Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:27

LOGOUT.hu

SJCAM SJ4000 FullHD Action Cam téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) dani88 válasza mm89 (#1250) üzenetére


dani88
tag

Sokaknak volt gondjuk az "angliai" eladókkal is. Aki azt írja 100%-ig angliai raktárból szállítja, az nem ad trackinget. A másik (11177abc vagy mi a neve), sokaknak megvámolták tőle a csomagot.

(#1252) mm89 válasza dani88 (#1251) üzenetére


mm89
őstag

Akkor inkább foxoffer...
Meg a kis izgalom, hátha megúszom a vámot :D

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#1253) HornedReaper válasza maj-viktor (#1190) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Ezért is jó a dealextreme-es garancia, mert ott Angliába kell visszaküldeni, és fizetik a postaköltséget is, vagy nagy részét.

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#1254) mm89 válasza HornedReaper (#1253) üzenetére


mm89
őstag

Ez a DX angol székhelyű? Onnan küldik a cuccokat? Azt írja, hogy free shipping, 7-10 napon belül. Te onnan rendeltél?

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#1255) HornedReaper válasza mm89 (#1254) üzenetére


HornedReaper
senior tag

A DX Kínából küldi a motyót, de ha baj van, Angliába kell visszaküldeni. Gyakran rendelek tőlük.
DXlisting-en olcsóbb a kamera, elvileg a garanciális ügyintézés ugyanaz, de ez nem biztos, még nincs tapasztalatom.

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#1256) mm89 válasza HornedReaper (#1255) üzenetére


mm89
őstag

És tényleg 10 nap alatt itt van??
Sd kártyát is onnan vettél hozzá? Megnéztem a dxlistingen is. Csak 5 dollárral olcsóbb, mert a sima dx-en most akciós.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#1257) Ráti válasza mm89 (#1250) üzenetére


Ráti
tag

geekbuying , 1,5 hét és itt volt

(#1258) mm89 válasza mm89 (#1256) üzenetére


mm89
őstag

Ez jó bele?
[link]
Vagy tud valaki jobbat?

Ráti
Köszönöm, nézem!
szerk.: na ott drágább minden

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#1259) Traianus


Traianus
tag

Azt meg tudná valaki mondani, hogy egy polaroid XS20 vagy XS9-hez képest az sj4000 hol van minőség, ár-érték arány terén?

(#1260) Feribacsi555 válasza mm89 (#1256) üzenetére


Feribacsi555
senior tag

A 7-10 nap a feladást jelöli. Szóval 7-10 napon belül adják csak fel a csomagodat. Legalábbis mikor én rendeltem, akkor még ez volt a divat náluk.

(#1261) dani88 válasza Traianus (#1259) üzenetére


dani88
tag

Szerintem összehasonlítva a teszt videókat nem lehet összehasonlítani. Nem azért, mert az SJ jobb. XS20 ahogy látom csak idézőjelesen 720p. Inkább 480p és a képkocka szám sem passzol. Az XS9 jobbnak tűnik, arról már el lehet hinni, hogy 720 :)

(#1262) maj-viktor válasza mm89 (#1247) üzenetére


maj-viktor
őstag

Aham.. sima usb-s töltő... és egy usb to microUSBkábel

(ma kaptam plusz fejpántot-hámot-karpántot, hdmi adaptert... akit érdekel - gyorsan fogy)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1263) Attila444


Attila444
aktív tag

Van nálam 1db felesleges külső, asztali akksitöltő, 5.000 Ft, ha valakit érdekel. További infó PM-ben.

(#1264) Boom21 válasza mm89 (#1258) üzenetére


Boom21
tag

"Ez jó bele?
Samsung 32 GB EVO - EXTREME DIGITAL

Jó.

Ha nem kamu, az ára fele annyiba kerül a linkednél ennek a kártyának mint itthon. HD felvételekhez tökéletes a paraméterei alapján. A jótállás lehet macerásabb, de a SAMU kártyákkal nekem még nem volt bajom, igaz én itthon vettem mindet 3 év garival de jóval drágábban.

[ Szerkesztve ]

(#1265) maj-viktor válasza Boom21 (#1264) üzenetére


maj-viktor
őstag

Azért a dx elég nagy webshop... kétlem, hogy kamu kártyákkal kereskedne!

