Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:27

LOGOUT.hu

SJCAM SJ4000 FullHD Action Cam téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) espat válasza djbahool (#445) üzenetére


espat
tag

http://www.banggood.com/collection-New-Arrivals-For-Auto-And-Motor-297.html?utm_design=11&utm_source=emarsys&utm_medium=mailad138_Deal+alert&utm_campaign=newsletter-emarsys&utm_content=xuxu&emst=uwrgzeDum6_61355_910231_9

ott a kód....

ápr. 30-ig jó....

[ Szerkesztve ]

(#452) nrk


nrk
tag

Hétvégén megyünk fel a zemplénbe bringázni, hozok majd mutogatóba videót! :)

i7-6700K - 32GB DDR4 - MSI GTX1080G - 1,75TB SSD

(#453) Bobyjack válasza espat (#451) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Köszi a kupont! :R

(#454) csaszi72 válasza nrk (#452) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Hétfőn értünk haza Csehektől, videókba belekerült egy két telefonos felvétel is.
video1
video2

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#455) icerockk válasza espat (#439) üzenetére


icerockk
tag

Szia!

Megkérdezhetem, hogy mennyibe került a szállítás? Mert ahogy nézem, most van rá 11% akció, jó is lenne az ár nagyon, pláne hogy azért biztosabb egy ilyen oldalról rendelni (szerintem). A problem csak annyi, hogy itt meg is tudnék hozzá venni minden alkatrészt, amit szeretnék (monopod, 32 gb sd....), viszont ha egyszerre rendelek mindent, akkor meg az áfa lesz sok.... Ha külön rendelném, akkor mennyi lenne a posta egy csomagra vetítve?

(#456) nrk válasza csaszi72 (#454) üzenetére


nrk
tag

Jó kis videók, kíváncsi vagyok, hogy mennyire fogja szétrázni a hegyoldala a felvételt. :D
Ez lesz az első ilyen nagy videózgatás! :)

i7-6700K - 32GB DDR4 - MSI GTX1080G - 1,75TB SSD

(#457) csaszi72 válasza nrk (#456) üzenetére


csaszi72
aktív tag

?
Hegyoldal is megvolt :-)
Eddig egy-két kisebb használat volt, ez most csütörtök hajnaltól vasárnap délutánig volt.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#458) Bobyjack válasza icerockk (#455) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Free shipping van, tegnap vettem náluk a kuponnal kamerát. Legalábbis az SJ4000-hez ingyen adják a sima postát. Nekem azért tetszett meg a kuponon felül ez az oldal, mert PayPallal is lehet fizetni. Nem szeretem kiadni a bankkártya adataimat ismeretlen webshopoknak, Nehogy aztán a szorgos kis kínaiak lecsippentsenek a számlámról egy váratlan pillanatban. Jobb a békesség...

Vacilláltam az SJ100-én is, de mivel ahhoz nem engedte felhasználni a kupont, eldőlt, hogy SJ4000 áll a házhoz.

84.99$-t fizettem amúgy, ami baráti szerintem...

(#459) djbahool


djbahool
senior tag

Köszi a kódon, időközben megtaláltam én is, és még vasárnap megrendeltem.
Így ugye 85USD-ba került.
Aki innen akar rendelni, az nyugodtan megteheti.
Mi már többször rendeltünk innen, eddig nem volt semmi probléma (kopp-kopp).
Most érdekes, mert RExxxxSE ragszámmal jön a csomi.
Kiváncsi leszek rá.

(#460) Bobyjack válasza djbahool (#459) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Ha jól értem akkor ennél a cégnél eddig nem nagyon volt gond a vámmal?

(#461) djbahool válasza Bobyjack (#460) üzenetére


djbahool
senior tag

Nem erre értettem.
A vám az szerencse kérdése is.

