Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) peto.istvan


peto.istvan
aktív tag

Csináltam egy rendszer visszaállítást. Most már működik :)

(#1102) S-IW válasza ratobi (#1086) üzenetére


S-IW
tag

Szia!
Lezárt billentyűzetnél úgy tudod megnézni a nem fogadott hívásokat (üzeneteket), hogy oldalt a hangerőszabályzó gombot hosszan (kb. 1-2mp)nyomva tartod.

(#1103) mr.nagy válasza peto.istvan (#1099) üzenetére


mr.nagy
tag

Csak akkor működik, ha az inteligens kezdőkérnyő engedélyezve van.

HMNote10Pro

(#1104) S-IW válasza mr.nagy (#1103) üzenetére


S-IW
tag

Szia!
Működik a zseblámpa funkció abban az esetben is, ha nem az intelligens képernyő van beállítva. Csak a felső navigációs gombról le kell venni az ott lévő alkalmazást.

(#1105) tecsa74


tecsa74
tag

Sziasztok!

2 napja a Telenortól vásároltam egy s56 10-es készüléket.
Eddig egy Sony E. T700-as készülékem volt,teljesen jól működik a mai napig is,nem is tervezek tőle megválni.
Szeretem a nyomógombos,egyszerűen kezelhető,ám de azért nagyobb tudású készülékeket,s ez pont az.
A T 700-as készülékben volt egy nagyon jó alkalmazás Track Id (zenefelismerő) rengetegszer használtam mikor a rádióban épp egy jó zeneszám ment,de sajnos ebbe nincs.
Szeretném megkérdezni az itt jelen levőket,hogy esetleg tudok-e rátenni valami hasonló okos programot,illetve honnan érdemes letölteni?

Köszönöm!:)

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#1106) Peczek


Peczek
aktív tag

Kedves fórumtársak,

valószínűleg már elhangzott a fórumon, de az 1000 feletti hozzászólást nem bírtam végigolvasni. Modemként, laptophoz hogy lehet használni (bluetooth, de lehet usb-s kábel is), milyen programmal, vagy hogy kell beállítani. Más telefonnal ez secpec alatt sikerült, a Connection Manager-t próbáltam, de az még a telefont sem ismerte fel. Ja és jó lenne használni a telefonos netet, sok helyen nincs vezetékes net, az irodában is elmegy sokszor a UPC, és az előfizetésemben úgyis van 500 MB, ami eddig ment a levesbe.

köszi.

(#1107) #36819456 válasza Peczek (#1106) üzenetére


#36819456
törölt tag

Nem kellett nekem semmi...BT-al simán összeállt W7 alatt.

(#1108) cs.zs. válasza borges7 (#1064) üzenetére


cs.zs.
addikt

Szia !
MP3Tag programmal kozmetikázd kicsit a zenéket mielőtt a telefonra pakolod, és óhajod szerint jelenik meg minden. A program használata egyszerű, én örülök hogy megismertem, használom rendszeresen.
Üdv
Cs Zs

...

(#1109) cs.zs. válasza meroly (#1096) üzenetére


cs.zs.
addikt

Hogyhogy még mindig nincs ? : ))

...

(#1110) Peczek válasza #36819456 (#1107) üzenetére


Peczek
aktív tag

lehet, az a baj h xp-m van

(#1111) #51736960 válasza Peczek (#1110) üzenetére


#51736960
törölt tag

én xp alatt használtam connection managerrel, sajnos már nem tudom megnézni a beállításokat, de emlékeim szerint kb 2 gombnyomás után működött gond nélkül.

szerk: most jut eszembe, valami szopás volt vele...

