Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:27

LOGOUT.hu

SJCAM SJ4000 FullHD Action Cam téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15151) lemmy71 válasza naksi88 (#15150) üzenetére


lemmy71
őstag

Hát nem tudom, én anno azért vettem a kamerát hogy a motoros túrákat megörökítsem. Először én is a sisakra tettem, de rettenetesen rossz minőséget produkált, majd késztetem egy egyedi tartót a kormányra és azzal már nagyon jó kis videókat sikerült készítenem. Még a lányom biciklijére is csináltam egyet, így megtudtam nézni merre is csatangolt :D Egyszóval nekem a kamera csak "fix helyen" hozta azt amit írtak róla. Amikor a belső udvart figyeltem vele onlineben akkor egy usb kábellel csatlakoztattam a laptopra. Amúgy nagyon sokáig jó volt, gondolkodom egy új sj4000 vételén, persze az már wifis lesz.

(#15152) naksi88 válasza lemmy71 (#15151) üzenetére


naksi88
csendes tag

Jobban utána olvasva a digit stabilizátort hiányolom belőle gondolkozok egy másikon amiben már van az is Sj csak 7-es :)

(#15153) Minstrel


Minstrel
senior tag

Sziasztok! SJ4000 házat lehet venni üresen?

Az enyémet szétnyomta a felpuffadt akksi. Régi fajta LCD-s. USB-re dugva működik akksi nélkül is, szóval talán nem sérült a panelje.

(#15154) lemmy71 válasza Minstrel (#15153) üzenetére


lemmy71
őstag

Tudok adni elejét hátulját akkumulátor fedelet, maga a ház már nincs meg valahol elkallódott.

(#15155) Austin F.


Austin F.
tag

Sziasztok,

egy fekete szilikon tokot szeretnék az SJ4000-es kamerámhoz. Tud valaki magyarországi, lehetőleg budapesti forrást? (Alit már találtam, csak onnan lassan jön meg. :) )

Ilyen szép igényes kis konstrukcióra gondoltam:

~ ~ ~ Rólam: https://logout.hu/blog/austin_f/index.html ~ ~ ~

(#15157) regos


regos
tag

üdv. Az SJCAM 4000+wifi-s kamerámnak a háza elég ragacsossá és csúnyává vált. Tudok valahol venni rá komplett házat és kicserélhető házilag? Köszönöm a válaszokat.

(#15158) lemmy71 válasza regos (#15157) üzenetére


lemmy71
őstag

Akkor az lehet hogy "replica" az eredeti nem megy így tönkre hogy ragacsos legyen. Nekem már 10 éves a wifi nélküli és nem ragacsos. Rengeteg másolat van a piacon és még a másolatot is másolják :K
Amúgy kicserélni a belsejét nem egy nagy kunszt, egy kis csavarhúzó kell hozzá és egy nagyító ha rossz a szemed, de nem hiszem hogy újonnan kapnál házat. Esetleg az ebay, vagy veszel egy komplett "döglött" kamerát.

(#15159) regos válasza lemmy71 (#15158) üzenetére


regos
tag

Köszönöm. Nem replika,ellenőrízve volt.

(#15160) Ciccuka válasza regos (#15157) üzenetére


Ciccuka
veterán

Megnéztem és nekem is elkezdett olvadni a műanyag rajta. :W
Tesco-ban vettem. Úgy látszik ez egy ócska műanyagból előállított vacak.
Az eredeti akkuk élettartama se volt sok.

Az Avon-on órám is így olvadt el és egy másik kamera burkolata is.

Igazából le lehet mosni ez a réteget róla, de nem éri meg vele kínlódni.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#15161) lemmy71 válasza Ciccuka (#15160) üzenetére


lemmy71
őstag

Hát nem tudom, de szerintem ti kifogtatok egy replicát :U
Nagyon sok másolat került hivatalos kereskedelem be is, sajnos. Vagy csak nekem volt nagy szerencsém az első szériával, nem mázgálodott a ház és az akku is tökéletes volt. Nekem egyedül az usb portal volt bajom, 4 - 5 alkalommal kellett visszaforrasztanom az alaplapra, bár én motoron használtam és így folyamatosan "rázkódott".

