Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:27

LOGOUT.hu

SJCAM SJ4000 FullHD Action Cam téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) oszy válasza LolokeBacsi (#1595) üzenetére


oszy
veterán

Az eszközről is tegyél fel képet. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1602) LolokeBacsi


LolokeBacsi
csendes tag

[link]
Van itt még egy motorháztetőre rakott, uncut verzió is... :)

Holnap-holnapután meg lesz videó rendes autóról is... :)

(#1603) csaszi72 válasza LolokeBacsi (#1595) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Hoppácska, Kecskemét!
Hello földim ;)

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#1604) alfagyuri


alfagyuri
tag

Sárgát rendeltem még a kéken gondolkoztam. :)

(#1605) KIZS válasza LolokeBacsi (#1595) üzenetére


KIZS
aktív tag

Ötletes. Én még ragasztanék egy vékony műbőr/filc réteget az aljára, hogy ne karcolja össze feleslegesen a fényezést.

(#1606) LolokeBacsi válasza csaszi72 (#1603) üzenetére


LolokeBacsi
csendes tag

Így néz ki készen:

(#1607) mcadam15


mcadam15
csendes tag

Sziasztok! Idáig teljesen rendben működött a kamerám. Most viszont gondolt egyet és kiírta, hogy "Please Insert Card". Azóta bármilyen kártyával próbálom, mindig ezt az üzenetet kapom. PC-re kötve sem ismeri fel a meghajtót a gép. Valakinek volt már ilyen problémája? Esetleg valami ölet, hogy hogyan tudnám megjavítani?

(#1608) kisda


kisda
aktív tag

Valaki próbálkozott már a GoPro studioval megnyitni az sj4000 nyers felvételeit? Nálam be inportálja, de nem játszható le, mert kiírja, hogy nem támogatott. Ha meg átkonvertálom előtte mondjuk mp4-be, azzal gondolom veszít a minőségből.

(#1609) mcadam15 válasza kisda (#1608) üzenetére


mcadam15
csendes tag

Én próbáltam és ugyanez fogadott. Átkonvertálva a minőség sztem nem romlott, viszont a lens correction nem működött a videókon.

(#1610) icerockk


icerockk
tag

Abban tudtok nekem segíteni, hogy a felvett videót miért nem egyben tárolja? Vagyis nekem nem... hanem megvágja több darabba. Tehát mondjuk van egy 10 perces felvétel, és ezt 3 videóban tárolja, amit lejátszáskor egymás után el is indít a vlc, de akkor is jobb lenne, ha egy nagy videó lenne az egész.... Vagy ez mindig így van?

(#1611) Moonwolf válasza icerockk (#1610) üzenetére


Moonwolf
senior tag

mekkora méretűek azok a fájlok? kevesebb mint 4 gb?

=Privát üzenetre illik válaszolni!= \...Az élet értelme nem a létezés, hanem a létezés által megtett út...\

(#1612) LolokeBacsi válasza icerockk (#1610) üzenetére


LolokeBacsi
csendes tag

Kapcsold ki a beállításokban a Cyclic Record funkciót (alapból 3 percre van állítva!)

Három esetben töri a videót a cucc:
- CyclicRecord
- 4GB fájlméretlimit
- MotionDetection

Itt egyértelműen az elsőről van szó.

(#1613) PePeBones


PePeBones
csendes tag

Halli mindenkinek, jött ki új Firm mostanság? nekem az utolsó az az ami rajta van most a gépen és meg vagyok vele elégedve az a 20140527... van most valami új? Köszi nektek előre !

Minden jót !

https://www.youtube.com/channel/UCysZN3488QaayZOmzbCad9A

(#1614) menyhartlevi


menyhartlevi
aktív tag

Sziasztok!
Mit gondoltok erről az innen történő rendelésről? :))

(#1615) bajaki válasza menyhartlevi (#1614) üzenetére


bajaki
őstag

Nem sok értékelése van az eladónak. Én nem merném tőle rendelni.

Geekbuying-on is ekörül az ár körül kapható. Akkor inkább innen, ez megbízható oldal.

