Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Azért lovagolok ennyire a visszazáráson hívás fogadás után, mert a C3322-sem nem zár vissza hívás fogadás után. :W
Nem akarom megint megszívni ezzel is.
Igaz, a C3322-t alap butafonnak vettem, ha vmelyik csodafonom besz@rna.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#252) #51736960 válasza Joe bácsi (#251) üzenetére


#51736960
törölt tag

nálam visszazár, ha vége a fogadott hívásnak.
pont most hívtak, mégsem zárt vissza :W

amúgy ha nokia párti vagy, és szereted az elegáns telókat, akkor egyértelműen E52.
csak sajna majdnem 2x annyiba kerül, mint ez :)

egyébként nem olyan rossz teló ez az s5610, én már egy hónapja használom, és nagyon idegesítő dolgot még nem fedeztem fel, pedig eléggé háklis vagyok.

(a kies-t most ne vegyük ide, attól 1 másodperc alatt idegösszeomlást kaptam)

[ Szerkesztve ]

(#253) Joe bácsi válasza #51736960 (#252) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Hosszú évekig Nokia fan voltam. De 2 db Nokia E52 után végleg, örökre szakítottam a márkával. Az egyik E52-t 80 ropiért vettem, a másodikat meg 60 ropiért. Volt első és utolsó szériás E52-m. De olyan nagy és sok hibája volt, h. eladtam őket. 6-szor volt mind a kettő E52 szervizben (központiban). De a hibák megmaradtak. Egy business telónál azért gáz, h. pl. pont a hívás volt sz@r. Hangszóró csere többször. Értelmetlen fagyások. Silány összeszerelés. Sz@r navi. Hiába ingyenes, ha össze-vissza navigált. És stb. Nem is idegesítem magam inkább.

Most egy Droidot is nyúzok már fél éve.......de többet sem veszek Droidot és tapis telót (!!!!!). :W :(
Vannak nem kicsi hülyeségei a rendszernek. Baromi bonyolult!!! Az hazudik, aki szerint pofonegyszerű!!!!
Egy Symbis teló sokkal-sokkal logikusabb. De az sem kell többet!

Akkor úgy látom, h. ilyen Primo sem kell nekem. Elég a C3322-s a hülyeségeivel. :W

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#254) #51736960 válasza Joe bácsi (#253) üzenetére


#51736960
törölt tag

igen, az E52-ből nehéz olyat kifogni, ami rendesen működik, szerencse kell hozzá :)

egyébként én is megszállottan keresem a tökéletes telefont, és igazából egy volt, amivel teljesen elégedett voltam, egy sony z7-es (kb 10 éve), azóta csak szenvedek és cserélgetem a telókat...

(#255) Takuun


Takuun
aktív tag

Én egy szórakoztató elektronikai termékeket áruló cégnél tudtam ezt a készüléket megtekinteni és kipróbálni. Elég rossz minőségű volt az összeszerelése és a gombsor. Ez egy bemutató darab volt így érdeklődnék, hogy a végleges verzió mennyire van korrektül összerakva? Vannak-e illesztési hézagok, lötyögés, nyikorgás?

Jelenleg egy K810i-m van, ezt szeretném lassan lecserélni és ez a készülék végül meg is felelne, de a WIFI hiánya elég zavaró, sokszor jól jönne. Korábban néztem E52-őt én is, de autofocus hiányában kiesett a körből. Aztán úgy gondoltam, hogy egy N79-et veszek, de végül nem lett belőle semmi.

Véleményetek szerint az S5610-et vagy az N79-et érdemes megvenni?

(#256) Cyrin válasza Takuun (#255) üzenetére


Cyrin
addikt

semmi ilyen probléma nincs vele

(#257) sunahunter válasza Takuun (#255) üzenetére


sunahunter
senior tag

Semmi minősegbeli baja nincs. A Nokiák ehhez műanyag játékszerek, ez a véleményem.