(#15162) Ciccuka válasza lemmy71 (#15161) üzenetére


Ciccuka
veterán

Az eredeti FW felment rá. Tesco-ban nem igazán tartom elképzelhetőnek, amit állítasz,

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#15163) lemmy71 válasza Ciccuka (#15162) üzenetére


lemmy71
őstag

A replikára is felment a gyári FW frissítés ;) csak a másolat másolatánál voltak gondok.
Na de mindegy nem lényeg, esetleg ha meg van a gyári doboza akkor a hologram helyzetéről felismerhető a replica, de egyes gyártásoknál a házon lévő felirat is árulkodó volt.
Keres rá a neten ha érdekel a téma ;)

(#15164) regos válasza lemmy71 (#15163) üzenetére


regos
tag

Ki volt anno vesézve ez. Megvolt rá az eljárás,hogy ellenőrizze az user. Eredeti az enyém...
Közbe volt egy chatelésem az SJCam-al,elismerték,hogy volt egy időszak amikor silány anyagból gyártottak,de csak a sajnálomig jutottak többször. Aki érez késztetést,jelezheti feléjük,hogy csúnya dolog ez,főleg ha eredetit veszel...
[link]

[ Szerkesztve ]

(#15165) beis-compo válasza regos (#15164) üzenetére


beis-compo
tag

Minden-mindegy alapon, megpróbálhatod lemosni a ragacsot IPA-val, esetleg denaturált-szesszel (festékbolt). Ha pedig valami matrica alatti ragacsot kellene leszedni, azt babaolajjal átitatott vattapamaccsal érdemes eltávolítani, kis kitartással (dörzsölés), meglepôen hatásos. Nem maga a mûanyag ragad, hanem a festék rajta. Jellemzôen a gumi hatású festékek öregszenek ilyen "csúnyán".

(#15166) sityupityu válasza lemmy71 (#15163) üzenetére


sityupityu
veterán

Nekem sincs semmi ilyesmi problémám. Van régről egy 4000 wifi és egy 4000 wifi+, de tökéletesek. És ki voltak használva rendesen, nem voltak kímélve. Van vagy 10 db akkum hozzájuk, amik szintén a mai napig jók.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#15167) Ciccuka válasza beis-compo (#15165) üzenetére


Ciccuka
veterán

Vagy isopropy alkohol esetleg gyógyszertárialkohol is jó lehet még.

Nekem a legutolsó kiadások közül van a 4000 Wifi
Tesco a hivatalos magyar forgalmazótól szerzi be.

regos
burkolat pótlást nem küldenek, megkérdezted?
Hova írtál nekik konkrétan?
Írtam nekik: support@sjcamhd.com

sityupityu
Én meg kíméltem, kb. 10x lett használva mindösszesen a 3-4 év alatt.
Akkumulátor pocsék, az már 2 éve is az volt. Egy másik akku sem jobb (silány minőségű alapból).

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#15168) sityupityu


sityupityu
veterán

Ha másnál is van ez a probléma, akkor úgy gondolom, hogy ezek már nem olyan minőségű sj cuccok, mint amiket kb 2014-ben vettünk. Én akkor vettem az 4000-es kamerámat, egy évre rá a 4000pluszt-t is megvettem, hibátlanok a mai napig.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#15169) Ciccuka válasza sityupityu (#15168) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ez a nagy kijelzős legújabb változat (még a gyári fólia is rajta van és nagyrészt védőtokban hordott, gyakorlatilag egy karc nincs rajta). Asszem 2017-ben vettem. A pótakkut meg 2019 környékén.

Nem volt használva, de 1 évben legalább 3x lett feltöltve teljesen.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#15170) lemmy71 válasza sityupityu (#15166) üzenetére


lemmy71
őstag

Én még a legelső verziót vettem, valamikor 2011 -ben a gyári akkuja a mai napig bírta, a keret sem volt ragacsos, egyedül az usb csatlakozóval volt gondom. A végén egy kikukázott mobil usb portját forrasztottam bele, az bírta sokáig ;) Nálam motoron autóban a gyerek bicoján stb. volt használva, magyarán nem volt kímélve. Nagyon megérte az árát, ennyi nyüstölés egy gopro -nak is feladja a leckét. 10 év után az alaplap adta meg magát, de gondolom a sok forrasztgatás miatt túl melegítettem. Tavaly bontottam szét és egykét fórumtársnak küldtem el az alkatrészeket, ilyet már úgy sem veszek, max 4000 wifi -t :D

#15165 beis-compo
Nem a festék ragad, ezek a műanyagok anyagukban színezettek, valami kipárolog belőlük egy idő után és azért ragacsosodik :K Ilyenek voltak az első szériás nikecell homlokzati hőszigetelő lapok, azért szedték le a németekénél mert kiderült hogy mérgező a "benzol" vagy mi a fene párolog ki belőle.
Ügy hogy hiába törölgeted bármivel, ha egyszer elkezd ragacsosodni, akkor annak fakereszt, van két céges bélyegzőm, ugyan így ragadnak semmit sem lehet velük csinálni :N

