Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:27

LOGOUT.hu

SJCAM SJ4000 FullHD Action Cam téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) Kovi1987


Kovi1987
tag

Ez normális. Én általában levágom azt azt egy másodpercet az egyik videóból és utána összerakom a kettőt. Én 10 percre szoktam állítani a darabolást a kamerában, így kevesebbet kell vágni.

(#6002) feket663


feket663
tag

[link]

itt a kicsinyített SJ4000

(#6003) #59816064 válasza feket663 (#6002) üzenetére


#59816064
törölt tag

A GoodLuckBuy már egyébként nem szállít Magyarországra.

(#6004) szabieable válasza feket663 (#6002) üzenetére


szabieable
aktív tag

[link]
banggoodon karácsonyi akció keretében 68.99$

(#6005) luigi90


luigi90
újonc

Szerintem a Mobilx es eredeti,legalábbis ahogy én látom.

(#6006) danilla válasza luigi90 (#6005) üzenetére


danilla
őstag

Nem az. Az SD28

https://twitch.tv/ddplayzone

(#6007) luigi90 válasza danilla (#6006) üzenetére


luigi90
újonc

S,miben külömbözik az eredeti és az SD28?

(#6008) danilla válasza luigi90 (#6007) üzenetére


danilla
őstag

Már nagyon sokszor ki lett ez fejet, keress rá.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#6009) mclord


mclord
aktív tag

Épp most rendeltem meg ezt a kamerát SJ4000 2db akkumlátorral , így lenne pár kérdésem azt látom Class 4 -es elég neki, de 1080p -n se dob framet ? (emiatt kicsit feljebb lőnnék inkább)

Memkártyából van amit nem szeret ? (UHS-1 microSDHC -t is kezeli ?)

Tapasztalatotokból 2 aksival (gyári) mennyi időt tud valóságba felvenni ?, (mekkora memkártyát vegyek bele)

''A fényképész ragadja meg a pillanatot, nem csupán kameráját''

(#6010) #59816064 válasza mclord (#6009) üzenetére


#59816064
törölt tag

Kezeli az UHS-1-et. Vegyél bele 32gb-ost, az előbb említett sebességűt.

(#6011) Allien válasza szabieable (#6004) üzenetére


Allien
veterán

No és GYORSAN írd a kupon mezőbe, hogy:
THX1
Így mínusz egy dollár, és még plusz esély később pár dolláros kuponra, vagy mi a szösz. :DD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#6012) danilla válasza danilla (#6008) üzenetére


danilla
őstag

*fejtve

https://twitch.tv/ddplayzone

(#6013) mm89 válasza mclord (#6009) üzenetére


mm89
őstag

Nekem samsung uhs-1 van benne, jó neki.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#6014) luigi90


luigi90
újonc

az Electropoint tól eredet lehet az akumulátor?http://electropoint.hu/termekek/.
Vagy honnan rendeljek?ötlet valakinek?

(#6015) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Nagyon kényelmes dolog lett a kamera és annak használata. 720P-ben eleve többet veszek fel a 8gigára és talán mintha jobban menne akkuval is. Töltőn nem sokat van csak még anyagot mentek/kukázok. KEvés olyan dolog van ami ennyire jól el lett találva.

(#6016) fodivagyok


fodivagyok
újonc

Sziasztok!

Ma érkezett meg a wifis SJ4000-em kínából, röviden összefoglalom a tapasztalatokat.
AliExpressen rendeltem a "Dongguan Eyerain Technology & Industry Co., Ltd." nevű eladótól egy +1 akksis tuti-nem-koppincs SJ4000-et és egy plusz akksitöltő keretet hozzá. A linkekben konkrétan az általam megrendelt cuccok snapshotjai vannak, azokon az árakon, amiken rendeltem. Free shipping-gel kértem, mert nem volt sürgős, így összesen $103,87-t hagytam ott, ami egy magyar Maestro kártyával fizetve 24 588 Ft-omba került 2014 október 14-én. Baráti.

A szállításra még kitérnék picit: AliExpressen azt írta az eladó, hogy Magyarországra ingyért hozza a "Sweden Post", és ez olyannyira igaznak bizonyult, hogy vám sem terhelte a pakkot. Az eladó automatikusan (nem én kértem) $20-os értéket tüntetett fel az amúgy nagyon jól becsomagolt (gyári doboz körül minden oldalról szivacs, ez full körberagasztószalagozott borítékban) csomagon. Az eddigi AliExpresses rendeléseimhez képest pedig az volt a furcsa/más, hogy ezúttal nem tudtam a posta.hu-n követni a tracking numberrel a csomagot csak miután megérkezett Európába - egész pontosan Svédországba. Addig a PostNord honlapján lehetett követni, de csak annyit írtak egy csomó ideig, hogy elhagyta a küldő országot. Screenshotok: PostNord, Posta.hu.

