Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:37:15

LOGOUT.hu

Sörtípusok erjesztési eljárás alapján:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14026) ROBERTOH válasza ROBERTOH (#13873) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Akkor amit megígértem, jönnek a véleményeim :)

Primátor Premium Lager 12°:
1-2 centis koszos fehér, nem túl tartós hab. Világos sárga szín. Ízre: semmi különleges; persze nem rossz, de amikor kóstoltam, nem volt rám túl nagy hatással ;) Lehet hogy végig kéne kóstolni az összeset, hogy felismerjem a különbséget köztük.

Budweiser Budvar B: Dark:
nagy és tartós hab (előbbi annak is köszönhető, hogy dobozból lett kiöntve). Színe mint a Jägernek. Illata: enyhén érezhető "barna sör" illat. Ízre: teljesen jó barna sör; talán csak a szénsavasságba tudnék belekötni: kicsit sok.

Mad Scientist Monkey Temple:
színre a menzai teára emlékeztet. Óvatosan szabad csak kiönteni, mert brutálisan szénsavas: hatalmas koszosfehér, nem túl tartós habja volt. Illata nem túl markáns. Ízre pont olyan, mint amit el lehet képzelni, hogy milyen lehet egy vaníliás búza sör. :) Érdekes, de szerintem maradok a hagyományos búzánál (vagy még várok a csodára ;) ).

Hacker-Pschorr Münchner Kellerbier:
vastag, kb 5cm-es hab, aminek kellemes az íze. Napsárga, homályos szín, kicsit édeskés ivósör (jó értelemben véve). Emlékeztet a megboldogult köleses sörre. 500Ft-ot nem biztos hogy megérte.

Bernard Bohemian Ale:
3-4cm-es hab, teljesen rendben van, de semmi kiemelkedő. A 8,2%-os alkohol tartalom érződik rajta.

HopTop Midnight Express:
hab szinte nulla. Sötétbarna szín, kellemes édes illat. Ízre viszont nagyon keserű; olyan, mint ha kávé zaccot felöntöttek volna vízzel, majd megszűrték volna: ritka rossz volt.

Du Bocq Blanche de Namur:
3-4cm-es fehér hab. Illatra van valami kellemetlen; ízre viszont kellemes búza sör.

ez a kedvenc aláírásom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.