Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:27

LOGOUT.hu

SJCAM SJ4000 FullHD Action Cam téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) Ráti válasza maj-viktor (#1100) üzenetére


Ráti
tag

Az esély mindig megvan :) Volt már hogy bejött...

(#1102) railjet41


railjet41
újonc

Sziasztok! Eléggé megtetszett ez a kamera és szeretnék vásárolni egyet. Mind az 1100 hozzászólást nem olvastam el, csak 3-400-at. Olvastam itt csalásról, magas vámról. Melyik oldalt ajánljátok a vásárláshoz? Nem szeretnék átverés áldozata lenni. Valamint még annyit szeretnék tudni, hogy a firmware frissítés hogyan történik a kamerán? Köszönöm! :)

(#1103) Bobyjack válasza railjet41 (#1102) üzenetére


Bobyjack
senior tag

#1011-es hozzászólásomban szerintem teljeskörű választ kaphatsz a kérdésre.

(#1104) Scarface_


Scarface_
csendes tag

Leírásban, dobozon van esetleg infó a gyárra vonatkozólag?
thx

(#1105) Bobyjack válasza Scarface_ (#1104) üzenetére


Bobyjack
senior tag

(#1106) Scarface_ válasza Bobyjack (#1105) üzenetére


Scarface_
csendes tag

Szuper, köszönöm!
Megpróbálom felveszem velük a kapcsolatot, erre a élő videó képre nem találok választ sehol :/

(#1107) OccsE válasza Scarface_ (#1106) üzenetére


OccsE
aktív tag

2 napig 10% engedmennyel lehet venni ($77) az aliexpressen SJ4000-t, freeshippingel, gyemantos eladotol!

[ Szerkesztve ]

(#1108) greef


greef
tag

Sziasztok!

Az lett a vége, hogy törölték a felhasználót akitől rendeltem, és az ebay ma azzal a levéllel fogadott, hogy visszatérítik a vételárat. Szóval -1.5 hét, és ugyan ott tartok, eresek egy normális eladót, aki nem ver át, és viszonylag olcsón hozzájutok a szerkezethez. Vám és minden egyéb okosság nélkül.
:W

(#1109) maj-viktor válasza greef (#1108) üzenetére


maj-viktor
őstag

Már boccs, hogy ezt mondom... de mi megmondtuk!
Nincsenek "csodák"!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1110) greef válasza maj-viktor (#1109) üzenetére


greef
tag

Ti meg. :R

(#1111) OccsE


OccsE
aktív tag

Na megjott vegre az en dragaszagom is :)
Firmware: 20140523V01 !!!

Greef: itt talaltam egy eladot aki megbizhatonak tunik es jo nagyon jo arban adja...

[ Szerkesztve ]

(#1112) dani88


dani88
tag

Nekem május 28 óta a vámon van. "Küldemény vám elé állítva"

(#1113) danilla válasza greef (#1108) üzenetére


danilla
őstag

Én titkon reménykedtem, hogy nem kamu (én is rendeltem).

https://twitch.tv/ddplayzone

(#1114) OccsE


OccsE
aktív tag

valaki multkor keresett taskat hozza..... egesz olcson van itt...

(#1115) Ráti


Ráti
tag

Múlt pénteken rendeltem a geekbuyingról és ma át is vettem. :))

Eközben a szállítmány státusza még mindig a DHLnél:
1 Shipment information received HONG KONG - HONG KONG

:W

(#1116) OccsE válasza Ráti (#1115) üzenetére


OccsE
aktív tag

milyen firmware van rajta?

(#1117) maj-viktor válasza greef (#1108) üzenetére


maj-viktor
őstag

Nem azért, de ahogy te fogalmazol vám és egyéb okossággal is hozzálehet jutni 30E Ft körüli áron... ami még áfa-vámmal is baráti a tudásához képest... szerintem!

(#1111) OccsE
Azért ne nagyon ajánlgass olyan ali-s eladót, akinek nincs a termékről pozitív visszajelzése... de te tudod / az tudja, aki rendel tőle! (bár azt elismerem, hogy "gyémántos" eladó, de azért egy kezdő külföldi rendelőt aliexpress-re bíztatni, elég nagy blődség!)
... ezt a "Külföldi rendeléses" topikba is leírtam / leírtuk - más is megerősíti...

