Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:27

LOGOUT.hu

SJCAM SJ4000 FullHD Action Cam téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) siniisti válasza medve36 (#13000) üzenetére


siniisti
újonc

Kedves medve36 !
Nagyon szépen köszönöm a firmware-t !
Sikerült visszaállítanom vele a sj4000 kamcsim, megmentettél ! :)
Minden jót neked az életben! :R
Üdv.
siniisti.

(#13002) Viperator


Viperator
őstag

Sziasztok!

Ma vettem M10+-t, lehet valahonnan letölteni magyar nyelvű használati útmutatót? Köszönöm! :R

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#13003) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

SJ4000-hez nem létezik olyan FW ami valós 60 FPS-t tudna rögzíteni 720P-ben?

Üdv.:Vasinger!

(#13004) Viperator válasza Viperator (#13002) üzenetére


Viperator
őstag

Találtam azóta.

Érdemes upgradelni 1.8-ről 2.0-ra (firmware)?

Ez csak max 32 GB kártyát tud fogadni....?

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#13005) sityupityu


sityupityu
veterán

Nem ide akartam.

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#13006) Vasinger! válasza Viperator (#13004) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ezt biztos nekem szántad? :F

(#13007) Viperator válasza Vasinger! (#13006) üzenetére


Viperator
őstag

Elvesztetted a fonalat? :U

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#13008) sityupityu válasza Vasinger! (#13006) üzenetére


sityupityu
veterán

Nem szánt neked semmit. :D :N

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#13009) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Való igaz, már látni se látok :DDD :(

(#13010) fukyu


fukyu
tag

Van valakinek bevált tippje mellkaspántra honnan érdemes rendelni? Ebay-en nézegettem, rendelt már ezek közül valamit valaki?

(#13011) Vasinger! válasza fukyu (#13010) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Én tőle vettem anno. Minden oké volt.

(#13012) fukyu válasza Vasinger! (#13011) üzenetére


fukyu
tag

köszi! Mi a tapasztalatod ezzel a mellkaspánttal? Neked bevált?

(#13013) sityupityu válasza fukyu (#13012) üzenetére


sityupityu
veterán

Nekem bejött. Még motoron is szoktam használni.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#13014) fukyu válasza sityupityu (#13013) üzenetére


fukyu
tag

Berendeltem én is egyet, meglátjuk...

A sisakra akasztható megoldás nekem nagyon nem jött be.

(#13015) takjoe válasza takjoe (#12976) üzenetére


takjoe
tag

Esetleg erre valaki?

Sziasztok,
SJCAM SJ4000 kamerához keresek friss firmware-t. A mostani U20150624V02. Van-e újabb, honnan lehet letölteni és érdemes-e? Utánaolvastam a fórumban is, de csak V01 végűekről volt szó (bocs,ha tévedek) és valahol olvastam, hogy csak V02-t csak V02-re lehet frissíteni.Kösz:J

(#13016) pacman789


pacman789
aktív tag

Sjcam hivatalos oldalán találod a legfrissebb változatot.

(#13017) takjoe válasza pacman789 (#13016) üzenetére


takjoe
tag

Kösz, már megnéztem ,de a hivatalos oldalon a sima 4000-nél ezt az egyet találtam: SJCAM_SJ4000_Firmware_v1.6, de erről nem tudom megállapítani, hogy újabb-e mint az enyém ( itt nincs benne dátum, az enyémnél meg nincs verziószám) és hogy V02-es-e.Esetleg aki már frissített 4000 V02-es végződésűt?
Kösz:J

[ Szerkesztve ]

(#13018) Aureliusz


Aureliusz
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy szerintetek lehet-e cserélni sj4000 ben lencsét. sajnos öszekarcolódott és homályosak egy foltban felvételek.

Köszi a válaszokat

(#13019) Pikachu24 válasza Aureliusz (#13018) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Persze, kb. 2000Ft ebayen de láttam már 1500ft körül is. [link]

(#13020) Aureliusz válasza Pikachu24 (#13019) üzenetére


Aureliusz
csendes tag

Nagyon köszönöm a gyors választ! Nem hiába! Ez a közösség csúcs!!

(#13021) Pikachu24 válasza Aureliusz (#13020) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Sőt, van halszem nélküli lencse is: [link]

(#13022) Viperator


Viperator
őstag

M10+ kamera - nincs benne a tartozékokban a töltő... Akkor ezt külön kell megvenni? (kiránduláshoz fontos, mert nem viszek magammal PC-t)

Milyen selfibotot érdemes venni? (M10+) A vízben is lesz filmezés, a bot végén van olyan gomb, amivel lehet elindítani/leállítani a filmezést?