(#258) poirot válasza Takuun (#255) üzenetére


poirot
senior tag

Én még most is le vagyok nyügözve a telótól.
Összerakás szempontjából tökéletes.
Kinézetre tökéletes.
A gombok elég nagyok, tökéletesek.
Nagyon jól össze van rakva.

(#259) Cyrin válasza poirot (#258) üzenetére


Cyrin
addikt

így van, én pl nagyon utáltam a céges nokiámban, hogy egyszerre 3 gombot nyomtam le egy helyett, minden ami abban nem tetszett ebben ki van javítva :D

(#260) #51736960 válasza Cyrin (#259) üzenetére


#51736960
törölt tag

igaz, egy csomó mindent kijavítottak, de cserébe néhány triviális dolgot elszartak újra :)

pölö billenytűzár mellett, ha lenyomok egy gombot, egy szép fényes üzenettel kiírja, hogy "billentyűzet zárva", viszont a képernyő többi részére nem adja rá a fényerőt, tehát napfényben ki kell oldanom a zárat, hogy lássam az időt, vagy hogy volt e nemfogadott hívásom :W

a másik kedvencem az fm rádió, messze a legfosabb amit eddig láttam :)

viszont nagyon szép a telefon, és összességében nagyon megéri az árát, elég csak körülnézni, ennyi lóvéért micsoda fospisztolyokat adnak.

(#261) sunahunter válasza #51736960 (#260) üzenetére


sunahunter
senior tag

Az enyémen simán látni mindent a billentyűzár alatt lenyomva egy másik gombot.
Időt, eseményt, mindent. Engem az zavar, hogy ha nem érek hozzá, sose tudom meg, hogy hívtak-e míg nem volt nálam.

(#262) Lewzke válasza #51736960 (#260) üzenetére


Lewzke
őstag

Mért nem tetszik a rádió? Eddig még nem találkoztam jobb vételű rádióval telefonban.

(#263) #51736960 válasza Lewzke (#262) üzenetére


#51736960
törölt tag

a vétellel semmi bajom, de valamiért nem tudok az állomások között váltani, csak ha a számgombokra programozom őket.

továbbá ha kilépek a főképernyőre, miközben szól a rádió, akkor sem tudok állomást váltani sehogy :(

(#264) Lewzke válasza #51736960 (#263) üzenetére


Lewzke
őstag

Ha hosszan nyomod balra-jobbra (főképernyőn kiválasztod a rádiót) akkor keresi a következő állomást, kedvenceket nem váltogatja vagy még nem jöttünk rá, hogyan kell.

[ Szerkesztve ]

(#265) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

Jó estét! öö inkább jó éjjelt:D

2 dolgot akarnék kérdezni.

1. Az eq milyen benne? (használható vagy gagyi)
2. Milyen headshetet ajánlotok hozzá? (Sennheiser mx270-em van elég neki?)

Köszönöm a választ! :R

(#266) Joe bácsi válasza sunahunter (#261) üzenetére


Joe bácsi
őstag

A mai telóknál már nem menő, h. lásd, h. volt-e vmi elmulaszott sms-ed vagy hívásod. Nyomogasd állandóan azt a nyamvadt telefont, h. lásd volt-e vmi! :W Sügér mérnökök!!!! :W

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#267) #51736960 válasza Lewzke (#264) üzenetére


#51736960
törölt tag

ahh, hosszan kell nyomni, erre nem jöttem rá :W
köszönöm :R

#266: igen, ez abszolút feketepont, ebben egyetértünk.

[ Szerkesztve ]

(#268) gabesszg


gabesszg
aktív tag

Sziasztok!Aránylag "jó" kis játékokat varázsoltam amikor megvettem a készüléket de most visszavittem magyarítani a gsmboltba ahol vettem és eltűnt minden róla és már a gépen sincs rajta nem tudom honnan szedhettem már. Tudna valaki ajánlani helyeket, hogy honnan lehetne programot vagy játékot leszedni rá?Válaszotokat előre is köszönöm!

