Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) cs.zs. válasza tapon (#1949) üzenetére


cs.zs.
addikt

Nilyen témákra gondolsz ? Pl mozgó háttérképre ? Én még sosem gondolkoztam ilyesmin ... :(

...

(#1952) quailstorm válasza tapon (#1949) üzenetére


quailstorm
nagyúr

S5610-re nincs téma...
Van benne viszont témaszerkesztő ;] Összeguberálsz mindenféle képi elemet, gépen megvágod, lekicsinyíted, és telón megszerkeszted. Jó szenvedést (vettél volna Nokiát)! (tudom abból meg most nincs jó)

(#1953) Blackmirror válasza quailstorm (#1952) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Ezen legalább látod hogy ki hív ;]

iPhone X@R, iPad Pro

(#1954) tapon


tapon
csendes tag

Olyan témát szeretnék a telomra amin analóg óra van. :DD

De ha netán nem tudtok ajánlani olyan oldalt ahonnan le tudok tölteni akkor valamilyen témaszrekesztő progi kellene. :C Belefutottam olyan témaszrkrsztőbe is ami Samsung telóhoz van de azon csak tapperolósra lehet szerkeszteni. :R

(#1955) #57919488 válasza tapon (#1954) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ehh, az idot nem telorol kell lenezni hanem egy szep karorarol ;] :P

(#1956) Dhampir válasza #57919488 (#1955) üzenetére


Dhampir
félisten

Én is mobilról szoktam időt ellenőrizni, a "kötetlenség" érzését adja. :)

(#1953) Blackmirror
Miért ne írná ki? Kiírja az szépen. :)

(#1957) #57919488 válasza Dhampir (#1956) üzenetére


#57919488
törölt tag

Az oram nelkul meg ki sem mozdulok a lakasbol :DDD

(#1958) gyuri2008 válasza tapon (#1954) üzenetére


gyuri2008
veterán

Engem is érdekelne egy jó téma.

(#1959) tapon


tapon
csendes tag

Nem hordok karórát és szeretem látni a telómon az időt. ;]
Biztos sokan vannak mégy így.

(#1960) HawerKing


HawerKing
őstag

Jo ez a telefon emberek?
Most hezitalok mert nekem egy zsir uj Nokia X3-02 van s az egyik nem epp telefon arakhoz erto kollegam adna erte az ő S5610 telojat s meg 10ezer ft tódást + ket drab mp3 lejátszót és egy 7.1 es hangkártyát :DDD az zavar picit hogy a samu hatlapja a farmertol kicsit zsebkopott
Odais adom érte azt hiszem :DD

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#1961) HawerKing válasza HawerKing (#1960) üzenetére


HawerKing
őstag

Na hogy nehogy becsapodjak meg egy webkamerat is igert :))
Most igy latatlanrol van szo mert nemtudom milyen markalyu a 2db mp3 lejatszo csak annyit tudni hogy aksis es mind ketto 4gb :DDD a webkamera 1,3 megapixel Logitch a hangkartya samsung azt mondja :DD

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#1962) Dhampir válasza HawerKing (#1960) üzenetére


Dhampir
félisten

Olvasgass vissza. Nem tökéletes, de vannak pozitívumai, például jó hangzás, telefonálási szokásoktól függően 5-7 napos akkumulátor, "zseblámpa", viszonylag szép fényképeket készít.

(#1957) K_mester
:)

[ Szerkesztve ]

(#1963) quailstorm válasza HawerKing (#1960) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az biztos hogy jobb a Nokia, AF-et leszámítva. VGA videó, meg min 64 mega RAM, de lehet a tiedbe már 128 van. És webkites böngésző.
De az üzlet az ami megéri :DDD
bár a KP-n kívül a többi kvázi az ingyen hulladék kategória(nekem).

