Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) #57919488 válasza veze (#1861) üzenetére


#57919488
törölt tag

Es ezt lehet valahogy normalra allitani? Fogalmam sincs, hogy allitottam el de sikerult :DDD :(((

(#1902) meroly válasza nagyi73 (#1899) üzenetére


meroly
veterán

A SIM kártyán 250 elfér, így max kettő fordulóval át tudod vinni őket.

Impossible is nothing

(#1903) tonyrulez válasza nagyi73 (#1899) üzenetére


tonyrulez
őstag

Ha le tudod őket menteni vcf-be vagy csv-be, akkor már nyert ügy.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#1904) Vladi


Vladi
nagyúr

Ebbe telefonba lehet tenni erősebb akut?
Elvileg 3.7 voltos, 1000 mAh-s a gyári. Ennél nagyobb létezik?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1905) #46726912


#46726912
törölt tag

Sziasztok!

Nemrég vásároltam egy ilyen készüléket és az volna a kérdésem, hogy valahogyan le lehet-e törölni azokat a programokat amikre nincs szükségem, mert a készülékben nem találtam módot a törlésükre. Illetve hol találok hozzá programokat?

(#1906) Vladi válasza #46726912 (#1905) üzenetére


Vladi
nagyúr

Gyári programot szerintem nem nagyon lehet letörölni. :F Mire gondolsz? Van hozzá vagy 2. :D

A samsung kiest nézd meg, ez kezelő program pc-hez.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1907) PRO-peller


PRO-peller
senior tag

Sziasztok!

Azt szeretném megtudni, ami a tesztből nem derül ki, h lehet-e ezzel a telóval hívás közben a beszélgetés hangját felvenni? Pittyeg-e bele a felvételbe? A Nokián ez kiábrándító volt.

:R

(#1908) veze válasza PRO-peller (#1907) üzenetére


veze
őstag

ezzel nem lehet a beszélgetést rögzíteni

(#1909) nyomdasz63 válasza PRO-peller (#1907) üzenetére


nyomdasz63
csendes tag

Sajna nem lehet...bár én még fizetni is hajlandó volnék,ha bele tudna valaki nyólni a szoftverbe-a cél érdekében.

(#1910) nyomdasz63 válasza nyomdasz63 (#1909) üzenetére


nyomdasz63
csendes tag

nyúlni

(#1911) Blackmirror válasza nyomdasz63 (#1910) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Szerkesztésre rányomsz és akkor bele tudsz nyúlni...a hszedbe legalábbis:)

iPhone X@R, iPad Pro

(#1912) nagyi73


nagyi73
csendes tag

Kedves Fórumtársak!
Bluetooth-ot hogyan kell kikapcsolni?
köszönöm

(#1913) Blackmirror válasza nagyi73 (#1912) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Alkalmazások---8-as pont Bluetooth--opciók---beállítások---BT ki/be-módosít

iPhone X@R, iPad Pro

(#1914) nagyi73 válasza Blackmirror (#1913) üzenetére


nagyi73
csendes tag

Nagyon köszönöm a gyors segítséget!
Ha lehet még egy kérdés:
Alkalmazások/Játék mappában lévő ikonokat hogyan kell kirakni a főmenübe?
köszönöm

(#1915) monyó73


monyó73
csendes tag

Sziasztok!
Csináltam egy gyári visszaállítást, azóta nem tudom bekapcsolni. Csak világít a Samsung felirat, néha villan egyed, de nem lép tovább. Kiszedtem az akkut, de úgysem történik semmi.
Nem tudtok valami megoldást? Esetleg valami gombnyomás variáció...?
Köszi!

(#1916) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Sziasztok!

Nagyapámnak nézek telefont. Az egyik kiszemelt az S5610. Az iránt érdeklőnék, hogy beszélgetés közben mennyire hangos a hangszórója a készüléknek?

(#1917) Dhampir válasza Gabesz1019 (#1916) üzenetére


Dhampir
félisten

Apukámnak vettem és egy darabig magam használtam. Tapasztalatom szerint hangosan szól és tiszta a hangja. Kihangosítva is szépen, tisztán szól.

(#1918) Gabesz1019 válasza Dhampir (#1917) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Köszi. Akkor valószínűleg ő lesz a befutó. Masszív telefonnak néz ki. A hangja is jó és a kijelzője is nagy.

(#1919) Dhampir válasza Gabesz1019 (#1918) üzenetére


Dhampir
félisten

Nyomkodásra kicsit nyekereg a billentyűzete, de bírja a használatot. :)

A kijelző minőségét tekintve azért jobbat is láttam már. Nekem mindezek ellenére tetszik és ami a legfontosabb, a papám is megszokta már.