Dátumok: október 14-én adtam le a rendelést, október 16-án postázták, november 10-én érkezett meg Magyarországra és november 13-án hozzám (vidéki nagyváros). Tehát a szállítás durván egy hónap volt.

Így vagy úgy, nem kellett plusz költséget fizetnem eddig, tehát aki költséghatékonyan akar rendelni, annak merem ajánlni ezt az eladót és portékát - utóbbival minden rendben van, hiánytalanul érkezett a cucc!

[ Szerkesztve ]

(#6017) GeryGreyhoun


GeryGreyhoun
tag

Tőletek kért már ilyet a DHL valaha is? Komolyan kezdem azt hinni, hogy ezzel a kukacoskodással időhúzásra játszanak (raktározási díj) akárcsak a FedEx, aki akkor telefonált először, amikor már 4 napja náluk volt a cucc, és ebből kettő ingyenes.

Eleve FACEPALM az akkuMlátorért...

Ami viszont jó hír: megjött az első drónom, így megreptettem kicsit az SJ4000 WiFi-t :)

https://www.youtube.com/watch?v=znERqYV2_kI

(Azon gondolkodom, hogy hogyan lehetne a leszállótalpakat eltüntetni a képről. Végülis 12 megapixelből 6 marad 2X digitális zoom esetén is, a full HD pedig 2,07 - vagyis elvileg ez minőségromlás nélkül megoldhatja. Na, majd holnap.)

[ Szerkesztve ]

tomanovicsgergely.hu

(#6018) Kormi76 válasza GeryGreyhoun (#6017) üzenetére


Kormi76
aktív tag

Ezt igazi vámos küldte, nem valami prank? Mert röhejes. :(

Egyébként tök jó a vidi, remegősebbre számítottam volna. Milyen magasra tudsz menni egy ilyen drónnal és a kamci súlyával?

A digit zoomra: a szenzor csak 3,5MP, a 12MP szeritem csak interpolált mivel a fullHD 2MP, ezért a 2x zoom szűkösen jönne ki minőségromlás nélkül, de egy kisebb digit zoom akár lehetséges is.

[ Szerkesztve ]

(#6019) Real_Necro válasza GeryGreyhoun (#6017) üzenetére


Real_Necro
veterán

Az a 12MP csak interpolálva annyi. Ha jól tudom a lapka 2MP-t tud, szóval ha ebből még vágsz, az már nem lesz fullHD, de javítson ki valaki, ha tévedek.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6021) kirby76


kirby76
tag

Csomi-nak köszönhetően van már kiváló kupakom a kamerára és a vízálló tokra is. :R
Emiatt és mert nem jó (túl nagy) az SJ4000W-re, eladósorba került egy ilyen.
Most vettem át a postán, friss ropogós. Nyerészkedni nyilván nem akarok rajta, 5.45$ volt, mai árfolyamon számolva az 1.330.- pénz. 1.300-ért vihető, plusz posta, vagy BP-en személyes találka keretén belül is megoldható.
Ha valakit esetleg érdekel, PÜ-be írjon please.

(#6022) #59816064 válasza kirby76 (#6021) üzenetére


#59816064
törölt tag

:R

(#6023) Kolondrum válasza kirby76 (#6021) üzenetére


Kolondrum
félisten

Jó gyors a postátok. ;]

(#6024) GeryGreyhoun válasza Real_Necro (#6019) üzenetére


GeryGreyhoun
tag

Ez szar ügy... Akkor valamit mindenképp ki kell találnom. Nehéz ügy, mert ha megtoldom és előrébb kerül a cam, akkor orrnehéz lesz a repcsi, és előrefelé fog repülni akkor is, ha nem szeretném, de hát ilyen ez a popszakma :)

tomanovicsgergely.hu

(#6025) GeryGreyhoun válasza Kormi76 (#6018) üzenetére


GeryGreyhoun
tag

Not sure if trolling or just stupid :( De sajnos arról a vámkontakt.hu e-mail címről jött, amiről a normálisan rendeződő vámügyintézős cuccokat is küldték, úgyhogy sajnos nem fake, ez a valóság.