[ Szerkesztve ]

(#1112) Peczek válasza #51736960 (#1111) üzenetére


Peczek
aktív tag

köszi már sikerült, usb-n mukdik. a szopás az volt, h az icm nem volt jo, le kellett tolteni máshonnan

(#1113) Vardar


Vardar
tag

Sziasztok!
Mivel irtózom az okostelefonoktól, de a jelenlegi Alcatelem megérett a cserére, ezért emellett a készülék mellett döntenék, azonban lenne jó pár kérdésem. Kb. 700 hozzászóláson végig rágtam magam, úgy, hogy igyekszem nem ismételt kérdéseket feltenni.
1: Hülyeazértnemvagyokéknál venném a készüléket, és magentás simkártyát tennék bele. Fog rendesen működni, nem kell rajta semmit se állítani? Csak beteszem és minden működik, ugye? Eddig minden telefonom magentás boltból volt ezért nem értek ehhez a függetlenséghez és hasonló dolgokhoz, csak olvastam, hogy a magentások mindig újraindulnak.
2: Érdemes szoftvert frissíteni, KIES-sel szenvedni? Hoznak bármi javulást a frissítések? Ha szépen nézek, elvégzik ezt hülyeazértnemvagyokék?
3: Szánom-bánom, de nem értek a 3G-hez, Bluetoothhoz és egyéb mobilos kommunikációs módszerekhez. A kérdésem az lenne, hogy ha nincs rajta wifi, akkor mégis hogy tudtok facebookozni, netezni rajta?
4: A jelenlegi telefonomról kb. 2-300 SMS-t kellene átpakolni erre az újra. Hogy oldhatom ezt meg?
5: Olvastam, hogy a töltöttség jelző nem a legkorrektebb, de egy kódos újraindítás mindent megold. Ez másoknál is bevált, általános módszer?
6: Kell KIES/egyéb szoftver az SD kártya használatához, vagy a gép magától is felismeri?

(#1114) veze válasza Vardar (#1113) üzenetére


veze
őstag

6. Sd kártyát felismeri nem kell semmi hókuszpók
5. Igy is úgyis több napig bírja, én nem látom szükségét ennek töltöttség kijelzőnek a mókolását
2. a szoftverfrissítés KIES-el annyira egyszerű hogy azt már csak egy hülyeazénemvagyokéskvaranemérdekelavevő hozzáállású kiszolgáló tudná csak elrontani, én nem bíznám rá...
a többiben majd nyilatkoznak mások

(#1115) Vardar válasza veze (#1114) üzenetére


Vardar
tag

Az első 700 hozzászólás alapján a KIES egy sz*r program, aminek csak a régi verziói működnek. Örülök, hogy már nem így van :)

(#1116) peto.istvan válasza Vardar (#1113) üzenetére


peto.istvan
aktív tag

Szia!

1 - Igen menni fog minden hókuszpókusz nélkül :)

2 - Érdemes és ahogy azt pár kolléga is írta pofon egyszerű!

3 - A kártyádon lévő összeget felhasználva fogsz majd netezni! Bár azt Hiszem T-nél van valami akció. Szaladj be hozzájuk!

4 - Hát a T-s szervizes gyerek, Pisti elég rendes. Egy csokiért átmásolja neked a madaras tesóban lévő üzletben.

5 - Én még ilyet nem olvastam. Nekem semmi bajom vele. Hiszitek vagy sem már lassan a 9. napnál járok és még 60% az akksi! :)

6 - 99%, hogy magától felismeri. Arra figyelj, hogy mekkora SD kártyát használsz. Elképzelhető, hogy egy régebbi olvasó nem kezeli az SDHC kártyát csak a sima SD-t.

Isu :R

(#1117) peto.istvan válasza Vardar (#1113) üzenetére


peto.istvan
aktív tag

Sorry de elfelejtettem hogy budaörsi üzletekről volt szó!

(#1118) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Nagyon tetszik ez az elegáns telefon. A gagyi "simogatós" tucatmobilok között üde színfoltként hat. :)

Piros pont jár a Samsungnak az autófókuszos kameráért.

A fényképek jól néznek ki a telefon kijelzőjénél nagyobb méretben is?

(#1119) Vladi válasza Dhampir (#1118) üzenetére


Vladi
nagyúr

Jók igen. Régen volt már a gagyi mobilfotós korszak. Én rendszeresen használom munkámban is.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1120) Dhampir válasza Vladi (#1119) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm válaszodat! :R

(#1121) peto.istvan válasza Dhampir (#1120) üzenetére


peto.istvan
aktív tag

Én mikor megláttam tudtam, hogy Ő kell nekem! Nem is hiányzik a tapizás :DDD .

