Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:27

LOGOUT.hu

SJCAM SJ4000 FullHD Action Cam téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) dani88 válasza domesz (#348) üzenetére


dani88
tag

Ugye nem az, ami 52000 forintért van fosztogatva?:D

(#352) csaszi72 válasza dani88 (#351) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Ócsóbban én se adnám :-)

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#353) csaszi72


csaszi72
aktív tag

Upgradeltem a soft-ot, holnap akarok csinálni egy time lapse videót
tudom tudom, majd össze rakom...... de mivel rakjam össze?

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#354) Drótszamár válasza csaszi72 (#353) üzenetére


Drótszamár
őstag

Virtualdub be tud olvasni fotósorozatot ha növekvő sorszámosak a képek, utána csak el kell menteni avi-ba. De asszem windows movie maker is tud ilyet.

[ Szerkesztve ]

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#355) csaszi72 válasza Drótszamár (#354) üzenetére


csaszi72
aktív tag

köcce!
:R

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#356) icerockk válasza csaszi72 (#355) üzenetére


icerockk
tag

Sony Vegas, meg kb az összes video vágó progi :) Mellesleg ha annyi az ár, akkor már 39-ért a grandoról is vehet az ember magának :)

(#357) csaszi72


csaszi72
aktív tag

Csapatépíteni voltunk, a tippért kapom a lájkot?
Abszolúte király perspektíva!
:C :DDD :C

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#358) csaszi72 válasza icerockk (#356) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Magix-et használok, kipróbáltam, jó lesz :K
előbb a söröst befejezem :D

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#359) csaszi72


csaszi72
aktív tag

Beer On Board

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#360) Feribacsi555


Feribacsi555
senior tag

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy csinált-e már valakinek ilyet a kamera? A mellékelt képen látható visszatükröződésre vagyok kíváncsi (kép bal oldala).

[ Szerkesztve ]

(#361) Feribacsi555 válasza Feribacsi555 (#360) üzenetére


Feribacsi555
senior tag

Egyébként én is elhatároztam magam, hogy vegyek egy ilyen kamerát. Én a foxoffertől rendeltem express kiszállítással, autós tartóval, stb... Azt hiszem szerdán vagy csütörtök hajnalban adtam le a rendelést és annyit tudok hogy a rákövetkező hét hétfőn vette át a dhl, aki csütörtökre ki is szállította, természetesen vámot kellett rá fizetni, de ez számomra nyilvánvaló volt.

Ebben a videóban pedig kicsomagolom. Bár nem annyira informatív, aki vásárlás előtt áll, annak lehet segít abban, hogy mit kap a termékhez :)

[ Szerkesztve ]

(#362) dani88 válasza Feribacsi555 (#361) üzenetére


dani88
tag

Szia Feri bácsi. Te is egri vagy?:)

(#363) Feribacsi555 válasza dani88 (#362) üzenetére


Feribacsi555
senior tag

Szia. Igen :DD

(#364) dani88 válasza Feribacsi555 (#360) üzenetére


dani88
tag

Ebben a videóban láttam hasonlót:
https://www.youtube.com/watch?v=k07EesVqkRA

A hangja alapján benne van a vízálló tokban. Én tuti nem fogom azt a tokot használni, csak ha vizes lesz a helyzet. Eléggé rontja a képminőséget.

(#365) Feribacsi555 válasza dani88 (#364) üzenetére


Feribacsi555
senior tag

Úgy látszik helyzetfüggő, mert valahol meg nem csillant be.

(#366) csaszi72 válasza Drótszamár (#354) üzenetére


csaszi72
aktív tag

No, beleszőttem a Time Lapse-t.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#367) avevo válasza csaszi72 (#366) üzenetére


avevo
csendes tag

Ma végre én is kitudtam próbálni (autóra téve) a kamerát és egész szimpatikus :P
Unboxing videót én is csináltam róla, de csak azért, hogy ha valami törött vagy hiányzik, az eladónak tudjam bizonyítani. Ha van valamelyikre igény felrakom youtubra és belinkelem.

A Vevő

(#368) csaszi72 válasza avevo (#367) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Pár éve jött törött termék nekem is, azóta én is videózom a ki bontást a drágább dolgoknál.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#369) szvszre


szvszre
csendes tag

Szegasztok

Csak nekem tűnik úgy hogy a 20140110V01-es verzió ami gyárilag volt rajta jobb minőséget csinál mit a márciusi firmware?

(#370) lolcopterlol válasza szvszre (#369) üzenetére


lolcopterlol
tag

Sok mindenkinek feltűnt ez már. Pont ezért lett a régi verzió is felrakva a netre, hogy downgradelni tudjanak az emberek, ha nem tetszik nekik a minőség. [link]

(#371) Attila444


Attila444
aktív tag

Miután megkaptam a kamerát kipróbáltam és...
Itt egy videó: https://www.youtube.com/watch?v=okB73PQeg7E
Akármit állítok be, ugrál a kép lilából színesbe.