(#462) avevo


avevo
csendes tag

Én ilyesmiket csináltam vele, amikor próbálgattam. Sajna a minőség nagyon silány az eredeti felvételekhez képest a bugyuta YT szerkesztő miatt. :(

A Vevő

(#463) Drótszamár válasza avevo (#462) üzenetére


Drótszamár
őstag

Mivel cuppantottad fel kivulre?

En szereztem egy magneses talpat, de parazok hogy leesik :(
100-ig teszteltuk ugyan, de mindig az jar a fejemben, hogy most fog lefordulni.

Tapadokorongos mar csomoszor esett az olembe, azzal nem merem feltenni kivulre.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#464) Bobyjack válasza avevo (#462) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Jól néz ki ez a szűrő, ami használtál. Milyen szoftverrel raktad rá?

Amúgy ez egy W124 ügye? Haveromnak is van ilyen, a videóban bemutattad pont a legmenőbb (excenteres ablaktörlő) és a leghasználhatatlanabb (kb. nulla látóterű visszapillantó) kiegészítőjét annak a kocsinak. Amúgy kb az az egyetlen hibája szerintem, imádni való egy kocsi.

(#465) avevo válasza Bobyjack (#464) üzenetére


avevo
csendes tag

A videót teljesen itt raktam össze: www.youtube.com/editor
A feltöltött nyers videókat effekteltem, és raktam egymás után.

Teljesen jó a tükör, príma jól belátni a mögöttem levő teret, és nagyon könnyű vele parkolni, mert nem W124. Kicsit újabb és kisebb autó, W202 C-klasse. :)

Am sima 500ft-s vákuumos tartóval volt fönt, de minden esetben volt biztosítókötél, hogy ne tudjon leesni. Nekem 100-110-ig stabil volt.

A Vevő

(#466) Tecsa


Tecsa
aktív tag

Ebben is tapadókorongos felfogatást használtak! (1:40 től kb látható) Úgy tűnik rendesen tartja a helyén a kamerát!

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#467) Drótszamár


Drótszamár
őstag

avevo, Tecsa: Köszi. Szerintem én is ki fogom kötni, és úgy ha le is esik, nem üt agyon senkit.

[ Szerkesztve ]

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#468) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

Nekem is megjött végre a kamera :)
Tartalék akksi előbb itt volt, de azzal nem kapcsol be..

Az anti-shaking funkció működik a kamerában? Csak a fotó módra vonatkozik?

Auto Power Off arra vonatkozik, ha nem vesz fel éppen, és nem nyomok gombot, pl. 10 perc múlva kikapcsol? Működik?

Nekem szó szerint mintha picit pukkant volna első töltésnél, töltés közben is nyomkodtam, és leraktam, de úgy, hogy a kamera képét mutatta töltés közben, aztán bekapcsolta a "képernyőkímélőt".. Aztán lehet nem pukkant, lehet csak valami zörgött, remélem csak paranoia :DDD

Milyen beállítás jó gyors, terepen történő zötykölődésre?

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#469) danilla válasza HornedReaper (#468) üzenetére


danilla
őstag

Igen. Igen.

Igen. Igen.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#470) csaszi72


csaszi72
aktív tag

Jó kis cucc ez a RegeCams :C

SJ4000-be is kompatibilis lehet?

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#471) Tecsa válasza csaszi72 (#470) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Azért én nem aprítanám így fel a kamerám! :D

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#472) danilla válasza csaszi72 (#470) üzenetére


danilla
őstag

Biztos, hogy nem.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#473) oszy


oszy
veterán

Srácok!

Szeretnék rendelni ilyen kamerát. :) Ki tudna (akar) segíteni nekem a beszerzésében? :) Sokat áll a vámon? És egyáltalán mennyit kell pluszba rászámolni ilyenkor? Akkor nem vámolják ha Németországból jön?

Köszönöm szépen!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#474) maj-viktor válasza oszy (#473) üzenetére


maj-viktor
őstag

Egy nagyon durva számítással élnék!

