Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30401) Diopapa válasza Menthirist (#30394) üzenetére


Diopapa
addikt

És még ott van az is, hogy elkészül, de még se lesz élvezetes és szórakoztató. ☺

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#30402) Yllgrim válasza Diopapa (#30401) üzenetére


Yllgrim
őstag

A fanyalgoknak mindig lesz ervuk, max majd ugyanazt mantrazzak sokaig hatha lesznek akik elhiszik :)

En is annyira fanyalgok, hogy majd ha valtottam melot akkor tolok meg ide egy kicsit. CitizenCon-ra is beoltozok szepen hatha kapok egy 890 Jump-ot ami jo lehet ceges lubickolo helynek :))

szerk: tuti elsore magadra vetted mi (?) pedig nem rad gondoltam :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#30403) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Sziasztok!
Nálam a launcherrel valami gond van Win 10 alatt, feltelepítettem, elindítom és szinte azonnal befagy, elkezdem írni a felhasználót és alig jutok el pár betűig, utána az ablak ott marad de meg van fagyva és kattintani nem tudok sehová. Bezárni csak Alt+F4-el lehet.
Írtam egy makrót amivel be tudtam ütni pár millisec alatt a felhasználót és a jelszót, elkezdett bejelentkezni de aközben is befagyott.

Láttatok már hasonlót, mi lehet a megoldás? Ez már a második telepítésem a Win 10-el és mindkettőnél ezt csinálta.

[ Szerkesztve ]

(#30404) Szőrös  válasza AeSDé Team (#30403) üzenetére


Szőrös 
veterán

Másik fórumon írta egy srác, hogy win 10 alatt problémázott a launcher, win 7 alatt jó volt. A 10 még csak most jött, szóval lehetnek még problémák alatta.

szerk.: na közben megtaláltam REC faq-ot, szóval csak multiban jön. Akkor biza rá kell feküdni arra.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#30405) Diopapa válasza Yllgrim (#30402) üzenetére


Diopapa
addikt

Igazából csak most olvastam mert strandolunk. 😉 Nekem már csak az az egy félelmem maradt amit leírtam, hogy esetleg nem lesz szórakoztató. A technikai részéről meggyőztek ☺

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#30406) Drenadar válasza AeSDé Team (#30403) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

kompatibilitási módot próbáltad már? :)

(#30407) .tnm válasza PoeDameron (#30396) üzenetére


.tnm
addikt

nem, erre az OFF-ra gondolt

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#30408) .tnm válasza Menthirist (#30398) üzenetére


.tnm
addikt

ennek mi az eleje? bocsi, de a nyaralásom alatt, vagy 700 hsz lett, átfutottam, másnapra lett megint 100+.

a lényeg, hogy elvesztettem az elejét a sztorinak

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#30409) Menthirist válasza Diopapa (#30405) üzenetére


Menthirist
veterán

Az látod nálam is benne van a pakliban, de meglátjuk. Én ebbe belefutottam az ED-ben is, remélem most nem fogok, és számomra kellően szórakoztató lesz...

Amúgy meg jó strandot, én épp buszon fogok főni most egy ideig.

.tnm: igazából csak annyi hogy a közösségünk nevében mondtam hogy impresszív előadás volt. tehát nem csak a nevemben.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#30410) Jack@l válasza Yllgrim (#30400) üzenetére


Jack@l
veterán

Rólam van szó? Kölök? Másokkal is ilyen paraszt vagy? Mert eddig senkire se mondtam semmi rosszat, ha nem tűnt volna fel. Ugyanezt el is várom minden civilizáltan viselkedni tudó embertől aki hozzám szól, bárhol.
Mégis engem fikáztok oldalak óta.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#30411) Nathan Boggs válasza Jack@l (#30410) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Sütit?

