Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#587) alpihun


alpihun
senior tag

Sziasztok, új telefon vásárlásán gondolkodom és leginkább ez felé hajlok. Nincsenek nagy elvárásaim, viszont azokat kifogás nélkül teljesítenie kell a telefonnak:
- 25e forint, új (tehát kapható a szolgáltatóknál is)
- telefon funkciók
- legyen tartós, jól összerakott telefon, több évig bírja
- rettenetesen sokat lesz kihangosított zenehallgatásra használva, tehát szépen és hangosan teljesítsen a hangszóró

Ebből az első három oké, szerintem. Az utolsó miatt fordultam ide. Tesztben azt írják, hogy átlagosnál hangosabb, de nem zenehallgatásra való.

hangereje kicsivel átlagon felüli, hangminőség átlagos

Persze nem ezen akarom az osztálybulikban a hangulatot garantálni, de azért szolid beszélgetés mellett és/vagy szünetekben, az átlagos hangzavarban, húsz éves és alig-alig döcögő buszokon, meg a kelepelő román mozdonyokon hallható és élvezhető legyen.

Lényegében emiatt száműztem a listámból a belépő szintű zárt renderes full érintős butafonokat (star-ok, stb). Azok gányul szólnak. Lehet, hogy egy asha 300-al jobban járnék. Külsőre szebb (elfogadhatóbb a képernyő és a gombok aránya a d-pad nem léte miatt, illetve túl szürke nekem a samsung), és hangszórókról is jobbat írnak, és angry birds, ami néha nem baj. Kontra hatezer forinttal drágább, és műanyag. Meg nincs is a választott szolgáltató kínálatában jelenleg, tehát plusz hercehurca a megszerzése (mert vidéki vagyok és a közeli kisvárosban meg független telót, ami mellesleg nem bestzeller nehéz kapni). Erre és főleg az s5610-es hangszóróinak képességére várom a válaszokat. Esetleg alternatíva? Én nem találtam.

[ Szerkesztve ]

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.