Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:27

LOGOUT.hu

SJCAM SJ4000 FullHD Action Cam téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Boom21 válasza nrk (#400) üzenetére


Boom21
tag

Néztem nála is, de az árait én magasabbnak láttam mint a Foxoffer-en ahol megrendeltem... még úgy is, hogy ha áfát kapok majd a NAV-tól...

(#402) Boom21 válasza csaszi72 (#399) üzenetére


Boom21
tag

Persze, láttam a szmájlidat :) Akik félnek az ebay-től inkább csak nem ismerik... pl. hogy paypallal lehet fizetni és az milyen jogokat, lehetőségeket biztosít nekünk... ettől függetlenül pofátlan árakkal próbálnak egyesek eladni ilyen "óccó" kintről rendelhető kütyüket...

(#403) Bagaba27


Bagaba27
csendes tag

Sziasztok!

Régóta szemezek ezzel a kiskamerával. 1 dolog miatt nem vettem. Az új fw-el tud már 24-25 fps-t rögzíteni? mert a 30-al nem vagyok kompatibilis. Ill. de csak az anyagokat 25-ben kell főleg forgatnom.

www.facebook.com/BagaPhotoandVideography

(#404) Boom21 válasza Bagaba27 (#403) üzenetére


Boom21
tag

Nekem még nincs meg a kamerám, de szerintem egy konvertálás segít neked...

http://rungunshoot.com/converting-60p-to-24p-a-quick-guide/

(#405) nrk


nrk
tag

Na meg is érkezett a kamera, otthonról kaptam az infót, hogy egybe van minden! :)

Hozok majd videót, meg pár képet magáról a camról meg, hogy miket rendeltem még mellé, persze ha van rá igény. :)

[ Szerkesztve ]

i7-6700K - 32GB DDR4 - MSI GTX1080G - 1,75TB SSD

(#406) hCsaszY válasza nrk (#405) üzenetére


hCsaszY
újonc

Várjuk ! :)

(#407) nrk


nrk
tag

Sziasztok, hoztam képeket, de ezek még csak az alap csomagban lévő kiegészítők, ma este még befotózom a többit amit külön vettem hozzá, hozok majd videót is. :)

https://plus.google.com/photos/115733035389997431822/albums/6005182448480724529

i7-6700K - 32GB DDR4 - MSI GTX1080G - 1,75TB SSD

(#408) nrk


nrk
tag

1. videó: [link] / Itt nem sikerült elsőre belőni a kamera szögét de azért gondoltam belinkelem.

2. videó: [link] / sötétben elég kevéske közvilágítással.

i7-6700K - 32GB DDR4 - MSI GTX1080G - 1,75TB SSD

(#409) Balagge válasza nrk (#408) üzenetére


Balagge
csendes tag

Jó kis videó anyagot hoztál össze ez milyen beállítás?

(#410) nrk


nrk
tag

Sima alap beállítás, nem állítgattam semmit. Holnap lesz több időm és akkor normálisan beállítom a kamerát, nem szürkületben, ma már amikor nekiindultam sötétedett, meg erősen borús is volt, így fény sem volt annyi. :)

Vagy ha a kamerára gondolsz, hogy hová volt felrakva, erre a válaszom a mellkas. Egy [ilyen] szettel. :)

[ Szerkesztve ]

i7-6700K - 32GB DDR4 - MSI GTX1080G - 1,75TB SSD

(#411) csaszi72 válasza nrk (#408) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Mondom én is, jó cucc ez :K

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#412) maj-viktor válasza nrk (#400) üzenetére


maj-viktor
őstag

Bocs, de ez nem jelent semmit...
Pontosabban annyit jelent, hogy a holland postán keresztül jön, de nem azt, hogy Hollandiából!

