Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:27

LOGOUT.hu

SJCAM SJ4000 FullHD Action Cam téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) lolcopterlol válasza danilla (#1199) üzenetére


lolcopterlol
tag

Rohadt nehéz visszafejteni egy ilyen firmwaret... Az a pár ember aki meg tudja csinálni azoknak meg nincs ilyen kamerájuk. Én megpróbáltam a leges legelső firmwaret visszafejteni. Sikerült is néhány használható sort kibányászni belőle, de sajnos ez nem olyan, hogy egy szép újrafordítható kódot kapunk. Nem. A firmware több részből áll és majd a kamera tudja, hogy na akkor 0x433-tól egy gzip tömörített állomány kezdődik, stb.. Több száz file van benne (igen, képek is vannak benne), de mi egybe látjuk az egészet (.bin file, de akármi lehetne a kiterjesztése) és nem tudjuk hogy melyik kód tartozik a CPU-hoz, melyik a perifériákhoz, stb.. ésa melyik honnan kezdődik. Találtam amúgy pár hasznos infót arról hogy mit tud a chip a kamerában, majd estefelé megkeresem, de most mennem kell munkába.
Mellesleg ezt hívnák reverse engineeringnek és egy művészet... ;)

(#1202) OccsE válasza lolcopterlol (#1198) üzenetére


OccsE
aktív tag

csak az az erdekes, hogy elvileg a regi fw-kel meg jo volt a hang. Az ujabbakba "romlott" el.
Vajon ennyire nincs visszajelzes felejuk? Vagy a fejlesztok felvesznek egy iranyt mit kell jobba tenni, uj feature-ket betenni azutan mar nem tesztelnek mi lett rosszabb ? :(

(#1203) KIZS válasza djbahool (#1200) üzenetére


KIZS
aktív tag

(#1204) KIZS válasza OccsE (#1196) üzenetére


KIZS
aktív tag

Az összes kínai termékkel ez a gond.
Tök jó dolgokat csinálnak, de a támogatás hozzá (kevés kivételtől eltekintve) szinte nulla. Ráadásul úgy ülnek a forráskódokon mintha valami kincs lenne. Pedig szerintem sokkal jobban járnának ha megosztanák a közösséggel (sőt van ahol kötelező is lenne megosztani és mégsem teszik). Ez van a telefonoknál és a tableteknél is.

(#1205) KIZS


KIZS
aktív tag

https://dl.dropboxusercontent.com/u/22493212/firmware/SJ4000/SJ4000_FW_20140329.zip

Ez van (gyárilag) a működő kamerámon. (Nem az én dropboxom, csak rátaláltam.)

(#1206) Tecsa


Tecsa
aktív tag

Sziasztok!

Ma egy mélygarázsban fogok gokartos felvézeleket csinálni, milyen beállításokat javasoltok hozzá?

Köszi: Tecsa

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#1207) avevo


avevo
csendes tag

Már lehet kapni külső akkutöltőt, nem tudom láttátok-e már. :)

http://www.ebay.com/itm/3-7V-Li-ion-Battery-Charger-Case-Black-for-SJ4000-SJ-4000-Sport-Camera-batterie-/181423209443?pt=FR_JG_Photo_Cam%C3%A9scopes&hash=item2a3daa7be3

A Vevő

(#1208) Boom21 válasza avevo (#1207) üzenetére


Boom21
tag

Külső akkutöltő SJ4000-hez

Ez hasznos, már kerestük páran, köszi! Már rendeltem is :) Talán gyorsan itt lesz, mert ha jól látom Franciából jön...

off: Ma megjött egy Angliából rendelt kis cuccom 4 nap alatt... gyors volt :)

[ Szerkesztve ]

(#1209) csaszi72


csaszi72
aktív tag

DX-en ákcijós, €76.52

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#1210) Ráti


Ráti
tag

Nekem olyan problémám van, hogy úgy szeretném a fejpánthoz rögzíteni a kamerát, hogy ne legyen rajt a tok.
Ez hogy lehetséges?