[ Szerkesztve ]

(#1964) HawerKing


HawerKing
őstag

Lenne par kerdesem :)
Zseblampanak hogyan lehet hasznalni?
Van egy kis gond az alkalmazasok telepitesevel :( mindig hibat ir ki, ha letolteni akarok akkor is es ha a memoria kartyarol telepitek akkor is .... ez a hibauzenet "Downloaded JAR are invaild" meglehet valahogy oldani, hogy tudjak jatekot telepiteni?
Az enyemben nincs magyar nyelv :(( valahogy ra lehet rakni?
Egyenlore ennyi, koszi elore a valaszokat.

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#1965) tonyrulez válasza HawerKing (#1964) üzenetére


tonyrulez
őstag

Zseblámpa
JAR méretkorlát Bár ekkor sem invalid-ot kellene írnia, ezt nem tudom miért csinálja, ilyennel még nem találkoztam.
Magyar nyelv rápakolásról nem tudok semmit :( Esetleg KIES-el frissíted, akkor rámegy az is? Ez csak tipp.

4 8 15 16 23 42

(#1966) HawerKing válasza tonyrulez (#1965) üzenetére


HawerKing
őstag

Koszike, a zseblampa jol mukodik :R a jar korlatot is at allitottam 2000 KB ra, ha hazamegyek megprobalom frissiteni a softot kiessel s remelem rak fel magyar nyelvet is.
Viszont arra az istennek nemtudok rajonni hogy mi a francnak nem enged semmit feltelepiteni :( nemcsak a memoria karira rapakolt direk 240x320 jar jatekokat nem engedi de meg az m.opera.com rol a hivatalos opera minit sem telepiti fel... Elindul a letoltes "Untrusted application. Download?" erre kerdez ra letoltes elott aztan teszem a "YES" re es elkezdi tolteni majd mikor telepiteni kellene "Download Failed. Downloaded JAR are invalid" :W ilyet en meg nemlattam

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#1967) Dhampir válasza HawerKing (#1966) üzenetére


Dhampir
félisten

A KIES szoftveren keresztül nem lehet telepíteni?

(#1968) HawerKing válasza Dhampir (#1967) üzenetére


HawerKing
őstag

Mar reg hasznaltam a KIEST de azt hiszem , hogy van valami hasonlo opcioja, majd kesobb megnezem

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#1969) HawerKing


HawerKing
őstag

Feltoltam a Kiest a gepre , s felismerte a telom aztan jelzett hogy szoft frissites erheto el, azt feltelepitettem de tovabra sincs magyar nyelv a telefonban sot meg mintha kicsit belenne lassulva a telo a szoft frissites utan... a biztonsag kedveert most aztam neki egy Hard resetet.
Megneztem az uj szoftal de igy sem enged semmijen jatekot vagy appot feltelepiteni :W
Most pedig az fog kovetkezni, hogy meghirdetem a telot :((

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#1970) Dhampir válasza HawerKing (#1969) üzenetére


Dhampir
félisten

Nálam frissítés után is jól működött, habár én nem telepítettem rá semmit, mert kizárólag telefonáláshoz és fotózáshoz kellett.

(#1971) HawerKing válasza Dhampir (#1970) üzenetére


HawerKing
őstag

Mukodik mar itt is csak ujra kellett inditani... En meg ravagyok kapva az Arctic Wars es a Crazy Penguin Catapultra :DDD de ha lemarom magam akkor sem enged ez a rohadt telefon feltelepiteni egy JART sem :W szetharapom a percen meg a magyar nyelv hianyaba beletudnek torodni na de hogy ne legyenek rajta a kedvenc jatekaim ;]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#1972) quailstorm válasza HawerKing (#1971) üzenetére


quailstorm
nagyúr

tudod a Samsungnak nem áll érdekében a fájlból telepítés lehetősége, amit tapasztalsz, azt meg pár telónál már eljátszották, nincs min csodálkozni
Vett meg és töltsd le mobilneten 3 euróért :DDD
vagy irány valami samsung FW gyűjtő