100$ & 230Ft-os $ árfolyammal számolva 23.000 Ft
Ha vámolják, akkor ~+30% (27% ÁFA & 2,5% VÁM), ez +6.900 Ft
+1.500 Ft vámkezelési költség!

Ez összesen 23.000 Ft (termék) + 6.900 Ft (ÁFA & VÁM) + 1.500 Ft (vámkezelési költség), összesen: 31.400 Ft

Ennél csak olcsóbban jöhetsz ki! Ez a maximum!
(ha külföldi rendelésbe gondolkozol Kínából - EU-n belüli történet drágább)

Már csak azértis, mert már van ahol ~90$-ért is megkapod (-10$ = -2.300 Ft)

A dollár sincs 230 Ft (csak durván felkerekítettem), most ebben a pillanatban az OTP-nél pl. 224,6 Ft

A vám meg olyan dolog, hogy vagy van vagy nincs... 50-50 az esély!
(de sajnos mostanában nagyon rászálltak a külföldi csomagokra!)

Egyszóval legyen rá minimun 32E Ft-od...

Amúgy több helyen is láttam már 30-35E Ft-ért pl. apróhirdetési oldalokon & vaterán (bár ezek is Kínából rendelős történetek - de tekintve a végösszeget ezek korrekt árak), de ami országon belül van olyat is találtam 35-40E Ft körül! (ez is korrekt ár érte)

Kérdés mi számít, hogy esetleg olcsón megúszd és tudsz várni akár 1hónap szállítást is vagy drágábban, de gyorsan!?

Így esetleg még futáros szállítás is szóbajöhet (ezt ~1hét alatt kapnád meg), de az tutkó vám és +30$ a gyorsposta/futár, így 130$-val kb. 39E Ft-ra jön ki az egész történet!

Amúgy külföldi rendeléshez segítség:
http://prohardver.hu/tema/kulfoldi_rendelesek_nyomkovetes_stb/friss.html

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#475) oszy válasza maj-viktor (#474) üzenetére


oszy
veterán

Köszönöm kimerítő válaszod! :R
Itthon találtam 35.000 Ft-ért. Az ebay-en láttam olcsóbban. Gondoltam rákérdezek, de akkor ezek tudatában (főleg a várakozási idő, ami most számít) az "jó" vételnek mondható. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#476) maj-viktor válasza oszy (#475) üzenetére


maj-viktor
őstag

Igen... a 35E-ért itthon árult egy korrekt ár, DE! Ha tudsz várni és esetleg "kockáztatni vámkérdésügyileg", akkor olcsóbban is megúszhatod!

itthonit jó esetbe 1napon belül megkapod (így ~35-40E Ft)
külföldi, de futárosat kb. 1hét alatt (ugye így a történet 39E Ft)
külföldi, de sima regisztált postásat, meg kb. 1hónap alatt (Így vámmal 32E Ft)

Ezek tekintetébe mondom, ha gyorsan kell, itthonit kilehet fogni 35E Ft-ért, ami jó ér érte!

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#477) Gaboapo


Gaboapo
csendes tag

Ilyen kamerához használok egy samsung 32GB-os SD-t, de 4GB fölött nem látható a felvétel. Megpróbáltam FAT32ről, külön a kártyát, majd az SJ4000-be téve együtt leformázni NTFS-re, de nem vezetett eredményre. Tudnátok-e valami megoldást ajánlani? Valaki találkozott-e már ilyen problémával? :DD Verziószám:2014110V01 Előre is köszi a segítséget!

(#478) csuzso72 válasza dani88 (#434) üzenetére


csuzso72
tag

Úgy néz ki, ma megérkezett. Vagyis jött valami ekkora méretben. Délben megyek haza leellenőrzöm :) Gyorsan megjött, nem volt rá vám és ÁFA. Délután küldöm, honnan jön pontosan az angliai rendelés.

