Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#55801) ledgeri válasza Niczo (#55760) üzenetére


ledgeri
nagyúr

ok...(legyen igazad!)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#55802) ayo válasza #57919488 (#55800) üzenetére


ayo
addikt

szerintem mukodik foleg ha nyugati a verzio de steamdb megmondja mindig

http://jateknaplo.blog.hu

(#55803) Źşë' válasza csaba951 (#55779) üzenetére


Źşë'
addikt

ezt aláírom!! tényleg van feelingje!! :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#55804) kervantas


kervantas
aktív tag

Fúj de utálom a Flespundot :DD

(#55805) zseko


zseko
veterán

Áh, hócipőm televan :((( Játszom a FEAR2 játékkal, aztán egyszercsak újraindult a gépem. Lépnék vissza, de buktam a mentett állást...már majdnem a végén voltam :((( Áthelyeztem a mentést máshová, letöröltem a maradékot, elindítottam hogy létrehozza magának amit kell, visszamásoltam a mentést, erre azt írja hiányzó letölthető tartalomra hivatkozik a mentés, telepítsem fel azt és utána próbáljam újra... :(((

HR24.hu

(#55806) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Van valami megint a steammel? Most raktam újra a gépet, és nem kapom meg a steamguardtól az ellenőrzőkódot, hogy be tudjak lépni.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#55807) #65537792 válasza JoolsNOS (#55806) üzenetére


#65537792
törölt tag

Addig lépkedj amig kéri a kódot. Ne zárd be és úgy menj az e-mail-re. Spam mappát is nézd meg.

(#55808) JoolsNOS válasza #65537792 (#55807) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Néztem spamet is. Utána mondom akkor kérek emlékeztetőt de azt se kaptam meg.
Na megjött.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#55809) djculture válasza JoolsNOS (#55808) üzenetére


djculture
félisten

Vagy 10 perc alsó hangon most mire kiküldi.

[ Szerkesztve ]

(#55810) JoolsNOS válasza djculture (#55809) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Azért volt fura, mert eddig mindig egyből küldte.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#55811) djculture válasza JoolsNOS (#55810) üzenetére


djculture
félisten

Szerencsés vagy hogy nem futottál még bele ebbe. Először én is kinomban minden csináltam, akkor valami fél óra mulva jött meg nekem 24db kód mert annyiszor kértem le:D

(#55812) Samus


Samus
addikt

A RAGE várható, hogy ennél olcsóbb lesz? Vagy most érdemes lecsapnom rá?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#55813) csaba951 válasza Samus (#55812) üzenetére


csaba951
veterán

Persze! 5 év múlva várhatóan még olcsóbb lesz! Csak akkor már kit érdekel? :D

Ha érdekel, kell neked ez a játék, akkor simán ki fogsz rá fizetni 4,99 €-t, mert ennyiért teljesen rendben van. Viszont ha nem szánsz rá ennyit, az azt jelenti, hogy mégsem akarod annyira ezt a játékot. Ez esetben viszont teljesen mindegy, hogy mennyibe kerül.

(#55814) genndy válasza Samus (#55812) üzenetére


genndy
addikt

Persze, majd amikor az alapára is csökken ÉS akciós is lesz. Még legalább egy év szvsz.
Ha most kell, ennyiért megéri.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#55815) #56230144


#56230144
törölt tag

Az normális, hogy ha merevlemezre 4,1 pontot ad az élményindex? Minden más 7,8 meg 7,7. Nem tudom játékokhoz mennyi köze van a merevlemeznek, de például az apb reloaded úgy laggol néha mint az állat...
Proci: AMD FX 6300 Six core processor 3.50ghz
VGA:Gtx 560ti
RAM: 4GB DDR3
Rendszer tipús: win7, 64 bit.
Más játékoknál nincs ilyen probléma, RAGE, cs:go, BO2, egy szem lagg nélkül fut.
Ja, az összesítés is 4,1, annak ellenére, hogy minden más 7,7 meg 7,8 kivéve a merevlemez

Valami ötlet? :F :R

[ Szerkesztve ]

(#55816) .tnm válasza #56230144 (#55815) üzenetére


.tnm
addikt

le van sz*rva az élményindex. újabb windws-okban már nincs is. amúgy az összesítésnél írja, hogy a legalacsonyabb pontszám alapján "összesít". hogy a játék miért laggol azt nem tudom. torrent/egyéb letöltés merevlemez aktív tevékenység nincs mellette? nem lehet, hogy a neteddel/ játék szervereivel van a gond?

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#55817) genndy válasza #56230144 (#55815) üzenetére


genndy
addikt

Jobban elfért volna az "Azonnali kérdésekben"... mindegy.