(#1112) dani88
Az esélyes, ha ennyi idő után "nem engedték át", hogy vámolják... (de a posta.hu tracking oldala is 1-2nap késésbe van)

(#1114) OccsE
Na ennek legalább van pozitív termék visszajelzése... viszont meg kevés az összértékelése!
Viszont, ahogy nézem ez az S-es méret, ennyiért az ebay-ről is kapsz megbízhatóbb eladótól!
Egy kicsit jobban "körültekinthetnél" mielőtt beböfögsz mindenféle linket! (bár lelked rajta... és ha valaki ész nélkül - körül tekintés nélkül vásárol, ő dolga)

(#1115) Ráti
Na és akkor hány nap alatt jött meg!? geekbuyingról?
Milyen firmware-l küldték!? (melyik verzió!? V1 vagy V2)
Illetve a tőlem vett fejpánt passzol!? (Passzolnia kell - én is olyat használok)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1118) Ráti válasza OccsE (#1116) üzenetére


Ráti
tag

Még egyenlőre nem tudom, nem volt időm megnézni, holnap mindenre fény derül :((

A megrendeléstől számított 7. munkanapon itt volt.

[ Szerkesztve ]

(#1119) maj-viktor válasza Ráti (#1118) üzenetére


maj-viktor
őstag

Mondtam én, hogy a geekbuying megbízható és gyors... DHL-el ~1-1,5hét

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1120) Boom21 válasza OccsE (#1114) üzenetére


Boom21
tag

Ez elég picike méretre szerintem... 11x16x6,5 cm sok dolog nem fér el... :) Bár aki nem pakolja bele az összes konzolt, tripodot stb. annak jó lehet.

Én azért vettem nagyobbat, mert kompletten belepakoltam mindent plusz még pár kiegészítőt, tartót, usb kártyaolvasót stb. az enyém 22,5x17,3x7,1cm méretű, hordozni ez sem nagy. Picit drágább ugyan a német ebay-ről rendelve, de hamar itt volt.

Storage Travel Carry Case Bag for Gopro Hero

(#1121) OccsE válasza maj-viktor (#1117) üzenetére


OccsE
aktív tag

1. ha egy kicsit is jobban utana neztel volna az aliexpressnek, hasonlo "buyer protection"-ja van mint az ebaynek

2. mivel paypal-lal fizetsz szinten biztonsagban lehetsz.

3. az, hogy beteszek egy linket az nem azt jelenti, hogy EN vagyok az elado es garantalok mindent. Ez egy forum ahol egymast segitjuk, illetve ha talalunk vmi jo lehetoseget, akkor belinkeljuk, hatha masnak is megtetszik. (A fentieket figyelembe veve semmivel sincs vki nagyobb biztonsagban, ha eseleg a termekbol mar eladtak 10 db-t azzal szemben mint akit en linkeltem es mar dupla gyemantos elado 98% feletti feedbackel)... de szerintem minden esetben a vasarlo felelosege kitol vasarol!!!

4. az hogy neked vmi miatt egy altalam linkelt termek nem "megfelelo" ne jelentse mar azt, hogy en csinalok "hulyeseget"...

kicsit nem artana leszallni a foldre.... es nem masokat kritizalni nagy arccal mert mar vettel 2-3 dolgot a netrol...

Felre ertes ne essen, nem FELTETLENUL azzal van a baj amit irsz ..... hanem ahogy....

Boom21: azert linkeltem, hogy valasztasi lehetosege legyen annak akinek eleg egy kicsi es olcso taska....

[ Szerkesztve ]

(#1122) Boom21 válasza OccsE (#1121) üzenetére


Boom21
tag

"kicsit nem artana leszallni a foldre.... es nem masokat kritizalni nagy arccal mert mar vettel 2-3 dolgot a netrol...
Felre ertes ne essen, nem FELTETLENUL azzal van a baj amit irsz ..... hanem ahogy...."

bár nem nekem írtad, de egyetértek veled. Sokan vagyunk már itt akik gyakorlott "külföldről rendelős"-ök vagyunk, felesleges "okítani" ilyen stílusban! :O

"azért linkeltem, hogy választási lehetősége legyen annak akinek elég egy kicsi és olcsó táska...."

Ebben is egyetértünk és jó is hogy segítesz... én is csak ezért írtam, nehogy valaki megvegye ezt a kisméretű tartót hogy aztán csodálkozzon majd hogy semmi sem fér bele :) Egyébként te is rendeltél már valamilyen tartót?