(#1973) HawerKing válasza quailstorm (#1972) üzenetére


HawerKing
őstag

Jolvan én megérteném ezt is sőt ... de akkor másoknak miért lehet telepiteni nekem meg nem? :W
Mar a fél netet bekasancoltam ezekkel a kulcsszavakkal a googleba (how to install JAR file on s5610, s5610jar file instalation failed stb meg jo hogy nem muszaly helyesen irni :DDD ) mondjon már valaki valami jót NA :DDD

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#1974) quailstorm


quailstorm
nagyúr

flasher
HANGSÚLYZOTTAN VALAMILYEN ROM

Új, FW, új szabályok. Letiltották. Vágod? Nem volt S5230-ad ezekszerint... Bár azt legalább hivatalosan nem lehetett frissíteni.

Nézz olyat S5230-on hogy kell. Valami szervizmód meg webböngészős hiperlink kombóval átverték hogy wapnak higgye :DDD
Én inkább felraktam egy olyan FW-t ahol még jad se kell.

[ Szerkesztve ]

(#1975) Dhampir válasza quailstorm (#1972) üzenetére


Dhampir
félisten

Mintha Nokián nem kellett volna szignózni. :U
Viszont ott legalább lehetett. :)

(#1976) quailstorm

Ugyebár azok okostelefonok.

[ Szerkesztve ]

(#1976) quailstorm válasza Dhampir (#1975) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Mintha nem lett volna az összes Symbian OS-re crack ezellen :U
Mellesleg meg volt az összes előnye és oka a rendszernek. Most is van ilyen, lásd iPhone. Csak más jellegű.

S40-re, ami meg az S5610 ellenfele, meg S60-ra meg mindig is szabad volt bármilyen jart felrakni. Csak natív appal volt gond.

(#1977) HawerKing


HawerKing
őstag

ÖÖÖ izé okos telóm volt éveken át :DDD annyit ROM oltam hogy csak na , nehogy mar egy szimpla javas telora bonyolultabb legyen felrakni egy JAr filet :DDD
Na jo akkor masképp mondom, légyszi szálybarágósan mondjátok már nekem hogy akkor most mit is csináljak, hogy menjenek a JAr ok :R

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#1978) Dhampir válasza quailstorm (#1976) üzenetére


Dhampir
félisten

Hülyeség úgy gondolkodni, hogy "ellenfele" egy mobil a másiknak. :)

Most egy Nokia Asha 302 van nálam, de telefonálásra, hordozhatóságban és hosszú üzemidő tekintetében sokkal élvezetesebb volt az S5610, kiegészítve a jó kamerával és zseblámpájával.
Nekem a gépelés megy nehezen a tradicionális mobilok billentyűzetén, de egyébként megint szívesen bevállalnám a Primot, amely egyébként apukámnak lett véve.

(#1977) HawerKing

Remélem tud segíteni rajtad valaki. "Sajnos" én elsődlegesen telefonálásra használom a "butatelefonokat", játékra ezerszer jobbak az okostelók, már csak a nagy kijelző és a grafikus chip miatt is. :)

[ Szerkesztve ]

(#1979) HawerKing válasza Dhampir (#1978) üzenetére


HawerKing
őstag

Az igaz hogy sokkal szebb grafikaju jatekok vannak, viszont az relativ hogy mi a jo... En a Nintendo korban nottem fel :DDD s pl egy Bucky O"Heret, Contra vagy egy James bondot amit anno nintendora adtak ki sokkal jobban elvezek mint most pl egy uj pcs jatekot :DDD na igy vagyok a telokon is, anno a Nexus 7 emen nyomtam sokat kemeny gameket de nem volt olyan elvezetes szamomra mint pl egy butafonon a mar emlitett Crazy Penguin Catapult vagy Arctic Wars :D
Ezért lenne jó ha müködne a telepités mert egyébként szeretem a Primot

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#1980) quailstorm válasza Dhampir (#1978) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Márpedig egy kategóriás telefonokat szokás egymás ellen ereszteni acsarkodni. Így gondoltam az ellenfelét. Okostelefon platformmal hiába jössz.