A Retaliatoros kérdésemet meg feladom, vagy nem tudja senki, vagy nem érdekel senkit :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#30412) Jack@l válasza Nathan Boggs (#30411) üzenetére


Jack@l
veterán

Neked is szólt a poszt... Sütit már ettem.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#30413) Raulblanco válasza Jack@l (#30410) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Csak azt kaptad amit kértél, nem értem miért csodálkozol rajta. A hülyét általában lehülyézik, ne sértésnek vedd, hanem inkább elért eredménynek, megdolgoztál érte, hát fogadd örömmel a megérdemelt jutalmad.

(#30414) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Megtaláltam, haha:

K: A Retaliatort is átépítik?
V: Lisa nem tudja. Nem zárkózik el a kérdéstől. Lesznek változások az utolsó látott állapotához képest. Folyamatos a fejlesztés minden hajón. Lesznek változások, különösen a pilótafülke egy pilótaülésével kapcsolatban. Valószínűleg nem pont azok változnak, amiket sokan kifogásoltak, de ez nem végleges.

RtV 50. részben

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#30415) .tnm


.tnm
addikt

FEJEZZÜK MÁR BE EZT!

Nem kell beírni, hogy nem lesz a játékból semmi. Nem kell az ilyen tartalmakat máshonnan sem linkelni.
Nem kell fikázni azokat, akik így gondolják, vagy nem eléggé tájékozottak, vagy csak más a véleményük a játék menedzselésével és kiadásával kapcsolatban. Mi lenne ha kimondanánk, hogy ez a téma itt OFF? Mert előrébb nem jutunk, úgy is az lesz, ami lesz, nincs túl sok ráhatásunk. Ezzel szemben a kommunikáció stílusa egyszer szörnyűbb itt.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#30416) Nathan Boggs válasza Nathan Boggs (#30414) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Na megnéztem a videóban is... szóval valami változást terveztek a pilótafülkében is az egy üléssel kapcsolatban, de nem nagyon mondták, hogy mit, vagy hogy egyáltalán ténylegesen sor kerül-e rá. Hm, most ez nekem nem tiszta, a Tali (ha már egyre elfogadottabb ez a név) átépítése befejeződött a modulos rendszerrel? Nekem jobban tetszene, ha lenne egymás mellett két ülés a pilótafülkében :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#30417) Drenadar válasza .tnm (#30415) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Támogatom mert ez már nagyon sok itt..

(#30418) SkyS1gn válasza .tnm (#30415) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Így igaz, lényegi infót, tartalmat nehéz találni mert vagy találgatás, vagy veszekedés meg fröcsögés megy.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#30419) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Gondolom már volt linkelve, de ez a sajtónak készült multicrew verzió sokkal jobb minőségű, meg gondolom meg is van vágva valamennyire. De baromi jó, a végén meg az Idris... akárhányszor nézem meg, mindig tátva marad a szám... :D

Viszont az, hogy az arc kontrollerrel irányítja FPS-ben a karit... nekem nagyon kiábrándító volt. :D

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#30420) Menthirist válasza Nathan Boggs (#30419) üzenetére


Menthirist
veterán

#30354-be betettem a sajtós social module videót is.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#30421) Nathan Boggs válasza Menthirist (#30420) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Emlékeztem a szoc modul linkedre, meg hogy volt ott több videó is, ezért gondoltam, hogy már volt :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#30422) Emirates777


Emirates777
tag

Na a Gamestar is kirakta 2 nap után végül is jobb későn mint soha. :) Bár jobb lett volna szerintem ha nem írnak semmit...
[link]

(#30423) Nathan Boggs válasza Emirates777 (#30422) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

A GS címek alapján - hangsúlyozom, a címek alapján - az az érzésem, hogy a GS eldöntötte, hogy a star citizenről rosszat kell írni és ezt keményen be is tartják. Vagy csak tényleg nem foglalkoztatja őket ez az egész, de akkor meg tényleg inkább ne is írjanak róla :)

Arról már nem is beszélve, hogy még a korábbi FPS demóból bevágott kép van betéve fejlécnek... :D

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#30424) Drenadar válasza Emirates777 (#30422) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Ez a GS egyre szánalmasabb... nem bírtam ki ilyen hülye regisztrálás nélkül, hogy ne írjak nekik... :|

szutyok banda... következő gondolom a IPON lesz amin kiakadok... de oda legalább már tudok kommentelni reg nélkül is...