Viszont külföldről rendelve rengeteg kamu - fake kártyát árulnak, így külföldről rendelve óvatosan a SD-microSD kártyákkal! :)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1266) mm89


mm89
őstag

Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek!
Meg is rendelem mindjárt dx ről a kamera csomagot, meg hozzá egy akksit, meg a samsung micro sd-t.
Remélem nem valami sz@r kártya lesz..

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#1267) mm89 válasza mm89 (#1266) üzenetére


mm89
őstag

Na, dejó... nem engedi, hogy maestro kártyával fizessek PayPalon keresztül! (??)
Nem fogadja el a dx a maestro-t..

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#1268) mm89 válasza mm89 (#1267) üzenetére


mm89
őstag

Na sikerült kerítenem master card kártyát, azt elfogadta. Az a fura, hogy PayPal-on keresztül miért foglalkozik a DX ezzel? na mindegy.

jah és:

:C :C :C :C

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#1269) Tecsa


Tecsa
aktív tag

Van olyan firmware amiben 1sec time lapse mód? És ugye lehet downgradelni az fw-t?

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#1270) PePeBones


PePeBones
csendes tag

Na srácok megjött nekem is a kamera heavends-t az Ebayról angliából vám mentesen , de csak ma délután tudom ki bontani mart asszonyékhoz rendeltem :) majd beszámolok!

https://www.youtube.com/channel/UCysZN3488QaayZOmzbCad9A

(#1271) dani88


dani88
tag

Júni 16-tól a gyártótól közvetlenül 130 szingapúri dollárért (~23.000 Ft) el lehet vinni a kamerát. 1 év garanciát adnak és ingyen visszaszállítást, ha hibája akad ez idő alatt. [link]

(#1272) Bobyjack válasza dani88 (#1271) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Ez egy szingapúri forgalmazó, nem a gyártó. A szingapúriaknak szól a reklám "miért vásárolnál noname kínai boltoból, ha ennyiért megkapod egy szingapúri helyi forgalmazótól?"

Ennek ellenére még ez az egyik legismertebb forgalmazó. Elérhetőek nála legalább a fimware-ek...

(#1273) dani88 válasza Bobyjack (#1272) üzenetére


dani88
tag

Köszi, hogy szólsz: hülyeséget pofázok.

(#1274) djbahool


djbahool
senior tag

Tmart-on 20000 HUF. És van UK warehouse is.
Más: nem vágom minek vesztek baromi drága SD kártyákat.
Nem kell ide UHS meg hiper super baromi drága kártya, bár akinak van az költse csak a pénzét.
Csak megjegyzem, hogy pl. 4790-ért vettem Kingmax, 32GB, Class10-est.
Ismét csak megjegyzésként: a kamera által rögzétett videó fájlok, 15Mbps bitsűrűségűek, vagyis lényegében egy Class4-es kártya is elég lenne hozzá.

(#1275) STKDave


STKDave
csendes tag

Rendelt már valaki ettől a felhasználótól?

http://www.ebay.com/itm/Action-Sport-Cam-Camera-Waterproof-Full-HD-1080p-Video-Photo-Helmetcam-SJ4000-/321336928940?pt=Videocamere&hash=item4ad12c6aac

Illetve ha van valakinek más megbízható linkje küldje el legyen kedves. EU-ból akarnék rendelni a vámmentesség miatt.

(#1276) mm89 válasza djbahool (#1274) üzenetére


mm89
őstag

Tegnap rendeltem meg, 22dodó volt a samsung kártya. Annyit megér :)
Viszont ezt a tmartot kár hogy nem tegnap találtad :(((
Na mindegy :)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#1277) nbence94 válasza djbahool (#1274) üzenetére


nbence94
tag

Jó lenne amit találtál Tmart-on, de ha jobban megnézed bármelyik színűre kattintasz csak Hong Kongból vagy USA-ból lehet kérni, ami úgyanúgy vámos lesz, UK-t nem enged kiválasztani...

(#1278) menyhartlevi válasza nbence94 (#1277) üzenetére


menyhartlevi
aktív tag

Kár! :(

(#1279) djbahool


djbahool
senior tag

Akkor marad a banggood. Erősítsetek meg, de ha jól tudom, akinek eddig onnan jött, az mind ÁFA mentes volt.

(#1280) Boom21 válasza djbahool (#1274) üzenetére


Boom21
tag

A kártyával kapcsolatban igazad van, ide elég lehet egy olcsóbb kártya is... én pl. azért a sebessége miatt "áldozok" egy drágább kártyára, teleírt kártyánál nekem számít az adatmozgatásra szánt idő is, no meg nem mindig csak ebben a kamerában fogom használni és van ahol igenis kell egy gyorsabb írási sebesség...

