Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) #57919488 válasza quailstorm (#1850) üzenetére


#57919488
törölt tag

Boven jo ez is (normalis kulso, 5MP, mas nem kell :DDD ). Csak igy legalabb tudom akkor, hogy nem kell orakat nezelodnom meg a neten ha nincs nagyon mas :)
Koszi :R

(#1852) quailstorm válasza #57919488 (#1851) üzenetére


quailstorm
nagyúr

duplaennyiért egy Nokia 515, és ugyanennyiért a C2-01...
Szóval maradt ez.

(#1853) DarknessHope válasza Blackmirror (#1847) üzenetére


DarknessHope
senior tag

kösz továbbítottam... reméljük így megy majd. :D

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#1854) treker42


treker42
tag

Sziasztok faterom nemrég vett egy ilyen készüléket nagyon meg van vele elégedve, aku idő kb 4 nap ügyvezető igazgató-sokattelefonál és persze 50en felűl 0-a net és egyéb okosságok.

A kérdésem a következő: hogy lehet a netet teljesen kikapcsolni? Tehát ne jelenjen meg a 3G-ikon a főképernyőn.

gondolom ezzel lehetne még növelni az üzemidőt.

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe 4+8 Ipad Air- Lenovo A1000 és egy bedöglött WayteQ xTAB-79QCI

(#1855) cs.zs. válasza treker42 (#1854) üzenetére


cs.zs.
addikt

Menü-Beállítások- 9:Hálózat - 2:Hálózat mód - GSM
(nem kell mászkálni a menüben le-fel, és milliószor nyomni az irány-gombokat, hanem (jelen esetben) menü - beállítások - 9-es gomb - 2-es gomb - a GSM-hez egy petty, és mentés)

üdv
Cs Zs

...

(#1856) Gyöször


Gyöször
senior tag

Van egy új hóbortja a telómnak. Mostmár nem csak hívás kezdeményezéskor indul újra hanem videó felvétel indításra is. Éljen.

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#1857) #57919488 válasza Gyöször (#1856) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ez lesz az utolso probam a Samsung keszulkekkel. Remelem ebben nem kell csalodnom, szivem szerint masik gyartot valasztottam volna de hat csak ez van a piacon amit lehet venni.

(#1858) Blackmirror válasza Gyöször (#1856) üzenetére


Blackmirror
senior tag

És történt valami vele az utóbbi időben hogy ilyesmit produkál?
Bevallom én a szoftvert sem mertem frissíteni,mert félek,hogy elkezdi.Lekopogom hogy szerencsére még egyszer sem volt ilyen gond vele több mint fél éve használom.

iPhone X@R, iPad Pro

(#1859) veze válasza Gyöször (#1856) üzenetére


veze
őstag

Ilyet nekem anno az LG Secret KF 750 csinált. ugy látszik nem egyedi jelenség ez (se) :D

(#1860) müzli


müzli
csendes tag

Tudtok abban segíteni, hogy a ledes villanónak van elemlámpa funkciója is?
Előre is köszönöm a választ!

(#1861) veze válasza müzli (#1860) üzenetére


veze
őstag

(#1862) müzli válasza veze (#1861) üzenetére


müzli
csendes tag

Köszönöm a gyors választ! :)

(#1863) taschner


taschner
aktív tag

Víz hangzik a telefon mikor beszélek mi lehet a gond?Talán le hallgatják?Esetleg más vagy szar a hangszóró?

A motorozás egy élmény!!!

(#1864) veze válasza taschner (#1863) üzenetére


veze
őstag

biztos Barack Obama elnök van a háttérben meg az ö apparátusa :D

(#1865) taschner válasza veze (#1864) üzenetére


taschner
aktív tag

Ez jó de nem olyan vicces és idegesítő.Most utána jártam a dolgoknak kéne frissíteni mert ugye t-mobilos de nem tudom hogyan van firmwarem de mivel kéne az most magas android oké bada oké stb de ez a telcsi csak fél éve van nekem 10 rugo-ért vettem de nem rossz csak kicsit idegesít a vízhang.

A motorozás egy élmény!!!

(#1866) sh4d0w válasza taschner (#1863) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Édes drága fa*om...

Visszhang, ba+!

https://www.coreinfinity.tech

(#1867) taschner válasza sh4d0w (#1866) üzenetére


taschner
aktív tag

Korrekt segítség.Köszi!

A motorozás egy élmény!!!

