Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) tonyrulez válasza JamesLavelle (#997) üzenetére


tonyrulez
őstag

A vcard fájlokat gyárilag kezeli a telefon, és a névjegyekbe is másolhatók. "Visszaállítás a Névjegyzékbe" a neve a műveletnek, fájlkezelőből elvégezhető.

4 8 15 16 23 42

(#1002) tonyrulez válasza borges7 (#995) üzenetére


tonyrulez
őstag

Névjegy csak akkor bővíthető, ha a telefon memóriájára másolod, a SIM eléggé lekorlátozza a dolgokat.

4 8 15 16 23 42

(#1003) Gaga_30 válasza koma106 (#988) üzenetére


Gaga_30
tag

Ugyanígy jártam vele.
A lényeg, hogy a kártyát a TELEFONNAL formázd meg használat előtt.

(#1004) koma106 válasza Gaga_30 (#1003) üzenetére


koma106
senior tag

Hát ha tényleg csak ennyi lenne, akkor jövök neked egy sörrel. : )
Kipróbálom.

-

(#1005) koma106 válasza Gaga_30 (#1003) üzenetére


koma106
senior tag

nem segített a formázás

-

(#1006) veze válasza tonyrulez (#1000) üzenetére


veze
őstag

nekem 2GB-os nem sdhc , hanem csak microsd van benne full noname kina, ebayről valo 600ft os izé..
és semmi gondom nincs vele. még a sebességével se és nem hibázik..azt se tudom CLASS hánynak felelhet meg, de nem sdhc csak sima sd, az tuti..kettöt is vettem onnan, nem is egyidöben, mégis jo bármelyik
ki érti ezt?

[ Szerkesztve ]

(#1007) cs.zs. válasza JamesLavelle (#997) üzenetére


cs.zs.
addikt

Szia !
A fotók lassú mentése orvosolható némiképp. (nem csak a gyorsabb kártya a megoldás, hiszen ha -nem tudjuk- mindössze 100-200 MHz-es processzor a telefon lelke, az nem tud mit kezdeni a sokmegabájtos fájlokkal - időbe telik a mentés)
A fényképező menüben a legutolsó pontban a beállítások fül alatt a minőséget vedd le kiválóról normálra (legkisebb). Semmivel sem fog romlani a minőség, majd meglátod, ellenben feleakkora méretű fájlok keletkeznek. Én 2 Mp felbontáson fényképezek tárgyakat (megrendelésekhez beazonosítás), és a 450-480 MB fotók helyett így 200 MB körüliek keletkeznek, a mentés pedig villámgyors.

A felrakott zenéid lehet hogy már eleve kódolva vannak MP3Tag programmal, ezért nem az a sorrend alakul ki, amire te számítasz. Töltsd le az MP3Tag programot, húzd bele a számokat vagy albumokat, és a megfelelő helyen írd át . Menni fog.

...

(#1008) cs.zs. válasza cs.zs. (#1007) üzenetére


cs.zs.
addikt

Bocsánat.
KByte . Nem Mega. : )) Még álmos vagyok :D

...

(#1009) koma106 válasza cs.zs. (#1008) üzenetére


koma106
senior tag

Egyelőre úgy oldottam meg a problémát, hogy a képeket a telefon memórájára mentem (50 kép biztos elfér rajta), majd csoportosan áthelyezem a kártyára.

-

(#1010) Falcon C.


Falcon C.
aktív tag

Itt egy 4GB-os Samsung Class4 microSDHC teljesít szolgálatot, minden gond nélkül.

[ Szerkesztve ]

[Redmi Note 11] [Acer V3-574G-54T5]

(#1011) szotadi


szotadi
tag

Sziasztok, hogyan lehet java alkalmazásokat telepíteni a készülékre?
Nokiára tudom, de Samsung telefonokat nem ismerem. Egy ismerősöm szeretne játékot telepíteni rá csak valamiért nem tud, java allkalmazásoknál a kijelzőn teljes méretben jelennek meg vagy látszik a felső sáv(térerő, óra stb...)?

(#1012) cs.zs. válasza koma106 (#1009) üzenetére


cs.zs.
addikt

Ha ez megoldotta a problémát (gyorsabb lett a mentés) akkor a memóriakártyád rossz. (nem elég gyors)

...

(#1013) cs.zs. válasza szotadi (#1011) üzenetére


cs.zs.
addikt

Meg kell találni a megfelelő java alkalmazásokat, és gond nélkül telepíthetőek, teljes képernyőn futnak.

...