(#1123) OccsE válasza Boom21 (#1122) üzenetére


OccsE
aktív tag

nezelodom... ezert is linkelek ha talalok vmi jot/olcsot/megfelelot...
Nekem lehet eleg lesz a kicsi, mert ahogy nezem a fele hozzavalot soha nem fogom hasznalni ;)

(#1124) maj-viktor válasza OccsE (#1123) üzenetére


maj-viktor
őstag

Nem értem mire fel ez a nagy "beszólás - visszaszólás"...

Ha nem tudnád, a "Rendelés külföldről" topikba, elég sokat kommentelek... és nagyon is képbe vagyok az ebay / paypal / aliexpress-es rendelésekkel!
Rengeteg tanácsot szoktam osztani a kezdő rendelőknek...

És még 3 posztot is írtam ebben a témában!
http://junkieeeboy.blog.hu/2012/10/14/rendeles_kulfoldrol_usa-bol_kinabol_ebay-rol_vam_afa_terhek
&
http://junkieeeboy.blog.hu/2013/09/01/rendeles_kulfoldrol_usa-bol_kinabol_ebay-rol_szallitasi_modok_ido
&
http://junkieeeboy.blog.hu/2014/05/18/rendeles_kulfoldrol_usa-bol_kinabol_ebay-rol_3_resz_vamolasi_folyamat

Így szerintem nekem több rálátásom van arra, hogy honnan / hogy érdemes rendelni és ezért merészeltem megjegyezni, hogy én nem feltétlenül ajánlanám az említett eladókat...

Most nem a magam ajnározására írom ezt, csak hogyha minimum ennyit látok tőled, akkor elismerem a "beszólogatásaidat"....

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1125) maj-viktor válasza OccsE (#1121) üzenetére


maj-viktor
őstag

Azt azért ha ennyire "okos" vagy... ali-n hogy fizetsz PayPal-al!?
...khhhmm-khhhmm....
ott bankkártyával tudsz... és igen:
1. ott is megvan a "buyer protection", ami sokkal szarabb, mint az ebay / PayPal kombó (erre írtam, hogy aki sosem rendelt külföldről, esetleg először próbálja meg az ebay-t, aztán "szokjon át" az ali-ra)
2. nincs PayPal (látom akkor gyakran vásárolsz ott, ha ezt sem tudod)
3. Nem mondtam, hogy te vagy az eladó... én is szoktam ajánlani eladókat! (Sőt hát én is írtam, hogy pl. vannak tartozékaim azonnal - akit érdekel: PM), de én pl. csak olyat ajánlanék, akitől én is teljes szívvel - nyugodtan vásárolnék... (vásároltam és elégedett voltam) Na amiket te írtál, azok nem olyanok... figyelni kell a "jelekre", hogy ne legyél átverve... ha nem is feltétlenül anyagilag... de időben (pl. most a múltkori, de olcsó 12E-ért kapható kam, amire szintén megírtam, hogy ez "átverés", de ott se hittek nekem... de ok - megpróbálta! Viszont, így most 2hete "elb*szott"... míg várt és visszakapja a pénzét a PayPal-tól... ha neked megéri ez, akkor lelked rajta!
4. Mi írtuk, hogy ez S-es méret... Persze lehet valakinek ilyen kell, de pl. se nekem, se a másik user-nek nem, és erre írtuk, hogy inkább M-es méretet vennénk... (ebbe már gyakorlatilag minden belefér - nekem pl. ez a szempont, neked meg elég az S-es, amibe csak a kam és még pár cucc)

de látom nagyon nem vagy képbe - csak úgy írsz... de semmi hiteles alapja nincs annak amit írsz.. ergó fals infót irogatsz

(ezekután azt se hiszem el tőled, amit kérdezel - ilyen fals infókat osztogatni...)

u.i.:
Mellesleg az elmúlt 1évben 40+ ali-s vásárlásom volt... Mind-mind különböző eladóktól - különböző termékfajták! (köztük amivel semmi problémám nem volt, illetve dispute-al, szállítási határidőből kicsúszással, refund-dal, stb. is) 1000%-ba mondhatom, hogy jobban "képbe vagyok" mint te! Pláne ali-s buyer protection-al...

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1126) OccsE válasza maj-viktor (#1125) üzenetére


OccsE
aktív tag

2 dolog miatt valaszoltam neked "vissza":

"de azért egy kezdő külföldi rendelőt aliexpress-re bíztatni, elég nagy blődség!"

illetve

"Egy kicsit jobban "körültekinthetnél" mielőtt beböfögsz mindenféle linket!"

a többit döntsék el akik elolvastak a te, illetve az en hozzaszolasomat...

