Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) cs.zs. válasza meroly (#1698) üzenetére


cs.zs.
addikt

(csak arról nyilatkozhatok, hogy NEKEM ez miért nem jó)

Nekem viszonylag kis kezem van, ez a billentyűzet túl széles, teljes ujj-hosznyit kell lépkednem a hüvelykujjammal, és ez így nem jó, ráadásul én a nyomásponttal sem vagyok kibékülve. A 6-7 éves Nokia szinte csak ezért van üzemben tartva : a gombok is közelebb vannak egymáshoz, és a nyomáspont is sokkal jobb.
(amúgy egy szar kis retek)
:)

a következő telefonom ezért olyan 4-4,3" android mobil lesz, ami
- AF fényképezős jó villanóval ,
- 2 SIM kártya kezelését is tudja
- olcsó (15-20 e Ft)

de idehaza még nem létezik :)
eBay-en viszont már igen !!!

http://www.ebay.com/itm/331004558947?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

[ Szerkesztve ]

...

(#1702) meroly válasza cs.zs. (#1701) üzenetére


meroly
veterán

Értem, nekem átlag ujjaim vannak, de fura hogy valami meg túl nagy, pedig azt ember azt hinné hogy hagyományos gombos telefonoknál az az alapvető probléma hogy kicsik a gombok. Akkor a qwerty-t neked találták ki, mert az meg nekem kicsi már.

Impossible is nothing

(#1703) quailstorm válasza cs.zs. (#1684) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Torz a példád. A Nokia elb@szta az S60v5-öt, ezt lehet tudni. Az összes telefon belül egyforma. Legyen az az 5230, a C5, az 5800, az N97, mindegy. Ezen felül impedanciában nem hozzávaló headsetet dugtál bele (vagy a távirányító kavart be, mert nem hozzávaló, iP bekötés stb.). Én valszleg azért hallom szarnak a samsungot, mert ugyanígy jártam. Viszont SE-Nokia-iP ugyanazt a szabványt használja.

A 6 éves csúcsmodell N95 még lemossa az átlag 50k-s droidszart hangzásban az tuti.

S5610 billzete sztem elég jó, legalábbis nagyon sok design miatti rontás járt már kezeimben.

[ Szerkesztve ]

(#1704) cs.zs. válasza quailstorm (#1703) üzenetére


cs.zs.
addikt

Az eredeti gyári, hozzá csomagolt távirányítós headset-tel hallgattuk, amiből 2 van neki otthon, mert a húgának is vett egy ilyen fülest a C3-00-hoz.
Ha gondolod átmegyek és lefényképezem, hogy ne legyenek kétségeid.

Nem torz a példám, nagyon gyengén szól.

...

(#1705) quailstorm válasza cs.zs. (#1704) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Fura, azert annyira nem kene rossznak lennie. Meg nem hallgattam viszont. Nem kell fotozni, elhiszem. Csak azt akartam mondani hogy gyenge modell, mint par droidos is.

(#1706) Dhampir


Dhampir
félisten

Mai borús időben készült képecske:

(#1707) Geri89


Geri89
aktív tag

Sziasztok! Adott egy S5610-es készülék, aminek a tulajdonosa sikeresen elfelejtette a biztonsági kódot, és a telefon le van zárva, tehát nem tudom a megszokott módon resetelni. Tudtok esetleg erre valami megoldást? Előre is köszi! :R

(#1708) cs.zs. válasza Geri89 (#1707) üzenetére


cs.zs.
addikt

Húha ...
valami egyszerű számsor a bizt kód , talán 12345 , vagy 12345678 , valami ilyesmi, én is nekifutottam párszor :)

...

(#1709) cs.zs. válasza Dhampir (#1706) üzenetére


cs.zs.
addikt

Ezen is megfigyelhető egy aprócska bemozdulás.
A virág bal alján élesek a kontúrok, az egyik szirmon a legapróbb szőrök is látszanak, míg pl bal-fent nincs ilyesmi, és a kép közepe sem éles.
Az ilyesmit kb olyan távolságról kell fényképezni, hogy a teljes virág távolsága egyforma legyen, tehát pl kb 40 cm-ről, mert ha túl közel tartod a telefont, akkor a virág közepe mondjuk 12 cm-re lesz, a szélei pedig 13-ra , és ez már okozhat homályosodást.

...

(#1710) quailstorm válasza Geri89 (#1707) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ha újrarakod a szoftvert, lehet nem kérdezi, de most jártam úgy egy champpel, hogy csak az IMEI-vel együtt lehetett törölni a telefonzárat...