[ Szerkesztve ]

(#1920) Gyöször


Gyöször
senior tag

Nyöszörögtem nemrég, hogy újraindulgat a teló híváskor, vagy csak magától. Valami pozitív csillagképbe léptünk, mert abbahagyta, pedig semmit nem csináltam neki. Kb 3-4 hete már semmi idegesítő nem történt. Szoftver is ugyan az, csak használtam.

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#1921) piki24


piki24
csendes tag

A telefon oráján van olyan lehetöség hogy a hálozat automatikusan frissitse
mert én nem találom és nem vészesen de késik ?

(#1922) monyó73 válasza piki24 (#1921) üzenetére


monyó73
csendes tag

Biztosan emlékszem, hogy van, de most nem tudom megnézni. Gondolom a dátum és idő módosítása menüpont alatt valahol...

(#1923) Mosanke válasza piki24 (#1921) üzenetére


Mosanke
senior tag

Szia!

Ilyen, hogy 'Automatikus idő szinkronizálás' ilyet nem fogsz találni szerintem. Bár nekem Samsung C3322-esem van de abban sincs ilyen lehetőség. Én eredetileg úgy állítottam be (és miért állítottam volna be másképpen), Menü/Idő és dátum/Helyi időzóna GMT+1. Ez a Budapest.. stb idő ami nekünk kellene és ekkor pontos az idő is, de persze DST --Ki állásban mert bekapcsolva hozzáad plusz egy órát, az meg már sok lenne. Azt vettem észre, hogy a tavaly márciusi téli/nyári időszámításkor nem váltott át automatikusan, csak akkor, ha a DST-t Be állásba tettem. De nem is volt pontos az órája sem, szerintem nem szinkronizált a hálózattal.
Azt tettem, hogy a Helyi időzónánál nem a GMT+1 hanem a GMT 0 időzónát választottam (ez a London, Lisszabon...) és a DST-t > 'Be' állásba tettem. Ekkor volt pontos megint az óra, mert a londoni idő az ugye egy órával kevesebb egyébként mint ami nálunk van. Nos azóta azt vettem észre, hogy így beállítva már automatikusan átváltott tavaly októberben a nyári időről a télire és nem kellett hozzányúlnom. Meg pontos is az órája, állandóan 2 másodperccel van előrébb mint a konyhánk falán az atomic óra ideje.. Hogy ezt a "beállítást" a Samsung hogyan képzelte így azt ne kérdezd.
Próbáld meg így beállítani. :K

(#1924) piki24 válasza Mosanke (#1923) üzenetére


piki24
csendes tag

Köszönöm,megprobálom a te beállitásodat.

(#1925) Mosanke válasza piki24 (#1924) üzenetére


Mosanke
senior tag

Szívesen, bár nem ígérem, hogy nálad is beválik... de remélem.

(#1926) cs.zs. válasza Gabesz1019 (#1918) üzenetére


cs.zs.
addikt

Jónak jó, de legkevésbé sem masszív. Ha csak 20(!) cm magasról elejted, már széthullik. (ágyról lecsúszik padlószőnyegre, hátlap le, akku ki...)
:(

Kitűnő walkman-fon, és nagyon jó a fényképezője, erős a lámpája, erős az akkuja. Ezek miatt nem bántam meg hogy megvettem, de van pár tulajdonsága ami miatt időnként szívesen a falhoz csapnám :)

...

(#1927) cs.zs. válasza Vladi (#1904) üzenetére


cs.zs.
addikt

Ezzel az 1000mAh-val intenzíven fingatva is elmegy 3 napot, átlagosan gyenge használattal 1 hét.
Ugyan miért kellene nagyobb akku bele?

...

(#1928) Dhampir válasza cs.zs. (#1926) üzenetére


Dhampir
félisten

Mialatt használtam, annyira a szívemhez nőtt, hogy magamnak is vennék, csak SMS-t nem tudtam írni vele, azt nagyon nehezen bírok ezekkel a hagyományos billentyűzetű telefonokkal. Emiatt is lett egy Asha 302 qwertz-billentyűvel. :(((
Habár még visszakerülhet, ha apukám hozzám vágja. :D

(#1929) cs.zs. válasza Dhampir (#1928) üzenetére


cs.zs.
addikt

Sms íráshoz bármi jobb mint ez :) . Miután a kedvelt kis Nokiám külsejét elhagytam :) , egyik gyermekem karácsonyra kapott egy voda smart minit, èn pedig megörököltem a Samu Ch@t335 telefonját. Bár sms-hez valòban a qwerty a tuti, ezen már meglehetősen kicsik a gombok, gyerek-kézre vannak mèretezve. Mégis sokkal jobb mint az 5610 (sms-hez).
Továbbra is várom a 40e Ft alatti erős villanòs, AF-fényképezős, 4-4,3-as kijelzővel szerelt jò kétkártyàs androidost , de még nem sikerült összefutni vele. Egyszer majd jòl felbosszantom magam aztán veszek egy Lenovo A3000-t...