(#1211) PePeBones


PePeBones
csendes tag

Srácok, sziasztok, érdeklődnék hogy mekkora micro sd kártyát vegyek bele? Lassan meg érkezik elméletileg és kártya nélkül rendeltem így még azt ki kell törpölnöm hogy milyen legyen :)

https://www.youtube.com/channel/UCysZN3488QaayZOmzbCad9A

(#1212) Bobyjack válasza PePeBones (#1211) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Elméletileg 32GB-ig kezeli a kártyákat. Erre kicsivel több, mint két óra felvétel fér.

(#1213) Feribacsi555 válasza Ráti (#1210) üzenetére


Feribacsi555
senior tag

Ezzel

+ ezzel

Feltéve, ha a "tok" alatt a vízálló tokot érted.

[ Szerkesztve ]

(#1214) Ráti válasza Feribacsi555 (#1213) üzenetére


Ráti
tag

Köszi, úgy látom nem voltam elég alapos... :R

[ Szerkesztve ]

(#1215) PePeBones


PePeBones
csendes tag

akkor elég fele , mivel az aksi úgy sem bír 2 órát .. vagy veszek egy másik aksit is ! :)

https://www.youtube.com/channel/UCysZN3488QaayZOmzbCad9A

(#1216) kaziapc


kaziapc
újonc

Egy újabb felvétel, fele légi, fele timelaps, hogy könnyebb legyen az összehasonlítás.
http://youtu.be/wttlv6KMHvo

(#1217) espat válasza Boom21 (#1208) üzenetére


espat
tag

Standort nicht Deutschlan,sondern China.Artikel kommt nicht an,keine Reaktion!

Vagyis hiába francia, spanyol vagy német a kuldo ország ( € 6,99 + 0,99 szálítás), akkor is Kínából fog jonni - feltételezhetoen - heteket..... de az ár így sem rossz...

(#1218) csaszi72 válasza kaziapc (#1216) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Teccik, :C
bal oldalt maszatos a lencse

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#1219) kaziapc válasza csaszi72 (#1218) üzenetére


kaziapc
újonc

Köszi, otthon már én is észrevettem :((

(#1220) csaszi72 válasza kaziapc (#1219) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Mivel repülsz?(mennyibe fáj?)

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#1221) PePeBones válasza csaszi72 (#1220) üzenetére


PePeBones
csendes tag

Erre én is kíváncsi vagyok milyen kopterra raktad rá? meg milyet érdemes venni

https://www.youtube.com/channel/UCysZN3488QaayZOmzbCad9A

(#1222) maj-viktor válasza PePeBones (#1221) üzenetére


maj-viktor
őstag

Előzőleg kérdeztük és válaszolt....

(#1171) kaziapc válasza oszy (#1164) üzenetére
Walkera QR X350

(#1151) kaziapc válasza maj-viktor (#1148) üzenetére
Ja-ja fainok ezek a "légi" felvételek, mivel vetted fel!? Ilyen quadcopter félével!? (már régóta szemezek én is valami ilyennel, pláne most a kammal együtt kombinálva nagyon fasza lenne)

Szóval én ezen infóknak is örülnék, miféle szerkezettel emelkedett a magasba... milyen áron van, honnét szerezted be, stb.

Walkera QR X350-es quadrocopter, én egy sráctól vettem, de az itthoni forgalmazó a http://www.flyingmodels.eu/, ahol Péter segítőkész mindenben. Jelenleg átépítés alatt van a pro változatra, ha már sikerült három darabra törnöm az éjszakai repülés alkalmával! Bár azért már a héten repülni szeretnék vele az összeragasztott vázzal is,amíg nem jön meg az új váz! De ha kamerára is szeretnéd használni, mindenképpen kell hozzá egy gimbal, mert nélküle sajnos nem lesznek a felvételek élvezhetőek.

(#1144) kaziapc
vki tesztelte mar mennyit bir az akksija folyamatosan az SJ4000-nek?
Nalam 1080-nal most tartok 50 percnel es meg van egy rovatka az akksinal...