(#1711) Dhampir válasza cs.zs. (#1709) üzenetére


Dhampir
félisten

Csak előkaptam a gépet és alapbeállításokkal lőttem egy-két gyors fotót a parkban. :B

[ Szerkesztve ]

(#1712) lezlike1


lezlike1
csendes tag

Szép estét megjött az S5610-em délelőtt azóta a kezemben volt de már elfáradtak az ujjaim előfizettem egy ezer forintos netre wifi hiányában gyorsan....hát a tabom netezni o.k. de ez felüdülés a "tapecsolós" Samuk után mint telefon!!!!

(#1713) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Üdv
Van ebben a telefonban,másodlagos kamera?
Ezért [link]kérdezem.

[ Szerkesztve ]

(#1714) cs.zs. válasza gyuri2008 (#1713) üzenetére


cs.zs.
addikt

Szia,
a Magyarországon forgalmazott példányokban eddig nem volt másodlagos kamera, lehet hogy valamely más piacra szánt példányban van/lehet. A belinkelt leírás a max micro SD méretében is téves, ugyanis 32 gigásat ez a telefon nem fogad el, nem kezeli, nem is látja. Maximum 16 gigással bővíthető, és az nem okoz neki gondot, nem lassul le tőle.

...

(#1715) Geri89 válasza quailstorm (#1710) üzenetére


Geri89
aktív tag

Abban tudsz esetleg segíteni, hogy hogyan tudom újrarakni?

(#1716) quailstorm válasza Geri89 (#1715) üzenetére


quailstorm
nagyúr

itt találsz firmwaret ez a flasher
Sajnos még nem dolgoztam vele sose.

(#1717) betonfelhő válasza gyuri2008 (#1713) üzenetére


betonfelhő
tag

Az ázsiában forgalmazott készelékek egy részében van.
Európában nem forgalmazzák.

(#1718) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Üdv
Honnan tudom letölteni az opera minit,erre a telefonra?
Majd hogyan tudom telepíteni?
Üdv gyuri

(#1719) quailstorm válasza gyuri2008 (#1718) üzenetére


quailstorm
nagyúr

(#1720) gyuri2008 válasza quailstorm (#1719) üzenetére


gyuri2008
veterán

Jáva hibát ír ki :F
jad vagy a sis fájlt kell telepíteni?

[ Szerkesztve ]

(#1721) quailstorm válasza gyuri2008 (#1720) üzenetére


quailstorm
nagyúr

jarokat (jad nem árt ha van mellette)
sis meg cabokkal ne foglalkozz, az a symbian meg a WinMO verzió

S5350 Sharkra pedig simán felment...
De még a D900i-n is megy a 4.4

[ Szerkesztve ]

(#1722) gyuri2008 válasza quailstorm (#1721) üzenetére


gyuri2008
veterán

Sajnos nem sikerül. :F

(#1723) Blackmirror válasza gyuri2008 (#1722) üzenetére


Blackmirror
senior tag

[link]

iPhone X@R, iPad Pro

(#1724) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Jól emlékszek hogy ez is egy olyan szarszung ami nem tud javat fájlból telepíteni? Mintha lett volna rinyálás miatta...

Nem tudom ez kinek is mire jó.

(#1725) cs.zs. válasza quailstorm (#1724) üzenetére


cs.zs.
addikt

Dehogynem tud. Nekem több java játék is van rajta. Működik.

...

(#1726) cs.zs. válasza gyuri2008 (#1722) üzenetére


cs.zs.
addikt

kb 2-3 oldallal ezelőtt volt róla szó itt a fórumban, lapozz vissza !
A gyári böngészőjével felmégy az opera.com (vagy hu) -ra, ott lesz olyan hogy opera letöltése, korábbi verziók , és ott lesz a 4.4 vagy 4.5 , és az megy .
Pár perc az egész

...

(#1727) gyuri2008 válasza cs.zs. (#1726) üzenetére


gyuri2008
veterán

Köszönöm a választ. :R

(#1728) Blackmirror válasza quailstorm (#1724) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Ne szarszungozzál ha sokáig maradsz a topicban úgyis késztetést fogsz érezni h vegyél egy ilyet ;]

iPhone X@R, iPad Pro

(#1729) quailstorm válasza cs.zs. (#1725) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Akkor nem vágom mi van. Ugyanúgy fel kéne mennie az operának mint a többinek. S5350-re is azt mondták nem lesz java telepítés jog, de a pannon és a független is tudta. S5230 meg a D900i már más tészta volt, de totál más teló mindkettő.