(#269) Lewzke


Lewzke
őstag

Nem hiszem el, hogy nem jövök rá mi okozza ezt az "elhalkulást". Több headsettel is próbáltam, ugyanaz. Jóval halkabb lesz a hangerő headsettel ha lerakom egy ideig, s mindig újra kell indítsam, hogy újra hangos legyen. Hiába tekerem fel csutkára, olyan halk mint azelőtt 5-6 állásban.
Firmware frissítés megvolt, de ugyanaz ... Master reset is de semmi változás. Samsung support is csak annyit tudott segíteni, hogy vigyem vissza ha még garanciában van, de esküdni mernék, hogy ez szoftverhiba. :W

[ Szerkesztve ]

(#270) Cyrin válasza Lewzke (#269) üzenetére


Cyrin
addikt

nekem samsung headset van hozzá, és nincs ilyen gond

(#271) k5.20


k5.20
senior tag

Sziasztok,
azt szeretném kérdezni, hogy a gmail levelekkel és címtárral tud-e valamit kezdeni ez a készülék? Van mobil-netem, szóval a szinkronizálás érdekel, működik-e.
Köszönöm előre is.

[ Szerkesztve ]

(#272) sunahunter válasza k5.20 (#271) üzenetére


sunahunter
senior tag

Nem igazán.

Összefoglalnám mire jó:

Fotózni (na nem mint egy digi gép, de átlagon felüli)
Telefonálni
Sms-ezni
Hívásszűrésre
(blacklist)

A többi funkciója nem annyira említésre méltó.

(#273) Radeon_5


Radeon_5
aktív tag

Hali!
-sms irasnal nem jon be alapbol a T9, es nem kell kiloni mindig manualisan? remelem nem...
-bill.zar eseten ha hivnak es vege, visszamegy lezartba, ahogy volt? (nem a bill.zar ido utan, hanem _azonnal_!)
-milyen gyors a szoveg visszatorles sebessege?
Koszi!

Son of a Bit

(#274) Lewzke válasza Radeon_5 (#273) üzenetére


Lewzke
őstag

-alapbeállításon sincs T9
-a bill. zár nem zár azonnal le hívás után, csak billzár idő után
-nagyon gyors a visszatörlés, gyakorlatilag azonnali

(#275) Radeon_5 válasza Lewzke (#274) üzenetére


Radeon_5
aktív tag

Oke koszi! A bill.zar igy tenyleg kicsit marhasag, de azert nem deal-breaker dolog.
Nagyon igeretes telo, ha talalnek max 20-ert, vennem is azonnal :)

Son of a Bit

(#276) Kabirobi


Kabirobi
tag

Valaki nem tudnak küldeni egy pár képet amit a telóval csinált?

Előre is köszönöm! :)

(#277) Cyrin


Cyrin
addikt

tegnap leesett kb 1,6 m-ről járólapra, a hátoldalára, semmi baja nem lett...

(#278) sunahunter válasza Kabirobi (#276) üzenetére


sunahunter
senior tag

[link] [link] [link] [link] [link] [link] [link]

Ezeket mind azzal csináltam.

[ Szerkesztve ]

(#279) charg


charg
tag

microSD kártya jár a telefonhoz?

(#280) Kabirobi válasza sunahunter (#278) üzenetére


Kabirobi
tag

Köszönöm! :) Most azon tanakodom, hogy az e52-t cserélem egy ilyenre! :D

(#281) sunahunter válasza Kabirobi (#280) üzenetére


sunahunter
senior tag

Szivesen.

Ebben nincs navi, meg szoftveresen az 52-őt jobban ki lehet aknázni. Nyitott oprendszer, tudsz telepítgetni, jobb a mailkezelése.
Ennek jobb a kamerája, van benne beépített blacklist, illetve atomstabilan összerakott gép.
Az 52-nek az antennája alul van, a samunak meg az egész háta az antenna, ezáltal jobb a vételi képessége.
Te döntesz.