...

(#1930) Dhampir válasza cs.zs. (#1929) üzenetére


Dhampir
félisten

Nekem a hosszú akkumulátor üzemidő nagyon hiányzik. :) Az Ashat két nap után a biztonság kedvéért mindig megetetem.

(#1931) meroly válasza cs.zs. (#1929) üzenetére


meroly
veterán

Azért azon a 3220-on se egyszerű sms-t írni. Egyébként így látva a többi telefon mellett ez az S5610 óriási :Y

(#1932) cs.zs.: hát nem tudom, ahogy egybe vannak a gombok úgy hatosával, szerintem szörnyű volt.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#1932) cs.zs. válasza meroly (#1931) üzenetére


cs.zs.
addikt

A 3220-assal kitűnően lehet sms-ezni, nagyon jó nyomáspontú, kitűnő billentyűzete van!
Komoly!

...

(#1933) cs.zs. válasza Dhampir (#1930) üzenetére


cs.zs.
addikt

Az enyémben már egy utólag vásárolt (1000 Ft volt egy boltban kb 3-4 éve) gumi billentyűzet van, ez nem a gyári. A gombok közötti gumis rész vékony, lényegében külön mozognak a gombok. Kis kezem van, nagyon jól lehet dolgozni rajta. Más (talán gyári?) billentyűzeteknél nem tudom mi a szitu, de ez jó.

A poén az az egészben, hogy ez a 3220-as Nokia 7 éves, anno 1 hetet ment egy töltéssel, már gyengül az akkuja, most tud (használva!) 3-4 napot. A Samsung Chat-ben ugyanúgy 1000mAh akku van mint az S5610-ben, egy töltéssel kb 5 napig megy. Mivel az S5610-et telefonálásra alig használom (walkman és fényképező), 1 héttől is tovább bírja. Döbbenet a mai oko-üzemidők mellett.

[ Szerkesztve ]

...

(#1934) cs.zs. válasza cs.zs. (#1933) üzenetére


cs.zs.
addikt

okoS-üzemidő akart lenni :)

...

(#1935) meroly válasza cs.zs. (#1933) üzenetére


meroly
veterán

Hát igen, ezért döbbenek le mindig azokon akik szinte csak telefonálásra használják a tapijukat, aztán mégis azt veszik és csodálkoznak ha estére már lemerül.
Nem vagyok maradi, de szerintem elsősorban a fontos a megbízható hosszú üzemidő.

Impossible is nothing

(#1936) Dhampir válasza meroly (#1935) üzenetére


Dhampir
félisten

Az utóbbi megjelenésű, nagy kapacitású akksikkal felvértezett okostelók már 3 napig is elröfögnek.

(#1937) cs.zs. válasza meroly (#1935) üzenetére


cs.zs.
addikt

A társadalom egyre inkább sznobbá válik, egyáltalán nem mindegy hogy mit húzol elő a zsebedből. Olyankor döbbenek meg leginkább, amikor már telefonálásra is almás cuccot vásárolnak, mert ugye az egy almás, és az nagyon jó...
Nem tudom hogy olyankor sírjak, vagy nevessek...

...

(#1938) tonyrulez válasza meroly (#1935) üzenetére


tonyrulez
őstag

Pont ahogy Dhampir mondja, az én Lenovo P780-am is kibír három napot masszív használat mellett. Egyébként amellett sem lehet csak úgy elmenni, hogy ma már nem tudás hanem ár alapján vesznek sokan telefont, minél drágább annál jobb. Aztán mikor elmondom valakinek hogy az én telefonom ugyanazt tudja mint az övé, csak feleannyiba került, néz nagy szemekkel.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#1939) meroly válasza cs.zs. (#1937) üzenetére


meroly
veterán

Ez mondjuk régen is így volt, akkor érdekelt is, most lesz@rom ;]
Látszik hogy akkor 8800-t rántottam elő, most egy 3720-at (ráadásul a citromsárga előlappal, mert az volt olcsón hozzá) :DDD