A "butatelefonomra" több játék jött ki mint a két okostelómra, sok jobb is. Igaz a maemo linux, a webOS és a Symbian S60v3 nem a legjátékosabb platformok.

(#1977) HawerKing: sose volt ilyen telóm, nem tudom, a linkelt FW tesztelésén kívül nem tudok semmit ajánlani, azt is én mentettem meg, a hotfile bezárt ugye (megaupload sors), szal a samsung fw gyűjtemény nincs többé.

Ja és Samsung telód van. Ott ez a normális, és nem az ahogy működött eddig. Ők blokkolják a java fájltelepítést a kezdetek óta hogy vedd meg. Eredménye: senki nem játszik samsungon. Bár amilyen fos a VM amúgy se érdemes... (crazy penguin ugye nem egy nagy gépigényű cucc)
Add el a picsába és vegyél az árán egy W995-öt, aztán rájössz meggoka kamudrága bóvliszar ez az agyonéltetett cucc. Csak egyszerűen jelenkorban nincs jobb új a piacon. Pláne ami kamerában megfogná. Egyébként a C2-01 lenne.

[ Szerkesztve ]

(#1981) HawerKing válasza quailstorm (#1980) üzenetére


HawerKing
őstag

Koszi a tippet mostman beletorodtem szal akkor nem épp egyedi hiba ami nálam van :DDD annyira nem voltam elájulva ettől a telótól, amiben jó: uzemidő, vagány férfias külső, butafonok közt türhető kamera én egyebet nemtudok mondani, kérem kapcsolja ki még pár napig használom aztán az lesz a sorsa mint az eddigi telóimnak elbizniszelem :)

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#1982) quailstorm válasza HawerKing (#1981) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Cikkemből tudhatod hogy nekem Czápám volt, az qualcomm meg animál, nekem jobban bejött. De a java azon is csapnivalóan fos volt(még a PrinceoP Warriorwithin is akadt...). Egyébként az új magyar ROMokban azon is le van tiltva a java...

Másik topicban láttam a hibaüzenetet is. Egy jadgenerátort próbálj ki.

[ Szerkesztve ]

(#1983) Dhampir válasza quailstorm (#1980) üzenetére


Dhampir
félisten

Miért kellene összeereszteni bármelyik mobilt itt? :F

Ez az S5610 saját fóruma, az összeeresztés inkább a "Milyen mobiltelefont vegyek?" fórum témájához áll közelebb, ettől függetlenül érdekesek az általad adott információk, mindig szívesen olvasom el a hozzászólásaidat.

sose volt ilyen telóm, nem tudom

Ebből következően viszont nem kellene meggyőzni a fórum látogatóit arról, hogy szinte használhatatlan telefont vettek azért, mert tömegesen nem hekkelhetőek rá a Java-alkalmazások.

Valószínűleg Javara jobb az általad ajánlott régi, de már garancia nélküli (!) mobiltelefon.

Mindenesetre érdekel a megoldás erre a problémára, hátha sikerülne lefuttatni a Primon egy klasszikus bowling-játékot. :)

[ Szerkesztve ]

(#1984) cs.zs. válasza Dhampir (#1983) üzenetére


cs.zs.
addikt

Miért, mi a baj ?
Leírta a tutit : "Csak egyszerűen jelenkorban nincs jobb új a piacon. Pláne ami kamerában megfogná."