Általában az egy órás videókat meg tudja csinálni az akku nálam. Ha timelaps-ok, akkor 2 óra 15 percet szokott bírni, 5 mmp felvételekkel, kikapcsolt lcd-vel. A fényszegény környezetet nem igazán szereti a kamera, de jó fényviszonyoknál tényleg átlagon felüli videókat produkál! Pár videó a minőségéből:
http://youtu.be/qpvTYUlpk5s
http://youtu.be/YV4cc3H5nOw
http://youtu.be/b1kkSVa2dDY
http://youtu.be/FeaCMAOXIak itt az első 45 mp még a goxtreme kamerámmal készült, ami ugyancsak megéri az árát!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1223) YesIamKrisz


YesIamKrisz
csendes tag

Sziasztok!

Egyik ismerősöm a GoPro-jához vesz hamarosan egy mikrofont, hogy jobb minőségű legyen a hang a videói alatt. A kérdésem az volna, hogy nem tudjátok, egy ilyen ketyerével lehet az SJ4000 hangján is dobni valamit?

[KETYERE]

(#1224) lolcopterlol válasza YesIamKrisz (#1223) üzenetére


lolcopterlol
tag

Nem működik vele! Nem támogatja.

(#1225) YesIamKrisz válasza lolcopterlol (#1224) üzenetére


YesIamKrisz
csendes tag

Köszi!

(#1226) PePeBones válasza lolcopterlol (#1224) üzenetére


PePeBones
csendes tag

Valaki tud nekem arra választ adni, hogy a firmware mi is tulajdon képpen? a kamera szoftware-je? Tehát erre adnak ki különböző firmware-t ami frissebbnél frissebb? :) valak írja le pls :) lehet más sem tudja mi az :)

https://www.youtube.com/channel/UCysZN3488QaayZOmzbCad9A

(#1227) Meridani válasza PePeBones (#1226) üzenetére


Meridani
tag

Nevezzük a kamera operációs rendszerének.

(#1228) maj-viktor


maj-viktor
őstag

Na most egy kicsit összezavarodtam ezzel a szoftver-firmware témával...
(eddig nem foglalkoztam vele, csak most timelapse próbát akartam és nincs benne)

Konkrétan 2 készülék volt nálam mostanában, konkrétabban:
20140324V2
(ennek itt a menüje: www.youtube.com/watch?v=8KwhobOf7RQ)
&
20140329V1
(ennek ugyanolyan a menüje, mint az előzőnek, csupán van 1 plusz funkció benne, hogy a "License No set"-t belehet táplálni... gondolom a rendszámtábla akarna lenni)

Igazából ugyebár itt elérhetőek a firmware-k...
De ezek most nem olyanok, hogy ami az újabb, abban benne van a régebbi funckió!?
Ezt azért kérdem, mert a fent említett 2 verzióba kerestem a TimeLaspse fuknciót, ami ugyebár "Sequence"-ként elérhető, de egyikbe sincs benne... akkor hogy!?

Meg ugyebár az kiderült, hogy állítólag 2féle képernyővel jön, ez adja a V1 és V2 különbséget... Szóval akkor most hogy tudok TimeLapse fukciót belevarázsolni, akár a V1, akár a V2 verzióba... mert most már totál összekuszálódtam!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1229) Balagge


Balagge
csendes tag

Gokartolni voltunk, autós tartóval rögzítettem a kamerát sisakra, ezért beremegett... legközelebb mit ajánlanátok mivel tegyem fel ?

[link]

(#1230) Tecsa válasza Balagge (#1229) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Nem a tartó miatt remeg hanem a sisak miatt! Ha be van csatolva és biztosan illeszkedik a fejedre akkor nem remeg a kép!