Impossible is nothing

(#1940) cs.zs. válasza meroly (#1935) üzenetére


cs.zs.
addikt

Aki megszokta a hosszú üzemidőt, kellemetlenül érzi magát ha szembesül a ma telefonjaival. Kollégámnak Nokia 301 van, de nem szereti ezt a részét (üzemidő), mert ezt 3-4 naponta tölteni kell, az előző meg egy hétig bírta ... :)
Érdekes dolog ez, nem vagyunk heavy-userek, nagyrészt készenlétben lapul a zsebünkben a telefon, napi 10-20 perc telefonálás és puszi. A Nokia tesztjében dicshimnuszokat zengtek az üzemidőről, nem tudom talán a térerő, vagy az épület árnyékolása, vagy mi a manó teszi, de a kollégámé mindössze ennyit tud.
http://mobilarena.hu/teszt/nokia_301_tanul_de_nem_lesz_okos/adatatvitel_akkumulator.html
és valóban, az S5610 nem túl aprócska :)
a minőségért sorry, beltérben a Chat335 ennyit tud :)

...

(#1941) meroly válasza cs.zs. (#1940) üzenetére


meroly
veterán

Én mondjuk hardcore user vagyok, mert nálam eddig egyik telefon se ment 2 napnál többet (6230i, 2330c, 3720c) ;]
Ja mondjuk 1-2 órát biztos pofázok vele, dehát céges a sim :P
És persze céges ügyben :K

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#1942) Dhampir válasza meroly (#1941) üzenetére


Dhampir
félisten

Mindennapi 1-2 óra pofázással eldöcög 5 napig az S5610. Szerintem. :)

(#1940) cs.zs.

Valójában tokkal együtt is úgy el tudott bújni a mellényzsebben, hogy alig tudtam előhúzni. :)

[ Szerkesztve ]

(#1943) #57919488 válasza cs.zs. (#1937) üzenetére


#57919488
törölt tag

Nekem bejonnek az almás telok mert meg masik gyartonal nem lattam azt a premium erzetet. Iszonyat igenyesen ki vannak dolgozva a termekeik. S4 mini volt amit lattam abban a meretben de kozel sem egy kategoria anyagminosegben. Nagyon nem jon be az uj divat, hogy egy telo legyen teglameretu. Inkabb vettem egy S5610-et aztan e van tudva a telefon keresgeles megfelelo meretben :DDD

(#1944) cs.zs.


cs.zs.
addikt

Megdöglött az én kis Samukám -nak valemilyen része.
Egyenlőre rejtély, majd ha eljutok vele a szervizbe, kiderítik (remélem).

Ha ugyanis a saját hálózati töltőjére csatlakoztatom -ami töltő, és semmi egyéb- töltődik, minden rendben.
Ha azonban adatkábelt dugok bele (természetesen többel is próbáltam) semmi sem történik. Nincs adatátvitel sem, és nem is töltődik. Ha adatkábeles töltőt dugok bele, akkor sem történik semmi.

Mivel adatátvitel nincs, fényképezés után memóriakártya ki-, másik telefonba át-, másik telefonról felmásol gépre...

...

(#1945) Dhampir válasza cs.zs. (#1944) üzenetére


Dhampir
félisten

Véletlenül nem váltottál át KIES-csatlakozási módra? Habár talán a töltésnek akkor is el kéne indulnia.

[ Szerkesztve ]

(#1946) cs.zs. válasza Dhampir (#1945) üzenetére


cs.zs.
addikt

Először én is ebbe az irányba indultam el, de aztán kiderült hogy a másik (adatkábeles) töltővel töltődni sem hajlandó, feladtam.
X-akta.
Hívjuk Muldert és Scullyt!

...

(#1947) meroly válasza cs.zs. (#1946) üzenetére


meroly
veterán

[link]

Impossible is nothing

(#1948) Dhampir válasza cs.zs. (#1946) üzenetére


Dhampir
félisten

A mobilon lévő csatlakozó érintkezőjének meghibásodása?

(#1947) meroly

[link] :D

[ Szerkesztve ]

(#1949) tapon


tapon
csendes tag

Sziasztok!

Segítsetek nekem! Vettem egy s 5610-est.

Honnan a viharból tudnék letölteni normális témákat. A Mobl9-el és a zedge.hu-val már próbálkoztam de azok nagyon gagyik.
:O

(#1950) cs.zs. válasza Dhampir (#1948) üzenetére


cs.zs.
addikt

Nagyon valószínű , de a saját töltőjével miért hajlandó működni ?

...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.