Kicsi, régi, lassú. Nekem is a rendszer HDD a leggyengébb elem. Mostanság már az SSD-k korát éljük, tehát normális az alacsony pontszám. Nem tudom a rendszervinyód a játékos-e (ha igen, akkor ezen sürgősen változtass ha csak egy mód van rá), de szerintem csak azt ponzozza.
Töredezettség beleszólhat a játékok futásába, lag amiatt simán lehet. Futtass le egy ellenőrzést (legalább az első részét, hogy lásd tényleg mennyire töredezett).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#55818) #56230144 válasza .tnm (#55816) üzenetére


#56230144
törölt tag

Semmi nem megy a háttérben, lehet, hogy a játékban van a hiba.

Genndy: Most lett újrarakva a windows.

[ Szerkesztve ]

(#55819) dejaris válasza .tnm (#55816) üzenetére


dejaris
addikt

A legujabbakban is benne van, csak eldugtak egy picit. De a lenyeg, tenyleg semmire sem jo.

(#55820) shadowofthe


shadowofthe
tag

Sziasztok!

Az a problémám, hogy e-mailen keresztül kapott ajándékot szeretnék elfogadni, de ehhez a böngészőn keresztül kell belépnem a steam-be. Ezt nem engedi a rendszer, ellenőrző e-mailt akar küldeni, ám ezt nem küldi ki. A steam-be a saját programján keresztül be tudok lépni, csak a böngészőn keresztül nem enged be.... Köszönöm előre is,
Üdv!

(#55821) KubanitoS válasza shadowofthe (#55820) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ha valami gagyi e-mail szolgáltatód van, mint pl freemail, vagy citromail, akkor elképzelhető, hogy az emlékeztető később, vagy talán soha nem jön meg. Érdemes megnézned még a spam mappát is.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#55822) .tnm válasza shadowofthe (#55820) üzenetére


.tnm
addikt

csak az utolsó pár hsz-t kellett volna átnézned...

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#55823) shadowofthe válasza shadowofthe (#55820) üzenetére


shadowofthe
tag

Pont meg is oldódott, kicsit nagyobb laggja volt a rendszernek, mint szokott.

(#55824) shadowofthe válasza .tnm (#55822) üzenetére


shadowofthe
tag

valóban, elnézést.

(#55825) Źşë' válasza Samus (#55812) üzenetére


Źşë'
addikt

sajnálsz rá 1500at? nemááááár :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#55826) .tnm válasza shadowofthe (#55824) üzenetére


.tnm
addikt

:R

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#55827) Mardel válasza Źşë' (#55825) üzenetére


Mardel
őstag

Most, hogy John Carmack otthagyta az ID-t, hátha bekerül bundleba. :DDD

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#55828) Woodslave válasza Samus (#55812) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én kipróbáltam, annyira nem jött be, hogy a nem játszott 1x játék mellé megvegyem a far cry-crysis idején már kicsit bosszantó, hogy nem tudok átugrani egy széket.... Mondjuk hangulata az van, de hogy a texturákat az orrom előtt rajzolja (lehet a gépem xar, de ez tök mindegy)...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#55829) dejaris válasza KubanitoS (#55821) üzenetére


dejaris
addikt

Jo emailszolgaltatoval is hulladekent mukodik a steam.

(#55830) Samus válasza Źşë' (#55825) üzenetére


Samus
addikt

Beszereztem egy euróval olcsóbban :D

Viszont mikor hozzáadtam, úgy mutatta a Steam, hogy "Rage (NA)". Mi az az NA?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#55831) genndy válasza Samus (#55830) üzenetére


genndy
addikt

North America...

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#55832) erahurka


erahurka
félisten

Rage mennyire erőlteti ezeket az öklendező szörnyeket, elég zavaró hogy ilyen horror szerű a játék néhol.

(#55833) wwenigma válasza dejaris (#55829) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ja, rendszeresen 8-10 masodpercet kell varnom hogy megerkezzen a steam guard key. :(((

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#55834) Samus válasza genndy (#55831) üzenetére


Samus
addikt

Ez jelent nekem valami hátrányt? Megvenném hozzá a DLC-t is, jelenleg a kosárban van...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#55835) #57919488 válasza wwenigma (#55833) üzenetére


#57919488
törölt tag

Felhaborito :DDD

(#55836) csaba951 válasza Samus (#55834) üzenetére


csaba951
veterán

Nem jelent hátrányt. Ugyanazt a ROW-os dlc-t árulják mindegyikhez (Steamen).

