csana


csana
senior tag

Üdv!

Ismerősöm szerzett egy Far Cry 3 deluxe-ot cserével, viszont aktiválásnál azt írja ki hogy a játék RU verziós. Az inventoryban a cserénél nem volt RU tag. Ilyenkor ha bektiválja lehet a későbbiekben problémája?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.