és elfelejtette hozzátenni, hogy "és aminek jobban bírná az akkuja"
vagy aminek erősebb villanója-lámpája van

Tehát megintcsak eljutunk ugyanoda, hogy
nincs ellenfele akkuban
nincs ellenfele kamerában (ezen tipusokat nézve, hasonló áron)
k.va jó a walkman-je (pl W705-öm , WT19i-m is volt előtte, van összehasonlítási alapom)

és igen, mint minden telefonnak, ennek is vannak hibái
de mondj egy jobbat, ha tudsz !(az újak között)

és légysz ne gyertek W995-tel meg hasonló majomságokkal, mert az 60-100 e Ft volt újonnan
(mindig is szerettem volna, de nekem arra nem volt pénzem)
én 12.990.- ért vettem ezt az S5610-et, amiből 900 Ft lebeszélhető volt, tehát 12000 Ft-os újak között várom a jobb tipusszámokat

(Voda Smart Mini, atomgagyi kamerával, 12.990.- volt most karácsonykor, ha 3000-et rátöltöttem. Hát én rá...)

[ Szerkesztve ]

...

(#1985) Dhampir válasza cs.zs. (#1984) üzenetére


Dhampir
félisten

és igen, mint minden telefonnak, ennek is vannak hibái
de mondj egy jobbat, ha tudsz !(az újak között)

Leírta a kolléga:
Csak egyszerűen jelenkorban nincs jobb új a piacon.

(mindig is szerettem volna, de nekem arra nem volt pénzem)
+1, de most behozható lenne a lemaradás, ha nem egy szénné dzsunkázott, szétizzasztott, rommá Jávázott mobil lenne, hanem vadiúj ;]

Én kétezerért vettem, szerintem annyit megért, bár ebben a 2 év "rablánc" is benne volt. :)

(Voda Smart Mini, atomgagyi kamerával, 12.990.- volt most karácsonykor, ha 3000-et rátöltöttem. Hát én rá...)

Ha megteheted, ne ragadj le egynél, ebből élnek a gyártók és a szolgáltatók. :D

(#1986) cs.zs. válasza Dhampir (#1985) üzenetére


cs.zs.
addikt

"Ha megteheted, ne ragadj le egynél, ebből élnek a gyártók és a szolgáltatók."

6 tagú család vagyunk, nagyfogyasztó, mindenből ... :)
Hármaskának (9 éves) még nincs telefonja, és morog is emiatt :) hamarosan szét kell nézni a mobilpiacon újra ...
A Smart Minit a 11 éves versenyző kapta, negyedikes, kitűnő tanuló, megérdemli.

...

(#1987) quailstorm válasza cs.zs. (#1984) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Annyit hozzátennék, hogy mikor tellát veszek akkor a jelenkori árakat szoktam összevetni. W995-nél meg kb a szalagkábel ami tönkremehet, párezres tétel, könnyen cserélhető. Ha valakinek a legbrutálabb walkman kell akkor megéri. Mikor haverom W705-ét szereltem csorgott a nyálam rá. A sok szarul optimalizált késői gameloft cucc, meg az überbrutál 3D (javas viszonyok közt) fishlab cuccok csak úgy hasítottak. plusz wifi, wifi a javanak...
Garancia dologgal eddig szerencsém volt. Egy bolti garanciám volt eddig a 10+ telómnál, többi 0. Ott meg a javításnál elrontottak mást...

A javas dolog olyan, hogy vagy érdekel, vagy nem. Cikkem odavonatkozó részét meg lehet nézni, én több száz órát öltem bele. Feltehetően mert érdekel. Samsungokon általában odáig jutok hogy 1-2 óra után (ez volt a leghosszabb) megunom a szenvedést. Áldom az eget hogy SonyE-t vettem anno. És itt most nem a telepítésről van szó. Azt el se tudnám képzelni, hogy a W810-zel szemben "év mobilja" D900-ra majd én TAT módban 2 kbyte/s-sel másolom a játékot hogy aztán el se induljon... De ez régi ügy. Most kb annyi cuccot visz egy Samsung mint az S40-es Nokiák, persze Nokia API minusz (SE-ben VAN NOKIA API!!!!). Viszont a sebességgel súlyos gondok vannak, a bluetooth multival szintén.

