Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29901) Menthirist válasza Yllgrim (#29897) üzenetére


Menthirist
veterán

szerintem semmi meglepi nem lesz... épp ott van WLeverett, menne haza, de előtte még ki kell pusholni ezt a szart hogy jó legyen, erre mindenki itt problémázik, így patcheli a patchert :D
Sőt szerintem holnap sem lesz meglepi, kb azt várom amiről beszéltünk itt, és kész :) 2 óra előadás, pár "this is bullshit" (sosem sikerült még hibátlanul egy bemutatójuk sem :D), tetszetős dolgokat mutatnak majd be, de nem hinném hogy kapunk bármi új kontentet is. Mármint az 1.1.6-hoz képest, ami pár dologban más csak mint az 1.1.5

Amúgy most már 1.1.6-ot mutat client versionnak (még 6GB van hátra), míg pár perce még 1.1.5d-t mutatott (amikor még 12-14 giga volt hátra :D)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#29902) Yllgrim válasza Menthirist (#29901) üzenetére


Yllgrim
őstag

Kicsit butus a patcher, de majd szepen "idiot proofra" csinaljak, most menjen haza, aludjon azt holnap.

Mar leszedte parszor az uj downloadert de miert nem a CIGPatcher updateli sajat magat, miert kell a Star Citizen Launchernek ezt elvegeznie? :) Szoval lesz meg ezzel melo :)

Holnap szerintem sok jo uj dolog lesz, remelem EPIC :)

Aztan ahogy igertek par het es FPS, meg AC2, meg SQ42 meg minden :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#29903) Diopapa válasza Yllgrim (#29902) üzenetére


Diopapa
addikt

Elvileg du 6 CET kezdődik ugye?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#29904) mrfire


mrfire
őstag

Holnap az előadás végén bejelentik, hogy "Ja, és tegnap leszedtétek az új patch-el az FPS végleges verzióját is, és eddig csak le volt tiltva, de most átkattintom és lehet játszani." :B

(#29905) torz on borz
Én is, de azért betenne :D

[ Szerkesztve ]

(#29905) Szőrös  válasza mrfire (#29904) üzenetére


Szőrös 
veterán

Mondjuk a beállításoknál már ott lapul az fps rész . :D
De azért kétlem, hogy így lenne.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#29906) Menthirist válasza Szőrös  (#29905) üzenetére


Menthirist
veterán

a holofülkében ahol választhattad az arena commandert, már így is volt star marine

Amúgy közben nálam rendbejött, 2.3.6 patcher, ami már 1.1.6-ot ír ki, és be is tudok lépni a hangárba :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#29907) mrfire válasza Menthirist (#29906) üzenetére


mrfire
őstag

Igen, én is. Ma költöttem el 24k REC-et, legalább hadd menjek még egy kört lefekvés előtt. Amúgy meg is volt az upgradelés eredménye, először 2. hely pontban a Royalon, aztán meg egy győzelmet is behúztam, bár pontban most is csak második lettem.

[ Szerkesztve ]

(#29908) Menthirist válasza mrfire (#29907) üzenetére


Menthirist
veterán

viszont az jó hír, hogy az új matchmaking logika alapján figyelembe veszi az előző teljesítményedet, ergo bénákat bénákkal igyekszik összehozni, profikat meg profikkal. Persze ha csapatban megy az ember, akkor lehet kap egy közteset, vagy a béna csapattagok mehetnek a profik ellen :)

Közben van már 2.3.7

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#29909) Menthirist


Menthirist
veterán

és igen jó a launcher zenéje :)
\StarCitizen\Patcher\ui\audio\music_launcher.ogg

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#29910) vaakuum válasza TESCO-Zsömle (#29864) üzenetére


vaakuum
addikt

Azt hiszem, nagyon röhögnék, ha a játékban az ingame pénzen köthető biztosításoknál megjelenne majd egy LTI tétel... ;]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#29911) Diopapa válasza vaakuum (#29910) üzenetére