[ Szerkesztve ]

(#282) Kabirobi válasza sunahunter (#281) üzenetére


Kabirobi
tag

Igazából én nem nagyon használtam ki a nokia rendszerét sem! Mi az a blacklist (letilthatok számokat)? Amit szeretek a nokiába, hogy ha hívnak le tudom némítani és nem kell kinyomni, ezzel lehet valami ilyet csinálni? Még annyit, hogy a képek amiket csináltál max felbontásba készültek? Aksi neked mennyit bír?

(#283) sunahunter válasza Kabirobi (#282) üzenetére


sunahunter
senior tag

Igen, hívástiltás.
Ezt is tudod némítani.
A képek max felbontásúak.
Az akksi kb. 3-4 nap, sok telefonálással nálam.

(#284) Kabirobi válasza sunahunter (#283) üzenetére


Kabirobi
tag

Végre, hogy ebbe is tettek némítást! :D
Köszi a válaszokat!

(#285) kiir


kiir
tag

Kedves tulajok! Tud ez olyat, hogy folyamatban lévő hívást fölvesz a diktafonja? Pl. mondanak egy telefonszámot, én meg buszon vagyok és nem tudom leírni. A régebbi Samuk nem szoktak ilyet, de ki tudja, hátha megokosodtak azóta.
Üdv,
kiir

(#286) sunahunter


sunahunter
senior tag

Ha valaki ilyet akar venni, most került fel egy ígéretes darab jó árban egy az apróhirdetések közé.

(#287) Vasshammer


Vasshammer
tag

Sziasztok!

Teljesen új fórumozó vagyok, de régóta olvasom azt. Megosztanám veletek ezzel a telefonnal kapcsolatos tapasztalatomat, szervíz terén is.

Nos: T-nél vettem, akciós volt, pikk-pakk pontos webshopos, de ez nem lényeg.

(Akit ez nem érdekel, ugorja át :) )

Telefon elsőre nagyon tetszett, elegáns, vékony (relatíve) és egész jó a kamerája (ilyen telefonom még nem volt). Volt egy régi, Verb*tim memóriakártyám, 4Gb, amin rajta voltak az évek alatt megszerzett zenéim, valamint pár 3gp, mp4 videó, ami élményekhez kötődött. Korábban egy Samsung Chat 335 telefont nyúztam, ami már nem tetszett, mert a virtuális joystick egész körülményes volt. Abban remekül működött a kártya, egy kivétellel -> nagyobb méretű zenéket, mint 5mb, nem játszott le, ezzel megfosztva pár műremektől a kártyán. Eladtam, abból lett a fenti készülékem.

Probléma 1: Nyomkodtam, mint ilyenkor szokás, hát egyszer újraindul... Pin kéri, gondoltam, új telefon, régi sony-ericcsonomnál is volt ilyen jelenség, mikor dobozból kivettem, kb 2x. Egy nap eljátszotta ezt vagy 5x...Furcsállottam. Vezetékes telefonról kellett a menyasszonyomnak felhívnia, mert "ki voltam kapcsolva" -> kérte a PIN kódot, csak nem nézhetem a telóm minden percben.

Probléma 2: Betettem a fent említett 4gb kártyát. Azon böngészve iszonyatosan lelassult. Számoknál kiírta, hogy aminek a címe 52 karakternél hosszabb, azt nem jeleníti meg a galériában (de lejátszóban meg igen). Képeket alig töltötte be (nem 3mb-osak, mind le volt véve kb-okra) tehát NAGYON lassú volt, másik Samu tökéletesen vitte

Probléma 3: Zenelejátszó a nagyobb fájloknál megakatd vagy 3mp-re. Másik samu ezt nem csinálta

Probléma 4: Egyszer csak nem ismert fel semmit a kártyáról. Minden rajta lévő adat (jpg, mp3, 3gp, mp4 stb) hibás fájl lett. (Jelzem, azelőtt beolvasta) Pont zenét hallgattam volna 2 órás utamon, így rádiózás lett belőle. Fényképeket se tudta a kártyára menteni (fotó után "mentetlen" üzenet fogadott)

