Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) cs.zs. válasza Blackmirror (#2999) üzenetére


cs.zs.
addikt

Az mindenesetre érdekes hogy villanó nélkül is meg tudta örökíteni éjjel az autót a ház mellett, és a kivilágított utcát, távolban a kocsmával. A minősége vajon másodlagos-e, ha hozzátesszük hogy a többiek ezt egyáltalán NEM TUDTÁK megmutatni ?

...

(#3002) cs.zs. válasza Luck Dragon (#3000) üzenetére


cs.zs.
addikt

Az egyik meg van hozzá, ha lesz valahonnan egy Nokia, kezdhetjük :)

...

(#3003) cs.zs. válasza quailstorm (#2992) üzenetére


cs.zs.
addikt

Na és mit mondanál erre ?
[link]

Minőségi fém(szerű) ház, 4 mag, 1GB RAM, elég nagy belső tárhely + microSD , 4,7" IPS, és 3000mAh akku. Összehasonlítottam a Hongmi-val , de a kis vörös erőgép belső tárhelyben és akkuban is jócskán alulmarad [link]

36 e + rossz esetben 10 e Ft-nyi áfa az mélyen egy (pl) LG L90 dual ára alatt van ...

...

(#3004) Viktor0610 válasza cs.zs. (#3003) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mert a Hongmi prociban, kamerában (nem megapixelben, képminőségben :D ), meg kijelzőben jobb. :P

Jut eszembe! Off helyett miért nem nézel be a Melyik okostelefont vegyem? vagy az Android dual SIM okostelefonok topikba?:)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3005) quailstorm válasza cs.zs. (#3003) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Egy picit se tetszik. Ez a chipset sose volt MTK csúcs. Ez most a közép. Persze lehet tovább támogatják, de Mali-400. Felejtsük már el azt a szart... Mondjuk téged szerintem nem zavarna.
A kijelző qHD. 720p-vel szemben. Szóval nagyon sok pixelről le kell mondani.

Ha megnéznéd a hirdetéseket, a legtöbben 4GB helyet írnak, ezen kívül a Lenovokat HAMISÍTJÁK. Nemrég fogtam egyet én is, külsőre nagyon szép. Meg nem mondanád. Még bekapcsolt kijelzővel se.

Én maradnék a Hongminál de ugye nálam más a szempont. De 720p-t már nagyon szeretnék.

(#3006) cs.zs.


cs.zs.
addikt

Oké hogy a saját oldalukon csak jót írnak, de ez (S660) nem tűnik rossznak. Érdekes: végre egy cég, amelyik sokfajta eszközt készít a különféle igényekhez, és ezek külsőre sem egyformák (mint a nyamnyungnál sajna). Az általam említett ráadásul egy friss termék, hátha nem fullgagyi.
[link]

Vélemények?

...

(#3007) quailstorm válasza cs.zs. (#3006) üzenetére


quailstorm
nagyúr

S920 van pariban a Hongmival. A Lenovok annyira azért nem olcsók már. És ha nem jó helyről rendeled, szopás van.

Xiaomi Hongmi és Redmi van pár fórumtagnak, azok össze vannak rakva, jó cuccok.

(#3008) cs.zs. válasza quailstorm (#3005) üzenetére


cs.zs.
addikt

A 720p engem hidegen hagy, nem vagyok pixelvadász, nem 20 cm-ről nézem a telefont. 200ppi körül-felett már teljesen jó a kép.
A 4GB az már a nettó felhasználható lesz szerintem, a 8 Giga a teljes lehet. A Hongmi 1 S már 8 gigát említ, de tartok attól a kis akkutól.
Van a családban ugyebár Idol 2S, és a 720 p kijelző + snapi400 , a 2150 mah akkuval ... hát nem egy üzemidő-bajnok
Ezért nézegetem az 540x960 kijelzőt. A felbontás nekem elég, és ez ennyivel kisebb fogyasztást is jelent(elvileg)

(még nem döntöttem el, keresgélés-fázisban vagyok) (csak ez hirtelen megtetszett) :)

...