Kicsit részletesebben itt belemerülhetsz a témába:
http://prohardver.hu/tema/kulfoldi_rendelesek_nyomkovetes_stb/friss.html

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#413) hCsaszY válasza nrk (#410) üzenetére


hCsaszY
újonc

Nagyon tuti cuccot vettél hozza, arról is várunk képeket, meg a monopoddal videót :)
Én is terveztem, hogy készítek házilag egy monopodot, valaki próbálkozott ilyennel ? :))

[ Szerkesztve ]

(#414) nrk


nrk
tag

Tegnap már nem volt rá időm azokat befotózni, de ma megcsinálom! :)

i7-6700K - 32GB DDR4 - MSI GTX1080G - 1,75TB SSD

(#415) Tecsa


Tecsa
aktív tag

A rögzítő csavarok milyen méretűek? Én m6-nak nézem, de ha gopro koppintás akkor 1/4" ami 6.3mm.

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#417) lolcopterlol válasza Tecsa (#415) üzenetére


lolcopterlol
tag

Sima M5!

(#418) Attila444


Attila444
aktív tag

Egy kis érdekesség...
Megrendeltem ugye a kínai-német eladótól a kamerát, elküldte, rossz volt. Írtam neki, hogy küldjön másikat, vagy adja vissza a pénzt, kb a 8. levél után küldte ezt:

Dear customer,
Sorry for any inconvenience brought. please through normal post without tracking send back,this is the back address:
Yang-Biz UG/RB3173
Hubertusstrasse 8
47441 Moers
Deutschland
Please write the number RB3173 on the envelope, so that we can verify the return products
we would give you full refundment after receiving the returned item. After you ship the item out, please provide us with some photos of the postal receipt.Return postage and insurance charge is non-refundable for return items.
Send the picture to our mailbox qaz123450@gmail.com
In addition:If you could not provide the proof of the return's delivery such as photo of receipt.we won't refund to you.Hope you understand
Best regards,
Angela

Szóval mégis lehet Németországban valamilyen raktár.
Azt mondjuk nem értem, hogy miért nyomkövetés nélkül adjam fel... :U

(#419) lolcopterlol válasza Attila444 (#418) üzenetére


lolcopterlol
tag

Nehogy tracking nélkül küldd! A kínainak az nem fog fájni, ha trackinggel megy. Maximum annyiban, hogy muszáj lesz neki visszaküldenie egy másikat vagy visszautalni a pénzt mert nem mondhatja azt, hogy eltűnt a csomagod!

(#420) Boom21 válasza Attila444 (#418) üzenetére


Boom21
tag

Akkor mégse vitted el GoPro szervízbe? Azért kíváncsi lettem volna, mit szólnak ott hozzá :DD

(#421) Attila444 válasza Boom21 (#420) üzenetére


Attila444
aktív tag

Felhívtam őket :D Azt mondták be se vigyem :D

A tracking nélküli küldést meg csak egy dolog miatt írhatta le külön, mert át akar baszni. Elküld egy hibás terméket, amire vámot is kell fizetnem, utána 2 hétig húzza az időt, aztán meg benyögi ezt...biztos negatív értékelést fog kapni ha végre visszakaptam a pénzt, bár szerintem pont nem érdekli, van 8 másik felhasználója.

[ Szerkesztve ]

(#422) nrk


nrk
tag

lolcopterlolnek igaza van, nehogy tracking number nélkül küld, azzal tudod majd bizonyítani, hogy nézzed már csak ugyan odaért, ha elakarná sunyizni a dolgot. Neki nem is kell tudnia, hogy vele vagy nélküle küldöd.

i7-6700K - 32GB DDR4 - MSI GTX1080G - 1,75TB SSD

(#423) Antigon1981 válasza lolcopterlol (#5) üzenetére


Antigon1981
csendes tag

Szia
most szeretnék vásárolni egy ilyen kamerát.ha megérkezett ,milyen benyomást tett rád,a vártnak megfelelő minőséget produkálja,70 perc felvétel reális? Mekkora memkártya kellene bele(ami összhangban van az aksival)?és még egy kérdés a nav felé kelett fizetned a behozatalnál??.
Köszönöm előre is ha válaszolsz.
Üdv Anti

(#424) djbahool válasza Attila444 (#321) üzenetére


djbahool
senior tag

Szia.
Akkor ha jól értem, akkor is ki kell fizetni a VÁMot és ÁFÁt ha pl. UKból vagy DEből jön, de kínai cucc van benne?