(#1616) menyhartlevi válasza bajaki (#1615) üzenetére


menyhartlevi
aktív tag

Köszi a választ! :R

(#1617) menyhartlevi válasza bajaki (#1615) üzenetére


menyhartlevi
aktív tag

Egész jó ez a Geekbuyingos ár! Kb. 27 ezerből kijönne DHL-lel. :C

(#1618) bajaki válasza menyhartlevi (#1617) üzenetére


bajaki
őstag

Most akciós, 100$ fölött szokták adni a geekbuyingosok, de tegnapelőtt csökkent az ára. :) Nem tudom meddig akciós, szóval ha kell akkor ne halogasd sokáig.

(#1619) csaszi72


csaszi72
aktív tag

3D printelt Picatinny Mount for GoPro/SJ4000
;-)
Csavarok csak, septibe lettek beledobva.
Új lesz benne.

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#1620) PePeBones


PePeBones
csendes tag

Valaki Segít? Quadrocoptert vennék és nem igazán tudom merre is keressek olyat ami az Sj4000 szállítására is alkalmas lenne ! Kellene hozzá Gimbal is ! és max 60.000-ret szánok rá, létezik ilyen árba? vagy tegyek le róla? köszönöm annak aki szán rám egy kis időt :)

https://www.youtube.com/channel/UCysZN3488QaayZOmzbCad9A

(#1621) csaszi72 válasza PePeBones (#1620) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Szerintem ne tegyél le róla, csak gyűjtsél meg hozzá.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#1622) Danikka válasza lolcopterlol (#2) üzenetére


Danikka
újonc

Hello és milyen kiegészítőket kaptál hozzá.

(#1623) csaszi72


csaszi72
aktív tag

Pár kép meg videó, múzeumok éjszakája.
Beltéri automata neonnál nem tetszik, szabadtér cool!

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#1624) greef válasza PePeBones (#1620) üzenetére


greef
tag

Szia! Én azt olvastam hogy ez jó kopter: DJI Phantom FC40 RC Quadcopter.
Viszont ez 120e körül van. Érdemes lenne kicsit még gyűjteni szerintem is.

(#1625) DreaD88 válasza bajaki (#1564) üzenetére


DreaD88
tag

Ezt a fajta tartót felejtsd el!
Ilyen tartotta nekem a kocsiban a tolatókamera monitorját a szélvédőn és kb 1 év után eltört az a csonk ami a tapadókorongot húzta el a szélvédőtől, hogy vákuum keletkezzen.
A mágnes nem rossz ötlet, de figyelni kell rá, hogy ne tudja nagy erőkar lefordítani a kaszniról illetve, hogy a lehető legközelebb legyen a lemezhez a mágnes (a filc az szerintem már nagyon sokat venne le a mágnes hatásfokából)

"INGYEN ÉLŐ PIÓCÁK" by Mr. Burns (Simpson család)

(#1626) DreaD88 válasza icerockk (#1610) üzenetére


DreaD88
tag

Milyen fájlrendszerre lett formázva a kártya?
Nézd meg, hogy NTFS, vagy FAT32, stb.
Ha FAT32, akkor mentsd le róla az adatokat, formázd le NTFS fájlrendszerre, mert a FAT32 csak 4gigabájtig tud egybefüggő fájlt kezelni.

"INGYEN ÉLŐ PIÓCÁK" by Mr. Burns (Simpson család)

(#1627) dani88 válasza DreaD88 (#1626) üzenetére


dani88
tag

Nem hinném, hogy NTFS fájlrendszert kezel a kamera.

(#1628) greef


greef
tag

Sziasztok aki rendelt már kamerához selfie botot. Mi a tapasztalata, van aki tud ajánlani valamit?
Kettő között dilemmázom:
v1
v2

Köszönöm előre is a választ. :R

U.I.: A kamera így két nap után úgy gondolom megérte a pénzét.

(#1629) LolokeBacsi válasza DreaD88 (#1626) üzenetére


LolokeBacsi
csendes tag

A kamera is fat32-re formáz, és jól is van úgy. 4gb tesztfelvétel nálam 38 perc volt (mondjuk statikus témával), szóval ha annál többet szeretnél, akkor fogja tördelni a fájlokat, az meg szerintem kibírható...