Diopapa
addikt

Melyik hülye biztosító árulna örök biztosítást?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#29912) TESCO-Zsömle válasza Diopapa (#29911) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az Americal Airlines árult örökbérletet... :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#29913) vaakuum válasza mrfire (#29884) üzenetére


vaakuum
addikt

Nem csak az a gáz, hogy elmennek a maguk útjára, hanem az, hogy ha itt lesz mondjuk 30 aktív tag, akkor azok egy része a du. 16-20 órás idősávban, egy másik része a 20-24 órás idősávban, míg egy csipetnyi része meg a 0-8 órás vagy 8-16 órás idősávban lesz főként aktív, merthogy akkor lesz rá szabadideje. A hétvége meg mindenkinek random általában. Tehát lehet, hogy meg lehetne szervezni, hogy a megfelelő hajók a megfelelő emberekkel a megfelelő időben rendelkezésre álljanak, de azt gondolom, hogy ez olyan "melóval" járna, hogy félek tényleg jobban megéri mindenkinek menni a saját feje után, esetleg max 2-3 fős csoportokban. :U

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#29914) mrfire válasza vaakuum (#29913) üzenetére


mrfire
őstag

Hát igen, nem véletlenül veszik figyelembe aszem pl. Svédországban, hogy ha valaki beírja az önéletrajzába, hogy orgvezető volt egy játékban. Kell hozzá szervezőképesség stb.
Valószínűleg az átlag munkaidő utánra lesz időzítve minden közös megmozdulás, azon kívül meg a tagok egymásközt szervezhetik, hogy mit szeretnének, ez így a legegyszerűbb.

(#29915) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

az új verzió valahogy gyorsabban betölt, plusz nem kell várni pár másodpercet mikor betölti a hangárt, hogy mozoghassak is (eddig kellett).

a letöltés nálam is maxon jött, 30 perc volt a letöltés :)

de kár hogy a hangárban nem változott semmi...

(#29916) vaakuum válasza Diopapa (#29911) üzenetére


vaakuum
addikt

Gondolom van az a pénz...és ne felejtsük el, hogy ezen azért lehet hangolni, hogy akkor most csak a hull, vagy a gyári egyéb cuccok is, esetleg a külön jópénzért felrakott minden egyéb.

Viszont támadt egy olyan ötletem, hogy mekkora poén lenne már, ha egy batárnagy dög függesztési pontjára mondjuk egy komplett kisebb hajót fel lehetne rakni. Mint amikor egy [B52 visz x19-est]
És közben mondjuk a hordozott járgány összes rendszere működhet, tehát rásegit a pajzstöltésre, meg a fegyvereit is tudja használni. :F

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#29917) Diopapa válasza vaakuum (#29916) üzenetére


Diopapa
addikt

Elvileg ezt most is így tervezik, sőt az sem mindegy, hogy melyik rendszerben veszíted el a hajód.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#29918) mrfire válasza Diopapa (#29917) üzenetére


mrfire
őstag

Azzal a kivétellel, hogy nincs vásárolható LTI.

(#29916) vaakuum
A vadászos dolognak lenne értelme, de egy Merlin fikarcnyit sem segíthetne a Constellationnek, sz'al nagyobb méretekben kéne gondolkodni. Problémás lenne viszont a kialakítás. A fenti példa, amit mutattál gondolom nem harci helyzetre lett tervezve, hogy kitérőmanővereket hajtson végre így egy gép. Ha külön is mozoghatna egy hajó, akkor jobban megéri külön mozgatni. A mozgékonyságon kívül taktikai előnyt is jelentene, és a játékélményt is csak erősíti, ha többen ülnek külön hajóban.

