Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:27

LOGOUT.hu

SJCAM SJ4000 FullHD Action Cam téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) lolcopterlol válasza kisda (#498) üzenetére


lolcopterlol
tag

64 GB-os kártyát nem támogat, ilyen egyszerű. :D Maximum 32. Úgyhogy már az is furcsa, hogy felismeri egyáltalán meg ext-be formázza. Felvenni tud rá? o.O

[ Szerkesztve ]

(#502) ster9308152


ster9308152
csendes tag

Sziasztok! Maholnap tervezem megrendelni ezt a kamerát. Végigolvastam tegnap óta az összes hozzászólást, de most végül elbizonytalanodtam, hogy honnan rendeljem meg. Tudnátok segíteni ebben linkekkel és tapasztalatokkal?:) Illetve az áfafizetés visszaszedése az álnémettől kiknek sikerült, s mennyi ideig állt a vámon a termék kb?

[ Szerkesztve ]

(#503) Gaboapo


Gaboapo
csendes tag

Amennyiben a FAT32 csak 4GB-ot képes kezelni, akkor ennél nagyobb kártyát beletenni mi értelme van?
Hiába kapcsolom be a 3 vagy 10 perces szakaszolást a menüben, 4 GB felett csak a helyet foglalja, de nem látja, illetve nem tudja lejátszani és a készülék is "kiakad", csak élőképet mutat az LCD, de a gombokra nem reagál. Sajnos!

(#504) Gaboapo


Gaboapo
csendes tag

Egyébként nagyon jó képet csinál, csak a hirtelen mozdulatokat kerüljük lehetőleg! Tudnátok ajánlani valami egyszerű vágóprogramot, amivel össze lehet illeszteni a felvételeket? Köszi előre is! :R

(#505) icerockk válasza Gaboapo (#503) üzenetére


icerockk
tag

Bocs, hogy értetlenkedek, de ez nem úgy van, hogy max. 4 GB-nyi méretben vehetsz fel egyszerre? Tehát a maradék helyre ugyanúgy lehet felvételt készíteni (akár 32-4=28 GB, tehát 7 darab 4 GB-osat)? Vagy nem így lenne? Csaqk mert én is 32 GB Class 10 kártyát rendeltem hozzá....

(#506) csaszi72 válasza icerockk (#505) üzenetére


csaszi72
aktív tag

16-al nincs gondja.
Én inkább hordok két 16-ot mint egy 32-őt. Elszáll, bedöglik stb csak a fele van oda. :D

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#507) dani88 válasza Gaboapo (#503) üzenetére


dani88
tag

Hibás a kártya vagy a készülék. Próbálj meg felrakni gépről fájlokat a kártyára telítődésig vagy keress valami tesztelő szoftvert.

(#508) Bobyjack válasza icerockk (#505) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Elvileg így kéne működnie. Az SJ1000-el nem volt gond. Probléma nélkül tele videóztam mindig a kártyát, persze több részletben.

(#509) oszy


oszy
veterán

Angliából csak megérkezik annyi idő alatt amennyit ír itt Május 13-16 között.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#510) dani88 válasza oszy (#509) üzenetére


dani88
tag

Tőle rendeltem. Állítólag április 17-én postázta, de még nincs itt. Persze volt közben két ünnep is. Még nem csúszott át a 15 munkanapon túl.

(#511) csuzso72 válasza dani88 (#510) üzenetére


csuzso72
tag

Én tegnap kaptam meg tőle a 2014.04.22-ei postázást.

(#512) kisda válasza lolcopterlol (#501) üzenetére


kisda
aktív tag

Eddig hibamentes, gond nélkül kezeli.

(#513) ster9308152 válasza csuzso72 (#511) üzenetére


ster9308152
csendes tag

Árban mennyire jöttél ki, ill. tudnál linket dobni hogy kitől van?

(#514) csuzso72 válasza ster9308152 (#513) üzenetére


csuzso72
tag

(#515) oszy válasza csuzso72 (#511) üzenetére


oszy
veterán

Nekem most rendelte meg egy barátom :) Bízom a legjobbakban! :K

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#516) ster9308152 válasza csuzso72 (#514) üzenetére


ster9308152
csendes tag

Pont ezt néztem ki, ez tisztán ennyi amennyi, nincs rá vám?