(#3009) cs.zs. válasza quailstorm (#3007) üzenetére


cs.zs.
addikt

Nekem is tetszenek a Xiaomik, azt is nézegetem. Csak hát a sima Hongmi az MTK , az 1S már nem, az 4x1,6GHz ,és csak 2000mah akksi van benne, ezt tartom gáznak, nem a minőségét

...

(#3010) dik


dik
őstag

Viiszatérve a fórumcímhez. :DDD Az természetes jelenség ennél a telónál hogy ha GSM van a hálózat akkor 2 hét környékéig is elvagyok vele amennyi én használom. De ha átváltom automatikusra akkor úgy szívja le az aksit mint állat. Vagy ez annyira nem természetes?

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3011) cs.zs. válasza dik (#3010) üzenetére


cs.zs.
addikt

Ez így van, a 3G hálózaton lógással sokkal többet eszik a telefon. Mivel ez leginkább gyors adatátvitelhez lett kitalálva, nyugodtan mondhatom (és mondom is) hogy az S5610-esünk esetében ennek semmi értelme.

...

(#3012) cs.zs.


cs.zs.
addikt

HELP HELP HELP !

Légyszi segítsetek ! Szomszédom számítógépét csinálom éppen, wi-fi kártyát tettem bele. Driver felment, eszköz működik, hálózatot látja, csak épp nem tudok fellépni rá, mert NEM TUDOM HOL A MANÓBA KELL BEÍRNI A JELSZÓT.
már mindent átnyálaztam ezen a retken, de nem jön fel olyan ablak, ahová a jelszó kellene ...

???

...

(#3013) joe2119 válasza cs.zs. (#3012) üzenetére


joe2119
tag

Hali

Lenn az óra mellett jobra a wifi ikonra egér balgomb katt ! :U

[ Szerkesztve ]

GALAXY S7 (SM-G930F)

(#3014) cs.zs. válasza joe2119 (#3013) üzenetére


cs.zs.
addikt

Nagy nehezen rátaláltam, beírtam. Így sem jó, rálép, jobbra-balra guruló kis sárga bogyó eltűnik, helyette sárga háromszögben felkiáltó jel jelenik meg, és azt mondja hogy ez a kapcsolat korlátozott, vagy nem jött létre. Fogadott csomag nincs, csak küldött van ...
Fogalmam sincs hol kell folytatni

...

(#3015) joe2119 válasza cs.zs. (#3014) üzenetére


joe2119
tag

Áramtalanítsad a Router - t pár percre utána bekapcsolás .

GALAXY S7 (SM-G930F)

(#3016) Viktor0610 válasza cs.zs. (#3014) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Leginkább egy olyan topikban, ami legalább windowsos, de még inkább wifi problémákkal foglalkozik... :U

Bár azt elismerem, hogy így nem lehetne még többet offolni...

Samsung Galaxy A54

(#3017) Luck Dragon

Megint elkezdte a kis Primom ha leveszem reggel a töltőről mint egy agyon tépázót note3 fél nap után lemerül, mi lehet ennek az oka :F De újbóli feltöltés után minden rendben van vele.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3018) Dhampir válasza Luck Dragon (#3017) üzenetére


Dhampir
félisten

Vélhetően ezt még a szerviz sem tudná megmondani. Például a memóriakártyát (ha van benne) okolná. Az általam korábban felemlített hiba jelenleg magától megoldódott, állítólag már nem merül le gyorsan. Ki érti ezt?

(#3019) Luck Dragon válasza Dhampir (#3018) üzenetére

Hát én sem nagyon értem, csak egy kicsit kellemetlen a dolog. Esetleg érintkező hibás lehet valahol az akkumulátor környékén? Ez csak egy tipp, talán megnézetem valakivel a hétvége folyamán hát ha okosabb lesznek és megirom.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3020) Dhampir válasza Luck Dragon (#3019) üzenetére


Dhampir
félisten

Bizonyosan nagyon kellemetlen, ilyesminek nem kellene gyakran megtörténnie.