(#1127) Boom21 válasza maj-viktor (#1124) üzenetére


Boom21
tag

Nem az lett megkérdőjelezve hogy jártas vagy-e a témában, a stílusod hagy maga után némi kívánnivalót... :W

(#1128) maj-viktor válasza OccsE (#1126) üzenetére


maj-viktor
őstag

OK! De azért hogy az aliexpress-en hogy fizetsz PayPal-al elárulhatnád... ha annyira képbe vagy...

(#1127) Boom21
Nem is tagadom... nyers stílusom van!
(nem majd itt hímes - mázosan magyarázkodok, minden kezdőnek... türelmes ember vagyok, de van amikor már nekem is sok(k))

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1129) csaszi72


csaszi72
aktív tag

1000+ hsz-t megélt a topik "vita" nélkül.
Intéznétek privátban.
Köszi.
:R

szerk- vagy lehet folytatni a külföldről rendelősben.

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#1130) oszy válasza csaszi72 (#1129) üzenetére


oszy
veterán

+1!!!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1131) maj-viktor válasza csaszi72 (#1129) üzenetére


maj-viktor
őstag

Szerintem is... Szóval inkább "jelentkezek" teszt videókkal!
(karpántosakkal)

SJ4000 Sport Camera (GoPro Clone) - Test Video #08 - Hand Strap 01

https://www.youtube.com/watch?v=NQZE_-C_zQ8

SJ4000 Sport Camera (GoPro Clone) - Test Video #09 - Hand Strap 02

https://www.youtube.com/watch?v=PCaSLqsgRus
(lehet játszani pókembereset, ahogy én is tettem xD)

Összes teszt felvételem - gyűjtve továbbra is itt:
http://junkieeeboy.blog.hu/2014/05/24/sj4000_sport_camera_gopro_clone_test_videos_by_junkieeeboy

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1132) Dragbajnok


Dragbajnok
tag

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Ránéznétek erre a linkre hogy miért ilyen olcsó? [link]

(#1133) maj-viktor válasza Dragbajnok (#1132) üzenetére


maj-viktor
őstag

Kevés értékeléses eladó... Nekem is van ilyen kamom
(abban a témába is kommentelek ugyebár)

Ennek a terméknek most a piaci ára ~90$ körül mozog (ha EU-n kívülről rendeled), ha ettől sokkal olcsóbb, akkor az kamu!
EU-n belül drágább, de gyorsabb és megbízhatóbb (sok értékeléséstől + noÁFA&noVÁM) is rendelni!

Nézd meg az értékeléseit... régiek.. azok is pár dolláros cuccokról szólnak! (4-5$)
Közte ilyen "pozitív": Item not received, got refund

Pfff! Sok szerencsét hozzá! De a túlzott olcsóság minden újoncot megvakít!
Oké olcsóbban tudunk rendelni külföldről, de azért ennyire nem!
Ezt most gyakorlatilag szinte kb. féláron adja! Felejtsd el! Keress megbízható eladót!

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1134) Dragbajnok válasza maj-viktor (#1133) üzenetére


Dragbajnok
tag

Értem. Köszi a felvilágosítást! Nem vagyok túlságosan jártas az ebay vásárlásokban ezért is kérdeztem.
Esetleg tudnál ajánlani pár eladót vagy boltot ahonnan érdemes lenne megvenni ezt a kamerát?

(#1135) maj-viktor válasza Dragbajnok (#1134) üzenetére


maj-viktor
őstag

Az SJ4000-es topikba ha elolvasod a kommenteket, ott leírták / leírtuk honnan rendeltük....

ebay / aliexpress / banggood / foxoffer

(én már minden honnan rendeltem, magamnak - ismerősnek, stb., egyik sem sokkal jobb / gyorsabb, mint a másik... ~1hó szállítás és mindegyiket vámolták-áfázták... szóval +30% még!)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1136) maj-viktor válasza maj-viktor (#1135) üzenetére


maj-viktor
őstag

LOL! Azt hittem "Külföldi rendeléses" topikba vagyok.... már összezavarodtam, hogy mivan! xD

Itt:
(#1011) Bobyjack

Elég részletesen leírta a "helyzetet"...