(#517) csuzso72 válasza ster9308152 (#516) üzenetére


csuzso72
tag

Enyémre biztos, hogy nem volt. Azt nem tudom, hogy ez is továbbküldött csomag és csak szerencsém volt, vagy 100% EU küldés. Mindenesetre elég gyorsan megjött.

(#518) dani88


dani88
tag

Na ez igazi profi munka:) GoPro színharmóniáját próbálja utánozni, enyhe kékes tónussal.
SJ4000 test

(#519) ster9308152 válasza csuzso72 (#517) üzenetére


ster9308152
csendes tag

Csuzso irtam privit!

[ Szerkesztve ]

(#520) csuzso72 válasza ster9308152 (#519) üzenetére


csuzso72
tag

Ment válasz, de a linken is ott van.

(#521) Ráti


Ráti
tag

Sziasztok!

Régóta szemezek ezzel a kamerával. Az egyetlen problémám vele, hogy nincs hozzá távirányító. Visszaolvastam és írták, hogy a 3000hez van. Viszont annak más az alakja és nem tudom úgy felfogatni ahogy én szeretném. Ezért is váltam meg a Drift kamerámtól is. Pont ilyen GoPro klón kellene, mert ezt fel tudom fogatni a szák nyelére :)
Ezért lenne jó ha lenne hozzá távirányító, mert ha akció van akkor nehézkes mindig kézzel bekapcsolni...

Tudnátok ajánlani valami hasonló kamerát?

(#522) danilla válasza Ráti (#521) üzenetére


danilla
őstag

WDV5000

https://twitch.tv/ddplayzone

(#523) Ráti válasza danilla (#522) üzenetére


Ráti
tag

Köszi, már nézem is!

Ehhez kompatibilisek a GoPro tartozékai? Pl. fejpánt?

(#524) Boom21 válasza danilla (#522) üzenetére


Boom21
tag

De ezt csak akkor, ha a kamerahang nem fontos... nézd meg techmoan összehasonlító videóját...[link]

(#525) Boom21 válasza csuzso72 (#517) üzenetére


Boom21
tag

Nekem ennyiben van a Foxoffertől ha lesz Vám... ha nem akkor jóval olcsóbb... viszont nem ilyen gyorsan jön meg mint a tied...

[ Szerkesztve ]

(#526) Ráti válasza danilla (#522) üzenetére


Ráti
tag

Azt hiszem ezt a kamerát már elvetettem korábban, mert ahogy néztem a videókat kiderült, hogy nem kompatibilis a GoProval, és botrányos a mikrofonja, plusz hiába van hozzá távirányító, az csak szemből jó hozzá...

(#527) Ráti válasza Boom21 (#524) üzenetére


Ráti
tag

Igen pont ezt néztem meg én is :)

Esetleg más alternatíva?

(#528) csuzso72 válasza Boom21 (#525) üzenetére


csuzso72
tag

Igen, ezt mérlegeltem én is. Gyorsaság döntött végül, mivel így lehet egy-két extrém röplabdafelvételre be tudom izzítani már a hétvégén. Igaz ezen még gondolkodom, hogy felrakjam-e a háló alá :)

(#529) ster9308152


ster9308152
csendes tag

A foxofferről, ill. banggoodrol mennyi idő volt a szállítás, vagy mennyinél tart azoknak akiknek épp folyamatban van?

(#530) Boom21 válasza csuzso72 (#528) üzenetére


Boom21
tag

Ha csak a videó fontos hang nem kell, én beletenném a vízálló tokba az megvédi ha véletlen "lecsapnátok" :D

(#531) Boom21 válasza ster9308152 (#529) üzenetére


Boom21
tag

Az enyém még nem jött meg a Foxtól, ápr. 21.-én rendeltem, de a trek szerint már 30.-án Magyarországon volt... most lehet pöcsölnek kicsit vele.... igaz volt egy kis ünnep is, de várom türelemmel. Ha lesz VÁM, akkor plusz egy hét míg lelevelezem a NAV-val...

(#532) Boom21 válasza Ráti (#527) üzenetére


Boom21
tag

Esetleg DGX-DVS-5K8... kicsit érzékeny a mikrofonja, de egész jó képeket csinál... jópofa hogy óraként felvehető az irányító (Wifis)... teszt: [link]

átlag 160 dollár, kicsit drágább mint az SJ4000 de még közelében sincs a Hero3-nak...[link]

[ Szerkesztve ]

(#533) csaszi72 válasza danilla (#522) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Ezt én is nézegettem, de EZ lebeszélt rola.
Hang "hányás", wifi-t használva 20-30 perc üzem idő....... :(

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#534) Ráti válasza Boom21 (#532) üzenetére


Ráti
tag

Ez valóban tetszetős, és a minőség sem rossz.
Viszont kiegészítőkben elég szegényes... GoPro kiegészítők jók lehetnek hozzá?

