Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:27

LOGOUT.hu

SJCAM SJ4000 FullHD Action Cam téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) bajaki válasza CGmatula (#1949) üzenetére


bajaki
őstag

Ezen az oldalon van két link is. Az első linken lehet letölteni az új kijelzőshöz a firmware-t, a másodikon pedig a régihez.

Tudtommal azért van abban a firmware-ben ami neked rajta van/volt 0607.es jelölés, mert a gyártó adott ki a régi gépekhez is frissítést az új funkciók miatt. Amennyire én tudom a V01 illetve V02-ből nem lehet megállapítani, hogy régi, vagy új kijelzős-e.

(#1952) CGmatula válasza bajaki (#1951) üzenetére


CGmatula
csendes tag

Igen,ez megvan. Csak miért nem reagál semmire sem a kamera? :F

Nálam ugyanez van: Videó

[ Szerkesztve ]

(#1953) CGmatula


CGmatula
csendes tag

Sikerült,visszatettem a 0607V01-es verziót. Viszont most ott vagyok ahonnan elindultam,akkor most ez a legfrissebb?

Minőségben melyik a legjobb a te véleményed szerint? :)

[ Szerkesztve ]

(#1954) bajaki válasza CGmatula (#1953) üzenetére


bajaki
őstag

Melyik linkről töltötted le amivel most felment?

Hát nem tudom. Néhány napja van csak nálam a kamera. Én az új kijelzőset kaptam. Erre a 0527-es a legújabb firm, másikkal nem próbáltam. De elvileg mind a kettőhöz a legújabb a legjobb. De ezt majd azok megmondják akiknek szintén régi kijelzős van, mint neked.

Elvileg a régi kijelzőshöz a legújabb firmware az előző hozzászólásomban linkelt oldalon a második letöltési linken található. Próbáld meg azt.

(#1955) CGmatula válasza bajaki (#1954) üzenetére


CGmatula
csendes tag

Amit linkeltem videót,oda kommentelt valaki hogy tud segíteni,és tett oda egy linket. Onnan szedtem le.

(#1956) CGmatula válasza CGmatula (#1955) üzenetére


CGmatula
csendes tag

Feltettem a régi kijelzősre valót,az sem jó,ugyanúgy nem csinál semmit. Mindegy,amíg nem találok megfelelőt marad az alap,ami eddig is rajt volt.(20140607V01)

Arra esetleg tudsz megoldást,hogy ha webkameraként csatlakoztatom akkor miért fagy ki a kép? :F

Egyszerűen ha nincs mozgás megáll. Ha a kezemet mozgatom előtte akkor jó,amint nincs mozgás megáll a kép. Ötlet? :))

[ Szerkesztve ]

(#1957) mm89 válasza CGmatula (#1956) üzenetére


mm89
őstag

Beállítás! Nem tudom pontosan, de valami motoin nevű beállítást keress

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#1958) CGmatula válasza mm89 (#1957) üzenetére


CGmatula
csendes tag

Motion Detection? Bekapcsoltam,de ígysem jó.

(#1959) mm89 válasza CGmatula (#1958) üzenetére


mm89
őstag

kapcsold ki.
Elvileg az az, hogy csak akkor vesz, ha mozog előtte valami (mozgás érzékelő)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#1960) dani88 válasza CGmatula (#1956) üzenetére


dani88
tag

Attól is függ milyen szoftvert használsz. Próbáld ki mással.

(#1961) CGmatula


CGmatula
csendes tag

mm89: Ez csak akkor van ha webkameraként használom,rákötöttem a gépre,és kiválasztottam hogy PC Camera. De Skypen ha nincs mozgás akkor megfagy a kép. Ha van akkor működik rendesen,de így nem jó mert nem folyamatos.

dani88 Eddig ezt a kettőt próbáltam: [link]

Mindkettőnél meg se nyikkan a kamera. Csak az alappal jó,ami eredetileg rajt volt amikor meghozták.(20140607V01)

(#1962) dani88 válasza CGmatula (#1961) üzenetére


dani88
tag

Nem firmware-t írtam, hanem szoftvert. Amivel a webcamként használod a gépen. De most már leírtad, hogy skype. Próbáld más szoftverrel is.