Az összehasonlítást Dhampir, te hoztad fel a symbiannal. Én csak helyretettem, hogy nem az az ellenfele. Ami azt jelenti hogy az S5610 megfelelője Nokiánál nem az E52 vagy a C5, hanem pl az 515. S40v6. Nem kell mindjárt gladiátorarénára gondolni.

Az árakra meg azt mondom hogy smart mini helyett én 2 ezer pluszért veszek Sony live with walkmant. Mindig lejárt garanciájú, valamikor drága mobiljaim voltak mostanában. K600, W810, N95 8GB, N900. Legdrágább az N900 volt 35k-ért, 1,5 éve. Most 20. N95--> 33-12k. Még így is oda jutok hogy nem adom el, mert kötődök hozzá. De kisebb a bukó, és a szenvedős OS-sel cserébe a többi prémium rajta. Széthullani meg nem akarnak. Nomeg a skype frissítés nem rontja el a skype-ot, ugyanis nincs frissítés ;] Csak van működik oszt cső.

S5610 meg nálam az egyértelmű fejlődés jele. Samsungék rájöttek hogy 2012-ben már nem lehet a 2003-ban is vérgáznak számító szart eladni, de még ez is csak a Nokia szintjére jött fel. Az SE zárt rendszert a mai napig nem közelíti semmi. Véleményem a cápánál olvasható ugyebár, itt ez Broadcom, UIone nélkül, szal animáció nincs, meg van jack, kamera és vaku. Tehát jobb, de csicsa az nincs. Viszont a billentyű gépelni és játszani kényelmetlen (Nok 6300, 6303, W810, W200 hoz képest).

De asszem elmentünk offba nagyon.

(#1988) cs.zs. válasza quailstorm (#1987) üzenetére


cs.zs.
addikt

"...Az árakra meg azt mondom hogy smart mini helyett én 2 ezer pluszért veszek Sony live with walkmant..."

Az is van a családban : ))
2012 májusában vettem a T-nél 2 év hűséggel, 29600 Ft volt. Az akkor kutya jó ajánlat volt, ráadásul 10 kamatmentes részletben lehetett fizetni (10x2960).
Pár hónap múlva lejár a 2 évem, valószínű már nem hosszabbítok, mert a T-nél igencsak elszálltak a telefon-árak :(
(úgy átmegyek dominóba mint a szél)

...

(#1989) cs.zs.


cs.zs.
addikt

Egy kis technikai érdekesség (szigorúan OFF módban)
A WT19i meglehetősen erős hangerejéért 2 db hangszóró felelős, amelyek a hátlapon (alatt) lapulnak meg. Ezzel szemben a Smart Miniben visszatért a régi idők mágnestekercses hangszórója, ami nagyobb, nehezebb, és drágább is manapság használt utódjainál. Amit a kameránál megspóroltak, azt rááldozták a hangszóróra. Nagyon érdekes érzés kézben tartani és játszani a telefonnal, rendesen "dübörög" benne az erő :) .
Utóbbi hangszíne sokkal szebb, ám a WT19i hangosabb.

...

(#1990) quailstorm válasza cs.zs. (#1989) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A W610-ben volt ilyen pl. De szerintem nem volt jó hangja, nem minden a technológia.
A legjobb hangú telefon amit eddig hallottam a saját N95 8GB-om. Aztán az iPhone 5 és az N900. A többi a telefonnak elmegy, vagy a borzalmas kategória. Fura hogy a galaxy S2 a borzalmasba került...
LwW-t sztem még nem is hallottam, pedig havernak van. De S5610-et se :DDD

(#1991) cs.zs. válasza quailstorm (#1990) üzenetére


cs.zs.
addikt

S5610 éles hangú, közepes hangerejű, LwW szintén éles hangú, de kva hangos, és nem torz. Smart Mini széphangú, de mivel nem az a fülsértő éles hangja van, hiába marha nagy hangszórója - nem mondható túl hangosnak. Ez meglepett.