Valakinek hasonló problémája volt már? Esetleg ötlet, hogy mitől lehet?

Írtam az eladónak, azt mondta visszautal 8 eurot, hogy el tudjam vinni megjavítani. Annyiért nemhiszem, hogy meg lehet, de még mindig ez lenne a leggyorsabb megoldás, nem akarom visszaküldözgetni kínába.

Valakinek ötlet, hogy hol tudják ezt megcsinálni, esetleg egy gopro szerviz?

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#372) Tecsa válasza lolcopterlol (#370) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Akkor végülis melyik verzió szám amivel a legjobb képet rögzíti?

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#373) lolcopterlol válasza Tecsa (#372) üzenetére


lolcopterlol
tag

Mindegyik egyformán jó, ami nem márciusi.

(#374) nrk


nrk
tag

Csomagkövetésnél én ezt látom, hogy:

2014.04.17 / 22:29 / Küldemény információ: Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs

2014.04.18 / 07:32 / Küldemény információ:Bejövő küldemény vámkezelve / Inbound item customs procedure

Ez azt jelenti, hogy? Elkapták és majd küldik a papírt, mármint a vámosat vagy simán átjött?

[ Szerkesztve ]

i7-6700K - 32GB DDR4 - MSI GTX1080G - 1,75TB SSD

(#375) Tecsa válasza lolcopterlol (#373) üzenetére


Tecsa
aktív tag

A facebook oldalukon már nem tudom nyomon követni, melyik melyik. Esetleg el tudod küldeni azt az FW-t ami nem márciusi és a legújabb?

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#376) lolcopterlol válasza nrk (#374) üzenetére


lolcopterlol
tag

Simán átment. :C

(#377) lolcopterlol válasza Tecsa (#375) üzenetére


lolcopterlol
tag

Most nézem, az áprilisi a legújabb és azzal volt sok embernek gondja. A márciusi az a jó.
[Március] - elvileg ez és a korábbiak jó képet produkálnak, de nincs benne lehetőség a kép elforgatására
[Április] - homályos kép, de el tudja forgatni a képet

(#378) Feribacsi555


Feribacsi555
senior tag

Próbálta már valaki, hogy a vízálló tok tényleg vízálló-e?
Nekem ma megingott benne a bizalmam, mert egyszer csak belülről bepárásodott egy helyen, szerencsére még sosem volt víz alatt. Szóval most kipróbálom kamera nélkül nehogy meglepetés érjen.

(#379) lolcopterlol válasza Feribacsi555 (#378) üzenetére


lolcopterlol
tag

Nekem jó volt, de huzamosabb ideig még nem tartottam víz alatt max pár percen keresztül.

(#380) nrk válasza lolcopterlol (#376) üzenetére


nrk
tag

Frankó, köszi! :D

Akkor holnap, holnapután ide is ér! :)

[ Szerkesztve ]

i7-6700K - 32GB DDR4 - MSI GTX1080G - 1,75TB SSD

(#381) Feribacsi555 válasza lolcopterlol (#379) üzenetére


Feribacsi555
senior tag

Kivettem a vízből, nem vagyok 100%-ig meggyőzve. A benne lévő papírlap megúszta vízmentesen, de az objektív helyénél belül felfedeztem kábé tűnyi átmérőjű vékonyságú vízpettyeket. Nem sokat, csak hát... Nem tudom hogy kerültek bele, meg azt, hogy ma hogy párásodott be belülről ugyanúgy az objektív résznél. Esetleg valakinek van tippje, hogy miért párásodott be? Kívülről ráfolyt a kutya nyála aztán az szépen lecsorgott, erre belülről bepárásodott.

(#382) Feribacsi555 válasza Attila444 (#371) üzenetére


Feribacsi555
senior tag

Tegyél bele másik mem kártyát. Hátha megjavul.

(#383) Attila444 válasza Feribacsi555 (#382) üzenetére


Attila444
aktív tag

Nem segít, ha nincs benne kártya akkor is ilyen :/

(#384) Feribacsi555 válasza Attila444 (#383) üzenetére


Feribacsi555
senior tag

foxoffertől rendelted?

(#385) lolcopterlol válasza Feribacsi555 (#381) üzenetére


lolcopterlol
tag

Refoundolj ha tudsz vagy írj levelet annak akitől vetted, hogy utaljon vissza részösszeget, mivel a kamera nem teljesíti a beígért IP68-cas védettséget. Videóval tudod bizonyítani, hogy tényleg beázik. Valszeg a lencsevédőnél van valahol egy kis tömítetlenség, ezt miután megkaptad a pénzt valami tömítőpasztával orvosolhatod.