Amúgy ja, én is meglepődtem, hogy gimbal nélkül ilyen stabil. Sokkal rosszabbra számítottam azok alapján, amiket Youtube-videókon láttam. Ha még rendesen meg is tanulom vezetni a cuccot, és a gimbalt is felszerelem, oda fog ez baszni rendesen :)

Nem tudom amúgy a max magasságot, nem mertem eddig 5-10 méternél magasabbra emelkedni, majd ha már magabiztosan tudom irányítani. Az biztos, hogy komoly erő van a cumóban, menne ez fel az égig bőven, ha hagynám :D

[ Szerkesztve ]

tomanovicsgergely.hu

(#6026) sigma13


sigma13
csendes tag

Sziasztok!

Használja valaki itt a fórumon tarot gimbal-al a kamerát? Nekem egyszerűen nem sikerült eltüntetnem a jello-t. Biztosan nem a légcsavaroktól van, mert ha a kezemben viszem a gépet, akkor is csinálja. Ha megfogom közben a kamerát érzem az erős rezgést, ami pár pillanat múlva elmúlik, aztán ismét elkezd rezegni. Valami beállítás nem jó? Írtam a gimbal-os fórumra is, de nem kaptam választ.
Hátha itt...
Köszi

(#6027) kirby76 válasza Kolondrum (#6023) üzenetére


kirby76
tag

Elsőbbségivel pikk-pakk itt volt. Csak ajánlani tudom, jól néz ki, occó, és megnyugtató, hogy nem karcolódik össze a domború lencse a használaton kívüli időszakban.

(#6028) settenkex válasza DreaD88 (#5974) üzenetére


settenkex
tag

Nekem még egy belföldi ajánlottat is elhagytak két éve... Állítólag kézbesítve lett, de mi nem kaptuk meg, és a ház biztonsági felvételén is az látszott hogy a postás abban az időben nem hozta a csomagot... Lenyúlták, az amúgy karácsonyi ajándékot... Ment is a kártérítési igény, de azóta se kaptunk vissza semmit...
Emag meg 24 óra alatt megbízhatóan szállíttat ingyen...

Ez van, ezért egyre kevesebb külföldi eladó vállalja be, hogy hazánkba csomagot küldjenek...

[ Szerkesztve ]

Okosotthon: https://diysmarthome.hu

(#6029) DreaD88 válasza settenkex (#6028) üzenetére


DreaD88
tag

Remek, azért köszi az infót :/

"INGYEN ÉLŐ PIÓCÁK" by Mr. Burns (Simpson család)

(#6030) settenkex válasza DreaD88 (#6029) üzenetére


settenkex
tag

De azért megnyugtatásként:
1 éve kb átszervezték a csomagok kiszállítását, direkt az ilyenek elkerülése végett. Úgyhogy már megbízhatóbbnak kellene lennie!

Azóta nekem is minden csomagom megérkezett...

Okosotthon: https://diysmarthome.hu

(#6031) Real_Necro válasza settenkex (#6030) üzenetére


Real_Necro
veterán

Érdekes, hogy kínai csomagok ilyen lassan jönnek, 1-1,5 hónapot kell várnom rá. Koreai csomagom meg 10 nap alatt kezembe került.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6032) DreaD88 válasza settenkex (#6030) üzenetére


DreaD88
tag

Mondom, ha nem is kapom meg, abban reménykedem még, hogy akkor visszaküldték a feladónak és akkor legalább a pénzt visszakapom. :W

"INGYEN ÉLŐ PIÓCÁK" by Mr. Burns (Simpson család)

(#6033) stickermajom válasza Real_Necro (#6031) üzenetére


stickermajom
addikt

Nekem mostanaban a kinai regisztralt csomagjaim 2 het alatt megerkeztek. Csodalkoztam is, regebbrol sokkal-sokkal tobbre emlekszem.

(#6034) Kolondrum válasza stickermajom (#6033) üzenetére


Kolondrum
félisten

Dettó!

(#6035) settenkex


settenkex
tag

Közben, hogy a kamerával is foglalkozzunk ( :) ):

Banggood, Foxoffer és SJCAM oldalra is kikerült az SJ5000+ változata beárazva! Sajnos már el is fogyott... Emellett a hivatalos oldalon megjelent a kisebbik SJ5000 specifikációja.

Tudom, hogy külön topikja van, de szerintem itt is hasznos infó :)

Okosotthon: https://diysmarthome.hu

(#6036) Kolondrum válasza kirby76 (#6027) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nekem is befutott. Mondom aranyat hozott mert aláírás szem.ig számos cucc volt.