(#425) danilla válasza djbahool (#424) üzenetére


danilla
őstag

Nem. Akkor kell fizetni, ha UK-n és DE-n keresztül jön, kínából, vagy más nem EU-s országból.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#426) djbahool válasza danilla (#425) üzenetére


djbahool
senior tag

Értem.
De ezt ugye előre nem lehet tudni?

(#427) Attila444 válasza djbahool (#424) üzenetére


Attila444
aktív tag

Ezt mondták amikor felhívtam az ügyfélszolgálatot. Azt se tudta a nő miről beszél, ezt van felírva neki ezért ezt ismételgeti... :U

Különbenis, ma már mi nem kínai?

[ Szerkesztve ]

(#428) djbahool


djbahool
senior tag

Végülis tudtok vmi nagyon megbízható forrást javasolni, honnan lenne érdemes beszerezni?
Vki linkelte ezt a UKst. 1 bajom vele, hogy nem trackinges csomagban adja fel :-(

(#429) Boom21 válasza djbahool (#428) üzenetére


Boom21
tag

Ez meg hongkongi, ha jobban megnézed a seller info-t, szerinte hasonló okoskodás mint abc barátunknál... rendeld a foxofferen most 97$-kb. 21.600 Ft és ha rájön ÁFa akkor 27.800 Ft-ban megáll...

[ Szerkesztve ]

(#430) djbahool válasza Boom21 (#429) üzenetére


djbahool
senior tag

Honnan veszed hogy ez hongkongi?
Ááá...közben látom.
De érdekes, mert kérdeztem, és azt mondta hogy UK-ból küldi direktből.

[ Szerkesztve ]

(#431) Boom21 válasza djbahool (#430) üzenetére


Boom21
tag

Nézd meg a seller info-t.. location Hong-Kong de írj neki hogy mi van ha mégis lesz Áfád!

[ Szerkesztve ]

(#432) Boom21 válasza djbahool (#430) üzenetére


Boom21
tag

Olvass vissza picit itt... lehet hogy onnan küldi, de a termék EU-n kívüli, nem hinném hogy Angliában fizetnék meg utána az adót hogy aztán eladhassák a magyaroknak áfa nélkül... :) lehet átcsúszik, de lehet nem.. lehet hogy angliai üzlete is van hongkong csárlinak, bár akkor úgy árulna szerintem hogy azt adja meg locationnak és a hongkongi biznisznek meg csinál egy másik accountot... :)

[ Szerkesztve ]

(#433) csuzso72 válasza Boom21 (#432) üzenetére


csuzso72
tag

Én is tőle rendeltem. Egy kicsit tartok a vámolástól, de majd kiderül. Elvileg a leírásban angliai lokációt ír, és Angol raktárat ("Shipping: All items are shipping from UK warehouse"). Én ezt vettem: http://www.ebay.co.uk/itm/400692817388?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

(#434) dani88 válasza csuzso72 (#433) üzenetére


dani88
tag

Én is tőle rendeltem. Sok pozitív visszajelzést kap. Ha nem tart egy hónapig a szállítás, akkor biztosan angliából jön:)

(#435) Boom21 válasza dani88 (#434) üzenetére


Boom21
tag

Reméljük így lesz... drukkolok ;)

(#436) Spoortcyty


Spoortcyty
tag

Én egy sj3000-el rendelkezem pát hete, nagyon megvagyok elégedve vele :C
Fontos szempont volt a távirányító ezért esett a választás a 3000-re.
Egyébként hardverileg ugyan az mint az sj4000?

nexus5

(#437) dani88 válasza Spoortcyty (#436) üzenetére


dani88
tag

Látom, a 3 Sony másolat, a 4 GoPro :D
Nem értem, miért jó, ha lemásolnak egy formát. Egyedi dizájnt szerintem egyszerűbb alkotni, mert kicsit sem kell másra hasonlítania. Ha valamit másolsz, akkor annak pont ugyanolyannak kell lennie, különben gagyi lesz. Ez is picit gagyi szerintem, hogy ennyire rá vannak állandóan állva a másolásra.

(#438) lolcopterlol válasza dani88 (#437) üzenetére


lolcopterlol
tag

Sokkal könnyebb lemásolni, mert adott a technológia, nem kell tesztelni, tudják ha olyan formát és olyan megoldásokat csinálnak, akkor az jó lesz, be fog válni. Vettek egy gopro-t, kibelezték, Kínában megvették az alkatrészeket fillérekért és csinálják nagyjából ugyan azt. Simán megéri.

