Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30601) Menthirist válasza mrfire (#30600) üzenetére


Menthirist
veterán

Egyetértek, Vanduulok, és egy átvezető jelenet mocap felvétele és previz-e az Imaginarium Studios-nál.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#30602) tkondor válasza mrfire (#30600) üzenetére


tkondor
tag

nekem is ez volt a tippem, asszem Vanduult állva még nem is láttam :D

Star Citizen nick: Horus

(#30603) mrfire válasza tkondor (#30602) üzenetére


mrfire
őstag

Akkor ez tetszeni fog: [link]

(#30604) tkondor válasza mrfire (#30603) üzenetére


tkondor
tag

kösz, ezek neked el vannak téve könyvjelzőbe vagy mi? ha netán valaki kérdezné akkor azonnal elő vehesd? :D

Star Citizen nick: Horus

(#30605) ttamashu válasza BOGO07 (#30580) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Glaive-re:
Este 8körül gyere fel TS-re, akkor fogja TűzÚr kipróbálni. Első kézből kaphatsz infót.

(#30604) tkondor:
A profik fejből tudják az URL-t :P

[ Szerkesztve ]

Tea az élet!

(#30606) Drenadar válasza ttamashu (#30605) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Este lehet én is felmegyek jó lenne folyamatosan bérelni azt a dogot

(#30607) mrfire válasza tkondor (#30604) üzenetére


mrfire
őstag

:N Csak úgy találtam, ahogy szóba jött.

(#30608) TESCO-Zsömle válasza ttamashu (#30605) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Lesz esély némi Co-Op Vanduul-ra? Vicces lenne látni, hogy valaki a saját levesüket eteti velük. :DDD

mrfire: Megnéznéd a shop-ba, hogy van-e még eladó és ha igen, akkor mennyi?

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#30609) ttamashu válasza TESCO-Zsömle (#30608) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Eddig már 4en vagyunk, úgyhogy esély lesz este 8 TS Vanduul vigyázz :D

Glaive:
Pladge storeban:
Not available.
Elfogyott :(

Viszont a REC storeban van még. (ott nem is ír db limitet)

[ Szerkesztve ]

Tea az élet!

(#30610) Diopapa válasza ttamashu (#30609) üzenetére


Diopapa
addikt

Ha már 8 fős a vanduul, lehet én is jövök.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#30611) Menthirist


Menthirist
veterán

Hát ha már haverom akivel LoL-ozni szoktam, nyaral, lehet hogy én is felnézek :) Megjáratom a darazsamat. Aztán meg majd látszik hogy igazából édesmindegy, azzal is antitalentum vagyok :)

Amúgy arra nem válaszoltatok talán, hogy másnál is lehet minden hajót választani, nem csak azokat amik megvannak?

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#30612) vaakuum


vaakuum
addikt

nu, rendeltem új ssd-t, szerdán ha megjön, berakom, és nulláról ráhúzom a játékot...mondjuk VGA-m még mindig nincs :( AMD megszívatott, hogy nem mozdította meg az árakat igazából egyik kártyájuk sem.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#30613) BOGO07 válasza ttamashu (#30605) üzenetére


BOGO07
tag

Az kár mert most este nem tudok menni de most már valamikor mindenképpen szeretnék menni egy ilyen közös játékra :)
De aki ott lesz annak jó szórakozást.

[ Szerkesztve ]

(#30614) mrfire válasza Menthirist (#30611) üzenetére


mrfire
őstag

GamesComnál volt ilyenről szóm hogy 60-100 rendszer lesz, de ez a végső cél, sz'al a megjelenéskor még nem? :F

(#30615) TESCO-Zsömle válasza ttamashu (#30609) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Sejtettem, hogy fel fogják vásárolni mindet. Hamarosan fent lesznek Reddit-en 1500+$-ért...

EA-en meg mindenki számára elérhető marad, aki megszerzi a plecsnit. Elvégre ez egy emberi gyártmányú gép. Ugyanaz a cég jegyzi, akik a Tevarin-féle Prowler-t is.

(#30614) mrfire: Lehet a megjelenést ott úgy értették, hogy amikor kijön a PU alfa. Illetve lehet, hogy az ismeretlen bolygók fognak hiányozni, a betelepítettek már meglesznek. Passz...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#30616) PodMAN


PodMAN
senior tag

Mikrofon nélkül van értelme felmennem TSre? Volna kedvem repkedni a Liberum tagokkal.