Persze lehet m.operából is, csak szerintem fájlból könnyebb válogatni, meg tesztelni, na meg az is adatforgalom, és ha csak huszonmega van, számít.

(#1728) Blackmirror: max faternak... de egy 6303i jó akkuval és t-mobil kompatibilisen is jó lenne a vodás helyett...

[ Szerkesztve ]

(#1730) cs.zs. válasza gyuri2008 (#1727) üzenetére


cs.zs.
addikt

Ettől függetlenül - ez a telefon nem netezésre való. Vagy úgy is mondhatnám, hogy az ilyen telefonok nem erre lettek kitalálva.
Isteni szerencse hogy a kék szolgáltatónál van 3 hónap ingyenes klikk szolgáltatás (ingyen havi 100 MegaByte, nekem aug 21-től nov 20-ig) , mert ennek segítségével tudtam eldönteni, hogy erre a telefonra pénzért nem fogok netet venni.

...

(#1731) quailstorm válasza cs.zs. (#1730) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ja, a teló is a 2006-08 szintet hozza, így a netezési élmény is a múlté. Bár ismerek olyanokat akik droidon is mindig opera miniznek...
szükség esetén jó ez, de nem interaktív a web, nem kényelmes a gépelés, és kicsi a képernyő, nomeg már nem oly menő ilyenről fórumozni mint a K800 időkben

(#1732) cs.zs. válasza quailstorm (#1729) üzenetére


cs.zs.
addikt

Én használtam 6303i-t , utáltam.
Mindenkinek más forma jön be, amikor megláttam az alul elvéknyított kialakítását, azt hittem vicc. Nekem (céges volt) a fém verzió jutott, állandóan ki akart fordulni a kezemből. Pár nap után visszatettem a kártyámat a régi céges kis 2630-ba , és azóta sem értem , hogy hogyan lehetett a 6303i sikeres ...
Mind különbözőek vagyunk

...

(#1733) cs.zs. válasza quailstorm (#1731) üzenetére


cs.zs.
addikt

2006-2008-ban még lefelé mentek a méretek, (akkoriban lett 2630 a céges) nem értettük mire jó az érintős, hiszen marha nagy és nem fér el a zsebben. Kinevettük ...
Ehhez képest ma 4"-nál kezdődik a "valamirevaló" : ))))

...

(#1734) quailstorm válasza cs.zs. (#1732) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Hát ja, ezekszerint nagyon különbözünk, bár a megosztó telefonok sokkal jobbak mint az egységesen éljenzettek.
Nekem bejön a forma, meg nagyon jó a billentyű gépelni. Az én tenyérméretemhez, meg apáméhoz is kiváló.

Errefelé meg a SE T280 volt a menő céges mobil. Képzeld azt egy pályamunkás kezébe... kiesik belőle pici fos.

S5610 meg olyan bumfordi kis tégla mint a Nokia 6300. De működik, használható, nem úgy mint a fentebb emlegetett.

(#1735) cs.zs. válasza quailstorm (#1734) üzenetére


cs.zs.
addikt

Nem a billentyűkkel volt a bajom, még csak nem is a formájukkal, hanem azzal, hogy a billentyűzetnél volt véknyítva a telefon, felül meg vastag, ott a súly. Ezért akart állandóan kifordulni a kezemből.
Nekem pont az ellenkezője jött be akkoriban. Alul legyen vaskosabb, ahol fogni kell, és felfelé legyen véknyabb. Amikor megláttam az ELM J10i-t , tudtam hogy nekem ez kell ! De nem lett olyanom, pedig nagyon vágytam.
És valóban , jöttek a megosztó formák.
Xperia ARC. Tyűű , az nekem a katarzis ... :)

[ Szerkesztve ]

...

(#1736) quailstorm válasza cs.zs. (#1735) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ami azt illeti ez a vonal nekem is tetszik. X8 is kényelmes (tudom másik irányba íves, de kisebb is, ott nem megtámasztani kell hanem fogni), de ott a SE cedar is. De ahogy visszaemlékszek, nekem a legtöbb telóm fejnehéz volt, lehet hozzászoktam.
Pl K508, az is olyan mint a 6303i. Faternak az volt előtte. Ott inkább a gombok minősége volt a probléma.

Manapság viszont a legtöbb tella blokk vagy tepsi... na ez nem tetszik.
De ha már Samsung, Blackmirror mutatta, ez a tipikus, és a szép: [link] szerintem még kényelmes is. Csak eljárt az idő felette.

