Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#22951) Bluerainbow


Bluerainbow
Közösségépítő

(#22952) TheStigKrisz válasza Bluerainbow (#22950) üzenetére


TheStigKrisz
tag

köszönöm a válaszokat

(#22953) Pangelus


Pangelus
tag

Ezt láttátok már :)) [link]

" 5§. Az egyenlő bánásmód követelménye"

(#22954) danih válasza Pangelus (#22953) üzenetére


danih
addikt

Orbital Facepalm Gun armed

(#22955) Lewzke


Lewzke
őstag

Megéri a jelenleg akciózott Company of Heroes kiegészítőkkel együtt? Vagy vegyem csak az alapjátékot?

(#22956) Sonja válasza a178 (#22933) üzenetére


Sonja
veterán

Van rá nemhivatalos patch! ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22957) csaba951 válasza Lewzke (#22955) üzenetére


csaba951
veterán

Company of Heroes és Company of Heroes: Opposing Fronts-t nem győzik agyondicsérni az emberek. Erősen vételre ajánlott mindkettő.

Ezekhez képes csalódást keltett a Company of Heroes: Tales of Valor, mert túl kevés újdonság volt benne / gyorsan végigjátszható volt, és mégis egy teljes játék árát kérték el érte (kb. 30 € volt kiadáskor). Ugyanakkor 1,99 €-t simán megér... :)

Sonja
Sőt! A lap szerint a Steames verzióhoz nem is kell, mert már megy mindenféle trükk nélkül. Csak nem javították ki a játék adatlapján.

[ Szerkesztve ]

(#22958) maross válasza csaba951 (#22957) üzenetére


maross
veterán

Megvolt mar az opposing fronts dvdn, de megvettem most steamen is. Es nem a +1 sor miatt, hanem mert sokkal kenyelmesebb. Dunsztom sincs hol hanyodik az a dvd, itt pedig remelhetoleg meg sokaig meglesz. 1.39-et siman meger :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#22959) Agyzuzo válasza Sonja (#22956) üzenetére


Agyzuzo
addikt

"UPDATE Feb 18, 2011 : The patch is no longer needed when using the latest Steam’s EXE"

Akkor meg mi a para tárgya? Megy ez. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#22960) morvaigaben válasza Agyzuzo (#22959) üzenetére


morvaigaben
tag

De meg kell várni a 15.-ét és csak azután lesz a könyvtáradban a játék? Mert oda van írv hogy non-tradeable, szóval tuti nem giftként kapod.

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#22961) VGYke válasza BigBlue69 (#22932) üzenetére


VGYke
addikt

Csak nekem nem jön be a linkelt oldal?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#22962) csaba951 válasza VGYke (#22961) üzenetére


csaba951
veterán

A linkelt oldal jól működik! Próbáld újra! :)

(#22963) Lewzke válasza csaba951 (#22957) üzenetére


Lewzke
őstag

Köszi, végül megvettem a Gold Editiont, amiben az első kettő van.

(#22964) cskamacska válasza maross (#22958) üzenetére


cskamacska
addikt

Az kellemetlen, mert bármelyik CoH játékot veszed meg mindenképp letölti az egész pakkot(most épp 9 giga körül van), és az határozza meg hogy melyikkel tudsz játszani, hogy milyen kódokat adsz meg a Relic Online profilodban. Ergo a legolcsóbb 1,4 eurós CoH OF megvételével sztímesíteni lehet az egész pakkot, ha már megvan máshonnan, vagy elég csak azokat a részeket megvenni ami nincs meg, és bemásolni a kódokat. :)

Mondhatni most van egy fölösleges OF kódod. :))

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#22965) -=Vacsek=- válasza Lewzke (#22963) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

öreg hiba.. a ToV lett a legjobb rész :R :R

(#22966) maross válasza cskamacska (#22964) üzenetére


maross
veterán

Bar nem teljesen vilagos meg mit mondasz, kiprobalom. A jatekot meg nem aktivaltam, mostanaban gift-kent veszem meg oket, es csak akkor aktivalom, ha jatszani akarok vele :). A cd-jerol a kodot bemasoltam activate steam productba, es elfogadta, erre aktivalt valami coh beta-t, ami mar lejart, es ha jol emlekszem, meg mindig ott virit valamelyik alkonyvtarban, ahova eldugtam.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#22967) FrozeN` válasza -=Vacsek=- (#22965) üzenetére


FrozeN`
tag

... ne is hallgass rá, a lehető legjobban döntöttél :DDD
Apám 200+ órát tolt a CoH-ba, a ToV úgy 10 percig volt fent.