(#1122) fattyu válasza Dhampir (#1118) üzenetére


fattyu
veterán

Telefonnak igen jó. Picit belenyulva de azér na

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#1123) veze válasza Vardar (#1115) üzenetére


veze
őstag

A Kies most is egy sz*r program szerintem. én konkrétan semmi másra nem is tudom használni, de frissiteni tud..anno a pc suite sokkal használhatóbb volt jó lenne ha legalább csak annyit tudna de még azt se.. :(

(#1124) Vardar


Vardar
tag

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, szerintem akkor emellett a telefon mellett döntök. :)

(#1125) Dhampir válasza fattyu (#1122) üzenetére


Dhampir
félisten

Egészen szép! :C

(#1126) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Van ehhez a telefonhoz frissítés? Mit frissített, vagy mi lett jobb?

4 8 15 16 23 42

(#1127) Cyrin válasza tonyrulez (#1126) üzenetére


Cyrin
addikt

nekem tavaly nyári, tegnap néztem van hozzá frissítés, csak nem tudtam feltenni, mert kevés volt az akkuszint.

(#1128) dni


dni
őstag

Sziasztok,

Pár kérdés felmerült benne a telefon megvásárlása előtt, ezek megválaszolásában kérném a segítségeteket.

- Az internet megosztás usb kábelen keresztül mennyire működik megbízhatóan, mennyire gyors (természetesen hálózattól függ, de ha jók a vételi körülmények)?
- A híváslistában hány elemet tud tárolni a készülék, vagy mennyi ideig tárolja a bejegyzéseket?
- A LED-es villanót lehet használni elemlámpaként? Hozzá lehet rendelni valamilyen gyors menühöz, gombhoz, hogy ne kelljen sokat barangolni a menüben annak bekapcsolásához?
- Tud Outlookal vagy valamilyen asztali névjegy kezelő alkalmazással szinkronizálni?
- Naptár része mennyire használható, tud ismétlődő bejegyzéseket vagy teendőket kezelni?

(#1129) Vardar


Vardar
tag

Valójában lenne még egy kérdésem :D
Az internet akkor ez alapján a 3G alapján működik. Mennyire lehet netezni a telefonnal? Azt olvastam, hogy pdf megjelenítésre ne számítsak, de mondjuk egy elvirán megtudnám nézni a vonatmenetrendet? Vagy egy Google keresést? Milyen gyors, milyen nehézkes a netezés? Nem akarok 24 órában facebookozni, de szükség esetén, azért igénybe venném, pl a fent említett két dologra.

[ Szerkesztve ]

(#1130) #51736960 válasza Vardar (#1129) üzenetére


#51736960
törölt tag

elvira nálam nem működött.
pdf olvasót nem sikerült a telóra rakni nekem sem.
az internetezés elég nehézkes még opera mini-vel is, igazi kínszenvedés. (én néha megnézem az index mobil oldalát és kész.)
facebook-ot nem próbáltam, de úgy hallottam, az is elég szenvedős.

nem akarlak lebeszélni a telóról, de ez tényleg csak telefonálásra jó, meg ami még használható benne, az a kamera.

(#1131) lacibacsi válasza Vardar (#1129) üzenetére


lacibacsi
addikt

A 3G-n történő netezésnek (ha nincs net csomagod) csak a pénztárcád állíthat korlátokat...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#1132) ntomi0730 válasza dni (#1128) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Ami biztos, a ledes villanót lehet elemlámpaként használni! A többit nem tudom, mert netre más telefont használok. Ez csak második telefon, de annak tökéletes!

(#1133) meroly válasza ntomi0730 (#1132) üzenetére


meroly
veterán

Ezt nem értem, másnál meg működik a felfelé gomb hosszan megnyomásával.
Mondjuk egy-két képen még előlapi kamera is van, többeteknél meg az sincs, érdekes kiadások készültek akkor ebből a telefonból (is). :F

(#1129) Vardar: ahogy olvasom, nem vagy egy nagy telefonos netező, szóval neked bőven elég lenne opera minivel az érintett dolgokat megnézni (kivéve elvira).