Utolsó csepp, irány a T szervíz. Itt azt mondták, hogy 99%, hogy a SIM kártya a hibás, mert öreg (WTF???), így kaptam egy új SIM-et. Kétkedve, de reménykedtem. Szintén Újraindult, többször.
Akkor T-t felejtsük el, irány a Samsung. Elmondtam mi a gondja, ahogy itt is leírtam. Annyit írt le a csávó, hogy "a készülék random szerűen újraindul, sd memóriáját használja, ne sérüljön" Mondom, nem ez a hiba. Válasz: úgy is tesztelni fogják. OK. Valamint azt is megkaptam, hogy a Samsung csak elvileg a Scand*sk kártyákkal kompatibilis. A másik telefonom röhögve vitte ezt, de mindegy.
Tegnapi nap megkaptam, munkalapon ez áll: Javítási eredmény: megjavítva; Elvégzett szolgáltatások: Szoftver frissítés, KALIBRÁCIÓ, Alkatrész csere; Kiadott alkatrészek: csavar 6db, csavar 2db, antenna csatlakozó, antenna, IC-POWER AMP (gondolom ez a táp), főpanel S5610
ÉS MÉG MINDIG ÚJRAINDUL :D

Akinek van valami ötlete, hogy miért, annak szívesen venném, ha leírná. Köszönöm!

Megj.: Nem utálom a samsungot, se ezt a készüléket, meg lennék vele elégedve, ha ez nem lenne. Nagyon jó az akksi üzemideje, 3g-n is. Elegáns és jó a minősége is. De ez a hiba, hibák nagyon idegesítőek

[ Szerkesztve ]

Üdv, VH

(#288) Cyrin válasza Vasshammer (#287) üzenetére


Cyrin
addikt

tegyél rá képernyőzárat, és akkor nem nyomódik be véletlenül a kikapcsológomb a zsebedben ;]

egyébként nem vicc, nálam ez oldotta meg :)

(#289) sunahunter válasza Vasshammer (#287) üzenetére


sunahunter
senior tag

Sose volt ilyen gondom.

(#290) slackware64 válasza Vasshammer (#287) üzenetére


slackware64
csendes tag

Nekem is produkált 1-2 alkalommal hasonlót. Néhány mp3 album mellett ott voltak a borítók is meg az egész artwork/albumart/stb. (hosszú fájlnév, nagy méret), és amikor a fényképek között nézelődtem és ezek következtek volna, újraindult. Én egyébként 1 hónapig egy 16GB-os Samsung Class10-est használtam benne, sebességre nincs panasz. A helyedben én felmásolnám valahová a memóriakártya tartalmát, és megformáznam (az is lehet, h mindent visszamásolhatsz a végén és még így is megszűnik a probléma). Egy próbát megér.

(#291) sdd2


sdd2
veterán

Ha valaki hiányolja a képeket [link]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#292) Vasshammer


Vasshammer
tag

@Cyrin: Van rajta mindig bill.zár és nem mindig a zsebemben indult újra. Sokszor láttam, hogy az asztalon, mellettem, random szerűen újraindult. (u know, samsung logo, T logo stb. majd kéri a PIN-t)

@Slackware64: Nekem csak 4 gb-os volt, azt mondták, az cseszte el a telefont. Mert nem Samsung, vagy Sandisk. Amúgy egy darabig vitte és semmi baja, a zenelejátszóban a 20+mb-os számokat is vitte. Most nincs benne memóriakártya és szintén újraindulgat, a fent említett csere után is.