Előre is köszönöm a választ! :R

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#13023) santa clause válasza Viperator (#13022) üzenetére


santa clause
aktív tag

Külön kell intézni hozzá, de jó a telód töltője is. Szelfi botról nem tudsz felvételt inditani!

(#13024) mokus1 válasza Viperator (#13022) üzenetére


mokus1
addikt

Melyik boltban vetted?

(#13025) Viperator válasza santa clause (#13023) üzenetére


Viperator
őstag

Bármelyik teló töltője jó? (Nekem Honor 6 Plus van)

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#13026) Viperator válasza mokus1 (#13024) üzenetére


Viperator
őstag

Edig***l

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#13027) gregorius75


gregorius75
újonc

Sziasztok!
Hogyan lehet elforgatni a képet 180 fokkal a sj 5000X Elite-nél? A menüben nincs "rotating" funkció! A "car dash" és a búvár mód mit csinál?
Köszi szépen!

(#13028) Pikachu24 válasza gregorius75 (#13027) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Nálam az sj4000+ magyarra van állítva és ott van "Forgatás" funkció.
Az autós mód meg ha jó tudom akkor indítja el a felvételt amikor van töltés(szivargyújtóról usb-n kap áramot ha rajta van a gyújtás). Természetesen ha meg nem kap áramot leállítja a felvételt és kikapcsol.

(#13029) mokus1 válasza Viperator (#13026) üzenetére


mokus1
addikt

Ebay nem ajánlott?

(#13030) Attila444 válasza Viperator (#13022) üzenetére


Attila444
aktív tag

Csak az SJ4000-hez és az SJ4000 Wifihez adnak hálózati adaptert, a többi kamerához nem, csak egy usb kábelt.
De bármilyen micro USB-s töltővel fel tudod tölteni, vagy vehetsz is egy adaptert, nem nagy összeg.

(#13031) Viperator válasza mokus1 (#13029) üzenetére


Viperator
őstag

Néhányezer Ft különbség miatt nem vészes, ráadásul van garancia és különben sürgős, mert jövőhét elején elutazunk (és szeretnénk vinni magunkkal).

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#13032) Viperator válasza Attila444 (#13030) üzenetére


Viperator
őstag

Az egyik fórumtárs azt mondta, hogy elég lesz egy mobil töltője... (a kábelt megkaptam)

Az aláírásodban lévő üzlet neve a Te üzleted?

[ Szerkesztve ]

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#13033) Attila444 válasza Viperator (#13032) üzenetére


Attila444
aktív tag

Én is pont ugyanezt mondtam :)
Igen, az enyém.

(#13034) +vakultam


+vakultam
csendes tag

Hali Fiúk !

Hozzáértőket kérdezném, januárban vettem egy sima SJ4000-s kamerát, amit autóban használtam jó részt, néha tettem fel a motorra, amikor motoroztam. A kamera autós módra van állítva, a szivargyújtóba dugva, indításkor bekapcsolt, majd leállításnál ki. Klasszul működött ma reggelig. Tegnap este amikor megálltam még ment, majd persze kikapcsolt leállítás után de ma reggel indításnál nem indult el, azóta sem. Kihúztam a zsinórt, hogy az akksiról hátha, de úgy sem, kivettem az akksit több percre, majd visszatettem, de ezután sem indult el.
Most mi lehet vele, teljesen megállt ???
Van egy tartalék akksim, de azt meg nem találom most, hogy azzal kipróbáljam, de keresem, igaz próbáltam bekapcsolni akksi nélkül is, de úgy sem indult el !!! :((

[ Szerkesztve ]

(#13035) Pikachu24 válasza +vakultam (#13034) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Töltőn mennyit volt? A töltéskor nem kapcsol be? Egyáltalán ha csatlakoztatod töltőre csinál valamit? Én mindenképpen kipróbálnék egy másik aksit.

(#13036) SupernovaHUN


SupernovaHUN
csendes tag

Sziasztok! Nos, a helyzet az, hogy vettem egy klón SJ4000 kamerát. YouTube videók alapján süllyedtem eddig, hogy egy másolat másolatát vettem meg, mert a videókban a klón és az eredeti SjCam féle 4000-es képminősége között jóformán semmi különbség nem volt, árbeli annál inkább. Hát megjártam. Megvettem egy másolatot. Kipróbáltam. És hát valami hihetetlen pocsék képet adott. Nem elég, hogy a felbontás nem volt meg, még az FPS sem... Miért? Többféle klón van? Vagy csak én fogtam ki egy kurvaszart? Ráadásul senki nem veszi meg... Már árat sem adtam meg, csak annyit, hogy megegyezünk. Senki. Szóval a nyakamon marad ez a szar? Vagy valami szoftverfrissítés esetleg javíthatna rajta?
Segítsetek ha tudtok! Köszi! :(

Ui.: Eladó egy ezüst klón SJ4000, árat nem szabok, megegyezünk. Minden tartozéka megvan!

