Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#23551) Talisman


Talisman
csendes tag

itt is egy: 507248dfe9b5915b9583

Adelante tormenta!

(#23552) Pangelus válasza morvaigaben (#23550) üzenetére


Pangelus
tag

Az enyém sem ment még el amit egy fél napja raktam ki 1-2 nap és véget ér ez a kódhalmaz is. :U Link

[ Szerkesztve ]

" 5§. Az egyenlő bánásmód követelménye"

(#23553) kiszi07


kiszi07
senior tag

sziasztok! itt egy playblink kód: 473b97bb81fab53365cc
aki aktiválta kérlek küldjön egy pm-et hogy tudjak róla :)

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#23554) Serpiko


Serpiko
addikt

Napi ajánlat: SkyDrift

(#23555) BigBlue69: Nekem ingyé sem kéne. Ha neked kell megveszem neked. ;)

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#23555) BigBlue69 válasza Serpiko (#23554) üzenetére


BigBlue69
őstag

Ohh -75-re számitottam..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#23556) Bluerainbow


Bluerainbow
Közösségépítő

(#23557) tupacamaru válasza Talisman (#23551) üzenetére


tupacamaru
veterán

:R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#23558) Niczo


Niczo
senior tag

Indie Face Kick BITG
A Alien Hallway miatt plusz egy sor :DDD

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#23559) Niczo válasza Niczo (#23558) üzenetére


Niczo
senior tag

Indie Gala V
még több sor ;]

csak nálam nem látszik az avatarom :F

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#23560) viktor82


viktor82
őstag

:B

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#23561) Alien83 válasza Niczo (#23559) üzenetére


Alien83
senior tag

azt vágjátok hogy az 1 dolláros pack Steam-en összeszámolva 70-80 euró érték!!! :))))))

(#23562) cskamacska válasza Alien83 (#23561) üzenetére


cskamacska
addikt

Képzelem ki vesz 40 euróért Iron Clad játékokat. :P
Akkor már inkább Railworks és Sims DLC. ;]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#23563) Crytek válasza Niczo (#23559) üzenetére


Crytek
veterán

Persze megint én leszek a szar szemét,de nem érdekel!
Ilyen drm free szarokat minek raknak bele?
Nem mellesleg a Disciples 2 most volt vagy még van is ingyen osztogatják.
Akkor már tettek volna bele még pár steam-es fost helyettük.
Bár igazuk van tegyük bele ezekbe a pakkokba így legalább pár dollárért elmennek,mert a kutya nem veszi őket máshogy!

Lesz valami bonus majd vagy csak zene? Mert ha nem akkor megveszem most!

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#23564) danih válasza Alien83 (#23561) üzenetére


danih
addikt

És hál' istennek annyi sorért legalább megkérik az 1 dollárt!

(#23563) Crytek: inkább egy jó DRM free játék mint három steames fos.

[ Szerkesztve ]

(#23565) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Nyertem egy Metro 2033-at a Steamgifts-en. :B :Y

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#23566) Alien83 válasza Crytek (#23563) üzenetére


Alien83
senior tag

Nincs ezzel semmi baj Steam-en az 1 dolláros pakkot megveheted 70-80 euro-ért. :)
Ez az adakozásról szól MINDIG nem a játékokról. Amúgy a Beat Hazard egy KIVÁLÓ játék megér 250ft-ot!!!!!!

Vagy nem jól látom? :)

(#23567) Alien83 válasza tupacamaru (#23565) üzenetére


Alien83
senior tag

Grat!!!!!