(#29919) Diopapa
Jó csak ezt Vaakuumnak írtad, aki azt mondta van az a pénz. Szerintem nincs. Lenne, de nem lesz. :) A biztosítás nem kap majd nagy szerepet a játékban, csak egy kis összeg lesz, aminek észre se vesszük majd a hiányát. Talán még annyiba sem fog kerülni, mint a wowban a cuccaink megjavítása, ha ez jelent valakinek valamit.

[ Szerkesztve ]

(#29919) Diopapa válasza mrfire (#29918) üzenetére


Diopapa
addikt

Azért írtam, hogy poénnak ok, de tuti nem lesz.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#29920) TESCO-Zsömle válasza vaakuum (#29913) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Erre lesznek jók az ORG-ok és NPC-k. Mindenki csinál magának egy org-ot, amibe betolja a megosztani kívánt hajóját, majd ebbe az org-ba felveszi azokat, akiknek hozzáférést szeretne biztosítani és kész. Emberek jönnek-mennek, a hajó meg marad és termel.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#29921) bladex73


bladex73
aktív tag

Én úgy látom, hogy lehet valakinek szerencséje egy-egy fuvarral, és ezzel lehet némi pénzt keresni, de ez a játék iszonyatosan csapat orientált szerintem. Én ezt jó dolognak tartom. Én abban a rendszerben hiszek,.hogy összeáll egy brigád.Kell egy vezető aki meghatároz egy célt amit közösen szeretnének elérni. Ebből mindenki vállal valamit. Persze belépni ebbe a rendszerbe nem kötelező, és biztos vannak akik inkább a magányos farkas, (én nem közösködöm senkivel típus). Én nem ilyen vagyok. De ha valaki beáll egy ilyen rendszerbe akkor szerintem az van amit a vezető dönt. Persze mindenki elmondhatja a véleményét stb, de a végső szó a megválasztott vezetőé. Sok mindent igényel egy ilyen feladat. Tudnia kell bánni az emberekkel, jól kell ismernie a játékot, hajókat stb. Nem mindenki alkalmas erre. Én biztosan nem mivel angolul sem tudok. Fontos, hogy minden csapat tag motivált legyen. Pár ötlet: A haszon bizonyos százalékát megkapja, tanulhat a többiektől sok mindent, vagy valamilyen rendfokozatok ki alakítása, de sok ilyen dolog összessége is lehet. Nektek mi a véleményetek erről?

(#29922) mrfire válasza bladex73 (#29921) üzenetére


mrfire
őstag

Igen, ez lenne az összedolgozás lényege, és alapja.

(#29923) Drenadar válasza bladex73 (#29921) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Arról van hír, hogy az ember repked a kis szállító hajójával, feltűnik a radaron egy másik hajó...

Tudni fogjuk egyértelműen hogy ki NPC és ki játékos?
(Gondolom mindenki máshogyan viszonyul egy NPChez mint egy játékoshoz :) )

(#29924) mrfire válasza Drenadar (#29923) üzenetére


mrfire
őstag

Alapesetben nem fogjuk tudni, csak ha leszkenneltük.

(#29925) Yllgrim


Yllgrim
őstag

En abban hiszek hogy Mi mind egyenisegek vagyunk. Vannak csapat orientalt jatekosok es vannak akik maganyosan jarjak a csillagokat vagy egy tarssal (mint Han) Annyi felfedezni valo lesz hogy jaj, az elejen nem nagyon akarok majd egy helyen lakni es ott furni-faragni... :) Majd ha mar bejartam a galaxist, vegigeltem rengeteg kalandot, begyujtottem a relikviaimat :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#29926) Menthirist válasza mrfire (#29924) üzenetére


Menthirist
veterán

Miért, akkor fogjuk tudni? Mármint CR mintha azt mondta volna, az a célja hogy az emberek ne nagyon tudják megkülönböztetni az npc-t a pc-től, legyen annyira jó az AI, legyen annyira természetes a világban.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#29927) TESCO-Zsömle válasza mrfire (#29924) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mintha CR mondta volna, hogy az a cél, hogy ne tudjuk ki játékos és ki NPC. Pont amiatt, mert másképp viszonyulnának az emberek. Nem tudom ezt hogy akarják/tudják majd megoldani, majd Social Modul után több infónk lesz.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#29928) bladex73


bladex73
aktív tag

Engem inkább az érdekelne elsősorban, hogy barát vagy ellenség.:) Esetleg semleges. Nem bánt amíg nem bántom.