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#1134) Blackmirror


Blackmirror
senior tag

Akkor lehet a felfelé gombbal ha be van kapcsolva az intelligens kezdőképernyő.
Ha nincs bekapcsolva akkor nálam pl a hangprofilba lép be felfelé gombbal.

iPhone X@R, iPad Pro

(#1135) ratobi válasza Blackmirror (#1134) üzenetére


ratobi
senior tag

Vagy ha nincs semmi gyorsparancs hozzárendelve a felfelé gombhoz.

(#1136) Blackmirror válasza ratobi (#1135) üzenetére


Blackmirror
senior tag

És azt hogy rendelem hozzá?

iPhone X@R, iPad Pro

(#1137) ratobi válasza Blackmirror (#1136) üzenetére


ratobi
senior tag

Mit?
Ha nincs semmi a felfelén, akkor automatikusan zseblámpa lesz, ha hosszan nyomod.

(#1138) Blackmirror válasza ratobi (#1137) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Rosszul fogalmaztam ne haragudj :)
Én már nem a zseblámpáról érdeklődöm hanem azt szerettem volna kérdezni hogy a "felfelé"satöbbi gombhoz hogy rendelek hozzá bizonyos opciókat?

iPhone X@R, iPad Pro

(#1139) Blackmirror válasza Blackmirror (#1138) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Megleltem köszi.
Nagyon "ésszerű" helyen volt nem is értem miért a kijelző menüpontban kerestem:DDD

iPhone X@R, iPad Pro

(#1140) Takuun


Takuun
aktív tag

Van egy ilyen készülék mellyel az a baj, hogy a fülest bedugva, az FM rádiót elindítva gyönyörűen működik.
De kihangosítva azt írja ki, hogy a fülhallgató eltávolítva és lekapcsol.

Valaki tudna segíteni, hogy mi lehet a hiba?

Több fülessel is ezt csinálja, újra lett már indítva.

(#1141) Attic09 válasza Takuun (#1140) üzenetére


Attic09
tag

A füles az antenna, ezért van az ha kihúzod kikapcsol a rádió.

(#1142) dendrics


dendrics
csendes tag

hali.egy kerdesem volna.nem reg vettem meg a telefont es ami zavar az az hogy nincs a szamologepben szazalek szamitas,pedig szuksegem lenne ra.tudok telepiteni ra masik szamologepet,ha igen akkor adjatok linket.koszonom elore is a segitseget.

(#1143) meroly válasza dendrics (#1142) üzenetére


meroly
veterán

Mondjuk viszonylag könnyen helyettesíthető művelet :)

Impossible is nothing

(#1144) Takuun


Takuun
aktív tag

Szerintem rosszul tettem fel a kérdést vagy nem írtam le rendesen:

Van egy ilyen készülék mellyel az a baj, hogy a fülest bedugva, az FM rádiót elindítva gyönyörűen működik.
De kihangosítva azt írja ki, hogy a fülhallgató eltávolítva és lekapcsol.
Valaki tudna segíteni, hogy mi lehet a hiba?
Több fülessel is ezt csinálja, újra lett már indítva.

Akkor produkálja ezt a hibát amikor a füles benne van és a rádiót ki szeretném hangosítani.

(#1145) meroly válasza Takuun (#1144) üzenetére


meroly
veterán

Nem ilyen telefonom van, de ez néha nálam is előfordul. Újraindítás segíteni szokott.

Impossible is nothing

(#1146) AxBattler


AxBattler
félisten

Sziasztok!

Kérdezném, hogy milyen a netezés egy ilyen készüléken? Nyögvenyelős?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1147) tonyrulez válasza AxBattler (#1146) üzenetére


tonyrulez
őstag

Operát használom, elég gyors, szerintem nem nyögvenyelős. Igaz a telefonos netezésem leszűkül a mobilaréna fórumaira, facebook-ra, köpönyegre, gmail-ra.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#1148) AxBattler válasza tonyrulez (#1147) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1149) betonfelhő válasza AxBattler (#1146) üzenetére


betonfelhő
tag

Ahhoz képest elég jó.
Ha valamiért youtube videót akarnék nézni, akkor a teló saját böngészőjében elég jól streameli és méretezni is jól tud. Nem rossz.

(#1150) AxBattler válasza betonfelhő (#1149) üzenetére


AxBattler
félisten

És a navigálás nem gáz a iránygombokkal?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.