Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-15 12:29:40

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél valamit olvasd el az alábbi Téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57750) Gino20 válasza Wellin9 (#57746) üzenetére


Gino20
őstag

Értem és köszi az infót. Tökéletes tudom nem létezik :) .
E tekintetben Én lennék a legboldogabb ha ,,rosszabb" lenne a szemem, de sajnos keresés nélkül is látom. Ez esetben val marad a várakozás, mert pl Q70R-el kb azonos Q80T-re nem érzem a pezsgést csak azért, hogy 10"-al nagyobb képátlót kapjak (a 85" meg sajnos most szintén nem elérhető számomra plusz akkor is maradna a DV hiánya).

Egyre inkább csak a várakozás marad, aztán majd kiderül.

OLED-nél lottó? Nem vagyok jártas a témában, de általánosságban azt gondolnám, hogy az OLED az OLED és nem igazán kellene léteznie olyan szintű különbségnek, mint LCD-ben ahol aztán tényleg van belépő - közép meg felső kategória meg Edge - DLED - FALD főleg, hogy szinte mindenkinek az LG adja. Persze a vasban, a képfeldolgozó processzorban, algoritmusokban gondolom gyártón belül is lehet esetleg nagyobb eltérés, jobb mozgásmegjelenítés, de azt gondolnám, hogy pl natív 4K 60p esetén szinte ugyan azt nyújtják, de gyanús, hogy rosszul gondolom :) .
Na majd egyszer hálóba kisebb méretben lehet benevezek egyre, de ez másik topik :)

kolosszus87:
Értem, köszi a tapasztalatot. Egyre inkább az a konklúzió, hogy számomra nem ideális vétel és ahogy Te is írod / Én is egyre inkább gondolom, valószínűleg marad a várakozás.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.