(#3021) cs.zs. válasza Dhampir (#3020) üzenetére


cs.zs.
addikt

Sim-hiba is csinálhat ilyet, észre sem veszed és csak keres és keres és keres ...

...

(#3022) Dhampir válasza cs.zs. (#3021) üzenetére


Dhampir
félisten

Ja, akár egy régi SIM-kártya is produkálhat furcsaságokat.

(#3023) Mika1227 válasza Dhampir (#3022) üzenetére


Mika1227
őstag

Anyám telefonjával is ez volt merült-merült, többszöri akku csere aztán a SIM-kártya csere oldotta meg a problémát.

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3024) Gyöször válasza Mika1227 (#3023) üzenetére


Gyöször
senior tag

Ezeréves sim kártyám van, feltöltős csomagban vagyok ami már megszűnt nem igényelhető. Ha bemegyek egy voda szalonba adnak új sim kártyát? Vagy perkálni kell? Vagy sírni egy kicsit, hogy 5 percenként kikapcsol a telefon? (szerencsére nem de néha szívat)
Meg olyan szokott lenni, hogy térerő semmi hálózat nincs. Keres. Aztán nagy sokára talál. Addig én hívni nem tudok, de ha másik telóról megcsörgetem az enyém akkor egyből kicsöng és utána jó. Szóval ha mellette van egy vodás telefon azon max térerő van az enyémen meg 0.

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#3025) Mika1227 válasza Gyöször (#3024) üzenetére


Mika1227
őstag

Hát anyám a T-nél van, bement és ingyen kicserélték. A Vodafonnál nem tudom, hogy megy. Kérdezd meg.

[ Szerkesztve ]

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3026) Luck Dragon válasza Dhampir (#3022) üzenetére

Nem tudom mikori a kártya de ez a legrégebbi ez még a westeles mintázatú,de van még 2 simem és felcserélem őket hátha így tényleg javul a helyzetem. Amúgy azóta sem produkált hasonlót sem, de kitudja meddig tart ez az állapot, és nem esne jól ha meló közben teló nélkül maradok. :((( De ha viszont csre lesz akkor micro sim lesz belőle.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3027) Dhampir válasza Mika1227 (#3023) üzenetére


Dhampir
félisten

Nagyon jópofa az avatarod. :C

(#3028) quailstorm válasza Dhampir (#3027) üzenetére


quailstorm
nagyúr

gondolom ez az

Én rühellem azt a rajzfilmet. De jól illik a mai 0 színvonalú cartoon networkhöz.

[ Szerkesztve ]

(#3029) Mika1227 válasza Dhampir (#3027) üzenetére


Mika1227
őstag

Ebből a meséből van a kislányom szereti meg mi is! Köszi!

quailstorm: ízlések és pofonok.... :D

[ Szerkesztve ]

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3030) quailstorm válasza Mika1227 (#3029) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Vagy későn jőtt vagy sok az agyfasz. Pedig azt én szeretem. De nem olyan mint egy AdultSwim produktum mert ez gyerekeknek van.
Chowdert se bírtam már megszokni.

Én még a régieken szocializálódtam, Hannah Barbera produktumok, legrégebbi Scooby Doo, Én vagyok Menyus, Bátor a gyáva kutya, Duck Dodgers, MEGAS XLR, Boci és Pipi, Dexter laboratúriuma, Pindúr Pandúrok.

Ezek után egy Gumball? Szar. Vagy nem értem. De inkább az előző.

Megsérteni nem akarlak vele, nézze ha tetszik neki, van életkorkülönbség bőven, csak leírtam a véleményem.

Meg aztán azt se bírtam mikor behozták a sok élőszereplős zs kategóriás sorozatot, mint a kémkölykök meg a többi fos. Már azt se tudom mi ment. 3000 osztálya, meg Viharsólymok, azok mentek még mielőtt végleg behalt, az annyira nem volt rossz. Főleg az előbbi tetszett.

Az ultragigamegabest meg az Ed Edd Eddy.