(#15171) sityupityu válasza lemmy71 (#15170) üzenetére


sityupityu
veterán

Én úgy tudom, hogy ez a kamera 2014-ben jelent meg.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#15172) lemmy71 válasza sityupityu (#15171) üzenetére


lemmy71
őstag

Hogy pontosan melyik évben vettem azt már nem tudom, a dobozon találtam egy 2012 -es kínai pecsétet, mert azt megtartottam a tartozékokkal együtt, hátha jó lesz a következőhöz. Én még kintről rendeltem akkor még nálunk nem árulták. 2014 májusáról vannak motoros felvételeim, sajnos egy csomó videóm eltűnt az évek során. De végül is mindegy a pontos év, egy a lényeg hogy bőven megérte az árát :K
Lehet hogy az enyém replica és jobb volt mint az eredeti :DDD

(#15173) regos válasza Ciccuka (#15167) üzenetére


regos
tag

Live chaten beszéltem velük,akkor durrant el az agyam amikor azt mondta vegyek rá fóliát vagy fogkrémmel kenjem. Utána bevallom vörös köd lett nálam amikor egy cég a saját termékére ilyet javasol. Gondolom észlelte az ügyintéző, mert felajánlott házat hozzá 20usd körül. Ezután nyitottam egy ticket-et is,de szerintem semmi haszna nem lesz.
Találtam mocis videókat így kb. 2015-óta van meg,sok kiegészítővel. Nagyon meg vagyok elégedve még most is vele ,gyönyörű képeket csinál,jó látószöge is. Csak ez fránya filléres szar ház bosszant. Megpróbáltam alkohollal,az úgy néz ki segitett egy ideig rajta.

(#15174) sityupityu válasza lemmy71 (#15172) üzenetére


sityupityu
veterán

Meglehet, hogy igazad van, mert én itthon vettem meg ahogy hozzá lehetett férni az sjcam magyarország-nál. :) De tényleg jó.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#15175) Ciccuka válasza regos (#15173) üzenetére


Ciccuka
veterán

Elképesztő. Még arra rá is kell fizetned itthon elég sokat.
Annyiért már használt kamerát is kapsz.

Nagy nulla a támogatás itt is.
Egyébként annyira nem is keresik ezt a márkát mostanában, gondolom nem véletlen.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#15176) lemmy71 válasza regos (#15173) üzenetére


lemmy71
őstag

A motip -nak van spéci műanyag alapozója és rávaló festékei, de ahhoz szét kell szedni a kamerát ;)

[ Szerkesztve ]

(#15177) tothferenc válasza regos (#15157) üzenetére


tothferenc
senior tag

Nekem a skullcandy fejhallgatom detto ilyen volt. Nitrohigitoval lemostam, az addigi puha tapintasu muanyag fenyes, csuszos lett, de azota sem ragad. Valami bevonatot kaphatott froccsontes elott. Szilikon markolatoknal lattam evek utan ilyen ragados feluletet.

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#15178) sityupityu válasza tothferenc (#15177) üzenetére


sityupityu
veterán

Nitrohigitoval lemostam

Csodálkozól? :DDD van olyan műanyag amit nem kezd ki a nitrohigító?

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#15179) Ciccuka válasza tothferenc (#15177) üzenetére


Ciccuka
veterán

Az autó műanyagalkatrészein (kilincs, belső burkolati elemek, műszerfal) szokott lenni hasonló bevonat (ami 10 év után szépen lekopik és ocsmány lesz, de az általában nem szokott ragadni). De azóta leszoktak róla a gyártok.

Undorító dolgok ellen tényleg jó a szesz

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#15180) laccy88


laccy88
senior tag

Sziasztok!
Van egy SJCam kamerém. Nem 4000, hanem SJ7 Star. De ebben a fórumban látok a legtöbb életet (az én típusomnak nincs topikja)
A kamerán frissítettem a FW-t a legutolsóra, majd downgrade-ltem az előzőre.
Ezután pár percig be volt kapcsolva, miután arra lettem figyelmes, hogy nagyon meleg. Kikapcsoltam, majd a következő bekapcsolásnál már hibásan működött.
Az élőkép a lenti videókon látható, telefonos élőkép sem működik, fényképezni, videózni nem tudok vele.
[link] [link]
Nekem hardver hibának tűnik :( Esetleg van valakinek ötlete? Láttatok már ilyet?
Attól félek, hogy nem javítható :(
Köszi!