(#6037) zolynet válasza settenkex (#6035) üzenetére


zolynet
addikt

pont ma néztem h az sj4000wifi a foxofferen 99$-ra csökkent, na mondom ideje lenne már rászánnom magam, erre tessék csak várni kell még egy kicsit, sj5000 pozitív lesz ebből :K
kösz a linket :R

Life is too short to stay stock!

(#6038) etnies


etnies
senior tag

Sziasztok!

Vettem én is egy sj4000 wifit, Kínából rendeltem, egy hét alatt megjött. Nem volt se vám- se áfa, Londonban élek. 63 Font volt + aksival.

Sajnos nem tudok keresni a fórumban, nem tudom miért. Ti milyen videó vágó szoftvert használtok?
Adobe Premiere nem viszi, gondolom konvertálni kéne, de mivel?

"önmagam hite vagyok magamban"

(#6039) Kolondrum válasza etnies (#6038) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én Vegas 12-vel tolom (64bites). Nagyon bejön.

(#6040) GeryGreyhoun válasza etnies (#6038) üzenetére


GeryGreyhoun
tag

Én Adobe Premiere Pro-t és After Effects-t használok, mindkettő prímán viszi. Van Quicktime a gépeden?

Ma egyébként akaratomon kívül végeztem egy strapabírósági tesztet a kamerával karcolás nélkül megúszta ezt a brutálisnak tűnő balesetet (vízálló tok nem volt rajta)

https://www.youtube.com/watch?v=JNLqgpc5_sk

(Szerencsére a drónnak sem lett komolyabb baja, csak a burkolat tört ripityára és 2 vezeték elszakadt, valószínűleg kilazult és elszállt az egyik propeller, nem is találtam meg :))

tomanovicsgergely.hu

(#6041) mm89 válasza GeryGreyhoun (#6040) üzenetére


mm89
őstag

Huhh Baszki, jó magasan volt!

Szerkesztő progi:
AVS videó editor

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#6042) etnies


etnies
senior tag

Végül is megvan a gond, nem volt Qiucktime telepítve :D Olyan régen vágtam videókat, hogy már az alapokat is elfelejtettem. Így már viszi a Premiere.

Leszedtem a Gopro szoftvert is, kipróbálom, hátha lehet vele könnyen effektezni.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#6043) -Mosquito- válasza GeryGreyhoun (#6040) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Mennyi volt ez a repcsi?

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#6044) settenkex válasza GeryGreyhoun (#6040) üzenetére


settenkex
tag

Szép esés :S Tényleg nem lett baja a drónnak?

Amúgy láttad az új DJI Inspire 1 drónt?

Brutálisan jól néz ki és nagyon király, csak kár hogy majdnem annyi mint egy kocsi :S :D

Okosotthon: https://diysmarthome.hu

(#6045) GeryGreyhoun válasza -Mosquito- (#6043) üzenetére


GeryGreyhoun
tag

330$ EMS-sel Banggood-ról: [link]

[ Szerkesztve ]

tomanovicsgergely.hu

(#6046) GeryGreyhoun válasza settenkex (#6044) üzenetére


GeryGreyhoun
tag

Mások is jártak már így ezzel a típussal, a gyári propeller-rögzítő csavar nem a legjobb konstrukció ahogy olvasom, már rendeltem 10 dolcsiért, ami forgás közben önmagát feszíti a helyére.

Tetszetős az Inspire, olvastam én is, majd ha megnyerem a lottóötöst :)

tomanovicsgergely.hu

(#6047) bareszsopte


bareszsopte
csendes tag

Azt mondjátok meg légyszi ill. nézzetek utána, hogy az EverBuying oldalon is az eredeti verziót árulják-e?! Elvileg a Novatek-es gyártmánynak van írva!

[ Szerkesztve ]

(#6048) djbahool válasza bareszsopte (#6047) üzenetére


djbahool
senior tag

Eredetinek néz ki.

(#6049) Slyer


Slyer
senior tag

sziasztok!

tegnap vettem egy sj4000 kamerát, és az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudom felrakni autó szélvédőjére? nem nagyon tudom úgy összekombinálni a tartozékokat, hogy jó legyen :D

kérhetek egy kis segítséget? :)

(#6050) mm89 válasza Slyer (#6049) üzenetére


mm89
őstag

Autós tartód van? :)
Sokfélét lehet kapni, így keresd:
Sj4000 windshield mount

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.