[ Szerkesztve ]

(#29929) mrfire válasza Menthirist (#29926) üzenetére


mrfire
őstag

Bár nem konkrét infó, és nem is CR mondta, de itt pont errőlb beszélnek. A PU-ig minden változhat, de ez normális megoldásnak tűnik. Bár én nem bánnám, ha nem lehetne megkülönböztetni a játékost az NPC-től, legyen egy kis kockázata az akciózásnak. :D

INN oldalán a 6. krédés Racnidtól: [link]

Én így írtam le: [link]

Az biztos, hogy az orgjelzésekből úgyis kiderülne, hogy ki a játékos és ki nem.

(#29930) Nathan Boggs
Egy rendes fórum több szempontból is jó lenne, de félek nagyon ide van szokva a banda. Ha van igény rá, én támogatom.

[ Szerkesztve ]

(#29930) Nathan Boggs válasza bladex73 (#29921) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Az orgvezetésben el tudom képzelni azt, hogy nem hierarchikus a rendszer, viszont egy hajón nagyon ajánlott, hogy legyen egy kapitány :)

Amúgy van valami terv a LA "gonosz sötét kalóz" - "jóképű kedves törvénytisztelő állampolgár" ellentét feloldására? Volt erről szó? Tudom, hogy akartam kérdezni, de vagy nem tettem, vagy elfelejtettem a választ.

(Továbbra is azt mondom, hogy kéne egy fórum-szerű fórum, ahol különböző témákat indíthatunk :D)

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#29931) bladex73


bladex73
aktív tag

Majd egyszer kidolgozhatnánk egy szabály rendszer szerű dolgot közös akciókra. Ami mindenkire vonatkozik ha be szál egy közös hadműveletbe. Persze ez csak egy javaslat, de azért látom értelmét, hogy mindenki tisztába legyen azzal mit kell vállalnia ha csatlakozik egy közös akcióra. Tök buli lenne szerintem ha lenne saját egyenruhánk amit közös akcióknál kötelező lenne viselni. Lehetne valami rangjelzés, és hogy mihez ért. Pl: Ha valaki javításhoz ért lenne valami csavarkulcsos logó pluszba a ruháján. A rangot annak fényében kapná mennyit tett a klánért. Erre ki lehetne dolgozni valami pontrendszer szerűt ami nem azon műlik kinek mennyi pénze van, hanem mennyit dolgozott konkrétan a klánért. Azon kívül persze mindenki azt viselne amit akar.

(#29932) Menthirist válasza bladex73 (#29928) üzenetére


Menthirist
veterán

miért, az életben ez így megy? :) Nem minden veszélyes ember szaladgál piros névvel a feje felett :) Jót tenne szerintem a játéknak, ha nem tudnád, aztán vagy kirabolnak (és onnantól már inkább óvatos vagy paranoid leszel), vagy nem :)

#29931: azért ezzel még várjuk már meg azt, amíg a játék elkezd kikristályosodni :) A többieknek is mondom, szép dolog az álmodozást, de szabályokat nem lehet felépíteni egy ismeretlen rendszerre, márpedig az SC-ből perpill nem tudunk ilyen területen kőbe vésett tényeket, elvégre bármi változhat :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#29933) Nathan Boggs válasza Menthirist (#29932) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Én is remélem, hogy a végsőkig kitart emellett Chris, hogy ne lehessen tudni nagyjából semmit.