Kinek mi a fontos... :))

(#1281) dani88 válasza djbahool (#1279) üzenetére


dani88
tag

Hali! Én banggoodról rendeltem, nekem lesz áfa. Már két hete szenvednek rajta a vámon.

(#1282) hmihala válasza djbahool (#1279) üzenetére


hmihala
csendes tag

Nekem a rendeléstől számított 16. napon megjött tegnap, se áfa, se vám.

(#1283) STKDave válasza hmihala (#1282) üzenetére


STKDave
csendes tag

Honnan rendeltél tudsz linket mutatni?

(#1284) djbahool válasza dani88 (#1281) üzenetére


djbahool
senior tag

Sajnálattal hallom :-(

(#1285) hmihala válasza STKDave (#1283) üzenetére


hmihala
csendes tag

http://www.banggood.com/

(#1286) KIZS


KIZS
aktív tag

N201405270ZV01 verziójú firmware-vel összefutott már valaki?
Ennyi infót leltem róla: "it is latest version for old PCB board. From June, the manufacturer will use new PCB"

A "new PCB" már a wifis változat lesz szerintem.

(#1287) KIZS válasza KIZS (#1286) üzenetére


KIZS
aktív tag

Ja, megint elfelejtettem: Törött SJ4000-re esetleg vevő lennék! A lényeg, hogy működőképesnek tűnjön, tehát PC-re dugva működjön. Ha törött a kijelző és/vagy a lencse az nem érdekel.

(#1288) Tecsa válasza KIZS (#1286) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Ebben a firmwareben milyen időzítések vannak time lapse hoz?
Létezik olyan firmware ami tud 1s időzítést?

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#1289) djbahool válasza KIZS (#1286) üzenetére


djbahool
senior tag

Ezt belinkelnéd honnan lehet letölteni?

(#1290) KIZS válasza djbahool (#1289) üzenetére


KIZS
aktív tag

Ennyit tudok róla, amit itt leírtam. Ma láttam meg egy fórumban, hogy hivatkoznak rá és pont letölteni szeretném én is :)

(#1291) Drótszamár válasza lolcopterlol (#1201) üzenetére


Drótszamár
őstag

FIGYELMEZTETÉS MINDENKINEK!!! A saját kameráját mindenki saját felelősségére piszkálja. Ha tönkremegy, akkor így jártál. Te csináltad a te kezeddel, tied a felelősség!

Belenéztem az SJ1000-es szoftverébe, stringek után kutatva.

Első körben ezek keltették fel az érdelődésemet:
A:\FO.txt
A:\engmode
A:\PCM.RAW
A:\MISC\AUTPRINT.MRK
A:\MISC
A:\FS_SPD.TST
A:\PS\%s
A:\PS\DESC0.txt
A:\PS\DESC1.txt
A:\PS\Head1.txt
A:\PS\Head2.txt
A:\CA_DUMP.RAW
A:\aeafd%03d.txt
A:\FPGA\RESAVE\Rdata.RAW
A:\FPGA\RESAVE\Gdata.RAW
A:\FPGA\RESAVE\Bdata.RAW
A:\IQS\QV\IFE2CC.BIN
A:\IQS\PRI\IFE2Y.BIN
A:\IQS\PRI\IFE2CC.BIN
A:\IQS\QV\IMED2D.BIN
A:\dump.bin
A:\NandData.bin
A:\NandSpre.bin
A:\FW96650A.bin
A:\LD96650A.bin
A:\Demo_PhotoFrameJPG.bin
A:\BGM1.wav

Ha ezt létrehozod a kártya gyökerébe: engmode, akkor valami teszt menübe jutsz, ahol hiányoznak a feliratok :)

A menünek a szövegeit nem találtam, pedig gondoltam megpróbálok egy betűt kicserélni, van e CRC ellenőrzés.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#1292) dani88 válasza Drótszamár (#1291) üzenetére


dani88
tag

Valaki linkelt egyik youtube videó alá egy zip-et. Talán valamire használható kapcsolási rajzok is vannak benne:)

(#1293) icerockk


icerockk
tag

Hát... nem sűrűn fogok a banggood-ról rendelni, az most már tuti, hát még ha erre vám is jön, akkor kicsit pipa leszek.... május 6-i rendelés :W

"2014-06-11 18:01, Arrived in transit country, CH-8010 Zürich 1"

(#1294) Bobyjack válasza icerockk (#1293) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Hahaha, akkor az én szállítógépem úgy tűnik lezuhant. Nekem még mindig: 2014-06-04 16:14, Departure from border point of origin country, MYKULA

Amúgy én megnyitottam a Disputeot a Paypalnál. Még éppen a 45 nap letelte előtt.