(#1014) szotadi válasza cs.zs. (#1013) üzenetére


szotadi
tag

OK köszi.
Telepítés azért kérdeztem mert Nokián (SonyEricsson-on is) így csináltam:
-PC jar file letölt
-telefonra másol
-telefonon jar file megnyitás és telepítés
ez így működök a Samsungon???

[ Szerkesztve ]

(#1015) cs.zs. válasza szotadi (#1014) üzenetére


cs.zs.
addikt

Igen, ugyanígy működik, csak a fordító fiúk valószínűleg másnaposok voltak mert "telepítés" helyett "letöltés"-t kell elindítani :)

...

(#1016) szotadi válasza cs.zs. (#1015) üzenetére


szotadi
tag

Rendben köszönöm.
;)

(#1017) koma106


koma106
senior tag

Sziasztok!

Lenne pár kérdésem:

A Bluetooth kapcsolód elégé el van rejtve a menüben. Van valami gyorsbillenytű hozzá, vagy valahogy testre lehet szabni, hogy egyszerűbben lehessen kapcsolni?

A akku állapot mellett balra van egy kis telefon ikon, az mit jelöl? Nem írja a használati útmutató.

Mobilnetet nem használok. A hálózat módban van értelme GSM-re álltani, vagy hagyjam Automatikus beállításon?

Köszi.

-

(#1018) cs.zs. válasza koma106 (#1017) üzenetére


cs.zs.
addikt

Szia,

a kis telefon az akku kijelző mellett - az egy hangprofilt jelez, hogy épp melyik van beállítva (utcai-néma-stb)
A "beállítások" menü 1 pontja a "hangprofilok", ott választhatsz, szerkeszthetsz kedved szerint.

A bluetooth-hoz beállíthatsz gyorsgombot a "beállítások" menü 4-3 alpontjaiban, és akkor hamarabb elérheted - abban az esetben ha kikapcsolod az intelligens kezdőképernyőt. Sajna itt kicsit el van b@szva a dolog, mert lámpa funkció csak az intelligens kezdőképernyő esetén kapcsolható (a felfelé gombbal), és mindenki döntse el hogy neki a lámpa a fontos, vagy más egyebek. Nekem a lámpa.

Ha nem használsz mobilnetet, akkor érdemes kikapcsolni a 3G-t, mert GSM hálózaton minden telefon kevesebbet fogyaszt.

üdv
Cs Zs

...

(#1019) koma106 válasza cs.zs. (#1018) üzenetére


koma106
senior tag

Köszi.

-

(#1020) borges7 válasza cs.zs. (#996) üzenetére


borges7
aktív tag

Sajnos a Háttértár beállítással sem jelenik meg, ugyan a teló kijelzője azt írja, hogy összekapcsolva, de a pc-n mégse látszik. Vírusírtó(avast) nem jelez semmit, mikor rárakom.

Még az opera mini-t szeretném letölteni hozzá, de egyenlőre nem sikerült a telepítés, valami java hibát ír ki.

(#1021) koma106 válasza koma106 (#999) üzenetére


koma106
senior tag

Samsung Class 6 8GB microSD-t tettem bele, ezzel gond nélkül működik.
Köszi mindenkinek.

-

(#1022) cs.zs. válasza borges7 (#1020) üzenetére


cs.zs.
addikt

De azért próbaképpen kikapcsolhatnád azt az AVAST-ot, hátha mégis blokkolja. Ha a telefon kiírja hogy csatlakoztatva van, akkor a telefonnal már nincs más teendő. Időnként nekem is előfordul hogy nem ugrik fel automatikusan, de ha megnyitom a sajátgépet, akkor ott van.

Opera mini pedig biztosan van rá. Lehet hogy 500KB-tól nagyobb jar fájllal próbálkoztál. Kisebb kell. Ha itt visszaolvasol (alig 1000 hsz van) :) , találsz pár okosságot.

[ Szerkesztve ]

...

(#1023) tonyrulez válasza borges7 (#1020) üzenetére


tonyrulez
őstag

A legfrisebb Opera nem jó rá, de egy régebbi simán elfut rajta. Hogy melyik, nem tudom, de már párszor elmondtam, úgyhogy keress vissza :)

4 8 15 16 23 42

(#1024) JamesLavelle válasza cs.zs. (#1007) üzenetére


JamesLavelle
tag

Köszi!

(#1025) JamesLavelle válasza betonfelhő (#998) üzenetére


JamesLavelle
tag

hát ja, röhej..köszi azért!