De amúgy... utána kell nézni!
Folyamatosan csökken az ára... jönnek új piaci szereplők, akik még olcsóbban adják, stb-stb. Most az átlag ár 90$ körül van Kínából... (Ha jól emlékszem az év elején a kezdő ár 99$ volt)
Szóval mi is max. annyit tudunk segíteni, mint most beraktad az ebay-es eladót és hogy attól ne vegyél, mert gyanúsan olcsó... Megkeresni az adott terméket és kiválasztani a megfelelő shopot magának mindenkinek magának kell... a tanácsok meg itt már levannak írva / összegyűjtve! Ennél többet mi nem nagyon tehetünk...

Én most még teszt videókkal próbálok kedvet csinálni a leendő tulajdonosoknak, vagy aki még gondolkodik, stb. (ahogy az előző kommentjeimből látszik)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1137) oszy válasza Dragbajnok (#1134) üzenetére


oszy
veterán

ebay-ről angliai eladótól 2 hét mire megkapod vám és áfa nélkül.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1138) maj-viktor válasza oszy (#1137) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ott a pont!
De sajnos aki a 12E-s megoldást keresi, az nem fogja "kicsit drágábban" megvenni EU-n belülről, hiába gyorsabb... (sajnos tapasztalat - inkább itt anyáz a fórumba a hosszú 1hónapos Kínai szállítás miatt és sajnálja a +20-30$-t DHL-re vagy EU-n belüli vételre)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1139) oszy válasza maj-viktor (#1138) üzenetére


oszy
veterán

hátha megveszi :D

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1140) OccsE válasza oszy (#1139) üzenetére


OccsE
aktív tag

vki tesztelte mar mennyit bir az akksija folyamatosan az SJ4000-nek?
Nalam 1080-nal most tartok 50 percnel es meg van egy rovatka az akksinal...

a menuben a HDR on/off mit kapcsol?

[ Szerkesztve ]

(#1141) greef válasza maj-viktor (#1138) üzenetére


greef
tag

Persze lehet verni a mellet, hogy te megmondtad és mennyire király vagy. (Az vagy, nagy király)
Viszont téged is enne a fene, ha valaki féláron jutna hozzá egy készülékhez, arról nem is beszélve, hogy a stílusod a béka seggét veri. (személyeskedni nem fogok, csak mondom.)

Sokan szeretnének ilyen kamerát, pláne olcsón, és te (nagy király) lehet jártas vagy már a témába, de mint látod folyamatosan visszatérő téma, hogy ki/mikor/honnan/milyen kamerát vesz. Nem kell ez a stílus.

Én mikor először ide-kommenteltem, már fél napja megvettem a kamerát, valószínű ha olvasom a kommenteket amit azután írtatok, hogy nem éri meg, mert kevés pozitíva van és azok is fél dolcsis itemek, nem rendelem épp tőle. Vagy türelemmel, válaszolj kérlek másnak is és nekem is, vagy inkább ne.

Más téma:
Valaki volt már ilyen helyzetbe, hogy átverték, és vissza szerette volna kapni a pénzét? (ebay + paypal)
Aki készségesen segítene privizzen. :F

(#1142) Feribacsi555


Feribacsi555
senior tag

Hogy a további rendbontást elkerüljük, javaslom szedjük össze a leggyakoribb kérdéseket és arra a válaszokat és tetessük bele az első hsz-be!
Szóval várom az ötleteket, vagy a hsz linkeket.

(#1143) danilla válasza OccsE (#1140) üzenetére


danilla
őstag

(#346)

https://twitch.tv/ddplayzone

(#1144) kaziapc


kaziapc
újonc

vki tesztelte mar mennyit bir az akksija folyamatosan az SJ4000-nek?
Nalam 1080-nal most tartok 50 percnel es meg van egy rovatka az akksinal...

Általában az egy órás videókat meg tudja csinálni az akku nálam. Ha timelaps-ok, akkor 2 óra 15 percet szokott bírni, 5 mmp felvételekkel, kikapcsolt lcd-vel. A fényszegény környezetet nem igazán szereti a kamera, de jó fényviszonyoknál tényleg átlagon felüli videókat produkál! Pár videó a minőségéből:
http://youtu.be/qpvTYUlpk5s
http://youtu.be/YV4cc3H5nOw
http://youtu.be/b1kkSVa2dDY
http://youtu.be/FeaCMAOXIak itt az első 45 mp még a goxtreme kamerámmal készült, ami ugyancsak megéri az árát!

(#1145) OccsE válasza danilla (#1143) üzenetére


OccsE
aktív tag

na nalam is lemerult teljesen...