(#1295) icerockk válasza Bobyjack (#1294) üzenetére


icerockk
tag

Hát lassan nekem is el kell gondolkoznom rajta.... nekem még a 45 napig 8 nap van hátra :S

Leírnád, ha megkérlek, hogy ez a dispute hogy működik, mi is pontosan, és hogyan kell vele élni? :D

[ Szerkesztve ]

(#1296) Bobyjack válasza icerockk (#1295) üzenetére


Bobyjack
senior tag

-Belépsz Paypalra.
-Kikeresed az archivumból a kérdéses tranzakciót.
-A megfelelő sorban rámész a "Details" gombra.
-Letekersz az aljára és megkeresed ezt a sort: "Otherwise, you can file a report in the Resolution Centre within 45 days of the transaction."
-Rákattintasz az imént említett sorban a "Resolution Centre" gombra.
-Kiválasztod a problémának megfelelő opciót (jelen esetben ez "Item dispute")
-Megírod a kis gondod-bajod, majd várod a csodát.
-Ha 20 napon bellül nem ragálnak, akkor egy "Escalate this dispute to a PayPal claim"-ot.
-Ha épségben megjön a 20 napos intervallumon bellül, akkor "Close this dispute"-ot nyomsz.

(#1297) sambenez


sambenez
addikt

Én ápr. 30-án rendeltem bangood-ról a kamerát, és ez az utolsó infóm róla:

Item sent to ZURICH 1 MPC PMIH (KLIA) 2014.06.04. 16:14:00

Aki később rendelte, és 16 nap alatt megkapta az nagy varázsló lehet ezek szerint. Vagy valamit nagyon rosszul csinálhatok. :O

(#1298) Bobyjack válasza sambenez (#1297) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Ugyanígy vagyok én is. Valami nagy buherát csinálnak a kínaiak a postával, mert nagyon sok féle úton küldik az árut. Sajnos mi meglátásom szerint a legrosszabb lehetőséget kaptuk: a Maláj Postát.

Egyébként most megint megy a cirkusz az akkut tartalmazó dolgok postázásával kacsolatban. A Bangoodnál például a jól olvasom jelenleg nem is szállítanak hazánkba akksis dolgot. Szerintem köze van ennek a szabályozásnak a késéhez. Talán a Maláj Posta volt az utolsó reményük, még elküldték vele hátha odaér címen...

(#1299) CGabesz


CGabesz
csendes tag

Sziasztok!

Szinte a kezdetektől fogva olvasom a topicot. Az elején én is a "németországi" ebayen gondolkodtam, de a negatívumok miatt inkább az "angol" eladó mellett döntöttem. Május 15.-én megrendeltem, elvileg 16.-án postázásra is került. Azóta semmi. Már több levelet is írtam ez eladónak, már nyitottam case-t is, de még mindig csak azt kapom vissza, hogy várjak türelemmel. Jó esetben bejárja a világot a kamerám, rossz esetben ...
Valaki írta korábban, hogy az eladó a banggood-dal van kapcsolatban.

(#1300) maj-viktor válasza CGabesz (#1299) üzenetére


maj-viktor
őstag

Sajnos itt és ott is vannak negatívumok!
Az angol eladó az regisztrálatlanul küldi, így elveszhet
(ahogy nálad valószínűleg megtörtént...)
Legközelebb olyan eladótól rendelj, aki regisztráltan küldi...
(ez plusz költség... EU esetén kb. +2-4E Ft)
Ő talán 2hetes garantált kézbesítést vállal, mivel EU-n belüli, így simán rányitható a case (refund igény ebay-en)... Tanulság neked: rendelj máshonnan - máskitől és csak regisztráltan!

banggood-osról / Kínából meg:
hosszú szállítás... több mint 1hónapja jön és még sehol sincs...
(és még vámolják is...)
szóval patthelyzet!

Ha valaki tud tuti eladót / forrást, ahonnan olcsón és/vagy gyorsan jön, annak én is örülnék! :)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.