(#13037) +vakultam válasza Pikachu24 (#13035) üzenetére


+vakultam
csendes tag

Eddig szépen indult, ha az autót elindítottam és kikapcsolt ha a gyújtás megszűnt, de ha zsinór nélkül akartam használni, akkor csak bekapcsoltam és működött. Most semmire sem reagál, sem a töltésre sem a nélküli bekapcsolásra. Januárban vettem az Eustock-nál, így felveszem velük a kapcsolatot a gari miatt !!!

(#13038) +vakultam


+vakultam
csendes tag

Esetleg valaki tudja azt, hogy ha nincs benne akksi, töltőre indulnia kell e, vagy sem, mert ha igen akkor egyértelműen a kamera rossz, ha nem akkor nem tudom mi van :W

(#13039) Csa-zsó


Csa-zsó
csendes tag

Üdv, ha még nem lett volna róla szó, az eustock már nem forgalmaz semmilyen sportkamerát. Ma írtam nekik, mivel nálam most jött el az idő a kameravásárlásra. Tud valamelyikőtök , hasonló Szlovák webshop címet, ahol hasonlóan a magyar árak alatt dolgoznak?

Köszi

(#13040) Tegla80 válasza Csa-zsó (#13039) üzenetére


Tegla80
addikt

Hat jah,most gyors raneztem es kiszedtek a menupontot......nemtom ki a pr-os naluk,de valami baj van ott fejben.....sztem fejlodni/fejleszteni kellene a kinalatot nem leepiten.

Sony® & PlayStation®

(#13041) sityupityu válasza Csa-zsó (#13039) üzenetére


sityupityu
veterán

És tényleg. Hm.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#13042) santa clause válasza SupernovaHUN (#13036) üzenetére


santa clause
aktív tag

Kíváncsi lennék hogy milyen vidit csinál, az meg jó nagy hülyeség amit irtál mivel az sj sosem volt klón. Ilyen árkategóriában verhetetlen...

(#13043) SupernovaHUN válasza santa clause (#13042) üzenetére


SupernovaHUN
csendes tag

Kíváncsi vagy? Tessék: https://youtu.be/_gEnn2VUHNg

Ugye milyen rohadt jó? Egyébként amint meg lesz a pénz, veszek egy eredeti SJ4000-est, de most ezzel jól átbasztak :/

(#13044) mokus1 válasza SupernovaHUN (#13043) üzenetére


mokus1
addikt

Ez tényleg nagyon gáz :(

(#13045) BalooTM válasza SupernovaHUN (#13043) üzenetére


BalooTM
tag

Nem vágtak át, te szaladtál be magadtól a f@#&erdőbe, méghozzá tátott szájjal. Amikor veszel valami kínai cuccot, előtte olvass utána, hogy van-e support, fórumokon mit mondanak,stb. Én az elsők között vettem 4000+ kamerát, rizikó volt, de nem bántam meg, annak ellenére, hogy az első firmware-kkel katasztrófa volt sötétben. De mivel jönnek hozzá az újak, egyre jobb lesz... Abbahagyhatod a fórum teleduzzogását, mert nem a címben említett készüléked van, és ha visszább olvasol, akkor láthatod, hogy más is bement a bizonyos erdőbe, nem vagy egyedül. Üdv, Baloo

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#13046) santa clause válasza BalooTM (#13045) üzenetére


santa clause
aktív tag

Milyen szöveg, végem!!! :D

(#13047) numbdan


numbdan
újonc

Sziasztok!

Tegnap vettem egy sjcam 4000-et. Nézegettem a menüt, de én nem találtam benne anti shaking opciót amit írnak hogy van benne. A cucc eredeti lecsekkoltam 1.5 FW van rajta. Valakinek valami ötlet? Tegnap kézben tartva kameráztam és elég béna lett az eredmény :/ Előre is köszi

(#13048) santa clause válasza numbdan (#13047) üzenetére


santa clause
aktív tag

A sima 4000-be nincs GyroSensor csak a 4000+-ba!

(#13049) BalooTM válasza santa clause (#13046) üzenetére


BalooTM
tag

Nem akarok senkit se bántani, de nem ide való a sztorija, főleg úgy, hogy tudta is, hogy mit vesz.

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#13050) +vakultam


+vakultam
csendes tag

Na ma beszéltem a garancia miatt a jótállási jegyen lévő telefonszámon egy hölggyel, aki nagyon segítőkész volt, küldjem el a kamerát, megjavítják vagy ha nem lehet javítani, küldenek cserét futárral. Remélem hamar visszakapom :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.