(#1026) cs.zs. válasza JamesLavelle (#1025) üzenetére


cs.zs.
addikt

Az MP3Tag program kezelése egyáltalán nem bonyolult, nem kell paráznod tőle. Egy album megszerkesztése, cimkézése pár perc alatt megoldható. Én még a hangerőt is beállítom (felhúzom) MP3Gain programmal (ez is pár perc), és így egy nagyon korrekt walkman készülék az S5610. Érdekes, hogy a fájlokra kódolt tag-eket a WT19i nem mutatja meg(ez a Samu igen), miközben az hivatalosan is walkman-mobil. Persze annak is vannak előnyei, de az egy másik történet.

...

(#1027) peto.istvan


peto.istvan
aktív tag

Sziasztok!

Kérdésem, az lenne, hogy a készülék nem támogatja a normálé Jpeg kiterjesztésű képetekt? Azt írja ki, hogy nem támogatott fájl formátum. Az S530-as mobilon szépen mentek a képek itt meg szórakázik nekem :).

Mit lehet tenni?

Köszi!

Isu

(#1028) meroly válasza peto.istvan (#1027) üzenetére


meroly
veterán

Nevezd át jpg-re. Valószínű csak a 4 karakteres kiterjesztést nem támogatja, bár nem biztos, de egy próbát megér.

Impossible is nothing

(#1029) peto.istvan


peto.istvan
aktív tag

Megnézem. Bár az 1Mb-nál kisebb méretű képeket táomgatja. Nem értem :(

(#1030) peto.istvan


peto.istvan
aktív tag

Még egy kérdésem lenne. A 3G-t hol tudnám kikapcsolni? :R

(#1031) peto.istvan


peto.istvan
aktív tag

Megtaláltam köszi!

(#1032) borges7


borges7
aktív tag

Nem mondjátok, hogy ez csak egyesével játssza le a zeneszámokat?? Folyamatosan nem is lehet hallgatni, csak a rádiót? Formátumban csak az mp3, és wma-t támogatja, ugye?

Képeket hogyan lehet vele közvetlenül a netre feltölteni(pl facebook)?

(#1033) cs.zs. válasza borges7 (#1032) üzenetére


cs.zs.
addikt

Szia,
a zenelejátszó felületen állítható az album-ismétlés , a szám-ismétlés , a véletlenszerű lejátszás , összes szám lejátszása , stb. A menüben is benne van, és funkció gombok is vannak hozzá. Nem jó felületet nyitottál meg . Valószínűleg Te a fájlkezelőbe mentél be, ott valóban csak a kiválasztott fájlt játssza le , vagy küldi el, törli , stb , igény szerint. Zenehallgatáshoz a "zenék" menübe kell belépned , vagy a kotta ikonra lépni a gyorsmenüben.

...

(#1034) borges7 válasza cs.zs. (#1033) üzenetére


borges7
aktív tag

Tényleg, köszi :)

(#1035) peto.istvan válasza borges7 (#1034) üzenetére


peto.istvan
aktív tag

Srácok!

Nem tudjátok hol lehetne kapni bőrtokot a telefonhoz? Samsung szerint nem készítettek hozzá méretpontos tokot. Az S5230-hoz bezzeg volt de abból kilógna. Kihúzhatós bőr/műbőr tok érdekelne.

Köszönöm!

(#1036) meroly válasza peto.istvan (#1035) üzenetére


meroly
veterán

Ha nem is gyári, de itt van pár.

Impossible is nothing

(#1037) peto.istvan válasza meroly (#1036) üzenetére


peto.istvan
aktív tag

Köszönöm! Meglesem őket! :R

(#1038) nyomdasz63


nyomdasz63
csendes tag

Tud-e valaki segíteni a probléma megoldásában?
Ha összekapcsolom a telefont a laptoppal(usb),átrakok pár fényképet,majd leválasztom a gépről,úgy ahogy elő van írva...a gépem NEM ÁLL LE. Kijelentkezik,kiírja hogy "leállás",de nem áll le. Tegnap kipróbáltam,másfél óráig sem.
Mi a tendőm???
Kies van,szinkronizálás megvolt,mivel(Invitel)jár a Vírusbuster,ezzel csatlakozáskor átnézve a telefon is---kifogytam az ötletekből.
Még annyi,hogy gyári Vista van a gépen,és ha gombbal kikapcsolom,újra indításkor nem úgy indul,mint ha áramszünettel állt volna le...tehát nem"váratlanul megszakadt"-hanem "rendesen".
Ugyanezzel az usb kábellel ha az X2-00-ról rakok át képet,és utána leválasztom,semmi probléma,csak a samuval.