(#30617) Menthirist válasza mrfire (#30614) üzenetére


Menthirist
veterán

milyen rendszer? Hajóról beszélek :) Tegnap amikor egy vanduul-t akartam menni, akkor amikor kiválaszthatom hogy melyik hajómmal akarok repülni, ott volt minden repülhető az aurora MR-től a super hornetig.

A rendszerekről annyit tudok hirtelen, hogy stretch goal 100-ról szólt, de ezek sem megjelenésig szerintem. A lényeg hogy nem őrült sokat akarnak, mindet egyedire, design-oltra és tervezettre akarják, ahol a procedurális tartalom csak üres területek kitöltésére van használva. Tehát én "up to 100"-at gondolnék rendszerekre, aztán meglátjuk mennyi lesz végül.

Illetve már előre lehet rá készülni, hogy lehet hogy a "PU megjelenés" értelmezése is változni fog kicsit, mármint lehet már egy ilyen social module 0.2-őt is PU 0.00001-nek fognak majd hívni :)
Akárhogy is nevezzék, PU alpha nálam akkor lesz, amikor már ingame is tudok némi pénzt szerezni, amiből pár dolgot tudok venni, és egynél több bolygó között tudok repülni, esetleg pár küldivel (nem, a többi munkát nem gondolom még PU kezdő előfeltételnek) Jah és ezt meg is jegyzi az adatbázis, elvégre perzisztens :D

#30618: szerintem megjelenéskor sem, bár ugye ha 2017-ben lesz a nagybetűs megjelenés, akkor akár be is férhet :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#30618) mrfire válasza PodMAN (#30616) üzenetére


mrfire
őstag

Feljöhetsz, csak pokeolgass meg minket ha van valami, mert az írást nem biztos hogy észrevesszük ha sokan vagyunk. A játék alatt nincs akkora szükség a mikrofonra, mert nem szoktunk igazán taktikázni, de ha mégis, akkor csak kövess minket azt kész.

(#30617) Menthirist
Ja, bocsi nem konkrétan a HSZedre akartam célozni, csak te írtad ezt a GS-en. Én azt hittem a 100 körüli rendszer tartható lesz a megjelenéskor.

[ Szerkesztve ]

(#30619) Flashback


Flashback
addikt

GTX 950 Ti augusztus 17. startol el! Ha szépen megy vele akkor benevezek rá, ha nem marad a GTX 960.

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#30620) ttamashu válasza mrfire (#30618) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Főleg, hogy én meg annyira koncentrálok, hogy ne menjek neki semminek, hogy a nyelvem is kilóg repülés közben, valahogy így:

Tea az élet!

(#30621) bladex73


bladex73
aktív tag

Be lehet majd menni egymás hangárjába persze meghívásos alapon, hogy megnézhessen az ember olyan hajókat ami nincs meg, de kíváncsi rá kívül belül?

(#30622) Menthirist válasza bladex73 (#30621) üzenetére


Menthirist
veterán

Igen, be...

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#30623) bladex73


bladex73
aktív tag

Nézegettem a ReclaImer képeit, és úgy látom, hogy a védelmi ágyúi mind elől vannak. Nekem úgy tűnik, hogy hátulról totál védtelen. Jól látom?

(#30624) mrfire válasza bladex73 (#30621) üzenetére


mrfire
őstag

Ja, de nem lesz része a szoc modulnak az elejétől fogva, ahogy anno ígérték. De ez a rendszer majd annak a része lesz, és sztem még az FPS előtt megkapjuk azért.

(#30623) bladex73
Ha itt nézed, akkor van hátul is ágyúja azért. Ekkora bakit nem követnek el, ha van több ágyú is, akkor azokat elosztják majd szépen egy hajón. Akkor van baj, mikor csak 1-2 ágyú van, azokat nem tudják jól elhelyezni. A Constellationök ágyúival nem lehet megvédeni a hajó farát, a Freelancernek meg a hasa védtelen.

[ Szerkesztve ]

(#30625) mrfire


mrfire
őstag

(#30626) Nathan Boggs válasza mrfire (#30624) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Arról nem is beszélve, hogy egy Reclaimer nem valószínű, hogy egyedül fog mászkálni a védett űrállomások hatósugarán kívül. Aztán persze minden a PU-ban derül ki. Winnie the PU.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#30627) mrfire válasza Nathan Boggs (#30626) üzenetére


mrfire
őstag

A hátsóján amúgy sem lesz semmi fontos.

Menet közben hegesztem az oldalt, így ne csodálkozzatok, ha kicsit szétesett még, sajnos nem tudom készre elkészíteni a feltöltést előtt a jelenlegi sajátosságai miatt.

