Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Vladi válasza nyomdasz63 (#550) üzenetére


Vladi
nagyúr

Szierntem tetszeni fog neked ez a taló. Elég strapabírónak tűnik. Tartós vétel, ha már sokáig használsz egy készüléket.

A 3g-t kapcsold ki, itt fentebb szívtan vele. 1 hét múlva megmondom, hogy nő -e így az akkuidő. :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#552) vk1972


vk1972
csendes tag

Milyen PC-n szerkeszthető szöveges fájlokat tud megnyitni a telefon?

[ Szerkesztve ]

(#553) literati


literati
tag

A hosszabb készenlétiért a Bluetooth-t is érdemes kikapcsolni ha be van egyáltalán kapcsolva., és a fényerőt csökkenteni.

A szervező, emlékeztető funkció nekem a Nokiáé jobban tetszett, de lehet, hogy csak szokni kell, túl sokáig használtam Nokiát.
Ha ez alapvető, vétel előtt érdemes egy kicsit valahol ezt is nyomkodni, próbálgatni, kiismerés végett, no meg egyáltalán, hogy meg lehet e vele barátkozni, ha ez a funkció fontos a mindennapokban.

(#554) literati válasza vk1972 (#552) üzenetére


literati
tag

Szövegfájlokról itt is [link]szó volt, én raktam rá egy Javas pdf olvasót, de még nem használtam, nem tudom, hogy nálam ez működik e,

(#555) norbee2244 válasza literati (#553) üzenetére


norbee2244
senior tag

A szervező erős megszokást igényel valahogy az emlékeztetőket eszeveszettül túl bonyolították és mindenbe bele köt szinte ami előtt le ok-ézom. Kompromisszumos a telefon,de még így is kategóriájában nagyon kellemesnek mondható.

(#556) nyomdasz63


nyomdasz63
csendes tag

Eszembe jutott még valami...előny az X2-nek.
Ha lemegyek horgászni(az idén nem volt időm),a híreket,időjárást,vagy akár zenét-a rádión meghallgathatom,nem kell fülest húzni,ami antennaként(is)szolgál-hisz beépített(és nem is rossz)antennája van a telónak.
Ha a teló(x2) az Asszonyé lesz,vagy viszem Őt is horgászni,vagy fülest a Samuhoz,ha rádiózni akarok...xD

(#557) literati válasza nyomdasz63 (#556) üzenetére


literati
tag

Ez tény.
Nem értem, hogy miért nem kapnak beépített antennát a mobilok többsége, ha már van FM.
Sebaj, az iphone- nak még rádiója sincs :D .

Egyébként, ha már beledugtad a fülest a Samuba, utánna kihangosítható, tehát nem kell feltenni.

(#558) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Segítséget kérek! Hol tudom beállítani, hogy a bejövő SMS-eket a memóriakártyára mentse? Köszönöm!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#559) tonyrulez válasza lacibacsi (#558) üzenetére


tonyrulez
őstag

Memóriakártyára csak úgy, ha utólag biztonsági mentést csinálsz róla. A telefonra megintcsak külön kell áthelyezni.
Engem is érdekelne, hogy lehet beállítani, hogy az SMS-eket alapból a telefonra mentse. SIM-re 25 fér, az pedig pár nap alatt megtelne, folyamatosan saját kezűleg kell áttennem, beállítást pedig nem találtam rá.

4 8 15 16 23 42

(#560) #51736960 válasza tonyrulez (#559) üzenetére


#51736960
törölt tag

ha megtelik a sim, utána automatikusan a telefonba menti a többit.

(#561) Vladi


Vladi
nagyúr

Jelentem most tartok 1 hétnél, és még csak 1 pálcika hiányzik.

Tehát a 3g a megoldás! Ha az be van kapcsolva, nagyon lecsökken a készenléti idő.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#562) literati válasza lacibacsi (#558) üzenetére


literati
tag

SMS telefonba vagy sd-re mentés opciót én találtam, egy próbát megér.
Beállítások > memória > alapértelmezett memória > üzenet letöltése > telefon vagy memóriakártya

[ Szerkesztve ]

(#563) lacibacsi válasza literati (#562) üzenetére


lacibacsi
addikt

Megnézem, köszönöm.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#564) hypno skate


hypno skate
senior tag

Adjatok tippet, milyen kihúzhatós álló bőrtok jó hozzá, amiben nem lötyög?
Mert nagyjából az összes hasonló készüléknél hosszabb egy kicsit.