(#535) Boom21 válasza Ráti (#534) üzenetére


Boom21
tag

Szerintem a méret nem stimmel... a hossz még talán... az mindkettőnél 59-60mm (HERO2 és HERO3 is ennyi) sztem a szélesség nem stimmel... ez 45mm ha lehet hinni az adatoknak a Hero3 meg 41mm... az sok különbség... és a vastagság sem ok.

(#536) Ráti válasza Boom21 (#535) üzenetére


Ráti
tag

Igazából nekem az lenne a fontos, hogy a fejpántot és azt a tartozékot amivel pl, egy csőre, vagy száknyélre lehet rakni kompatibilis legyen hozzá...

(#537) Boom21 válasza Ráti (#536) üzenetére


Boom21
tag

Írtam privit, nézd meg :)

(#538) Gaboapo válasza Gaboapo (#504) üzenetére


Gaboapo
csendes tag

Megoldódott a rögzítéssel kapcsolatos problémám! Vettem egy új 8 GB-os Class10-es kártyát és ezzel tökéletesen működik! :K A hibás 32 GB-os Samsung kártyát egyébként a vaterán vettem :(( Óvakodjatok ti is az ilyen megbízhatatlan beszerzésektől, mert rengeteg mérgelődéstől kímélhetitek meg magatokat! :C

(#539) oszy


oszy
veterán

szerintem távirányító nélkül is meglehet lenni bár pecázásnál az előny :) nekem majd egy "tartókar" kellene hozzá.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#540) Drótszamár válasza Gaboapo (#538) üzenetére


Drótszamár
őstag

Az nem hibas, hanem hamis. Jelezd a vateranak, ne adjon el masnak is szemetet az elado.

Mennyivel volt olcsobb mint a tobbi kartya?

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#541) maj-viktor válasza Gaboapo (#538) üzenetére


maj-viktor
őstag

Mondtam én... és hány gigás valójában a kártya!? (h2wtest alapján)

Illetve ja, berakhatnád - írhatnád, ki volt az eladó - nickjét... hadd kerüljön csak "szégyenpadra"...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#542) oszy


oszy
veterán

ezt megéri megvenni 3.100 Ft-ért: KINGSTON MICRO SDHC 16GB+1ADAPTER class 10
néztem webshopokat ahol olcsóbb, de a postaköltség miatt nekem az nem éri már meg.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#543) Bobyjack válasza oszy (#542) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Szerintem megéri, egy hónapja vettem 32 gigásat 5k-ért, ez volt a legolcsóbb, amit találtam, de már ő is 5,5k-ért árulja ugyanezt. Szóval arányaiban jó az ára szerintem.

(#544) oszy válasza Bobyjack (#543) üzenetére


oszy
veterán

és fér is rá valami amúgy 1080p-ben vagy inkább én is 32-eset nézzek?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#545) Drótszamár válasza oszy (#544) üzenetére


Drótszamár
őstag

32 gigásra 4+ óra fér.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#546) Bobyjack válasza oszy (#544) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Ahogy Drótszamár is írja, kb 2 óra fér rá. Addig le is merül az akksid, szóval jó választás.

(#547) KIZS válasza oszy (#542) üzenetére


KIZS
aktív tag

(#548) oszy válasza KIZS (#547) üzenetére


oszy
veterán

óh... köszönöm! :) egyébként most mondtam a feleségemnek, h segítsen már megtalálni egy oldalt. más jutott eszembe. nem ez. így ezt is köszi :)) remélem időben megérkezik Romániából :)

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#549) oszy válasza oszy (#548) üzenetére


oszy
veterán

de lehet csak a céget jegyezték be oda. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#550) espat válasza ster9308152 (#529) üzenetére


espat
tag

Apr. 24-én rendeltem, utolsó bejegyzés a szállítónál 27-bol van.... várok (nem félek, Banggoodtól rengeteg mindent rendeltem már, mindig megjott, még ennél drágább dolgok is)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.