(#15181) Ciccuka válasza laccy88 (#15180) üzenetére


Ciccuka
veterán

Rakd vissza a legfrissebb FW-t kezdésnek, ha még lehet.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#15182) laccy88 válasza Ciccuka (#15181) üzenetére


laccy88
senior tag

nem írtam, de ez volt a következő lépés. Mindegyik FW-vel ugyanaz a hibajelenség. :O

(#15183) Ciccuka válasza laccy88 (#15182) üzenetére


Ciccuka
veterán

Biztos, hogy megfelelő FW-t raktad fel?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#15184) laccy88 válasza Ciccuka (#15183) üzenetére


laccy88
senior tag

igen. Azóta már az sjcam support által küldött FW-t is próbáltam. :(

(#15185) Ciccuka válasza laccy88 (#15184) üzenetére


Ciccuka
veterán

Akkor nagy valószínűséggel valami a kamerával történt.
Próbáld meg még régebbivel.
Alapbeállításokat is csinálj! Hátha..
Olvasgass utána fórumokon járt -e valami még így.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#15186) laccy88 válasza Ciccuka (#15185) üzenetére


laccy88
senior tag

szia! Ezeken mind túl vagyok sajnos :(
de azért köszi a tippeket!

(#15187) selenge


selenge
tag

Sziasztok, vettem egy ilyen kütyüt (sj4000), gyanútlanul vettem hozzá egy 64 gigás Sandisck extreme micro sd-t, de nem érzékeli (egy régebbi 8 gigasát lát). Tudtok ajánlani olyan 64 gigás kártyát, amit biztosan befogad?

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#15188) lemmy71 válasza selenge (#15187) üzenetére


lemmy71
őstag

Az elsősszériás SJ4000 max 32gb. kártyát kezel, legalább is az enyémnek ez van a dobozán.

Olvasd el

[ Szerkesztve ]

(#15189) Ciccuka válasza selenge (#15187) üzenetére


Ciccuka
veterán

Frissítsd az FW-t a jó kártyával MicroSD.

Majd próbáld meg belerakni és a készülékkel megformázni a MicroSDHC.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#15190) axlfsi válasza lemmy71 (#15188) üzenetére


axlfsi
veterán

Biztos lát az 64GB-osat is, nekem is az van benne (4000wifi), de az elképzelhető, hogy a legutolsó fw kell hozzá (amit amúgy is illik feltenni).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#15191) lemmy71 válasza axlfsi (#15190) üzenetére


lemmy71
őstag

A tiéd sj4000wifi az övé meg csak sj4000, a kettő nem ugyan az. Az elsősszériások csak 32gb. kezeltek, tudom mert nekem az van volt, fw frissítéssel már látta nekem is a 64gb. de csak 32gb. ként kezelte.
A második generációs nagy kijelzős sj4000 már tudja kezelni, még a 128gb. is (elméletileg)

(#15192) selenge válasza lemmy71 (#15191) üzenetére


selenge
tag

Elvileg ez is második szériás, a doboza szerint 128 gigát kezel (sajnos félrenyúltam és nem a wifiset hoztam el... :/ )

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#15193) lemmy71 válasza selenge (#15192) üzenetére


lemmy71
őstag

Az pech, a wifis sokszor jobb mint a hagyományos.
Nekem van ez is meg a az is, a wifi nélkülivel rengeteget kínlódtam főleg amikor a motoron használtam, szinte lehetetlen volt beállítani a helyén.
Akkor nálad szerintem kártya baj lesz, esetleg kérj kölcsön próbára valami fotós ismerőstől egy minőségi kártyát. Én samsung evo plus és koreai sony -t használok, bár a samsungal vigyázni kell mert sokan másolják.

(#15194) antatom válasza axlfsi (#15190) üzenetére


antatom
csendes tag

Szia! Miért illik feltenni a legfrissebb frissítést? Mi változik? 4000 wifisem van jó pár éve.

(#15195) axlfsi


axlfsi
veterán

Mert sosem volt tökéletes és minden egyes frissítéssel jobb lett, mert fejlesztették. Nézd meg a changelogokat.
De mindenki azt csinál, amit akar. Mondjuk akkor csak úgy, hogy szerény véleményem szerint.
((Egyébként már jó pár éve nem is jött rá frissítés))

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#15196) antatom válasza axlfsi (#15195) üzenetére


antatom
csendes tag

Köszi. Mivel egy ilyen frissítéssel tönkre is tehetjük a készüléket , annyira nem vagyok járatos a témában , így nem erőltettem. De ha mondjuk azt mondtad volna , hogy új menüpont jön elő vagy képminöség javulás , akkor esetleg kérek segítséget és megpróbálom.