Ááá volt még Robotboy meg Ben 10 is. Első évad jó volt mindkettőből. Aztán irtó szar lett, üzletiesedett mocsok.

[ Szerkesztve ]

(#3031) Mika1227 válasza quailstorm (#3030) üzenetére


Mika1227
őstag

Nem sértesz meg egyáltalán ott volt a :D jel! A Scooby Doo-t is szereti a kiscsaj!

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3032) cs.zs. válasza Mika1227 (#3031) üzenetére


cs.zs.
addikt

Gámbóll-t :) az enyémek is nézik, egyszer láttam egy részt, a mondanivaló jó volt (gyerekek talán le sem vették), de ahogy meg van rajzolva, attól hányni tudnék, nem is tudok rászokni.

Nekem az eredeti Tehén és Csirke tetszett nagyon (eleinte még angolul) , azon hüjére röhögtem magam, de már az is elfajzott. A South Park Nagyobb-Hosszabb-Vágatlan pedig a telefonomon is rajta volt, és a nagyfiamén is :)

...

(#3033) quailstorm válasza cs.zs. (#3032) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Sajnos én is leragadok a grafikáján hamar. Annyira zavar hogy a tartalomra nem tudok koncentrálni.

Aqua Teen Hunger Force jobban meg van oldva, bár az csak tömör hülyeség.

(#3034) Blackmirror válasza quailstorm (#3030) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Elején tartottam és már írni is akartam hogy miazhogy nincs közöttük az Ed, Edd és Eddy :C

Pedig amikor már ment a cow&chicken akkoriban már ez is volt.
Én ezt a menyétest nem szerettem

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#3035) cs.zs. válasza Blackmirror (#3034) üzenetére


cs.zs.
addikt

Sosem láttam egy részt sem, pedig a gyerekek szerint jó :)

...

(#3036) Blackmirror válasza cs.zs. (#3035) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Az előző hszemben a taps utáni szerk az neked ment volna, csak lecsusztam a név szerkesztessel. :B

iPhone X@R, iPad Pro

(#3037) Luck Dragon

Az én kedvenc mesém♥

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3038) snecizero


snecizero
senior tag

Sziasztok!
Ma szert tettem egy ilyen kis nem okos telefonra. :)
Mindjárt lenne is egy kérdésem. Van arra lehetőség ,hogy a LED világítót valahogyan zseblámpaként használjam ? Valami gyors gomb esetleg a mi bekapcsolja ? Az egyik gyors gomb a bal a menü a másik jobb gomb meg a névjegyeket érhetem el. Ezeket lehet valahogyan változtatni ?
Mivel a joystick középső gombjával is a menüt érem el. Nem kell ,hogy mind a kettő ugyanazt csinálja.

Vásárlásom története.

Elindultam ,hogy veszek egy s5610 telefont. Gondoltam veszek használtam. A használt gsm boltba 14000 ft ról nem volt képes engedni 4000 ft ezért tovább léptem. Tiszta sor megértem. Valamiből neki is meg kell élni. :D Még egy jó pár használt gsm boltot is átnéztem ,de semmi. Akkor gondoltam veszek az előfizetésem mellé részletre, Bementem a T boltba és mondom az eladónak mit szeretnék. Mire ő elkezdte sorolni ,hogy hozzak be még 2 papírt. Ha ez megvan akkor 8000 ft ért +10 hónapig 1500 ft kéne még fizetnem.(ja 2 év hűség az előfizetésre meg az előfizetéses csomagomra.) Az ha jól számolom 23000 ft. Dominó csomagban 25000 ft-ért is elvihető, persze ha egyben leperkálom a pénzt a T pontban. Gondoltam benézek a MM műszaki áruházba. Hoppá és lás csodát és most figyeljetek !!! :Y 17990 ft -ért megvettem dominó csomagban. A T-nél 25000 ft dominóba. A MM meg 17990 ft dominóba. Ez aztán érdekes egy üzlet politika. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#3039) quailstorm válasza snecizero (#3038) üzenetére


quailstorm
nagyúr

d-pad fel a főképernyőn hosszan

(#3040) snecizero válasza quailstorm (#3039) üzenetére


snecizero
senior tag

Nekem nem csinál semmit. A képernyőzárat fel kell hozzá oldani ?
A d pad a középen a joystickra gondolsz ügye ? Ha azt felfelé nyomom akkor a profilválasztó jön be.
:D