(#22968) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Kis hosszabitás, illetve kivételes szabály változás : Duel!

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#22969) sagem válasza a178 (#22933) üzenetére


sagem
addikt

Itt van egy módszer a win7/vistához -> [link]

szerk: upsz most látom, hogy már linkelték, sry :B

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#22970) cskamacska válasza maross (#22966) üzenetére


cskamacska
addikt

Azt próbáltam kifejezésre juttatni, hogy a kiegészítők bele vannak az alapjátékba integrálva a multi kompatibilitás végett, ezért bármit veszel meg, ugyanazokat a fájlokat kapod. A varázslat indítás után következik, CD másolásvédelem hiányában a játék Relic Online profilba bejelentkezéssel kezd, oda pedig be kell egyenként pötyögnöd a Steam-től kapott kódokat(ami dobozos játék esetén a "CD kulcs" lenne), mintha csak egy Games for Windows Live! játék esetén tennéd. Miután kianalizálta hogy mi jár neked a teljes egészből, na akkor kezdhetsz neki a játéknak.

Na most, ha neked dobozosan megvan már az Opposing Fronts, akkor megteheted hogy csak az alapjátékot és a Tales of Valort bontod ki, majd a Relic Online-nak a dobozos OF kulcsát adod meg, a Steam Gift OF-t pedig elajándékozod mondjuk olyannak, akinek az egész csak dobozosan van meg.

A Steam a Relic Online-ba való CoH kulcsokkal nem tud mit kezdeni direktben, viszont volt az egyik patchnek Steamen bétatesztje, amire a CD kulccsal lehetett jelentkezni.

De szerintem ezt már leírtam pár hónapja, mert nagyon deja vu érzésem van. :DDD

FrozeN`: És éppen ezért tökmindegy melyik játékot indította el, attól még ugyanúgy játszhatott a ToV kampányával, vagy multi egységeivel. :P
Hivatalosan én sem játszottam szinte semmit a DoWII: Chaos Rising kiegészítőjével.. :))

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#22971) maross válasza cskamacska (#22970) üzenetére


maross
veterán

Igen, ezt a beta tesztet aktivalta nalam, es azota is ott figyel letorolhetetlenul, aminek nagyon orulok. Es igen, valaki leirta, ezek szerint te voltal :P.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#22972) a178 válasza sagem (#22969) üzenetére


a178
tag

Azért köszi! :R természetesen mindenkinek, aki segített!

(#22973) a178


a178
tag

Dungeon Siege 3 and Treasures of the Sun bundle 7.08€ Steames.

Ha esetleg külön-külön akarja valaki:

Dungeon Siege III 5,59€

Dungeon Siege III: Treasures of the Sun DLC 1,49€

(#22974) a178


a178
tag

A Steam napi ajánlata:

Mutant Storm: Reloaded -50% 2,49€

(#22975) Bluerainbow


Bluerainbow
Közösségépítő

(#22976) Źşë' válasza a178 (#22974) üzenetére


Źşë'
addikt

napi kukszi, csak nem fogynak ki ezekből a játékokból :DD én speciel egy Resident Evil 5-re várok most, 5€ körüli árfekvéssel jó lenne :))

mikor kezdődik a Summer Event egészen pontosan? gondolom júniustól, frankó lesz, Max Payne 3 mellett :)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#22977) csaba951


csaba951
veterán

Mutant Storm: Reloaded

(#22978) BigBlue69 válasza Źşë' (#22976) üzenetére


BigBlue69
őstag

Tavaly Junius első hetében volt..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#22979) Bluerainbow válasza BigBlue69 (#22978) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Nem éppen... junius 30-án kezdődött.

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#22980) BigBlue69 válasza Bluerainbow (#22979) üzenetére


BigBlue69
őstag

Hopp Tévedtem 1 honapot!:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#22981) Bluerainbow válasza BigBlue69 (#22980) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Nem gond , büntetésből , holnap kapsz megint tf2 itemeket sorsolásra. :))

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#22982) #41133696 válasza #41133696 (#17717) üzenetére


#41133696
törölt tag

Solved...

1,39€-mba került :D

(#22983) BigBlue69 válasza Bluerainbow (#22981) üzenetére


BigBlue69
őstag

Ha ezt tudom tobbet hihazok :D :R

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#22984) szacsee


szacsee
nagyúr

Raceroom oldalán vásárolt Race07 kiegészítők Steam kompatibilisek.
Steam retail kódos listában nincs benne, illetve a raceroom (simbin) oldalán is csak a Race On-nál tüntetik fel..
Minap bepróbáltam a ~3 eurós Retro pakkot és küldtek steam kódot is.
Ezen felbátorodva még behúztam az STCC 2-t is és ahhoz is járt aktiváló kód.
Race Injecton is 19 euró a 29 helyett és Steam kompatibilis az is. :)
Magyarul 66%-al olcsóbb a Steamhez képest.