(#479) csuzso72 válasza csuzso72 (#478) üzenetére


csuzso72
tag

Továbbra sem egész tiszta, honnan jött a csomag, mindenesetre nem volt vám és ÁFA. Nemzetközi csomag a Svéd postától, Malmö a visszaküldési cím.
Most töltöm az akkut, hogy estére kipróbáljam.

(#480) oszy válasza csuzso72 (#479) üzenetére


oszy
veterán

melyik oldalról rendelted?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#481) Drótszamár válasza Gaboapo (#477) üzenetére


Drótszamár
őstag

Kapcsold be, hogy vágja 10 perces részekre a videót, akkor egy-egy rész kisebb lesz mint 4 gb.

(Az nem lehet hogy 32 gigásra átmatricázott "végtelenített" 4 gigás kártyád van? Kínaiak néha trükköznek ilyennel. )

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#482) Boom21 válasza maj-viktor (#474) üzenetére


Boom21
tag

100 dolláros értéknél vagy alatta csak 27% áfa van, nincs vám... nemrég jött meg egy órám amiból ami 109 dodó volt... 25ezerből már lehet ilyen kamerát rendelni áfástul :) pár hozzászólással feljebb linkelték is 89dollár értékben (kuponnal) ingyenes szállítással... nem durván hanem pontosabban számolva az ebay át is számítja neked forintra a dollárt, egy kicsi paypal költség ha azzal fizetsz, persze ha plusz 10ezret megér neked hogy hamarabb nálad van akkor meg kell venni... azért azt meg kell nézni hogy tényleg új legyen (ne kegyen kicsomagolva) és minden kiegészítő pl. a vízálló tok is benne legyen...

[ Szerkesztve ]

(#483) oszy válasza Boom21 (#482) üzenetére


oszy
veterán

honnan??? :Y két héten belül megérkezik? ;)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#484) Boom21 válasza Boom21 (#482) üzenetére


Boom21
tag

Amiból=Amerikából :) telefonról írtam sorry

(#485) Boom21 válasza Boom21 (#484) üzenetére


Boom21
tag

A két hét ingyenes szállításnál ritka, de volt már nekem is hogy megjött.. igaz azt nem állították meg a vámon... ezt nagy valószínűséggel megfogják és áfázzák neked, ezért csúszol csak ki a két hétből... az én kamerám 10 nap alatt már Magyarországon volt... de most várakozik a magyar vámon... ha neked ennyire sürgős, akkor vedd meg 35-ért itthon ha fullos és tényleg új...

(#486) oszy válasza Boom21 (#485) üzenetére


oszy
veterán

itthon is csak két hét múlva lesz :/

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#487) Boom21 válasza oszy (#483) üzenetére


Boom21
tag

Djbahool írta kicsit fentebb hogy honnan rendelte 85dollárért, lehet még áfája sem lesz... :) banggood.com

[ Szerkesztve ]

(#488) oszy válasza Boom21 (#487) üzenetére


oszy
veterán

csak az idő ami nekem lényeges... május végére nálam kellene lennie. :F

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#490) maj-viktor válasza Boom21 (#482) üzenetére


maj-viktor
őstag

Írtam, hogy nagyon durva számítás... és de bár a vámmal valóban igazad van... 100$-nál nincs, de úgysem az a súlyosabb tétel, ha megfogják... hanem ugyebár az ÁFA, ami 27%, a vám meg 2,5% (így vám mínusz 2.000 Ft, még akkoris 30E legyen minimum, ha belevág és nem akar váratlan meglepit)

a kuponkód meg állítólag ápr30-ig volt érvényes és az én naptáramba meg máj.5 van...

De azért is írtam, hogy nagyon durva számítás és hogy legalább ennyid legyen, ha belevágsz, de ettől olcsóbban is kijöhetsz - szerencsével...