BTW az S5610 gyári böngészője milyen? Webkit? Netfront? Meg úgy egyébként mit tud? EQ gondolom presetes csak. Hallottam hangja jó, csak nem tudom mit hallgattok milyen füllel. Bár ha LWW-hez hasonlítható akkor az Samsungnál remek.

(#1737) Dhampir válasza quailstorm (#1736) üzenetére


Dhampir
félisten

Nekem a szappantartó formájú mobilok nem tetszenek. A szögletesek annál inkább. A jolla formája gyönyörű. :)

(#1738) Gyöször válasza cs.zs. (#1735) üzenetére


Gyöször
senior tag

ELM nekem még most is a csúcs, ha meglátok egy normális állapotút értelmes áron biztos nem gondolkozok megvenni.

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#1739) Blackmirror


Blackmirror
senior tag

Nekem meg ilyen volt akkoriban,ez nem volt fejnehéz.
[link]

De mindenki számológépnek nézte :DDD

iPhone X@R, iPad Pro

(#1740) gyuri2008 válasza Gyöször (#1738) üzenetére


gyuri2008
veterán

19900ft az MM-ben

[ Szerkesztve ]

(#1741) Gyöször válasza gyuri2008 (#1740) üzenetére


Gyöször
senior tag

Kérhetek linket? Nem találom.

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#1742) gyuri2008 válasza Gyöször (#1741) üzenetére


gyuri2008
veterán

Médiamarkt már én sem találom.
Vasárnap vettem.
Úgy látszik elfogyott.

(#1743) Gyöször válasza gyuri2008 (#1742) üzenetére


Gyöször
senior tag

Ja én sony ericsson j10i2 elm-re gondoltam :)
Fene a pofájukat ezt a gt5610et nekem még 25ért adták :((

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#1744) cs.zs. válasza Gyöször (#1743) üzenetére


cs.zs.
addikt

A 20-25 az egy átlag ár mostanában, jól megdrágult. Még mindig a Telenornál a legolcsóbb, 10 hónappal ezelőtt 12.990. volt feltöltősben, amiből 900 volt a lebeszélhető ...

...

(#1745) Gyöször válasza cs.zs. (#1744) üzenetére


Gyöször
senior tag

Azért is vettem meg, hogy legalább erről ne csússzak le. Mostanában úgysem fog kijönni ehhez hasonlatos telefon. Tulképp már ott tartok, hogyha nem írok SMS-t akkor kifejezetten szeretem. Főleg a fotógépét, hogy szerelés közben tudok fényképeket lőni az alkatrészről ami bibis, stb. Az internetezéses igényeimnek is kiválóan megfelel. Szerelés közben tudok róla totalcar podcasteket hallgatni, vagy rádiót. A kijelzője is jó, hogy ilyen nagy, boltban mászkálva, ha nem vagyok tisztában vele, hogy mit mennyiért érdemes megvenni, akkor árgép és máris okosabb vagyok.

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#1746) veze válasza Gyöször (#1745) üzenetére


veze
őstag

valaki tudja hogy a lencse előtti müanyag lemezt ki lehet e venni és hogyan?
más telefonoknáél ez a védő a hátlapban van (pl nokia) de ez nem.. ugy néz ki valami megnyomta és ezért a fényképek jobb fele nem éles míg a bal fele tűéles..látszik is rajta valami mechanikai sérülés szóval a garancia nem játszik mivel külsérelmi nyom..

(#1747) gyuri2008 válasza veze (#1746) üzenetére


gyuri2008
veterán

Szerintem az ragasztott, nagyítóval megnézétem.

(#1748) veze válasza gyuri2008 (#1747) üzenetére


veze
őstag

valahogy csak ki kéne szednem, mert igy használhatatlan. ragasztanék bele egy másikat ami védi magát a lencsét ami tulképp csak egy borsszem nagyságu izé...
miért is ragasztottak bele és nem a hátlapon van..

(#1749) cs.zs. válasza veze (#1746) üzenetére


cs.zs.
addikt

Egy Samsung szervizben megpróbálkozhatnál egy garis javítással, hátha hajlanának rá (nekik lenne bevétel).
Mondhatod akár azt is, hogy zsebben hordva lett ilyen , az meg nem tilos (a zsebbenhordás)
Egy próbát szerintem megérne

Üdv
Cs Zs

...

(#1750) Blackmirror válasza veze (#1748) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Ne szenvedj vele nagyon,vidd el a szervizbe.Samsunghoz,ne szolgáltatóhoz.

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.