(#30425) Nathan Boggs válasza Drenadar (#30424) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

A magyar számítógépes játékokkal foglalkozó újságírás (legalábbis amivel találkoztam eddig) szánalmas. Szégyen, hogy ilyen lapok nyomtatásban megjelenhetnek. Persze lehet, hogy csak rossz lapokhoz nyúltam eddig.

(Ok, én sem tudok fogalmazni, mégis fordítok cikkeket, de én hobbiból csinálom, nem ebből élek :D)

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#30426) Drenadar válasza Nathan Boggs (#30425) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Régebben a PCX, majd a Gamestar szerintem elég jó kis újság volt... még a netes verzió is... az újság előfizetésem már több éve lemondtam, és egy ideje már a netes cikkeket se olvasom ott... igazából ezek szerint jó okkal.

(#30427) SkyS1gn válasza Emirates777 (#30422) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Úristen :W

Régebben vettem a lapot meg olvastam, sőt a táborban is voltam 1x, de a mai staff már más világ, a cikket elolvasva meg majdnem leestem a székről... fingja nincs az egészről, nameg azok a mondatok.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#30428) Drenadar válasza SkyS1gn (#30427) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

igazából az egész cikk teljesen összefüggéstelen, és nem szól semmiről...
így hogy végig néztem a közvetítést, és mondhatjuk viszonylag képben vagyok a játékkal kapcsolatban, így sem értem hogy miről akar szólni a cikk? (Cikknek nevezhető ez egyáltalán?)

De azt látom hogy a GS-nél kötelező linkelgetni az előző cikkeket még akkor is, ha semmi közük az éppen aktuális cikkekhez...

Az ilyen végül is minek ír le bármit is? Huh... nagy levegő....

(#30429) Szőrös  válasza Drenadar (#30428) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ez inkább hír mintsem cikk bár annak is elég keszekusza. :(

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#30430) AeSDé Team válasza Drenadar (#30406) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Sajnos úgy sem jó. Akkor simán csak várok vele, majd biztos javítanak a kompatibilitáson.

(#30431) Emirates777


Emirates777
tag

Látom nektek is megnyerte a tetszéseteket ez a Gamestaros csodás iromány :D

(#30432) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Menthirist, szerintem a gamestar hozzászólásodat egy az egyben ki kellene majd raknod az sc.hu-ra egy cikként. Remélem ég a GS cikk szerzője, hogy egy kommen teljesen lealázza a "munkáját" :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#30433) Emirates777 válasza Nathan Boggs (#30432) üzenetére


Emirates777
tag

Így van ez cikknek néz ki! Nem csak egy böffentés...
Írtam is rá respect ez igen! :R

[ Szerkesztve ]

(#30434) .tnm válasza AeSDé Team (#30430) üzenetére


.tnm
addikt

nekem a launcher megy, de a játék már nem. feljön a star citizen-es fekete cryengine ablak, aztán elsötétül a képernyő, mintha elindulna a játék, aztán visszaáll egy fekete cryengine ablakra...

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#30435) Menthirist válasza Emirates777 (#30433) üzenetére


Menthirist
veterán

Igyekszem :) Ment a második darab is :)
Átvenni meg azt vesztek át az oldalra amit szeretnétek :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#30436) Yllgrim válasza Menthirist (#30435) üzenetére


Yllgrim
őstag

Remek osszefoglalo :C

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#30437) Szőrös  válasza Menthirist (#30435) üzenetére


Szőrös 
veterán

Wall of text skill lvl999 :D

Egyébként szép összefoglaló. ;)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#30438) Menthirist válasza Szőrös  (#30437) üzenetére