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#1231) maj-viktor válasza Balagge (#1229) üzenetére


maj-viktor
őstag

Auts tartóval!? Az "öntapadós félével"??? Az komoly... gondolom inkább az 3M-es ragasztós cuccal kellett / kéne - vagy kérdés milyen a sisak, ha lyukacsos, akkor van arra ilyen "pánt"... De én is inkább ilyenre tippelek, hogy esetleg a fejeden is mozgott még a sisak, azaz nem volt "nagyon jól" atombiztosra be/rákötve...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1232) Tecsa válasza maj-viktor (#1231) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Gokartozni általában motoros sisakban szoktak.

Nekem is 3M-es görbe tartóval van rögzítve, igaz ez goproval készült, de a lényeg a lényeg hogy kevésbé remeg a passzentos sisak miatt!

Slick gumi vizes pálya nem jó barátok! :D

[ Szerkesztve ]

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#1233) Traianus


Traianus
tag

Sziasztok!

Az utolsó kb 200 hozzászólást tudtam csak elolvasni, ezek alapján úgy látom egész jó kis kamera ez, viszont lenne néhány kérdésem. Először is azt szeretném tudni, hogy sísisakra fel lehet-e rakni, valamint, hogy mennyire strapabíró (nem is annyira maga a kamera, hanem a rögzítő cuccok stb) és, hogy szerintetek mi az a maximum ár, amiért még megéri beruházni egy ilyenre? (Ha esetleg tudtok 1-2 alternatívát ajánlani 20-30 ezer forint között azt is megköszönném, nagyon nem vagyok otthon ebben a témában).
Előre is köszönöm a válaszokat!

(#1234) Goliat0720


Goliat0720
csendes tag

Sziasztok,

Nekem is lenne egy kérdésem. Január óta van meg a kamerám, és nagyon meg vagyok elégedve vele. Viszont mivel főként motorozáshoz használom, ezért van pár problémám. Ha a motor bármely részére rögzítem, állandó a rezgés (sor 2 hengeres motor). Ha a sisakra teszem, akkor jó, de akkor meg nehézkes a bekapcsolás és az indítás. Arra gondoltam, hogy a csatos részből kiveszem (mikor a fejemen a sisak), elindítom és visszateszem. Ezzel csak az a gond, hogy az adapterek eltekerednek ahogy visszapattintom (nem akarom állandóan le-fel venni a sisakot). Van-e megoldás, hogy az adapterek állapotát valahogy fixáljam. Hiába húzom meg akár csavarhúzóval, kézzel még simán el tudom mozdítani. Vagy ez csak a gyári adapter hibája? Techmoan oldalán láttam, hogy meg kell reszelni, érdesíteni, de nekem ez sem segített. Valami ricnis megoldás nem létezik? Vagy pillanatragasztózzam össze? :D

A másik: Ha elindítom, nincs olyan, hogy egy idő után automatikusan kikapcsoljon? Ha jól tudom az auto power off, csak abban az esetben kapcsol ki, ha nincs felvétel módban, de bekapcsolva maradt a kamera...

Januári fw-m van, érdemes cserélni? Jó lenne a time lapse (új fw-ben asszem benne van), de a videó minőségére elég sok panaszt hallok!

(#1235) #48201984


#48201984
törölt tag

Sziasztok!

Rendelt valaki mostanában valahonnan úgy, hogy sikerült átjönnie vám nélkül?

(#1236) Balagge


Balagge
csendes tag

@Maj-Viktor : Igen azzal amire te gondolsz. sisak adott volt, (nem saját) nem akartam agyon ragasztgatni nem próbáltam még, nem tudom h. mennyire nehéz leszedni utána. és zárt sisak nem lyukacsos, pánt nem jó.
De azt hiszem veszek egy saját sisakot, aztán akkor gond letudva:)

@Tecsa:Igen a te képeden sokkal stabilabb :)

Köszi a tanácsot, akkor legközelebb nem ezt használva oldom meg!