(#1963) mm89 válasza CGmatula (#1961) üzenetére


mm89
őstag

Ja, értem. Akkor nem tudom mi lehet :)
(még úton van a kamerám, csak egy ideje olvasom már a topicot, ezért tippeltem erre :) )

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#1964) CGmatula


CGmatula
csendes tag

Köszi a segítséget. Viszont egyet nem értek. Már vagy 7 féle firmware-t próbáltam de egyik se jó. Csakis a 20140607V01-essel,amivel eredetileg is jött. :W Akkor most ez a legfrissebb? Régebbit nem is lehet visszarakni? :F

Ezek közül egyik se jó:

- SJ4000_Firmware_Jan-12-2014

- SJ4000_FW_0605_NEW_PCB

- SJ4000_FW_0616_OLDPCB_OLDLCD

- SJ4000_FW_20140314

- SJ4000_FW_20140324

- SJ4000_FW_20140424

- SJ4000-FW96650A-Fix-Blank-Screen

[ Szerkesztve ]

(#1965) nbence94 válasza CGmatula (#1964) üzenetére


nbence94
tag

hmm megmondom őszintén én meg nem is hallottam 20140607V01-es firmware-ről... az is fura, hogy se a régi, se az új kijelzősökhöz készült firmware nemjó a tiédhez, egyiknek passzolnia kéne :(
szerintem próbáld meg megkérdezni Techmoan oldalán ott elég sokan vannak, hátha valaki tud segíteni. Amúgy miért akarsz mindenképp másikat keresni? Ami most van rajta az nemjó? én 0616-osat használok, és tökjó, nem annyira régi a tiéd, mint gondolod :)

(#1966) dani88 válasza CGmatula (#1964) üzenetére


dani88
tag

Lehet, hogy már egy harmadik változat is van.

(#1967) maj-viktor válasza dani88 (#1966) üzenetére


maj-viktor
őstag

Pont ezt akartam felvetetni... hogy lehet, hogy "kijött" egy harmadik féle idővel...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1968) CGmatula


CGmatula
csendes tag

Ez kezd egyre érdekesebb lenni. :))

(#1969) kisda válasza dani88 (#1966) üzenetére


kisda
aktív tag

Én néztem ezt az új félét. Még a konzolok is másabbak, trehányabb munka. A nyitott kis tokba tettek alulra gumis csíkot, hogy arra ül fel a kamera, de így nem lehet belepasszírozni a kamerát, hogy be is akadjon a biztosító fül. Így azt már mókulni kellett, simán kilett szedve az a gumicsík, de még így is passzos. Illetve szerintem másabb az alakja a vízálló toknak is.

(#1970) OccsE válasza CGmatula (#1956) üzenetére


OccsE
aktív tag

Fel kéne tenned probakent a 0527-es fw-t, mert valószínűleg új kijelzosod van és ha igen akkor arra a 0607-es lehet a legujabb fw.

És hogy tudod vissza tenni az eredetit?

[ Szerkesztve ]

(#1971) CGmatula válasza OccsE (#1970) üzenetére


CGmatula
csendes tag

Már próbáltam a 0527-est és ez történik vele,mint minden más verzióval. VIDEÓ

Az eredetit (20140607V01) itt találtam meg: Letöltés

De érdekes hogy bármelyiket teszem fel,miközben teszi fel sose világít a kék led,míg másoknál igen.

[ Szerkesztve ]

(#1972) bajaki


bajaki
őstag

Elég sokféle felfogatási megoldást kipróbáltam a motoron, de szinte mindenhol nagyon rezgett rajta a kamera.

Ma megjött hozzá ebay-ről a 4db GoPro-s talp, egyet fel is ragasztottam a bukóra és kipróbáltam.
Na, ilyennek kell lennie egy jó videónak. Nem rezgett, vagy hullámzott a kép, szóval meg vagyok vele elégedve.
Így csak az a baj, hogy úgy nézek ki vele mint valami retardált. :)

Itt a videó: [link]

(#1973) CGmatula válasza bajaki (#1972) üzenetére


CGmatula
csendes tag

Ilyen egy igazi NoPros :DDD Ez milyen firmware-rel van amúgy?