A mágneses tartóra: a mágneseket úgy választottam, hogy minél nagyobb tengelyirányú terhelést bírjon, ez a konkrét példány 8 kilót tud, abból raktam be kettőt, tehát optimális esetben ez 16kg terhelést bír ki tengelyesen, ráadásul azért kellett a talpat kitölteni epoxyval, hogy nagyobb felületen feküdjön fel, legyen alátámasztás is.

Nem számoltam ki, hogy mekkora terhelést bír, eddig motorháztetőre rakva 100 körüli tempót mentem, azt röhögve bírta, még csak be sem remegett semmi...

[ Szerkesztve ]

(#1630) dani88 válasza greef (#1628) üzenetére


dani88
tag

Az olcsóbbik antenna teleszkóp szerintem lefordul róla a kamera. A drágábbik stabilabbnak tűnik.

(#1631) szabieable válasza greef (#1628) üzenetére


szabieable
aktív tag

[link]
Én ilyet rendeltem kép alapján, 11 napja feladva. Ha megérkezik akkor tudok pontosabb véleményt mondani majd...

(#1632) Drótszamár válasza DreaD88 (#1625) üzenetére


Drótszamár
őstag

Én egy ilyen mágneses talpat vettem még tavasszal: ebay

Ezen is egy nagyon vékony filc szerű réteg van, a fotókon is látszik. 100-ig teszteltük elég szar úton, nem esett le a kocsiról.
Sajnos motorháztetőn nem jó, nagyon átveszi a motor rezgéseit, és remeg a kép mint a kocsonya. Kéne rá valami izolátor.

SJ1000-hez használtam, így kellett hozzá egy mini állványfej is. Elég magas így. Ha megüti egy ág, vagy út széli bokor, akkor le tud esni.

A kamerához adott gyári vákumos tappancs nekem rövid idő után eltört. A vákumos rész megroppant.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#1633) nbence94 válasza greef (#1628) üzenetére


nbence94
tag

én egy ILYET rendeltem kínából, jó olcsó volt, viszont kb egy hónap, mire megjön :DDD

(#1634) greef válasza nbence94 (#1633) üzenetére


greef
tag

És mik a tapasztalatok? Jól szuperál?

(#1635) oszy válasza greef (#1634) üzenetére


oszy
veterán

szerintem még nem telt le az 1 hónap :D

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1636) greef válasza oszy (#1635) üzenetére


greef
tag

Igen, kicsit félreolvastam. :D

(#1637) LolokeBacsi válasza Drótszamár (#1632) üzenetére


LolokeBacsi
csendes tag

Az biztos, hogy én is fogok még ilyen talpat építeni, mert ugyan elégedett vagyok vele, de függőlegesen (autó oldalán) elég bizonytalan, leesni nem esett, de nem volt a legstabilabb.

A következő talpnál egy ilyet akarok használni: [link]
Az egyetlen problémám, hogy nem tudom honnan tudnék itthon 1/4" UNC20 menetesszárat és anyát (állványmenet, ugyebár) szerezni.

(#1638) kovi166 válasza greef (#1628) üzenetére


kovi166
tag

A V2 sajna nem stabil elforog! :-( Nekem az van.

Kovi

(#1639) dani88 válasza kovi166 (#1638) üzenetére


dani88
tag

Egyébként azt is meg lehet gányolni, hogy egy súlyt ragasztasz az aljára. Csúnya, de működik:)

(#1640) greef


greef
tag

Ezt nézegetem most.
link

(#1641) Moonwolf válasza dani88 (#1639) üzenetére


Moonwolf
senior tag

Milyen V2?

=Privát üzenetre illik válaszolni!= \...Az élet értelme nem a létezés, hanem a létezés által megtett út...\

(#1642) dani88 válasza Moonwolf (#1641) üzenetére


dani88
tag

#1628

(#1643) Drótszamár válasza LolokeBacsi (#1637) üzenetére


Drótszamár
őstag

Először én is építeni akartam magamnak, de nekem ennyit még megért, hogy nem kellett szarakodni vele.