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#565) #51736960 válasza hypno skate (#564) üzenetére


#51736960
törölt tag

nekem lenne egy tippem, de akkora bant kapnék mint az ólajtó :)

(#566) hypno skate válasza #51736960 (#565) üzenetére


hypno skate
senior tag

Királyság!

Így most sokkal beljebb vagyok. :D
Az a gáz, hogy mindent kompatibilisnek írnak, attól kezdve ami térdig és könyékig ér neki, bezárólag azzal, amit háromszor kell visszahajtani bokánál és csuklónál is.
Pedig amilyen elegáns, megérdemelne egy olyat ami pont jó.
Biztosan van is olyan, de az a hat fajta amit eddig rápróbáltam nem ilyen volt.

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#567) norbee2244 válasza hypno skate (#566) üzenetére


norbee2244
senior tag

ebayen nezd meg rendelesben segitek. ott van direkt ra valo darab.

(#568) hypno skate válasza norbee2244 (#567) üzenetére


hypno skate
senior tag

Köszi, megsasolom.
De ennyi negatív próba után azt hiszem látatlanban nem veszek semmit, hacsak nem az áll rajta, hogy echte samu. :)
Amiket felpróbáltam, rá, azoknak a fele elvileg jó rá.
Gyakorlatilag meg nem.

Még az E52 tokja volt a legközelebb ahhoz amit szeretnék, de az is rövidebb egy fél centivel.

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#569) norbee2244 válasza hypno skate (#568) üzenetére


norbee2244
senior tag

direkt hozza valot lattam meretekkel megaldva tehat tuti ra van. ha kell nyugodtan keress puben penzt nem kerek erte.

(#570) hypno skate válasza norbee2244 (#569) üzenetére


hypno skate
senior tag

Küldtem egy privátot.

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#571) Migej


Migej
csendes tag

Heló!
Ha csinálok egy képet a mobillal, könnyedén fel tudom tölteni facebookra meg tudja mondani valaki?
Csak hogy mire számítsak ha megvenném a telefont.
Nagyon tetszik :C , picit talán lehet hogy nagy, de szépek a vonalai, tudásban meg nekem elég ennyi. :D

(#572) norbee2244 válasza Migej (#571) üzenetére


norbee2244
senior tag

Van fb kliens konkrétan és valószínű engedi is a feltöltést viszont ez eléggé lassú lesz arra számítanod kell.

(#573) Migej


Migej
csendes tag

Sebaj, van időm megvárni amíg feltölti. :DD Van valaki aki próbálta már? Esetleg? :D

Meg lenne egy olyan kérdésem is, hogy a mostani Samsung S5230-omat fogom majd lecserélni erre, és ahhoz vettem valami no name, neve sincs fülhallgatót, azzal menni fog ez is? Nem headsetként szeretném, hanem csak zenét hallgatni?
Köszi

(#574) norbee2244 válasza Migej (#573) üzenetére


norbee2244
senior tag

Az s5230-nak speciális a bemenete ennek a telefonnak sima 3,5-ös jack van. Ha 3,5 jack a csatlakozója a fülesnek akkor menni fog.

(#575) Migej válasza norbee2244 (#574) üzenetére


Migej
csendes tag

Van olyan speciális kábelem, átalakító a teló csatlakozójához ami 3,5 -ben végződik hogy akármilyen füles jó legyen hozzá. :D
Akkor működni fog majd az a lényeg. :D
Köszi szépen az infókat! :D

(#576) JamesLavelle


JamesLavelle
tag

Sziasztok,

ha a PC-men vcf file-ban vannak elmentve a kontaktok, akkor azt át tudom valahogy másolni a telefon sim kártyájára? Egy ideje nézegetem az internetet, de nem nagyon találtam
még normális megoldást.

Köszi előre is.

(#577) kovike


kovike
tag

A dobozban csak töltő van? :F

Mert te aztán rohadtul értesz a telefonokhoz!