Menthirist
veterán

szokásom :) Néha az életben is... Azért köszi mindenkinek :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#30439) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Ez mehetne a GamePod-ra is cikknek, hadd terjedjen az ige. Hírnek ez már nagyon hosszú lenne.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#30440) GypsFulvus2


GypsFulvus2
őstag

Gondolom, nektek nem új, hogy az 1.1.6 grafikailag is nagyon feljavította a játékot. Én csak most tudtam kipróbálni, így most szembesültem ezzel. A hangár durván szép lett, még low-n is. Sajnos a patch azt is jelenti, hogy a VGA-m eddig tudta követni a játékot, most már low-n is szaggat, s közben rántottát lehet rajta sütni. Szóval nem tudom tovább húzni ezzel, kell egy új VGA. :(

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#30441) Menthirist válasza GypsFulvus2 (#30440) üzenetére


Menthirist
veterán

a világításra gondolsz? Csak mert nem tudtam eldönteni, hogy bug miatt alig látható a self land hangár, vagy tényleg átvariálták a megvilágítását :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#30442) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Aki tud kérdezni a főfejestől megkérdezné nekem, hogy az Asteroid hangárt be lehet-e ültetni barlangi növényekkel? Hangulatos lenne, ha világító mohák tenyésznének a hatalmas oszlopokon... :D

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#30443) Szőrös  válasza TESCO-Zsömle (#30442) üzenetére


Szőrös 
veterán

No és a denevérekkel mi lesz ? :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#30444) GypsFulvus2 válasza Menthirist (#30441) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Nem csak a világításra; sokkal részletesebbek lettek a texturák, illetve eltűnt a folyamatos vonalvillódzás is (ami gondolom eddig az élsimítás hiánya miatt volt). Közben repültem egyet, és a Dying Starnál is észrevehető a változás. Low beállítások mellett legalábbis ez a helyzet, bár nem hiszem, hogy csak a minimum beállításokon változtattak. Meg persze a gépigényben is jól érzhető a különbség: ahol eddig 25-40 volt (hangár), ott most 15-25 közötti full HD-ban, low-n (és 85 fokos a kártya, szóval nem kínzom ezzel többet).

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#30445) TESCO-Zsömle válasza Szőrös  (#30443) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az nem kell! Még a végén megharap egy és Batman-né válok... :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#30446) PhilBrick válasza TESCO-Zsömle (#30445) üzenetére


PhilBrick
őstag

Pedig:

(#30447) outsidernpc


outsidernpc
csendes tag

Ugyanezt tapasztaltam én is. Jó ideje nem játszottam, mert néha még egy sprintelés a hangárban is akadt. (FX-6300 4400Mhz-en, 8GB ram, SSD, R7 260X 2GB, W8.1) 1366x768-ra vissza kellett vennem, de ott sem volt az igazi. Most megvan az 1680x1050 low-on, de valahogy szebb és megy.

[ Szerkesztve ]

Interrupter - Liberum Arbitrium

(#30448) macy


macy
addikt

Ez már röhej, komolyan. Délelőtt még jó volt, most megint nem jutok tovább a betöltő képernyőnél.

(#30449) ttamashu válasza outsidernpc (#30447) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Valami ott nem kerek. Én FHD-n, lowon 30 fps-sel játszok. (FX4170, R9 270) Ennyi különbség nincs a vidkarink közt. Elméletileg a 8.1 miatt meg még jobb is kellene legyen mint nekem az omladozó 7-tel
Driver reinstallt megpróbálnék a helyedben.

Tea az élet!

(#30450) Laox


Laox
aktív tag

Ennyire azért nem nagy gépigényű a játék. Nekem LAPTOPON fullhd-n megy minimumon 25 fps felett. GTX860M kártya és i7-4710 proci. Igaz, hogy nem csak a játékban szedem le minimumra a grafikát, hanem az nvidia szoftverben is teljesen lebutítom a játékot. De még így is szép. Egy asztali gépen azért simán futnia kell, ott valami más probléma van.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.