Ez nem jó szárnak? [link]

Anyának én az egyik kamerához való rögzítőről lecsavartam a fekete kerek bizbaszt. Epoxival ráragasztottam a búvártok tetejére, hogy ott is rögzíteni lehessen. (SJ-1000)
Sima pillanatragasztó többször is elengedett (szétmorzsolódott)

Az autós rögzítőnél én azon gondolkodtam, hogy valahogy megtámogatom a mágneses rögzítést vákumossal.
A mágnes tart, a vákumos nem engedi elcsúzni.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#1644) Scarface_ válasza PePeBones (#1620) üzenetére


Scarface_
csendes tag

Ezért az összegért nehéz megbízható tudású gépet kapni. Ha nincs távirányítód akkor pedig az is egy jó kis beruházás.
Itt találsz jó pár konfigot a gépekre, esetleg nézz körül: www.flyingmodels.eu [link]

(#1645) mcgoat válasza LolokeBacsi (#1637) üzenetére


mcgoat
aktív tag

Menetes szárat adok neked ajándékba is, direkt van legyártatva barkacsőlókedvűeknek ilyen. Még a kezdetekben gyártottunk ernyőtartókat akkor megvettem minden szükséges eszközt.
Viszont van nekünk kicsi tapadókorongos állványunk, próbáltam a kocsin egész jól megállt.

Egy webáruház nem csak fotósoknak www.mcgoat.com

(#1646) csaszi72 válasza LolokeBacsi (#1637) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Keresel 6-os gömb vasat vagy amit tudsz, esetleg adok acélt, 1/4" UNC20 menet metszőm meg van. ;-)
Mivel földi vagy egy hétvégére oda tudom adni.

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#1647) silmatauki válasza Ddyke11 (#1510) üzenetére


silmatauki
őstag

Nem vagy egyedül – máj. 5-én rendeltem 2 pótakkut a "sweetlife999" eBay árustól, és azóta se jött meg. Adott tracking numbert, de az valami "Myram"-os, amiről semmit se talált a Google.

(#1648) maj-viktor


maj-viktor
őstag

Monopod témához!

Mind 3-al volt / van dolgom... minőség - használhatóságra az ár jól tükrözi a "helyzetet"...
A legolcsóbb, az vékony, de hosszúra kihúzható - viszont nem annyira jó, mint a rövid, de vastagabb!
Én személy szerint ezt a drágábbat (vastagabb, de rövidebbet ajánlom), viszont az árhoz.. ilyen áron ( ~4E Ft) mi (én) is szoktam árulni, rögtön, azonnali átvétellel... szóval ha jobban kutakodsz, biztos találnál olcsóbban ebay-en... de te tudod... Meg persze, ha van raktáron, mi is kb, ennyiért árulunk (most pont elvitték az utolsó monopodunkat)

Én személyszerint inkább a rövidebb, de vastagabbat ajánlom, de valamiért (az eladásokból ítélve), a hosszú rövid a népszerűbb... Pedig szerintem az "szarabb"... de valamiért ,mindenki arra megy, de az hosszabb... csak tudnám minek kell "olyan hosszú"... tök fölsöleges egy nagylátószögű kamhoz! De hát mivagyok én, hogy felülbíráljam azt, amit a piac akar! :D

És árba gyakorlatilag ugyanannyiért szoktuk árulni.. ~4-5E körül - között mind2 verzió! :)

bye
maj-viktor

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1649) csaszi72 válasza maj-viktor (#1648) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Van kettő ilyenem, lehet egyiket átalakítom.
Rögtön legális lenne?
Vagy akkor a monopos is KKVE?
:DDD :DDD

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#1650) silmatauki válasza avevo (#1207) üzenetére


silmatauki
őstag

Ebből ezt találtam, mint legolcsóbb (feleannyi): http://www.ebay.com.au/itm/Brand-New-Charger-Dock-Case-for-SJ4000-Sports-Action-Camera-3-7V-Li-ion-Battery-/181443555757?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.