(#23568) morvaigaben válasza Alien83 (#23566) üzenetére


morvaigaben
tag

Jaja jóféle, az viszont kár hogy nem Steames, bár nekem megvan. De ha epilepsziára vagy hajlamos, ne játssz sokat vele :DD

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#23569) Alien83 válasza morvaigaben (#23568) üzenetére


Alien83
senior tag

Megnek megvan nekem is már steam-en, de ez drm free steam nélkül hordozhatom...:D
Meg a Razor 2 egy klasszikus fellülnézetes lövölde, ezek nekem megérnek 250ft-ot. :)

(#23570) Bluerainbow válasza danih (#23564) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Ez igy van , én minap meg akartam venni a WRC-t Gamersgate-en , erre megkapom majdnem ingyen + az SBX is jónak néz ki , meg a Beat Hazard legalább meglesz a feleségemnek.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#23571) chatran


chatran
őstag

A Red Orchestra meddig játszható ingyenesen? Nem egyértelmű. A főoldal hétfő de. 10-ig (Pacific Time) ír, viszont a játék adatlapján meg ez áll FREE WEEKEND! Play the full multiplayer for free until Sunday 1PM PDT.
Most akkor vasárnap vagy hfő?

(#23572) kiszi07 válasza chatran (#23571) üzenetére


kiszi07
senior tag

még 14 óra

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#23573) BigBlue69 válasza Niczo (#23559) üzenetére


BigBlue69
őstag

Ha valaki megvette már akkor happyhourba megvehetnénk négyen ujra az ő tőle:D Érdekelne valakit ugy amugy? Akkor Másfél Dolcsiba lenne kb a megagiga pack..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#23574) a178 válasza BigBlue69 (#23573) üzenetére


a178
tag

Én benne lennék. :C :R

(#23575) Pangelus


Pangelus
tag

Plentiful Paradox Package

Külön-külön is le vannak akciózva de ami biztosan steamre is regelhető Crusader Kings II
,Sword of the Stars II
,Magicka Collection + DLC

[ Szerkesztve ]

" 5§. Az egyenlő bánásmód követelménye"

(#23576) Źşë' válasza BigBlue69 (#23573) üzenetére


Źşë'
addikt

pedig ezek nagyon tré játékok :)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#23577) BigBlue69 válasza Źşë' (#23576) üzenetére


BigBlue69
őstag

Engem főleg a Drm mentesek érdekelnek:D A többi meg plusz sor.. -.-'

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#23578) DJGABI válasza Pangelus (#23575) üzenetére


DJGABI
addikt

:R A Magicka Complete erősen csábító, Steamen csak az alapjáték (ami nekem mondjuk már megvan...) ennyi.

(#23573) BigBlue69 ez hogy is működik? csak mert én megvettem a legnagyobb pakkot...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#23579) BigBlue69 válasza DJGABI (#23578) üzenetére


BigBlue69
őstag

Majd amikor Happy hour lesz.. (irják weboldalon, twitteren, facebookon), akkor veszel 6 dolcsis packot csak azt jelölöd be h Gift-be kéred.. és akkor 4-et kapsz.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#23580) a178 válasza BigBlue69 (#23579) üzenetére


a178
tag

Ha TÉNYLEG lesz ebből valami, akkor ne felejtsetek ki belőle! :R

(#23581) BigBlue69 válasza a178 (#23580) üzenetére


BigBlue69
őstag

Én odáig jutottam h mostmár csak a puzzle kingdoms érdekelne belőle.. és persze az a legfelső csomagban van.. :W

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#23582) DJGABI válasza DJGABI (#23578) üzenetére


DJGABI
addikt

Na ilyenkor azért elég buta a Steam. Alapjáték + Nippon megvolt, aktiváltam az amazonos kódot (complete pakk, 1 kódot adnak csak), gyakorlatilag csak a többi 7 DLC-ért fizettem... Na mindegy, így is jó. Mit tudom én, azért vissza tehetné ilyenkor giftbe (az alapjátékot anno Steam-en vettem) vagy akármi. Nippon mondjuk már csak kódból volt meg, de azt meg ha beaktiváltam utána más már nem tudja. Persze érthető, ebből van a biznisz Valve-nak. :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#23583) Youri válasza DJGABI (#23582) üzenetére


Youri
veterán

Ez így szokott lenni...