(#22985) KRi2 válasza szacsee (#22984) üzenetére


KRi2
aktív tag

Oh, köszi a figyelem felhívást. Mindig szoktam ezeket nézni de egy kunyi kedvezmény sem szokott rajtuk lenni. Raceroom-on sincs túlreklámozva a dolog, de működik a dolog.

||| | || ||||| | ||| ||

(#22986) makoj


makoj
tag

Sziasztok.

Van nekem egy Steam fiokom,amibe nem tudok belépni,mert vmi steamguard kódot kér. Ezzel csak annyi a problemám hogy az emailcim (amivel regisztráltam annó) nincs meg. (Ugyanarról a gépről jelentkeznék be,amiről regisztráltam)

Hogyan csinálhatom meg hogy jó legyen? (Fontos lenne mert egy pár játékom van a profilomba. pl: just cause 2)

(#22987) ollie válasza makoj (#22986) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Próbáld meg regisztrálni újra ugyanazt az email címet. Ha nem megy, kapcsolatba kell lépned a Steam supporttal, lásd első hsz-t.

***

(#22988) makoj válasza ollie (#22987) üzenetére


makoj
tag

Köszönőm a választ!

A gmail nem engedi ugyanazt a nevet amivel a steamet csináltam

am hogy érted hogy probáljak meg regisztrálni ugyanazzal az email cimre?

[ Módosította: ollie ]

(#22989) Sonja


Sonja
veterán

Tropico 4 ingyenes hétvége van! :)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22990) ollie válasza makoj (#22988) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A te érdekedben töröltem az email címet.

Az emailt próbáld visszaszerezni a google-től első lépésben.

***

(#22991) Alien83 válasza #41133696 (#22982) üzenetére


Alien83
senior tag

mégis hogy?

(#22992) danih válasza Alien83 (#22991) üzenetére


danih
addikt

Talán úgy hogy megvette? :U

[ Szerkesztve ]

(#22993) makoj válasza ollie (#22990) üzenetére


makoj
tag

Azt irja a google hogy ha vki letorli az gmailes címét,akkor ugyanazt a nevet nem használhatja fel.

Akkor ezt bebuktam!

(#22994) Alien83 válasza danih (#22992) üzenetére


Alien83
senior tag

Bazzeg de 1.39 euro az Alan Wake AN-ért?
Azt nem simán csak megvette. Buta énsem vagyok. :)

(#22995) danih válasza Alien83 (#22994) üzenetére


danih
addikt

Dehogy azért, az Opposing Frontért (a többi gondolom egy kis "bragging" miatt van ott), olvasd már el az eredeti problémát, amit ezzel megoldott, linkeli is :)

[ Szerkesztve ]

(#22996) croli


croli
aktív tag

Üdv!
Érdekelne hogy lenne-e valaki olyan kedves hogy megenné nekem a Company of Heroes Complete Pack-et (persze mihelyst feltöltöm a Paypal-t visszafizetném neki csak ha hétfőn töltöm fel akkor csak szerdán jön meg a pénz azt akkor már nem akciós meg hétfőn nem is hiszem hogy ráérek, és ha lehet Paypal címet (email) majd adjon hogy legyen mire küldenem a pénzt a többit privátba)
Nagyon szépen köszönöm majd a illetőnek! :D

(Mégvalami ma majd csak 5 után leszek gépnél meg még most vagyok egy 15 percig)
Holnap lehet egész nap gépnél bírok lenni

[ Szerkesztve ]

(#22997) Alien83 válasza danih (#22995) üzenetére


Alien83
senior tag

Ja sorry akkor tárgytalan...:)

(#22998) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Nem nagyok vagyok otthon a steam közösségben. BigBlue69-t olvasva csináltam egy ilyet (életemben először):

Kérdésem az, ha megkapom a játékot, függetlenül attól hogy tetszik vagy nem, és nincs már szükségem a Rokstar csoportra, törölhetem-e, a játék megmarad?
Illetve a "kilépés a csoportból" "törlést" jelent-e?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#22999) BigBlue69 válasza VGYke (#22998) üzenetére


BigBlue69
őstag

Valoszinüleg Megmarad! 99,9% :D A kilépés a csoportból pedig azt jelent amit ír is, ott tudsz kilépni :R

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#23000) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Akinek kellene PlayBink invite kod.. Privizzen rám.. Szép sorba küldöm őket majd!

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.