(#1974) bajaki válasza CGmatula (#1973) üzenetére


bajaki
őstag

Találtam egy ilyen introt, gondoltam belevágom. Valaki nagyon unatkozott. Remélem nem jogvédett. :)

Firm: N201405270ZV01

Egyébként látszik rajta, hogy a YouTube tömörít. A részletgazdagabb helyeken kicsit pixelesedik. A renderelt videón nem. :)

(#1975) oszy válasza bajaki (#1972) üzenetére


oszy
veterán

milyen a talp? :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1976) CGmatula


CGmatula
csendes tag

Bárcsak fel tudnám valahogy varázsolni a májusi firm-t. :(

Gondoltam letesztelem mennyit bír az akku. Kitettem az ablak elé,hogy kapjon egy kis fényt,és hát,kicsit csalódott voltam. :(( 63 percet bírt,utána már csak egy percig maradt életben. Azért amikor kinyitottam a házat eléggé meleg-forró volt a kamera és maga a ház is,nyilván egy picit megsütötte a nap. De ehhez nem hiszem hogy sok köze lenne.

Beállítások:

- 1080p
- White Balance: Auto
- Quality: Fine
- Képernyő végig kikapcsolva
- Sharpness: Normal
- HDR: On
- ISO: Auto

[ Szerkesztve ]

(#1977) bajaki válasza oszy (#1975) üzenetére


bajaki
őstag

Nem rossz, rendesen belepattan. Itt a videón is ezt használtam. Nagyon kicsit mintha mozogna benne, de nem vészes. Ennyit lehet, hogy a hozzá adott talpban is mozog.

(#1978) oszy válasza bajaki (#1977) üzenetére


oszy
veterán

stabilnak tűnik ;)
melyiket vetted?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1979) maj-viktor válasza CGmatula (#1976) üzenetére


maj-viktor
őstag

vízálló tok nélkül szebb képet tudnál felvenni, pláne, hogy 1x azon átnéz a kamera + 1x az ablak üvegen is ugyebár...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1980) CGmatula válasza maj-viktor (#1979) üzenetére


CGmatula
csendes tag

Itt most nem azon volt a hangsúly,hanem az akksin. Csak leírtam milyen beállításokkal vettem.

(#1981) oszy válasza szasza6666 (#1419) üzenetére


oszy
veterán

Az általad említett pogrammal vágtam össze egy videót.

Nekem a youtube mindig ezt írja ki:

"Nem ismertük fel a fájl videoformátumát, de azért folytatjuk, és megpróbáljuk feldolgozni. A javasolt formátumokkal kapcsolatban további információt ebben a cikkben találsz."

Ugyanez az üzenet a hangra is!!! :F

Oda szeretném feltölteni, mert a tavalyi is ott van, amit iPhone-al csináltam. Ezzel meg már napok óta kínlódom!!!! :W :W :W

Már Freemake Video Converter-el konvertáltam több formátumba is. 1080p-ben akarom mindenképp, de sehogy sem jó neki!

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1982) CGmatula


CGmatula
csendes tag

Igaz németül,de itt rendesen össze vannak szedve a firmware-s dolgok. :K Link

[ Szerkesztve ]

(#1983) DreaD88 válasza bajaki (#1951) üzenetére


DreaD88
tag

Feltettem a 2. linken szereplőt a 20140110v01 verziós kamerára és azóta semmire sem reagál, próbálok másik fw-t feltenni rá, de azt se csinálja. Nem világít a kék led se, mint itt.
Valakinek ötlet? :/

update:
berakom egy installálásra váró fw-rel a memóriakártyát, bekapcsolom, eltelik kb fél perc és 2x egymás után kiadja a bekapcsolódó hangot, de kép nincs és a kék led sem világít :/

[ Szerkesztve ]

"INGYEN ÉLŐ PIÓCÁK" by Mr. Burns (Simpson család)

(#1984) DreaD88 válasza DreaD88 (#1983) üzenetére


DreaD88
tag

Az itt található hozzászólás instrukciói/hivatkozása segített.
Így most 20140607V01 a verziója.

Most látom csak, hogy CGmatula már linkelte...

[ Szerkesztve ]

"INGYEN ÉLŐ PIÓCÁK" by Mr. Burns (Simpson család)

(#1985) kisda válasza DreaD88 (#1983) üzenetére


kisda
aktív tag

Én ezt nem értem, de komolyan, Már 3. verziós kamera is van, vagy mi? Nekem még a legelső verziós van, januárival jött annó, de eddig mindegyik régi kijelzőshöz való FW-t eltettem rá gond nélkül.