RTX ON

(#23584) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Nyertem egy HL2 EP2-t SteamGifts-en az előbb. :P

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#23585) Vasinger! válasza tDr1v3r (#23584) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nem igaz. 8 entries után nyersz én meg 1000 után még egyet sem. Hol az igazság? :U

(#23586) a178 válasza Vasinger! (#23585) üzenetére


a178
tag

Az igazság odaát van, ezt már régóta tudjuk... ;] :DDD

(#23587) Bluerainbow válasza Vasinger! (#23585) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Az igazság odaát van :)

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#23588) Pangelus válasza tDr1v3r (#23584) üzenetére


Pangelus
tag

Grat :DDD

" 5§. Az egyenlő bánásmód követelménye"

(#23589) cskamacska válasza Vasinger! (#23585) üzenetére


cskamacska
addikt

Ugye most nem azért reklamálsz, mert nem nyersz a kvázi(mivel ingyenes..) lóttón? :P UGYE NEM? ;]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#23590) Vasinger! válasza cskamacska (#23589) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nem reklamálok, csak nem értem hogy hogyan működik. Mert itt nem azon múlik, mint lottón, hogy vannak nyerőszámok, hanem azon, hogy kisorsolnak a többiek közül véletlenszerűen.

(#23591) BigBlue69 válasza Vasinger! (#23590) üzenetére


BigBlue69
őstag

Pedig leirtad a kulcsszót..: Véletlenszerűen.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#23592) csaba951 válasza Vasinger! (#23590) üzenetére


csaba951
veterán

Valahol jogos a felháborodásod. A Stemgifts szerint jelenleg kb. 0,29% esélyed van nyerni a nyilvános sorsolásokon. Ez kb. 1:345.

Másrészről a nyerési esélyed (egy konkrét sorsoláson) nem növekszik meg azáltal, mert sokszor neveztél már be, de még sohasem nyertél. Bármi, aminek nem 0% a valószínűsége az megtörténhet. Vagy éppen nem...

Példa. Na, itt a végén az összes leosztás közül csak 1 db van ami veri az ász pókert. Teljesen elhanyagolható annak a valószínűsége, hogy a másiknál pont az legyen. De megtörténik...

(#23593) Serpiko


Serpiko
addikt

Napi ajánlat: Nancy Drew ®: The Haunting Castle Malloy -50 % 3,49 euro

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#23594) BioNiCMaN válasza Vasinger! (#23590) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Azé' HL2 EP2-re gondolom nem volt túl sok jelentkező. ;)

[ Szerkesztve ]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#23595) Bluerainbow


Bluerainbow
Közösségépítő

Új sorsolások :

Diablo 3: Guest Pass

Puzzle Kingdoms

Nation Red

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#23596) Vasinger! válasza BioNiCMaN (#23594) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Én is ott voltam közöttük, mégsem én nyerte, jah és szerintem 1000 jelentkező nem kevés

BigBlue69: Azért ez sem véletlenszerű. Egy program generálja, ami előre meg van írva. És az én véleményem szerint vannak dolgok amik befolyásolják a sorsolás kimenetét, de ez már csak az én feltevésem..

[ Szerkesztve ]

(#23597) Youri válasza BioNiCMaN (#23594) üzenetére


Youri
veterán

vicces módon mindig 1000 környékén van

RTX ON

(#23598) chungee válasza Vasinger! (#23596) üzenetére


chungee
addikt

Egyet értek. Szerintem, ha velem együtt 2 jelentkező lenne. Akkor sem nyernék :( :B

(#23599) BigBlue69 válasza chungee (#23598) üzenetére


BigBlue69
őstag

Butákok vagytok..:D Én is nyertem már 3-szor pedig előtte semmi bizalmam nem volt.. de nyertem 2300 emberből is.. és akkor megvilágosodtam:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#23600) tupacamaru válasza BigBlue69 (#23599) üzenetére


tupacamaru
veterán

Tegnap nekem is 1880 ember közül sikerült nyerni egy Metro 2033-at. :B :K Pedig sose gondoltam volna hogy valaha is sikerül nyernem. :N

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.