(#1237) mm89


mm89
őstag

Sziasztok!
Én is szeretnék valami akciókamerát, főleg motorozáshoz és vízi élményekhez :)
Várom a válaszokat Traianus kérdéseire :)
És még:
Honnan érdemes rendelni? Foxoffer.com -ot tudom, aliexpresst ismerem. Van esetleg más oldal? Vámot mindenképpen kell fizetni a foxofferről való rendeléskor? Bár igazából ez lutri, ha átcsusszan akkor nem kell, ha meg fennakad, akkor úgyis írnak levelet, hogy nyilatkozz róla nem? Szóval nem kell előre szólni önkéntesen ha jól tudom. Vagy igen? Na de ez nem is idevaló téma :)
Mik a legrosszabb tulajdonságai a kamerának? Miért NE ezt válasszam? Kiegészítőket mennyire könnyű hozzá szerezni? A gyárilag hozzá járókon kívül van még más is?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#1238) Tecsa válasza mm89 (#1237) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Még szerencs hogy pont Traianus kolléga kérdése előtt hangzott el miként rögzíthető kamera sisakra :D Az pont nem volt nem volt benne a 200 HSZ-ben? :D

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#1239) Ráti válasza mm89 (#1237) üzenetére


Ráti
tag

Én a geekbuying.com-ról rendeltem. Másfél hét alatt itt volt...

(#1240) mm89 válasza Tecsa (#1238) üzenetére


mm89
őstag

A rögzítést pont tudom :))

Ráti
Köszi

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#1241) Traianus válasza Tecsa (#1238) üzenetére


Traianus
tag

Ha jól láttam, itt motorosoknak való bukósisakról volt szó (meg még korábban biciklisről), én viszont kifejezetten sísakra szeretném rakni, és mivel nekem nincs még ilyen kamerám, ezért nem tudom, hogy a rögzítő cuccok amiket adnak hozzá azok univerzálisak-e vagy sem, ezért kérdeztem.

(#1242) Tecsa válasza Traianus (#1241) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Kifejezetten milyen sisakra? Adnak hozzá egy rögzítő nevezzük talpnak amit kétoldalas ragasztóval lehet rögzíteni. (200km/h felett is fentartotta a gopro-t). Az szerintem minden sisakra jó lesz.

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#1243) Traianus válasza Tecsa (#1242) üzenetére


Traianus
tag

Értem, köszi a választ! :K

(#1244) nbence94


nbence94
tag

sziasztok! elég sokan vagytok itt tapasztaltabbak, tőlük kérdezném, hogy létezik alternatívája az SJ4000-nek? félreértés ne essék, tudom hogy mennyire jó ár/érték arányú a kamera, de mondjuk van olyan ami +10,20 vagy akár 40 ezerrel többe kerül, még nem GoPro árkategória, és jobb az sj4000-nél? pl. tud 1080p 60fps-t, nincs firmware mizéria, fehérképernyő, nem stabil mount, remegő kép stb. az az igazság, hogy én nem találtam ilyet :(

(#1245) maj-viktor


maj-viktor
őstag

Ma újabb "teszt túrán voltam"... Majd jelentkezek újabb képekkel / videókkal!
(Továbbra is itt "gyűjtve" az összes általam készített teszt kép / teszt video:
http://junkieeeboy.blog.hu/2014/05/24/sj4000_sport_camera_gopro_clone_test_videos_by_junkieeeboy )

Most gyorsan csak ezt a képem akartam megosztani... hogy mi mindenre jó egy befőttesgumi! :D

Monopod + powerbank&kábel + befőttesgumi = EPIC WIN!
(amúgy így nagyon cool - hosszú üzemidő kilehet kozni belőle...)

Meg 2 észrevétel "emberek között" városban monopoddal:
- Ez meg mi a faszt csinál - Selfie monopod!? O.o xD
- GoPro!!! GoPro!!! GoPro!!! (csak 5-en ordították utánam! xD)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1246) dani88


dani88
tag

Nekem már 2 hete a vámon van. Gyorsabban ideért külföldről. 27-én érkezett, 3-án küldték el az adatbekérőt, még nem kaptam választ.