(#439) espat


espat
tag

http://www.banggood.com/SJ4000-Waterproof-HD-1_5-Inch-Car-DVR-Camera-Sport-DV-Novatek-1080P-p-917037.html

És ha valaki már regisztrálva van itt, és kapja a reklám-maileket, akkor a héten 15% kedvezményt kapott egy kupon-kód segítségével minden új termékre (a SJ4000-re is).

Így jott bele nekem 85 USD-be a kamera (most várom, mifelénk a vámosok lazábbak, nem fenyeget ÁFA).

[ Szerkesztve ]

(#440) nrk válasza espat (#439) üzenetére


nrk
tag

Szerintem ez nem így van, hogy lazábbak mifelénk... hanem egy központi elosztóban működik a dolog. :)

i7-6700K - 32GB DDR4 - MSI GTX1080G - 1,75TB SSD

(#441) espat válasza nrk (#440) üzenetére


espat
tag

Azért irtam amit írtam, mert én nem Mo-n lakom..... :-)

Nálunk a vámosok sokkal benevolensebbek, és csak szúrópróbaszereuen ellenoriznek, kb. 100:1 arányban. Akkor is elég elkuldeni a papirokat.

[ Szerkesztve ]

(#442) nrk válasza espat (#441) üzenetére


nrk
tag

Ja jó! :D

i7-6700K - 32GB DDR4 - MSI GTX1080G - 1,75TB SSD

(#443) pizoman válasza lolcopterlol (#438) üzenetére


pizoman
újonc

Valaki tud esetleg "asztali" töltőt sj4000-hez, eddig nem találtam, csak autóst , gopro akkuja kompatibilis lenne vele, annak van dupla asztali töltője(szeretnék plusz akksit a géphez, de nem behelyezve a kamerában szeretném tölteni ) ??Ilyesmire gondoltam : http://www.ebay.com/itm/USB-Dual-Battery-Charger-Charging-Powerful-Bank-for-Camera-Gopro-HD-Hero-3-3-/111337138783?pt=Batteries_Chargers&hash=item19ec35ea5f ! Köszi

(#444) Boom21 válasza dani88 (#437) üzenetére


Boom21
tag

Szerintem semmi baj nincs a minőségi másokatokkal... nekünk felhasználóknak csak jó hogy közel azonos minőségért nem kell a többszörösét kifizetnünk a gopro-ért... az már gagyi lenne, ha erre is ráírták volna hogy gopro :) de ez csak egy jól kitalált termék minőségi másolata... egyébként meg nagy neves gyártóknál is bevett dolog, hogy felhasználják az egyszer már jól kitalált ötleteket a saját fejlesztéseikben.. ezekből vannak a szabadalmi perek néha lásd samu vs. almásék.

(#445) djbahool válasza espat (#439) üzenetére


djbahool
senior tag

Hmmm...esetleg elárulod a kupon kódot?
Mert én regelve vagyok ott, de nekem nem küldtek :-(

(#446) djbahool


djbahool
senior tag

Banggood: drop shipping opció mire való pontosan?

(#447) csaszi72


csaszi72
aktív tag

Most jöttem haza egy négy napos túráról.
9Gb rögzített anyag. Két aksi. Végig bírta a két aksival.
Minősége továbbra is bacottjó! :DDD

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#448) Boom21 válasza csaszi72 (#447) üzenetére


Boom21
tag

Az bíztató :D Csak a kamerában tudod tölteni az aksikat ugye?

Érdekesség: rendeltem egy ilyet is hozzá külön: http://www.ebay.com/itm/131156836446

Sznorkerezéshez jól jön ;)

[ Szerkesztve ]

(#449) lolcopterlol válasza csaszi72 (#447) üzenetére


lolcopterlol
tag

Én múltkor 30 GB-ot vettem fel :D 3 akksit vittem 1 napra :D

(#450) csaszi72 válasza lolcopterlol (#449) üzenetére


csaszi72
aktív tag

:C szépteljesítmény ám!!!

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.