...

(#1992) cs.zs.


cs.zs.
addikt

Érdekes hogy a Live with Walkman még mindig szóba kerül, pedig már 2-3 éves a "történet". Messze megelőzte a korát. 1280x720 HD-ben vesz fel videót, 24 fotó/sec sebességgel, folyamatos autófókusszal, 48kHz-128kbps sztereó hanggal. A kijelzőjének 180 fokos betekintési szöge van, és az itthon lévő sok telefon közül a legszebb színekkel operál. A mai napig nem készült 3,7" alatti telefon ilyen tudással - ilyen áron. Bármi ami ilyesmit tudott, sokkal drágább volt. :(

...

(#1993) Blackmirror válasza Dhampir (#1956) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Csak azért írtam,mert pl többek között a nokia 515nél volt olyan probléma hogy ha nem +36ossal van elmentve a hívószám akkor nem írja ki bejövő hívásnál a hívó nevét.Ez meg nem válogatós.

De csak úgy megjegyeztem, kötekedtem ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#1994) Dhampir válasza quailstorm (#1987) üzenetére


Dhampir
félisten

Érdekes dolgokat írtál le. :R
Mint ahogyan korábban is írtam, mindig szívesen olvasom ezeket a plusz infókat, tanulni lehet belőlük. :D

(#1993) Blackmirror

Értem, már attól féltem, hogy még ezt sem tudja ez a kis nyamvadt mobil. :)

(#1986)cs.zs.

:C

------------------------------------------------------------------------------------

Zenehallgatásra nem használtam, mert kicsit féltem attól, hogy nem hozná egy profi lejátszó színvonalát és lemeríteni sem akartam ilyesmivel. :B

[ Szerkesztve ]

(#1995) HawerKing


HawerKing
őstag

Sziasztok megvaltam a Primotol , kaptam egy Nokia 205 dual simet + 8ezer ft todast :DDD ezen mar hasitanak a JAVA gamek :DD

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#1996) #57919488 válasza HawerKing (#1995) üzenetére


#57919488
törölt tag

Fontos szempont :DDD

(#1997) HawerKing válasza #57919488 (#1996) üzenetére


HawerKing
őstag

Jaja :DDD mar Crazy Penguin Catapult elvonasi tuneteim voltak :DD ma is egesz nap forgattam a primot , annyira jatszottam volna meloban de mivel hogy nemtudtam semmit ra rakni csak a menuben maszkaltam ossze vissza es telefonalgattam s neha zenet halgattam :))

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#1998) #57919488 válasza HawerKing (#1997) üzenetére


#57919488
törölt tag

Nem nagyon akarom lecserelni de varok azert egy igazi premium telot 100E HUF kornyeken ami tenyleg kifogastalan (nem tapizost :N ). 20E HUF kornyeken azert ez nekem megfelel :P

(#1999) cs.zs. válasza Dhampir (#1994) üzenetére


cs.zs.
addikt

"Zenehallgatásra nem használtam, mert kicsit féltem attól, hogy nem hozná egy profi lejátszó színvonalát és lemeríteni sem akartam ilyesmivel."

Pedig érdemes. Meglepődnél. Odavág a kicsike. Mindenkinek kikerekedett a szeme, akinek eddig megmutattam. És nem merül tőle. Meg sem kottyan neki.

[ Szerkesztve ]

...

(#2000) cs.zs. válasza HawerKing (#1997) üzenetére


cs.zs.
addikt

"Jaja mar Crazy Penguin Catapult elvonasi tuneteim voltak ..."

Nálunk a JEWELS STAR nevű szín-kiforgatós a menő (Androidon). Vonaton, buszon, vonatra várva, buszra várva ... : ))

...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.