Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:37:15

LOGOUT.hu

Sörtípusok erjesztési eljárás alapján:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19041) jsk válasza proci985 (#19040) üzenetére


jsk
Topikgazda

Sajnos csak keg only ez a sör. Valószínűleg nekem is kimarad. Hacsak nem jut később más helynek is a jövő héten.

(#19042) [CsuCsu] válasza jsk (#19038) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Koszi az osszefoglalot. Hasonloak mennek amugy a UKCBF forumon is, de ott meg a CAMRA-t is szapuljak melle. Mi jot rohogunk ezeken altalaban. A Brewdog Budapest arazasa amugy tenyleg poen meg kulfoldi szemmel is.

@jsk, proci985
Ha a Mad Scientist nyeri a Collabfest-et, a Brewdog lefozi es teriteni fogja uvegesen. Viszont az varhatoan nem lesz olyan jo, mint az eredeti (Very Big Moose hasonloan jart).

[ Szerkesztve ]

(#19043) Jhonny06 válasza jsk (#19035) üzenetére


Jhonny06
veterán

Erre a sörre büszkék is vagyunk, de miért kell ezt összemosni azzal, hogy túlárazott szart árulnak? Vagy ezt a megnyitókor nem merte elmondani, most pedig volt apropója, hogy puffogjon? :U

(#19044) proci985 válasza [CsuCsu] (#19042) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

a very big moose azert uvegesen is eleg jo volt.

viszont ha lesz belole uveges akkor ez mindenkepp erdekesnek igerkezik

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#19045) [CsuCsu] válasza proci985 (#19044) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Jo volt a VBM uvegesen, de a Fierce altal fozott jobb egy fokkal. Testesebb, kevesbe mesterseges az ize. Egyebkent a Fierce azota is fozi, ossze-vissza hordozzak es pakoljak bele az egyeb adjunktokat (pl. kokusz, juharszirup), magasan ajanlott mindegyik verzio.

(#19046) jsk válasza Jhonny06 (#19043) üzenetére


jsk
Topikgazda

Fogalmam sincs, hogy jött ez most. Már mindenki rég eltemette ezt az ügyet. A héten egy srác posztolta az októberi BrewDog fanzine söröket. Az alatt volt egy beszélgetés arról, hogy mennyire megváltoztatta a pénz a BrewDog-ot, és már köze sincs ahhoz a filozófiához, amelyet közvetíteni próbál. Valamint a sörei mellett is elhaladt a többi főzde. Lehet, hogy ez adta a löketet ehhez a bejegyzéshez. Szerinte nem éreztük az iróniát, és nem beszólni akart.

A szomorú benne az, hogy akár azt is hihetnénk a Mad Scientist szólalt meg rajta keresztül, mivel a Labor Berlin-nél is betölt valamilyen posztot. Volt a Krak'n'Town-ban is :).

Mindenesetre a sört szinte mindenki dicséri. El kell vonatkoztatni az egésztől, és meg kell kóstolni ezt a sört.

(#19047) [CsuCsu] válasza jsk (#19046) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

A magyar Brewdog arazasat amugy a magyar franchise uzemeltetok hataroztak meg, szoval itt kulonosen nincs ertelme a fozde oltogatasanak. A Brewdog piszok olcsonak szamit nyugaton, es ez igy jo. Sok fozde elhaladt mellettuk, de a sort is tobbszoros aron kinaljak. A Paradox es AB pedig meg mindig jo, az Overworks is szepen fejlodik.

A filozofia pedig alapjaiban veve nem valtozott. 'Craft beer for the masses'. Hat mi nem az, ha elsosorban nekik koszonheto Europaban a szupermarketes kezmuves sor? A nagy sorgyarakat meg mindig nem szeretik, a rajongoiknak pedig mindig jo uzleteik vannak, torodnek veluk, sok jo sort hoznak be. Nyilvan mashogy fog kinezni egyebkent egy Brewdog meretu fozde, mint egy garazsfozde, kar a gozert ezen a teren. Valahogy divat lett fikazni manapsag a Brewdog-ot, de en ugy latom, hogy megvan a maga helye es szerepe.

(#19048) proci985 válasza [CsuCsu] (#19047) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nekem a mai napig itt egy 24es jackhammer doboz meg sok evvel ezelottrol, amiben backlogot tarolok. a tokyo* pedig a mai napig aranymerce: nem a legjobb imperial stout amit valaha ittam, de mindenkepp ez a leginkabb tul sok. kb igy. ja es a paradox szeriat barmikor meg mernem vedeni, pedig alapvetoen a BA imperial stout nem az en mufajom.

en alapvetoen megismetelhetoseg parti vagyok: szep meg jo, ha egy fozde le tud fozni egyszer egy jo sort, de ha nem tudjak megismetelni, akkor sok ertelme nincs. a paradox ilyen szempontbol kb ott van, amit rajtuk kivul talan az avery es a founders tud meg. nyugodtan kiegeszithettek, en is kivancsi vagyok am :)

a punk es a dead pony meg mai napig az, amit buliba venni szoktam. megfizetheto es jo, mi kell meg ennel tobb?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#19049) Aranypatkány


Aranypatkány
tag

Brewdog Dog D megér 4500 forintot? Karácsonyra tartogatnám a Paradox Heaven Hill mellé (na nem egyszerre a kettőt) :)

(#19050) [CsuCsu] válasza Aranypatkány (#19049) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Meg.

(#19051) jsk


jsk
Topikgazda

Elérkezett ez is. A BrewDog Collabfesten csalnak. Az untappd-en kamu profilokkal pontoznak fel és le söröket.

(#19052) kökény


kökény
aktív tag

sörművek bojler ipa: szomszéd bulijában futottam össze ezzel a sörrel, elég kellemes IPA, nem sikerült kiderítenem a beszerzési forrást és az árát sem. Ízlett és ha az ára is korrekt, akkor ez egy jó vétel is lehet akár.

[ Szerkesztve ]

(#19053) kökény


kökény
aktív tag

Poharat tegnap este nyúltam le egy kocsmából a pultos engedélyével, kutya jó belőle inni, imádom :C

[ Szerkesztve ]

(#19054) Aranypatkány


Aranypatkány
tag

Aki valami sűrű lére vágyik annak üzenem, hogy van megint egy rakat Finback Double Something Citra a Beerselectionben. Untappd 4.30 :D

[ Szerkesztve ]

(#19055) OPiiPO válasza kökény (#19053) üzenetére


OPiiPO
addikt

Én is kaptam már eléggé benyomott kocsmárostól egy teljes készlet füles Pilsner Urquell korsót - nem utasítottam vissza :DDD

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#19056) jsk válasza Aranypatkány (#19054) üzenetére


jsk
Topikgazda

Friss, vagy megmaradt a nyár elejéről?

(#19057) #89309696


#89309696
törölt tag

Dreher Bak iható? Most jut eszembe, hogy abból sose vettem még. Eddig csak Szent András Feketét ittam, mint baksör. Az végül is elfogyott.

(#19058) Aranypatkány válasza jsk (#19056) üzenetére


Aranypatkány
tag

Nem néztem a canned dátumot, de gondolom friss, mivel egyszer már elfogyott.

(#19059) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Warpigs.
Mellyire ajánlott?

(#19060) [CsuCsu] válasza Ereshkigal (#19059) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Ezek siman ernek ennyit, en vennem, foleg a 18 honaposat. Massziv, testes, finom imperial stoutok ezek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.