FW: 20140523V01
1080P
datum, ido: ON
kepernyo: 1 perc utan OFF

es igy birt 92 percet...

kaziapc: nagyon jo ezek a "legi" felvetelek :)
es egesz jo a minosege este is...

[ Szerkesztve ]

(#1146) KIZS válasza OccsE (#1145) üzenetére


KIZS
aktív tag

88-93 percnyi felvételek szoktak lenni felém is, kikapcsolt képernyővel...

---
Ja, majd el felejtettem: törött SJ4000 érdekel. Kijelző, lencse nem érdekes, de úgy általában működőképesnek tűnjön a gép. (Tehát pl. USB-n keresztül lássa a PC.)

[ Szerkesztve ]

(#1147) maj-viktor válasza greef (#1141) üzenetére


maj-viktor
őstag

Persze nem kell szeretni, de attól még nem fogok megváltozni mert valakinek épp nem tetszik a stílusom, kommentem hangneme...

Ez akkor számodra rólam egy szegénységi bizonyítvány, hogy sokszor nincs türelmem válaszolni "normálisan", amikor épp válaszolok valamit / tanácsot adok - mégse fogadja meg és után újból nekem ír személyesen PM-et, hogy így meg úgy vert át az, akit én írtam, hogy nem vennék tőle... röviden ennyi a történet, azaz nem ellened irányult az esetleges negatív kommentem, hanem általánosságba!

(és nem vertem a mellem, csak poénosan megjegyeztem, hogy ugye, hogy igazam / igazunk volt, hogy gyanúsan olcsón adja...)

Ki honnan szerzi be!? Én is április körül "jöttem ide", és utánanéztem, stb. Megrendeltem a megfelelő helyről... amit gyakorlatilag már mindannyian leírtunk...
ebay / aliexpress / banggood / foxoffer
(írtam is, hogy én már mind4 helyről rendeltem mind OK, de lassúpostával 1hó és még megis vámolják/áfázzák!)

Mostmeg még én/mi leszünk a hibásak, mert először nyomtál klikket, mielőtt gondolkodtál!? Kérdeztél!? Egyre jobb! De most mondjam, ha nem vagy képes utánaolvasni a külföldi rendelésnek, akkor minek rendelsz!? Csodálkozol, hogy átvernek!?

Hello, ha kell én segítek a dispute-ba is... eddigis bárkinek / bármikor segítettem ingyen, időmet rááldozva...
Te esetedbe, mivel már alapból a szállítási határidőt nem tartotta rányitható jogosan a dispute ebay/paypal felületen... a többit az paypal dönti el, hogy jogos-e a kérelmed (de az lesz) és ha a javadra döntenek, ez pár hét is lehet, akkor kapsz e-mailt a refund - pénzvisszatérítésről, onnantól 2-5nap alatt visszakapod a pénzedet...

És végszónak: mostmár megtapasztaltad, hogy csodák nincsenek, így nincs ingyen csoki se...

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1148) maj-viktor válasza kaziapc (#1144) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ja-ja fainok ezek a "légi" felvételek, mivel vetted fel!? Ilyen quadcopter félével!? (már régóta szemezek én is valami ilyennel, pláne most a kammal együtt kombinálva nagyon fasza lenne)

Szóval én ezen infóknak is örülnék, miféle szerkezettel emelkedett a magasba... milyen áron van, honnét szerezted be, stb.

/szerk
(#1146) KIZS
Ha valami véletlen folytán szétverném a sajátomat - jelentkezek! :D
(de azért sok esély ne láss rá! :) )

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1149) Balagge


Balagge
csendes tag

Hangot is meglepően jól veszi fel, bár itt kissé sárgás volt a kép. Ki milyen beállításokkal használja ? napos időben ? mert autómatán nállam videó alatt zavaró h. ugrálgat a beállítás és eléggé fura.

Hang próba, (hangos) autóval :

https://www.youtube.com/watch?v=wQJ2QMpoSgw

(#1150) kaziapc válasza OccsE (#1145) üzenetére


kaziapc
újonc

kaziapc: nagyon jo ezek a "legi" felvetelek :)
es egesz jo a minosege este is...

Köszi! Most egy nagyobb projektba fogok, ami a nyaramat felemészti, de remélem megéri! Egy 6-8 perces klip, az egész települést átfogva 10-15 mp snittekkel, stb. Remélem az ősszel ti is meg tudjátok nézni majd!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.