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#3041) quailstorm válasza snecizero (#3040) üzenetére


quailstorm
nagyúr

nem ártana

(#3042) snecizero


snecizero
senior tag

Köszi akkor ez volt a gond. Intelligens képernyőre kellett kapcsolni. :D

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#3043) cs.zs. válasza quailstorm (#3041) üzenetére


cs.zs.
addikt

A beállítások menüben (talán ott) az intelligens kezdőképernyőt kapcsold ki, és a felfelé gombot nyomva tartva be és kikapcsol a lámpa. A 4 irányú gomb programozható, bármit rájuk tehetsz kedved szerint, DE! a felfelé gombra ne legyen programozva semmi, csak akkor lesz belőle lámpa-gomb.

Nekem
bal-fent menü
jobb-fent névjegyek
lefelé bluetooth-menü
jobbra alkalmazások
balra számológép
(felfelé lámpa)

kamerát felesleges ide tenni, mert ott van az oldalán, azzal indul
pár hét után úgyis 3-ra redukálódik a használt funkciók száma, nekem névjegyek, lámpa, fényképező, a walkmant menüből indítom...

a 3G-t kapcsold ki, semmi szükség rá, és ha netezni is óhajtasz vele, keress rá egy opera minit , valamint a memória menüben az alapértelmezett tárhelyet egyenként állítsd át memóriakártyára (rádió, fénykép, video, letöltések, stb, mindent)

címszavakban ennyi :)

...

(#3044) cs.zs. válasza cs.zs. (#3043) üzenetére


cs.zs.
addikt

Jól beálmosodtam... "új" -ra szándékoztam kattintani, ehelyett válasz lett quail-nek :) huvazze pedig az vagy 2 centivel odébb van :)

...

(#3045) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Még én, aki a büdös életben nem látott ilyet is makogtam valamit félbunkón, aztán csak meglett
Ennyit számít amit a fórumon megjegyezek, de kösz a részletes leírást.

Azokat meg nem értem akik 2-3 fórumkérdés után pü-ben folytatják. Úgy tuti hogy csak egye ember válaszol. Ráadásul kényszerítve. És sokan vannak.

[ Szerkesztve ]

(#3046) snecizero


snecizero
senior tag

Köszi a gyors segítséget mind a kettőtöknek. Az ilyen emberekért érdemes a fórumokra járni. :R

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#3047) Evita85


Evita85
tag

Sziasztok.! Van egy ilyen készülékem. S adódott kis probléma. Töltst nem ill nehezen veszi. Megéri bevinni a samuhoz? Mondjuk van egy Monte is a családban. Ugyanaz az aksi igy azt feltöltve tudom használni devez igy macera. Mondjuk kaptam helyette o ftért egy win okosfont,kwvés holmi van rajta de jó lenne ha müködbe,mert nagyon szeretem masina..

[ Szerkesztve ]

(#3048) quailstorm válasza Evita85 (#3047) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ha garanciális azonnal vigyed.

(#3049) Blackmirror válasza cs.zs. (#3043) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Pont az intelligensnél kapcsol a lámpa ahogy írod.
Alap beállításban.

Új samu tulajoknak: gyorsgombok átszabasa: telefon --- gyorsgombok menü
És aztán úgy kell beallitani ahogy cs.zs írja,(ha nem az intelligens kezdőképernyo használod) a felfelé gomb üres legyen. Alap esetben azt hiszem a hangprofilok van rajta

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#3050) cs.zs. válasza Blackmirror (#3049) üzenetére


cs.zs.
addikt

Az enyémen ki van kapcsolva az intelligens, mert nekem azzal együtt nem megy ez a beállítás :)

...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.