(#386) Feribacsi555 válasza lolcopterlol (#385) üzenetére


Feribacsi555
senior tag

most ráhúztam a csavarokra, újra bentvan a vízalatt :D

(#387) lolcopterlol válasza Feribacsi555 (#386) üzenetére


lolcopterlol
tag

Kíváncsi leszek. Lazák voltak? :D

(#388) Feribacsi555 válasza lolcopterlol (#387) üzenetére


Feribacsi555
senior tag

egy negyed fordulatot lehetett rajtuk húzni.

[ Szerkesztve ]

(#389) Feribacsi555 válasza Feribacsi555 (#388) üzenetére


Feribacsi555
senior tag

Nem akarom elkiabálni, de most tök száraz volt a belseje. Lehet a csavarmeghúzás segített. Azért nem kevés az egynegyed fordulat.

(#390) Attila444 válasza Feribacsi555 (#384) üzenetére


Attila444
aktív tag

Nem, ebayről a kínai-német eladótól. Holnap nézek egy gopro szervizt, hátha tudnak kezdeni vele valamit.

(#391) avevo válasza Attila444 (#390) üzenetére


avevo
csendes tag

Ha mázlid van, akkor csak szalagkábelt kell igazítani. (Kompaktoknál az okoz hasonló hibát)

A Vevő

(#392) Attila444 válasza avevo (#391) üzenetére


Attila444
aktív tag

Valószínűleg valami hozzáérhet valamihez, ezért villog a kép, csak nem merem szétszedni.

(#393) Feribacsi555 válasza Attila444 (#390) üzenetére


Feribacsi555
senior tag

Kérjél cserét.

(#394) Attila444 válasza Feribacsi555 (#393) üzenetére


Attila444
aktív tag

Ha nem tudom máshogy megoldani, az lesz, csak nem akarok 1 hónapot várni amíg elküldöm, visszaküldik...sok idő lenne nagyon.

(#395) Boom21 válasza csaszi72 (#352) üzenetére


Boom21
tag

de azért nem adnád 52-ért amikor majdnem feléért vetted ugye? :D

Jó lett a Timelaps-os videód :) Én is rendeltem most a Foxoffertől, remélem hamar megjön, jó lenne vámmentesen megúszni...

Azt árulja el nekem valaki, hogy van aki megveszi a vaterán vagy az apródon hirdetett 40-50eFt-os áron amikor 27-28eFt-ból itt van ha magad rendeled meg? :) Az ilyenen mindig mosolyognom kell...

Persze más az, ha rendes Mo.-i cég számlával (csere)garanciával adja azonnal raktárról, de hogy magánzók adják ennyiért kamu garrral vagy nélküle? Ennyire utaznak a lámákra? Az i-re a pontot nálam az teszi fel amikor még úgy is hirdet hogy a "termék külföldről" érkezik... Lol.. :D

(#396) Tecsa válasza Boom21 (#395) üzenetére


Tecsa
aktív tag

én vaterán lőttem egyet 25k ért! mondjuk egy kis csavar hiányzott belőle, meg egy csere akkut is elbírna, mert kb 1órás az akku benne.

40k-t is sokallom érte nemhogy az 50-et!

[ Szerkesztve ]

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#397) Balagge


Balagge
csendes tag

Üdv !

Ilyen kamerát szeretnék venni !

Ha esetleg valaki eladná, az kérem jelezze !

nemeth.balagge@gmail.com

Köszönet ! :)

(#398) charee


charee
csendes tag

Sziasztok, ilyen kamerát néztem ki magamnak, viszont egyvalami érdekelne vele kapcsolatban. Végignéztem már jó pár videót a menüjéről és azokba nem kaptam választ a kérdésemre. Az érdekelne, hogy csak és kizárólag széles látószögű felvételek készíthetőek vele, vagy lehet vele "normál" videót is rögzíteni?

https://www.youtube.com/user/cubesyshd - androidos gameplay csatorna rendszeresen frissülő tartalommal

(#399) csaszi72 válasza Boom21 (#395) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Ott van a végen a smiley.
Ha van olyan elmeroggyant aki adna érte ennyit, naná oda adnám, mint mindenki más is.

Sokan félnek eBay-től, pedig itthon hamarabb atbacnak mint kicsi Cseng két oceannal odébb.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#400) nrk


nrk
tag

Kis érdekességnek, hogy a német/kínai abc eladó hollandiából küldi a csomagot! :)

Csomagkód: RS...454NL

i7-6700K - 32GB DDR4 - MSI GTX1080G - 1,75TB SSD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.