(#1247) mm89 válasza maj-viktor (#1245) üzenetére


mm89
őstag

:D ez jó!
Szerintem én is megrendelem :)
Amúgy miyen töltő kell hozzá? Sima usb-micro usb? Vagy valami spéci? Azon gondolkozok hogy egy vagy két plusz akksit kérjek hozzá? Mert végülis kártyát is lehet többet vinni és cserélni :)
Na mindegy, ezek ráérnek..

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#1248) OccsE


OccsE
aktív tag

Egy ismerosnek segitenem kellett a hasznalataban, hatha masnak is segitseget nyujt

SJ4000 hasznalati "kézikönyv":

- Mode gomb: kamera bekapcsolasa/kikapcsolasa (hosszan nyomni),
lepegtes a modok kozott: 1. video felvetel, 2. fenykepezes,
3. felvett anyagok megnezese, 4. Menu

- OK gomb: Videonal - elinditas/leallitas, Fenykepezes - fenykepezes,
Menuben - kivalasztas

- Oldalso gombok: Videonal/fenykepezesnel - zoomolas, menuben - fel/le
mozgas

Ledek: Piros a toltesnel vilagit, feltoltve - elalszik
Kek/sarga: ha be van kapcsolva eg es villognak ha felvetel van

--------------------------------------------------------------------
Video kepernyo:
bal also sarok - mennyi ido van a sd kartyan, milyen felbontasban keszit videot
jobb also sarok - ido, datum
kepernyo fent - milyen beallitasok vannak bekapcsolva

Fenykepezo:
bal also sarok - mennyi kepet tudsz csinalni, milyen felbontasnal
fent - milyen beallitasok vannak bekapcsolva

Visszanezes:
Ok - video elinditas/leallitas
fel/le gombok: alapbol kivalasztas, lejatszasnal beletekeres
--------------------------------------------------------------------
Menu:
Resolution: video felbontasok

Cyclic record: hany percenkent mentsen uj file-t videonal (folyamatos)

HDR: videonal kepminoseg javitas

Motion Detection: lerakod a kamerat es csak akkor indul el ha mozgast
erzekel ki/be kapcsolas

Audio: legyen-e hang

Date Stamp: legyen-e datum kiiras a felvetelkor

Capture Mode: 5/10/20 mp-kent keszit folyamatosan felvetelt

Image Size: Milyen felbontasu fenykepet keszitsen

Quality: fenykep minosege

Sharpness: fenykep elesseg

White Balance: milyen ido van annak megfelelo beallitas
(Auto/Napsutes/felhos/nagyon eros napsutes)

Color: szines vagy fekete feher legyen

ISO: beallitas

Exposure: Exponalas

Face Detection: fokuszaljon a fejekre, mosolyokra

Anti Shaking: remeges csillapitas (jo bekapcsolni)

Quick review: fotozasnal off/2/3 mp-ig mutasasa a kepet

Date Stamp: Milyen formatumban jelenjen meg a datum

Language: Nyelv

Date/Time: Datum/ido beallitas

Auto Power Off: Mennyi ido utan kapcsoljon ki ha nincs felvetel

Beep Sound: gombnyomasra adjon-e hangot

Screensaver: felvetelnel mennyi ido utan kapcsolja le a kijelzot

Frequency: kepernyo frekvencia (baromsag)

Rotate: forditsa fejjel lefele a kepet

Car Mode: figyeli mikor megy az auto es csak akkor vesz

License No Set: Nem tudom

Delete: torli azt amit utoljara megneztel vagy mindent

Format: formattalja az SD kartyat

Default Setting: vissza allitja az alap beallitasokat

Version: A kamera/software verzio szamat mutatja

[ Szerkesztve ]

(#1249) Ráti válasza mm89 (#1247) üzenetére


Ráti
tag

Én egyből pótakksival rendeltem ;) nem bántam meg...

(#1250) mm89 válasza Ráti (#1249) üzenetére


mm89
őstag

Foxofferről?
Azon gondolkozok, hogy az ebay-es rendelés is ugyanúgy kínából jön, vagy esetleg azt angliából küldik? Mert elvileg angliából ugye hamarabb ideér és vám se kell rá..

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.