Amúgy elvittem megint a Samsungba, ahol hosszasan elbeszélgettem az ottani, állítólag volt szervízes kollegával, hogy WTF ilyenkor, mert szinte mindent kicseréltek :D
Azt mondta, hogy lehet még akksi, de más tippje nincsen.
(cserekészülékként egy S8300-át kaptam, na az 2 napig se bírja szuflával, akksi nagyon gyenge, pedig semmire nem használom, nincs miniusb-s fülesem se rádiózni. Ezt hívják übercuminak :) )

Lehetne rosszabb is. :)

Üdv, VH

(#293) Ricsiria


Ricsiria
csendes tag

Sziasztok!
Párom vett egy ilyen s5610-t, próbáltuk a zseblámpa funkciót Mi is, a leírtak szerint, de csak egyetlen egyszer működött. Azóta sajna nem. A fényképezésnél továbbra is működik a vaku. Mi lehet a hiba?

(#294) Lewzke


Lewzke
őstag

Sikeresen tönkretettem a kijelzőjét, oldalsó zsebembe hordtam, nem tudom hogyan de megnyomódott az biztos. Külsőre semmi nyoma de a kijelző megrepedt. Én azt hittem strapább. :W Szóval nagyon ügyeljetek, erre !
Ja és visszatérek a Nokia 1600-ra.

[ Szerkesztve ]

(#295) slackware64 válasza Ricsiria (#293) üzenetére


slackware64
csendes tag

Véletlenül nem kapcsoltátok ki az intelligens kezdőképernyőt?
Amikor a navigációs gyorsgombok aktívak, a zseblámpa funkciót nem lehet használni (vagy csak még nem jöttem rá, hogy hogyan).

(#296) petya000


petya000
csendes tag

Sziasztok, nekem is van egy ilyen telefonom, de állandóan újraindul vagy kikapcsol magától, Új sim kártyával régivel, memóriakártyával vagy anélkül .

Bevizsgálták, 1 gyors 23 másodperces teszt után hibátlan, és persze semmi sem változott, valaki tapasztalt ilyen hibát?

Köszi, hogy ha valaki válaszol. Peti voltam

(#297) petya000 válasza petya000 (#296) üzenetére


petya000
csendes tag

Bocsi nem olvastam vissza, szóval nem egyedi a problémám, most látom, T-mobilos az enyém is, azt mondják 3. bevizsgálás után méltányosságból kicserélhetik de nem biztos, amúgy fogyasztóvédelmet tanácsolt a samsungos srác is, + írtam samsung fórumokon, mert nyilvánosságot semelyik multi nem szereti. Valakinek megoldódott azóta?

(#298) Vasshammer válasza petya000 (#297) üzenetére


Vasshammer
tag

Nem oldódott meg, már másodjára jön vissza a telemaxból szarul. Ma viszem az aradi utcába. Nem tudom, hogy ott mit fognak csinálni, mert másodjára azt írták a szervízpapíron, hogy hibátlan a telefonom. Azóta a szar miatt 2x estem el fontos, sokat érő telefonhívástól.

Ma megírom, hogy mi lett, kecsegtetnek Samsungos cserével, de utánajárás, szkennelés (persze az is most szart be) meg utánajárás. Nem kap az ember normális telefont :D Gondolkodom, hogy visszaállok egy 3310-esre, van itthon egy westeles bontatlanom. :)

Peti: neked hol mondták, hogy kicserélik?

[ Szerkesztve ]

Üdv, VH

(#299) Vasshammer


Vasshammer
tag

Ja, amúgy vedd ki gyorsan a telefonból a memóriakártyát, mert tönkrevágja. Az enyémet dobhattam ki, semmi nem lehetett csinálni vele. Ez van, figyelj oda rá!

Üdv, VH

(#300) petya000 válasza Vasshammer (#298) üzenetére


petya000
csendes tag

Nekem az europarkos gyors szervizpontba , ahonnan beküldték a szervizbe. De csak 3. beküldés után, méltányosságból, ha írok kérelmet, stb...

Valószínűleg én el fogom játszani a 3 beküldést, h a fogyasztóvédelem nem reagál mivel már írtam nekik. Nincs más esély. Samsung facebookon persze csak a pozitív kommentekre reagál, így nincs más megoldás sajnos., És csak a t-mobilos telefonokra van amúgy panasz, a márkaboltos függetlenekkel elvileg nincs baj.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.