És mivel nem ismerem a időt, hogy mikorra kell neki, így írtam, hogy szeintem megéri 35E-ért itthoni - azonnal!

/szerk: még él a kuponkód

/szerk2
mostmár látom, május végét ír... az necces, hogy megjön, mert lehet 2hét, de 1hónap is!

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#491) maj-viktor válasza Drótszamár (#481) üzenetére


maj-viktor
őstag

Én is ilyenre tippelnék... érdemes lenne lefuttatni egy h2testw-et a kártyával...

h2testw

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#492) Gaboapo válasza Drótszamár (#481) üzenetére


Gaboapo
csendes tag

Az a bajom, hogy 32 GB megvan, csak a FAT32-őt nem tudom átváltani NTFS-re! Amennyiben sikerül külön megformázni az SD kártyát NTFS-re, a kamerába helyezve azt írja ki, hogy formattáljam és ha ezt megteszem, újra FAT32-ként jelenik meg. :((

(#493) Bobyjack válasza Gaboapo (#492) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Úgy tűnik csak FAT32 formátumú kártyát kezel. Az meg csak max. 4GB-os fájlok kezelésére képes. Ezért nem lehet nagyobb fájlokat felvenni.

(#494) icerockk válasza Bobyjack (#493) üzenetére


icerockk
tag

Magyarán nem lehet egy fájl nagyobb mint 4 GB? Ez kb hány perc folyamatos felvétel 1080-ban? Nem mintha ilyen sokat szándékoznék egyébként felvenni, csak a mihez tartás végett...

(#495) Bobyjack válasza icerockk (#494) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Kb 30 perc, ha minden igaz.

(#496) maj-viktor


maj-viktor
őstag

Kérdés hány MBit-es egy nyers felvétel...
1080p FullHD estén:
6 MBit esetén 90perc
9 MBit esetén 60perc
12 MBit esetén 40pec

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#497) lolcopterlol


lolcopterlol
tag

33 percet tud felvenni 4 gigára. A frameket a videó végén és a következő elején megduplázza így ha úgy adódik könnyű összevágni. És ~15 Mbit a bitrátája (a hanggal együtt).

Továbbá: igen, csak FAT32-es kártyát kezel, NTFS esélytelen.

[ Szerkesztve ]

(#498) kisda válasza lolcopterlol (#497) üzenetére


kisda
aktív tag

Nálam ext1-be formázza a 64 gigás class10 samukártyát. Fat32-re formáztam win7-el, de nem fogadta el, formáznom kellett a kamerában. Így viszont Xp, vagy korábbi rendszerekkel, és androiddal sem tudom olvastatni a kártyát, azonnal formáznák.

(#499) icerockk


icerockk
tag

Sziasztok!

Na megrendeltem én is a bangood-ról a camerát, és hozzá néhány kiegészítőt. Paypal-on keresztül fizettem, de még soha nem csináltam ilyet, szóval hagy kérdezzem már meg, hogy mindent jól csináltam-e. Rámentem a bangood-on hogy paypal fizetés lesz, ott mindent ok-éztam, és mivel 35000 forintnyi összeg volt a paypal számlámon, gondoltam elég lehet, de még levont a kártyámról 1600 Forintot. Ez azért volt, mert kevés volt a paypal összeg, vagy ez egy transzfer díj?

A másik kérdés, hogy a bangood 2 csomagba pakolta össze a cuccokat, így lett egy 108 eurós csomag, meg egy 5 eurós.... Nem lehetne azt megoldani, hogy legyen 2 olyan csomag, ami 100 euró alatt van? Vagy ezt ők csinálják, így tudják csak utaztatni a termékeket?

(#500) djbahool válasza icerockk (#499) üzenetére


djbahool
senior tag

Nem ugyanabból a raktárból jönnek a cuccok, azért van 2 csomagban.
Egyébként ha van EU raktárban vmelyik, akkor ált. próbálják abból küldeni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.