Sőt, szkennelés nélkül még a hajóról se nagyon tudjunk semmit, ha csak nem lesz IFF sugárzó minden hajón. De akkor pl. ha az ki van kapcsolva, már lehet rosszat sejteni.

(#29929) mrfire: Az új oldalra esetleg be lehetne egy fórumot szúrni, ahogy mostanában láttam, annyira nem nagy pluszmunka és így lehet, hogy az oldalra is több embert lehetne csábítani. Persze tényleg fontos kérdés, hogy mennyire szakadnának el innen az emberek :)

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#29934) bladex73 válasza Menthirist (#29932) üzenetére


bladex73
aktív tag

Felhívnám a figyelmedet a az írásom (majd egyszer) részére,továbbá egy szabályzat ami arról szól, milyen általános viselkedési alapoknak kell megfelelni, mi a korhatár (szerintem legyen) mik az általános szabályok amik egy hajón csapatban dolgozókra vonatkoznak egyáltalán nem függenek a játék végleges formájától. Bármikor megcsinálható, és később csiszolható.

(#29935) Nathan Boggs válasza bladex73 (#29934) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

A Liberumban ezt nem tartom szükségesnek, mert ez egy gyűjtőorg és a leírás szerint is mindenki azt csinál, amit akar. Viszont a szűkebb kört felölelő, feladatorientáltabb orgoknál ilyen egyértelműen kell. Az, hogy ez mennyire szigorú, rengeteg dologtól függhet :)

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#29936) bladex73 válasza Nathan Boggs (#29933) üzenetére


bladex73
aktív tag

Ha nem lesz minden hajón IFF sugárzó az hatalmas taktikai előny lenne. Közeledbe jön mintha haver lenne aztán dúr amíg te próbálod kitalálni na most barát vagy ellenség.

(#29937) Emirates777 válasza vaakuum (#29916) üzenetére


Emirates777
tag

Ez X-15! (nem x-19) :) és egykísérleti program volt. Az X-19 egy VTOL tiltrotor gép mint a V-22-es :)
Jó ha tisztában vagyunk mi micsoda remélem nincs harag :)

[ Szerkesztve ]

(#29938) bladex73 válasza Nathan Boggs (#29935) üzenetére


bladex73
aktív tag

Egy gyűjtő orgnak is kell egy alap szabályzat ami legalapvetőbb viselkedési dolgokat leírja. Amúgy a többi dologban egyet értek. Amúgy én is úgy gondolom, hogy mindenki azt csinál amit akar, de ha csatlakozik egy közös akcióra ott nem babra megy a játék. Hajók, rakományok veszhetnek oda ami nem olyan vicces. Egy ilyen akciónál nincs helye a bohóckodásnak. Mindenkinek tudnia kell mi a dolga. Értenie kell hozzá. Ha nem ért hozzá, de szeretné csinálni meg kell tanulnia a többiektől vagy magától. Nekem ez a magán véleményem.

(#29939) bladex73


bladex73
aktív tag

Én személy szerint értelmes érett gondolkodású, megbízható emberekkel szeretnék játszani akik képesek, és igénylik a csúnya beszéd mentes kommunikációt. Engem nem érdekel mennyi iskolája van, mennyi pénze van, hol él, de én kis gyerekekkel, szemtelen, csúnyán beszélő, flegma játékosokat, nagy ívben el fogom kerülni. Akinek nem inge ne vegye magára.