(#578) norbee2244 válasza kovike (#577) üzenetére


norbee2244
senior tag

ahogy mondod.

(#579) kovike


kovike
tag

Kies-szel ki lehet "pucolni"?

Csak azért kérdem mert nagymamámnak vettük és neki nyílván nem kell facebook meg hasonlók... :D

Használni nem nehéz... kamera+vaku (zseblámpa) miatt lett ez neki...

Mert te aztán rohadtul értesz a telefonokhoz!

(#580) else válasza JamesLavelle (#576) üzenetére


else
csendes tag

Mivel alapból nem tudja értelmezni a .vcf fájlt én úgy oldotta meg, hogy a telóban elindítod a biztonsági mentést a névjegyzékről. Ez a memória kártyára létrehoz egy ss-backup-001 könyvtárat, és azon belül egy contact mappát. Ha a pc-ről ebbe a könyvtárba bemásolod a vcf fájlokat, akkor a telefonon elindítod ismét a biztonsági mentést, azon belül a helyreállítást, akkor benyalja a vcf fájlokat. Ide bármikor később is be tudsz másolni újakat. Hogy ezt pl. KIES-el miért nem lehet megtenni, az rejtély. Olyan Samsung.

(#581) littlelion21


littlelion21
addikt

A telenorvégok adnak hozzá microSD-t?

(#582) norbee2244 válasza littlelion21 (#581) üzenetére


norbee2244
senior tag

szerintem nem igazan.

(#583) JamesLavelle válasza else (#580) üzenetére


JamesLavelle
tag

Köszi a választ! Egyelőre nem működik. Még próbálkozom. Mobile Masterrel menne, de a demo verzió csak 10 számot enged rátölteni a mobilra.
Másik kérdésem, hogy az internetet hogy lehet kikapcsolni. Kell csinálni egy új internetprofilt?
És az utolsó: a djuice-tól (bár telenoros vagyok, mindegy), kaptam két sms-t két beállítással. Az egyik wapos, a másik mms-es. Csak az egyiket engedi telepíteni, mert a másikat ilyenkor felülírja.
NA most ez lehet, hogy hülye kérdés, de sajnos én akkor sem tudom, hogy melyiket kell választani.
Ha valaki erre válaszolna, azt megköszönném.

(#584) else válasza JamesLavelle (#583) üzenetére


else
csendes tag

Szerintem elég, ha a wap beállításokban kitörlöd a paramétereket. Engedi szerkeszteni, mert én pl. a kezdőoldalt át tudtam írni másra. Mivel az enyém telenoros, ezért nem kellett a wap és mms beállításokat lekérni, benne voltak.

(#585) JamesLavelle válasza else (#584) üzenetére


JamesLavelle
tag

Köszi,

kártyafüggetlent vettem és automatikusan kaptam két rendszerüzenetet.
Hamarosan írok pár sort a benyomásaimról is, hátha segít valakinek a választásban.

(#586) BDave


BDave
őstag

Lenne egy egyszerű kérdésem, de nincs nálam a telefon: hogyan lehet kikapcsolni rajta a netet?

(#587) alpihun


alpihun
senior tag

Sziasztok, új telefon vásárlásán gondolkodom és leginkább ez felé hajlok. Nincsenek nagy elvárásaim, viszont azokat kifogás nélkül teljesítenie kell a telefonnak:
- 25e forint, új (tehát kapható a szolgáltatóknál is)
- telefon funkciók
- legyen tartós, jól összerakott telefon, több évig bírja
- rettenetesen sokat lesz kihangosított zenehallgatásra használva, tehát szépen és hangosan teljesítsen a hangszóró

Ebből az első három oké, szerintem. Az utolsó miatt fordultam ide. Tesztben azt írják, hogy átlagosnál hangosabb, de nem zenehallgatásra való.

hangereje kicsivel átlagon felüli, hangminőség átlagos

Persze nem ezen akarom az osztálybulikban a hangulatot garantálni, de azért szolid beszélgetés mellett és/vagy szünetekben, az átlagos hangzavarban, húsz éves és alig-alig döcögő buszokon, meg a kelepelő román mozdonyokon hallható és élvezhető legyen.