(#1039) borges7 válasza peto.istvan (#1035) üzenetére


borges7
aktív tag

Vagy az ebay-en is van sok, 5 dollár+posta körüli áron.
http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=p2050601.m570.l1313&_nkw=samsung+s5610+case&_sacat=0&_from=R40

én is most akarok venni ilyet, szerintetek a kihúzhatós, vagy a kinyithatós(vízszintes) a jobb?

(#1040) Falcon C. válasza borges7 (#1039) üzenetére


Falcon C.
aktív tag

Kihúzós hamar(abb) tönkremegy.

[Redmi Note 11] [Acer V3-574G-54T5]

(#1041) Mara31 válasza cs.zs. (#889) üzenetére


Mara31
csendes tag

Szia cs.zs. !

Most keveredtem újra erre a lapra és örömmel látom próbáltad követni a botladozásaimat.
Igen voltam szervízben de nem értették a problémámat és nagyon meg sem tudtam mutatni a telefonon sem, mert a fal fehér volt és minden eleve olyan színtelen. Nagyon nem volt semminek kifakulnia. A végén azt mondták ha gondolom vigyem be és felküldik Pestre. Hát azóta sem vittem. Most a fehéregyensulyt átállítottam automatikusról nappali fényre és talán így jobb.
Köszi az érdeklődésedet.

üdv Mara

(#1042) cs.zs. válasza Mara31 (#1041) üzenetére


cs.zs.
addikt

Szia !
Az enyémben megdöglött a kamera (nem fókuszál sehová, minden kép homályos). Felhívtam a nyíregyházi szervizt (Park Mobil KFT), nekem az van közel -50 km-, és pont ma vitte el egy barátom. Azt mondták hogy a kamera-modul cserélhető, 2 munkanap alatt oldják meg.
Kíváncsi vagyok az eredményre. A telefonban full korrektnek tűntek.
Majd referálok

Üdv
Cs Zs

...

(#1043) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Tud valaki ajánlani konkrét helyet Budapesten, vagy konkrét Vatera eladót, akinél normális védőfóliát lehet venni erre a készülékre?

Normális alatt azt értem, amin van két biztonsági réteg, amiből az elsőt felhelyezés előtt, a másodikat felhelyezés után kell eltávolítani...

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#1044) Samsung SPS válasza nyomdasz63 (#1038) üzenetére


Samsung SPS
tag

Helló! Megtörténhet, hogy az oprendszer úgy látja, hogy valami használja még a telefont. Lehet, hogy éppen a vírusirtó szkenneli még a háttérben, esetleg megpróbálhatod azt kilőni, és megnézni, hogy úgy leválasztja-e.

(#1045) peto.istvan válasza borges7 (#1039) üzenetére


peto.istvan
aktív tag

Találtam, vettem :). Bőr, 1820Ft.- és tökéletesen passzol rá. Kaptam mellé 6 hónap garanciát. Ha tönkremenne cserélik. Kell ettől jobb? Van több típus tény de olyan ami passzolni méretben nincs!

(#1046) prsq válasza peto.istvan (#1045) üzenetére


prsq
tag

Hol, milyet?
Oszd meg légy szíves, én is keresek rá valamit, eddig sikertelenül.

(#1047) tonyrulez válasza peto.istvan (#1045) üzenetére


tonyrulez
őstag

Ez engem is érdekelne, hol lehet ilyet kapni?

4 8 15 16 23 42

(#1048) hypno skate válasza peto.istvan (#1045) üzenetére


hypno skate
senior tag

Csinálj annak a jó kis boltnak üzletet. :D
Én is vennék egyet.

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#1049) peto.istvan


peto.istvan
aktív tag

Itt a link srácok! Korrekt. 1220Ft + 600Ft a futár. Tehát 1820Ft ha előre utalod és 2120Ft utánvétként. Én ez utóbbit választottam. Megrendeltem és 2. nap délelőtt már itt is volt az MPL.

Az első link egy Grandós a második maga a bolt!

Amúgy ez a bolt az

Az elején még passzentos de bőr és már szépen felvette az alakját. :R

[ Szerkesztve ]

(#1050) tonyrulez válasza peto.istvan (#1049) üzenetére


tonyrulez
őstag

Sikerült leejtenem a betonra, a sarkán a műanyag, hogy is mondjam, kissé lecsiszolódott :(
Úgyhogy most megyek is megrendelni ezt a bőrtokot.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.