(#29940) mrfire válasza bladex73 (#29938) üzenetére


mrfire
őstag

Aki közös akciókban szeretne részt venni, jöjjön fel ide, teremtsen kapcsolatot a többi játékossal, játsszon együtt velünk alfában-bétában, amikor még semmi nem számít. Ha végül nagyon ügyetlen lesz, és mindenkinek nekimegy úgysem fogja senki hívni pilótának, de lehet berakják egy toronyba hátha célozni jobban tud, mint vezetni, vagy egy radar elé, hátha a szkennelés megy. :P Inkább ezt támogatom, hogy az ilyen magától kialakuljon, minthogy élből szabályokat alkossunk és méregessük a másikat, tudás/teljesítmény szerint, felvételiztessünk stb. Az személytelen orgot eredményez, ahol a legügyesebb legaktívabb a legmegbecsültebb, de közben lehet 0 kapcsolata van a játékostársaival. Ezért nem is gondolkodom nagy létszámú orgban, mikor azt képzelem el, hogy hova fogok tartozni. Ez csak az én véleményem, de pont ezért nem is nagyon gondolkodok az orgszervezésre. Egyelőre csak azt szeretném, hogy legyen kivel játszani egy-egy alkalommal, de az sem mindig jön össze.

(#29941) Yllgrim válasza bladex73 (#29938) üzenetére


Yllgrim
őstag

LA az maradjon meg laza jatekosok laza gyujtohelyenek, lesz egy kozos chat, hangar ilyenek.

Akik majd komolyabban akarjak, azok maguknak csinalnak komolyabb cegeket sajat szabalyokkal, ott ki lehet mulatni magad de attol meg az LA tagja is lehetsz :)

En szeretnem ugy elvezni a jatekot, hogy nincsenek kotottsegek :) Ezert nem is tartozom meg sehova.

Olyat meg nem lattam, ami megfelelne az igenyeimnek, amolyan laza kalandozo eletmod mint a MAGUS-ban, elvallalok melokat, azert megfizetnek, ha valamelyik ismerosomet, havert, ELVTARSAT piszkalnak, akkor meg osszeall a csapat, mindenki jon mindenhonnan es konyortelenul rendet rakunk.

En oszinten nagyon remelem hogy lehetnek majd ilyen ideologiai, vallasi fanatikus, xenofob... csoportosulasok is, egyreszt az valosaghu, masreszt levezetesnek jo lenne par korlatoltat is leverni :) Szinesebbe teszi a jatekot. Mint Metro 2033-ban, lohettel mutanst, nacit, kommunistat, banditat.... Megspekelve vallasi fanatikusokkat, geek-ekkel, rabszolgakereskedokkel, kalozokkal... Nagyon szeretem a meggyozodeses hulyeket :)

(#29940) mrfire: ugy-ugy, egy csatatestverre szivesebben tamaszkodom mint egy szabalyoknak megfelelni akaro jatekosra :) Akivel mar atmentunk mar par razos dolgon, es bizonyitott.

Meg egyszer szolok (meg parszor fogok) ha valaki atcsesz a jatekban annk vege :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#29942) Nathan Boggs válasza Yllgrim (#29941) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Szerintem a Faith orgformába ez a vallási/ideológiai cucc simán belefér :D

(#29939) bladex73: Akkor azt hiszem el kell kerülnünk egymást :D Néha bizony nagyon nagy szükség van a csúnya szavakra...

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#29943) vaakuum válasza Emirates777 (#29937) üzenetére


vaakuum
addikt

Mért is lenne? Szerintem vagy 20 éve láttam valahol ezt a képet, meg olvastam róla...csoda, hogy eszembe jutott bármi is róla... :Y

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#29944) Yllgrim válasza Nathan Boggs (#29942) üzenetére


Yllgrim
őstag

En az egesz jatekra ertem :) Legyen benne mindenre lehetoseg, elje ki mindenki magat, en meg majd valogatok, mindegyiket magamra haragitom es aztan elvonulok LA HQ-ra es vilagga kurtolom, ha akartok itt vagyok :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#29945) vaakuum válasza bladex73 (#29939) üzenetére


vaakuum
addikt

Osztom a véleményed, pláne, hogy én is sokszor hangfalon játszok, hogy ne legyek elszigetelve a családtól...meg van, hogy játék közben a két gyerek is mellettem ül, és stratégiákról, játéktechnikai dolgokról beszélgetünk közben, vagy csak nézik a látványvilágot, esetleg szurkolnak. (vagy együtt építünk, mint mostanában a robocraftban) Úgyhogy nekem sem mindegy, milyen stílus szól a hangszóróból...
De mondjuk én speciel pont nem zavartatom magam, ha gyerekekkel kell játszani, talán pont azért, mert sokszor amúgy is azt teszem :)