(#55837) dejaris válasza wwenigma (#55833) üzenetére


dejaris
addikt

Tobb 10 perceket varok rajuk minden masodik esetben, es nem vagyok egyedul ezzel a problemaval.

(#55838) n@p@lm válasza dejaris (#55837) üzenetére


n@p@lm
őstag

nekem is volt már hogy egyből nem küldte.
olyankor rábökök hogy nem kaptam meg a kódot (ha kell 2x is), általában egy percen belül megjön.

(#55839) Samus válasza csaba951 (#55836) üzenetére


Samus
addikt

Meg is vettem, de valami nem oké, mert még nem jött meg a visszaigazoló mail...Másodperceken belül ide szokott érni, most már egy perce várom...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#55840) csaba951 válasza Samus (#55839) üzenetére


csaba951
veterán

És erre a rendszerre lesz ráeresztve 1 hónap múlva a Holiday Sale! :O

Steam kliensben nézd meg, a Libraryban, hogy megjelenik-e a játék tulajdonságainál a DLC fülön a DLC! Ha igen, akkor ne foglalkozz az e-maillel!

(#55841) Samus válasza csaba951 (#55840) üzenetére


Samus
addikt

A probléma, hogy eltelt negyed óra, de a mail sehol...ilyen még nem volt. Ennyire le lenne terhelve?

Nincs is DLC fül a játéknál...A Steam Store-ban ott van, hogy "Már megvan neked...", de a játéknál semmi.

Oké, megvan a tulajdonságokon belül (jobb gomb a játékon), közben meg is jött a mail. Elég időben :D

Két DLC is van. A Sewers az alapjátékkal együtt jött, a Scorchers-t pedig úgy vettem, gondolom előbbi az alap része, bár nem értem miért mutatja külön. Steam szerint csak egy DLC van hozzá...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#55842) #57919488


#57919488
törölt tag

Nincs itt semmi panik csak kicsit visszatertek a regi idokhoz a mihez tartas vegett, hogy mennyit fejlodott azota a Steam es nem szabad feledni :DDD ;]
Habar lehet a kovetkezo akciozasra keszulnek: Slow Motion Sale

[ Szerkesztve ]

(#55843) Niczo válasza Samus (#55834) üzenetére


Niczo
senior tag

Nekem az AMD kuponos Bioshock Infinite-m is NA-s, meg a Skyrim-em is, de nincs velük probléma :K

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#55844) Źşë' válasza csaba951 (#55836) üzenetére


Źşë'
addikt

én azt hittem h regio korlatos cuccok tag-jei miatt banolhatnak is akár :F

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#55845) csaba951 válasza Źşë' (#55844) üzenetére


csaba951
veterán

Ez butaság! Kulcs aktiváláskor a legrosszabb dolog ami történhet veled az az, hogy nem engedi aktiválni a kulcsot, mert ezt nem engedélyezi a játék kiadója abban a régióban ahol tartózkodsz.

A Steam a másik Steam régióban való vásárlást tiltja nagyon. Itt a legsúlyosabb büntetés az, hogy nem adhatsz hozzá új játékot a fiókodhoz (kulcs vagy Steam Store vásárlás). Meg nincs Trade/Market (bár erre lehet, hogy rosszul emlékszem).

#55843 Niczo
Fura. Nekem egy ilyen kulcsot adott ugyanez: Bioshock Infinite Retail (WW).

[ Szerkesztve ]

(#55846) Niczo válasza csaba951 (#55845) üzenetére


Niczo
senior tag

Ez tényleg érdekes, úgy látszik kinek ez, kinek az jutott :F

Most nézem a fiókomat, nálam Bioshock Infinite Retail (NA), de az ugyanilyen forrásból származó Tomb Raider (ROW) :U

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#55847) djculture válasza Samus (#55841) üzenetére


djculture
félisten

Mondjuk nekem nagy dobozos kiadás van:

[ Szerkesztve ]

(#55848) eami válasza csaba951 (#55845) üzenetére


eami
Topikgazda

úgy rémlik ADM redeem oldalon nem mindegy hogy hogy igényled a játékot, ha rosszul választasz akkor simán adhat nem a régiódnak megfelelő játékot :P

(#55849) n@p@lm


n@p@lm
őstag

ez itt off ,de segítsetek legyetek szívesek.
minecraft szokott akciós lenni, vagy valahol szokták akciózni?
nézegetem egy ideje a minecraft.net-et de stabilan be van állva 20 eurora.

(#55850) e=mc² válasza n@p@lm (#55849) üzenetére


e=mc²
őstag

En ugy tudom, hogy csak onnan lehet a PC-s verziot hivatalosan megvasarolni.

Ambulimax Provider

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.