Nemtudja valaki, hogy ilyen kis kamera állványt honnan lehet keríteni? :D Akár nagyobbat is. Határban sokszor nagy hasznát vettem volna.

(#1986) dani88


dani88
tag

20140607V01: Ne tegyétek fel egyik fajta kamerára se. Az új kijelzősnél biztosan nem működik. Látszólag frissíti, be is kapcsol, hallatszik a bekapcsoló hang, de sötét a képernyő.

[ Szerkesztve ]

(#1987) maj-viktor válasza kisda (#1985) üzenetére


maj-viktor
őstag

Auchan... Teszkó... vagy tőlem! xD

(http://hardverapro.hu/apro/gopro_sj4000_kiegeszitok_-_tartozekok__ham_monopod_fej)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1988) DreaD88 válasza dani88 (#1986) üzenetére


DreaD88
tag

Nekem is januárival (20140101...) jött a kamera, aztán próbáltam mindenféle firmware-t és csak a 20140607-essel volt hajlandó újra bekapcsolni. Kijelző van, bekapcsol, felvesz, minden rendben van vele...
Uh tényleg nem értem én sem, mondom más fw-vel meg se moccant.

Szerk:
Ja és ami a legviccesebb, hogy ha az eredeti 20140101-eset próbáltam visszarakni, akkor sem volt jó :D

[ Szerkesztve ]

"INGYEN ÉLŐ PIÓCÁK" by Mr. Burns (Simpson család)

(#1989) kisda válasza DreaD88 (#1988) üzenetére


kisda
aktív tag

Ez tényleg kész vicc... Nade feltettem azokat, amik az enyémen működnek ( régi LCD)

Januári
Márciusi
Júni 16. (legfrissebb)

(#1990) DreaD88 válasza kisda (#1989) üzenetére


DreaD88
tag

Ezeket majd kipróbálom, valamelyik is az előző hsz-ekben linkelt német nyelvű oldalról való?
Ugyanis onnan próbáltam a fw-ket.

"INGYEN ÉLŐ PIÓCÁK" by Mr. Burns (Simpson család)

(#1991) CGmatula válasza DreaD88 (#1988) üzenetére


CGmatula
csendes tag

Velem is ugyanez van. Feljebb linkeltem egy videót mi is történik. Egyébként neked amikor felteszi a firmware-t akkor világít a kék led? Mert nekem nem.

(#1992) alfagyuri


alfagyuri
tag

Érdekes problémák.Nekem megjött felraktam rá az újat és tökéletesen működik.Hmm.

(#1993) DreaD88 válasza CGmatula (#1991) üzenetére


DreaD88
tag

Az a videó segített nekem is (pontosabban az alatta lévő hozzászólás). Nekem sem világít semmi amikor telepíti. Szerintem beszoptuk vmi selejtes ROM-os szériát.

Haverom kamerája 20140324V02 verziós gyárilag.
Tisztázzuk, akkor a dátumból kiderül, hogy új/régi kijelzős...
A V utáni szám az mit jelent?

"INGYEN ÉLŐ PIÓCÁK" by Mr. Burns (Simpson család)

(#1994) alfagyuri


alfagyuri
tag

Én úgy emlékszem,hogy amikor frissítettem akkor majdnem egy percig sötét a képernyő és tán nem is világít semmi.

(#1996) CGmatula válasza greef (#1995) üzenetére


CGmatula
csendes tag

:W Mobilx-től vettem. :((

Igazi vagy hamis:

Ez van nekem :( :

[ Módosította: Kalandor ]

(#1997) alfagyuri


alfagyuri
tag

Ez szép baleset. :(

(#1998) alfagyuri válasza CGmatula (#1996) üzenetére


alfagyuri
tag

Itthon vetted vagy Kínából?

(#1999) CGmatula


CGmatula
csendes tag

Írtam facebookon a mobilx-nek,kíváncsi vagyok mit írnak vissza. :U

szerk.: itthon vettem a mobilx-től: [link]

[ Szerkesztve ]

(#2000) alfagyuri válasza CGmatula (#1999) üzenetére


alfagyuri
tag

Hány napja vetted?
Vidd vissza.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.