(#15197) lemmy71 válasza antatom (#15196) üzenetére


lemmy71
őstag

Nem teszed vele tönkre, a gyári oldalról letöltöd a frissítést és a memóriakártyán keresztel frissíted, ennyi az egész. Ha nem tetszik akkor vissza teszed az eredetit.
Itt egy kis segítség ;)

(#15198) axlfsi válasza antatom (#15196) üzenetére


axlfsi
veterán

Nem tudom mit hoz Neked pontosan, azért is írtam, hogy change logokat kellene nézni, ahhoz képest, ami Neked van most a gépen és (ha és amennyiben van azóta új) a következő verzióhoz mérten és akkor meg tudod, hogy mit is hoz (de emlékeim szerint, végig csak jobb és jobb lett, képminőség javult, stb).

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#15199) sityupityu válasza antatom (#15196) üzenetére


sityupityu
veterán

Ha nem is sokat, de valóban tudtak javítani a képminőségen a legrégebbi fw-ekhez képest. Ahogy a többiek írták, ha eredeti a kamerád és a gyári oldalon lévő frissítést teszed fel, akkor nem tudod elrontani. És valóban az is igaz, hogy már hosszú évek óta nem jött frissítés, és várhatóan már nem is lesz.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#15200) antatom válasza lemmy71 (#15197) üzenetére


antatom
csendes tag

Megnéztem a kamerám verzióját: SJ4000WIFI 2,0
Verzió V1,8
date sep 6 2017
http://support.sjcam.com/support/solutions/folders/9000065704
Itt megnéztem , és 1,8 as verziót látok utolsónak, akkor lehet hogy az enyém frissítettnek tekinthető?

(#15201) sityupityu válasza antatom (#15200) üzenetére


sityupityu
veterán

Igen. 2018 januárban jött ki az utolsó frissítés a kamerádhoz ami az 1.8-as.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#15202) axlfsi válasza antatom (#15200) üzenetére


axlfsi
veterán

Igen, 1.8 volt az utolsó

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#15203) antatom válasza axlfsi (#15202) üzenetére


antatom
csendes tag

Köszi mindenkinek a segítséget.

(#15204) selenge válasza selenge (#15187) üzenetére


selenge
tag

Vettem egy samsung evo kártyát, és azzal tökéletesen működik. Úgy látszik a sandisk extreme pro-t valamiért nem szerette

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#15205) lemmy71 válasza selenge (#15204) üzenetére


lemmy71
őstag

Én is samsung evo -t használtam, csak 32 gb -t. Sosem volt vele gondom.

(#15206) internetezoo


internetezoo
senior tag

Üdv! Androidos Mapillary alkalmazással párositva használja valaki az SJCAM-ot? A Mapillary GPS-el, Time Lapse módban készít utcai nézetet (mint a google) Vagy a telefon GPS-ét használja majd az SJCAM alkalmazás? Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#15207) Andro-k10


Andro-k10
friss újonc

Sziasztok !
Vettem egy sj6 legend-et sajna kínából. Az első 15 percben működött jól, de aztán csak a megakad a bekapcsolásnál.(folyamatosan csattog. Persze nem nagyon törődnek a garival, annyit írtak hogy a firmware lehet hibás. Valahol találtam frissítést, de a gép nem látja a kamerát a kábelen keresztül. Ha valakinek lenne ötlete...?Köszönettel : Andro-k10

(#15208) axlfsi válasza Andro-k10 (#15207) üzenetére


axlfsi
veterán

Jó eséllyel semmi köze az SJCAM-hoz (sok hamisítványt láttam már!) ... ellenőrizted, geniuine a product? :) (régen ellenőrizni lehetett egy weboldalon legalábbis, de már nem tudom, hogy működik-e még).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#15209) Andro-k10 válasza axlfsi (#15208) üzenetére


Andro-k10
friss újonc

Köszi! Nem ellenőriztem, de megpróbálom. Csak a serial száma van meg, gondolom azzal lehet. Az Amazonról lett rendelve az usa-ba és onnan hozta át a fiam. De mivel eltelt 30 nap a vásárlástól, így már nem lehetett visszaküldeni ott. Ráadásul most meg itt van nálam. Senkinek nem ajánlom a kevés spórolást így!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.