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#29946) bladex73 válasza Nathan Boggs (#29942) üzenetére


bladex73
aktív tag

Azzal semmi gondom nincs ha néha egy érzelmi kitörés kapcsán elhangzik valami mert kellemetlen dolog történik. Ez előfordul, néha nálam is.Nekem azzal van a gondom akinek alapból ez a természetes beszédmód.
Rendszeresen másik szavába vág, Folyamatosan kommentálja éppen mit csinál. pl: Én most bementem az ajtón, kinyitottam a szekrényt, lenéztem a lábamra. Na ettől én kész vagyok.:)

(#29947) bladex73


bladex73
aktív tag

Az emberi butaság, hülyeség, amiből egyéb kellemetlen dolgok születnek (amivel másoknak is kárt lehet okozni) olyan mint a víz. Arra megy amerre a legkisebb az ellenállás. Ellenállás=Szabályok. Ha mindenki minden szabály nélkül azt csinál amit akar annak más fogja látni a kárát. Egy játékos aki beazonosíthatóan tartozik egy klánhoz az egész klán megítélését alakítja tetteivel. Rajta keresztül ítélik meg az egész klánt ha olyat tesz. Például egy extrém példa: Valaki jópofa dolognak tartja, talán még büszke is rá, hogy lelövöldözi más játékos mentő kabinját. Megteheti mert a játék engedi esetleg, de aki megszívta tutira elkezdi terjeszteni, hogy ez a klán ilyen meg olyan, és más klántagon is bosszút fog állni aki tök normális amúgy. Ez a én személyes véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#29948) PhilBrick válasza bladex73 (#29947) üzenetére


PhilBrick
őstag

Attól van egy magyar gyűjtőguild, neked még nem muszály oda belépned ha nem tetszennek az elvei!

Pötyögd már be egy fordítóba a guild nevét! ;)

(#29949) bladex73 válasza PhilBrick (#29948) üzenetére


bladex73
aktív tag

Megtettem, és értem is. Te meg olvasd el manifesto részt ahol leírják, hogy lesznek minimális szabályok bár még nincsenek kidolgozva. Szóval ha ezzel neked gondod van neked sem kell belépni. Ha már elkezdtél személyeskedni. Én egy értelmes kulturált vélemény megosztást próbáltam megteremteni. Az nem érvelés, hogy te ne lépjél akkor be ide. Semmi olyat nem írtam ami a mai világban alapdologként nem elvárható hangsúlyozom a saját véleményem szerint.Ha ezzel nem értesz egyet ezzel sincs semmi gondom.Győzzél meg miért nincs igazam.Az nem zavar ha korrekt szabályokat számon kérnek rajtam legyen az viselkedés, vagy egyéb. De azért ne keverjük össze a szabad választást, a szabad bármit csinálni amivel klántársnak is kárt okozunk.

"egyetlen elvárás csupán csak az, hogy a szervezeten belül mindenki a maga képességei szerint segítse a másikat"

[ Szerkesztve ]

(#29950) Yllgrim válasza bladex73 (#29949) üzenetére


Yllgrim
őstag

Nyugi van sracok, egyelore ez meg alrebb van, jelenleg az egyetlen szabaly hogy nincs szabaly :) Ahogy jon a Social Modul, ceges beallitasok, kozos hangar ugy fognak majd aktivizalodni a dolgok, addig chill out :)

Most csapatepito treningen vagyunk, drogok, pia csajok :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.