[ Szerkesztve ]

(#30628) Szőrös  válasza mrfire (#30627) üzenetére


Szőrös 
veterán

Hopp ez már az új dizájn, faszántos !

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#30629) HwAdokVeszek


HwAdokVeszek
aktív tag

Nem lehet paypallal vásárolni :(
Api error :O

(#30630) Menthirist válasza mrfire (#30627) üzenetére


Menthirist
veterán

noice a design

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#30631) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Nagyon jó lett :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#30632) mrfire


mrfire
őstag

Köszi, bár még lesz munka vele bőven, egyelőre a kész magyarítás sem tudom miért nem megy rajta, az én oldalamon ment... :(

(#30633) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Na én most végeztem futással, pihi, vacsi szóval kb fél9-re esek be ts-re.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#30634) GypsFulvus2


GypsFulvus2
őstag

Próbált valaki versenyezni a patch óta? Nemcsak a grafika változott itt, az egész repülési modell teljesen más. A 350r-el a patch előtt 24 győzelmet arattam, 1.04 alja volt a legjobb időm az Old Vanderval-on; most nem tudok két kaput haladni ütközés nélkül. Sodródik mindenfelé, a régi gyorsítási és irányváltási pontok használhatatlanok. Nem csak annyit változtattak, hogy kevesebbet lehet az utánégetőt használni, a gép viselkedése alapvetően eltér a korábbitól. Ja, és ha jól látom, a régi időket és ranglista helyezéseket törölték. Congrats... :((

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#30635) mrfire válasza GypsFulvus2 (#30634) üzenetére


mrfire
őstag

Azokat minden patch után törlik.

(#30636) GypsFulvus2 válasza mrfire (#30635) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Aha. Én csak júniusban kezdtem versenyezgetni, úgyhogy ez új volt.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#30637) GypsFulvus2 válasza GypsFulvus2 (#30636) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

SC bejelentkezési nevem:
Gyps Fulvus

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#30638) _Gugu_


_Gugu_
tag

Mi lenne ha a PH listát, kiegészítenénk egy ingame név oszloppal is? :)

(#30639) PodMAN


PodMAN
senior tag

Próbálok TS kapcsolatot csinálni a telómról, hátha hangom is lesz...

(#30640) Menthirist


Menthirist
veterán

viszont nem tudom, voltunk-e már ennyien fenn valaha... olyankor nem amikor én is fenn voltam.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#30641) Menthirist


Menthirist
veterán

https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/277932/requesting-error-codes-for-kicked-back-to-lobby

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#30642) Bibgr0 válasza Menthirist (#30640) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Öö, valaki megírná a TS szerver elérhetőségét?

(#30643) Menthirist válasza Bibgr0 (#30642) üzenetére


Menthirist
veterán

z5.hu :)

vagy rákeresel gyorskeresésben a z5.hu-ra, és kidobja a jelszót is, hogy scliberum (btw most esett le hogy minek a rövidítése a jelszó :D)

még egy kis artwork

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#30644) Bibgr0 válasza Menthirist (#30643) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Köszi, kerestem én mindent; csak a z5 nem ugrott be.

(#30645) GypsFulvus2


GypsFulvus2
őstag

18. hullám elején még megvolt mindhárom életem, amikor kifagytam. Pedig most meglett volna... :(

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#30646) ttamashu


ttamashu
aktív tag

10-en voltunk TS-en ez már szép szám!

Holnap (szerdán) este 8tól ismét leszünk páran, aki akar csatlakozzon fogyjon a vanduul!

Köszi mindenkinek a ma esti játékot.

Tea az élet!

(#30647) SkyS1gn válasza ttamashu (#30646) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ha jó lesz a game jövök én is.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#30648) Yllgrim válasza SkyS1gn (#30647) üzenetére


Yllgrim
őstag

A game jo a hiba az on keszulekeben van :))

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#30649) Menthirist


Menthirist
veterán

Csináltam egy ilyet, hátha érdekel valakit... majd folytatom a napokban...

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#30650) mrfire válasza Menthirist (#30649) üzenetére


mrfire
őstag

Jóság, már késő van, de holnap rávetem magam. Mi meg elkészítettük az írásod után az FPS modul hírét, így részekben szép lassan meg lesz az egész Gamescom :D

Aztán az oldalt is visszaállítom az újra, amint hibamentes lesz és megy a magyarított felület is.

Most betettem, mint új bejegyzést a kiemeltek közé, de holnap ezt is kiteszem facera, mint mindent.

(#30651) Menthirist
Ja gondoltam rá, csak nem voltam biztos benne, hogy neked úgy megfelelne-e :) Gondoltam így a biztos, de átírom.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.