Lényegében emiatt száműztem a listámból a belépő szintű zárt renderes full érintős butafonokat (star-ok, stb). Azok gányul szólnak. Lehet, hogy egy asha 300-al jobban járnék. Külsőre szebb (elfogadhatóbb a képernyő és a gombok aránya a d-pad nem léte miatt, illetve túl szürke nekem a samsung), és hangszórókról is jobbat írnak, és angry birds, ami néha nem baj. Kontra hatezer forinttal drágább, és műanyag. Meg nincs is a választott szolgáltató kínálatában jelenleg, tehát plusz hercehurca a megszerzése (mert vidéki vagyok és a közeli kisvárosban meg független telót, ami mellesleg nem bestzeller nehéz kapni). Erre és főleg az s5610-es hangszóróinak képességére várom a válaszokat. Esetleg alternatíva? Én nem találtam.

[ Szerkesztve ]

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#588) nyomdasz63


nyomdasz63
csendes tag

Sziasztok! Van mégegy bő hetem a telefon megvásárásáig. Én a Mobilplaza-ban találtam a legolcsóbbnak.
Ha van valakinek egyéb (jobb ár)nfója,megköszönném!

(#589) alpihun


alpihun
senior tag

Illetve ne dögöljön be a telefon, ha egy 4GB- os kártyát belerakok zenével és képekkel agyontömve, kezelje, jelenítse meg és játssza le azokat!
kifutottam időből...

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#590) hypno skate válasza nyomdasz63 (#588) üzenetére


hypno skate
senior tag

Ha nem független kell, akkor a telenor valami 13K-ért adja.

Viszont két dolgot nem fogsz hozzá kapni. Legalábis egyszerűen semmiképp.
Tokot és képernyővédő fóliát. (

Aztán lehet hogy csak az én heppem, meg én vagyok béna, de zavar, hogy nem tudok nevekhez saját csengőhangot rendelni. Pedig azt még a 10 éves 3510-es nokiám is tudja.

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#591) JamesLavelle válasza hypno skate (#590) üzenetére


JamesLavelle
tag

Rámész az illető nevére, aztán 'szerkeszt' kicsit lefelé scrollozol és ott van egy olyan, hogy csengőhang.

(#592) nyomdasz63 válasza JamesLavelle (#591) üzenetére


nyomdasz63
csendes tag

Sajna T-mobilos vagyok.

(#593) nyomdasz63


nyomdasz63
csendes tag

Bocs-"mellément".

(#594) hypno skate válasza JamesLavelle (#591) üzenetére


hypno skate
senior tag

Na olyan, hogy csengőhang az nincs.
A névnél választhatok az "opciók", "megnyit" és vissza" lehetőségek közül.
Szerkesztést az "opciók" fülön találok, de ott csak a név és a telefonszám szerkeszthető.
Csengőhang nem. :(

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#595) alpihun


alpihun
senior tag

Valaki a fenti kérdésemre?

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#596) literati válasza hypno skate (#590) üzenetére


literati
tag

Én mappából megnyitva is tudok egyéni csengőhangot névhez beállítani( opciók > beáállít, mint > hívó csengőhangja)
Övre csatolható fekvő pont jó tokot(EAZYCASE) is kaptam egy Telenoros bótban, csak keresgélni kellett egy kicsit.

(#597) Gaga_30 válasza hypno skate (#594) üzenetére


Gaga_30
tag

Szerkeszthető , nekem is működik.

Valaki nem tudja, jött ki mostanában ehhez a telefonhoz szoftver frissítés?

(#598) tonyrulez válasza hypno skate (#594) üzenetére


tonyrulez
őstag

Ha SIM-en vannak a kontaktok, akkor csak név és telefonszám adható meg. Ha átmásolod őket a telefonra, akkor jönnek a jóságok :)

4 8 15 16 23 42

(#599) literati válasza alpihun (#587) üzenetére


literati
tag

Állítólag ez [link] zenei téren jobb, ha ez elsődleges, de csak ebben.

(#600) alpihun válasza literati (#599) üzenetére


alpihun
senior tag

És ez a samsung hogy szól?

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.