(#1868) Iga007


Iga007
tag

Sziasztok!
Problémám lenne a zene lejátszó alkalmazással és nem tudom, h ez mindenkinek így működik vagy csak velem tréfálkozik a készülék.
Hosszabb podcastok hallgatása közben ha megállítom a lejátszást és újra elindítom (kb. 2-3 perc múlva) akkor az elejétől kezdi a lejátszást. Bele tekerni nem lehet; így eléggé idegesítő h újra kell előről hallgatni az egészet...
Van erre megoldás, Csak nálam jelentkezik ez így?

(#1869) tonyrulez válasza Iga007 (#1868) üzenetére


tonyrulez
őstag

Nem tudja megjegyezni, ha kilépsz belőle akkor annyi. Anno én is kerestem rá megoldást, de nem találtam.

4 8 15 16 23 42

(#1870) Iga007 válasza tonyrulez (#1869) üzenetére


Iga007
tag

Nem lépek ki csak a Pause gombra nyomok és úgy hagyom 2-3 percig.
Ekkor szerintem meg kellene tudni tartani a pozícióját...

(#1871) Gyöször válasza Blackmirror (#1858) üzenetére


Gyöször
senior tag

Szoftvert frissítettem én hülye mert a kies mindig macerált vele.

Nem lehet valahogy visszahozni az előző szoftvert amivel megvettem? Sajna már nem emlékszem egy betűre sem belőle.

Eddig az volt, hogy hívás kezdeményezéskor újraindult magától, pin kódot se kért. Ilyenkor az induló animációhoz nem játszik zenét sem. Tegnap hívtam valakit újraindult és annyira gáz mert azt hiszik annyira tróger vagyok, hogy csak megcsörgetem és visszahívnak.

Következő hívás meg se kép se hang kikapcsolt. Ilyen még nem volt be kellett kapcsolni gombbal. Zene pin kód minden kellett.

Podcastekkel nekem is ez a bajom, nem kell annak 2 perc se, kb 10 mp után kilép a zenelejátszóból és csókolom. Putri teszkós mp3 lejátszóm csak akkor felejti el hol járt ha elemet cserélek benne. Most azt találtam ki, hogy 10 perces darabokra felosztom a podcastet és úgy másolom fel.

Viszont a billentyűzetem bejáródott, már egész normálisan lehet vele pötyögni ilyen puha érzésúek lettek a kemény gombok. Azt várom mikor potyognak ki. Esküszöm földhöz vágom egyszer ezt a szarszungot. Soha többet ilyet nem vagyok hajlandó venni.

Próbaképp kipöcköltem az akksit egy kis papírdarabbal, hátha azért szívózik mert nem érintkeznek jól a csatlakozók. Volt ott egy kis holtjátéka a dolgoknak. Nem lehet minden tökéletes, de ez nagyon nem az :D

Azért mertem megvenni, mert nem szolgáltatós amire az volt, hogy újraindulós. Nem is indulgatott újra míg nem frissítettem ez tény, de hogy aztán előjött volna-e azt nem tudjuk meg. Nem emlékszem, hogy egyből a frissítés után kezdett-e vacakolni.

[ Szerkesztve ]

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#1872) Pa-Ca


Pa-Ca
csendes tag

Üdv Mindenkinek! Két hete vettem a telefont... Eddig minden ok., kopp-kopp... Internetezésre nem használom, erről nem tudok mit írni. A KIES-ben nem frissítek - Quick - látva az előttem szóló esetét. Talán érdemes regisztrálni a készüléket a samsung.hu-n, és tanácsot kérve írni nekik a hibákról.... A fotók is tűrhetőek...

(#1873) Pa-Ca


Pa-Ca
csendes tag

Na, még egy...

(#1874) Dhampir


Dhampir
félisten

A fényképeken felbuzdulva :)

[ Szerkesztve ]

(#1875) Pa-Ca válasza Dhampir (#1874) üzenetére


Pa-Ca
csendes tag

Gratulálok! Gyönyörű makrók... ezt én is kipróbálom majd...

(#1876) Dhampir válasza Pa-Ca (#1875) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszi! :R

Teljesen automatán hagyott beállításokkal készült.

Nagyon szép helyen fotóztál. :)

[ Szerkesztve ]

(#1877) Pa-Ca válasza Dhampir (#1876) üzenetére


Pa-Ca
csendes tag

Pécs határában, egy közkedvelt kirándulóhely: Malomvölgyi-tó. Az első fotók egyike... előtte nem is néztem meg, milyen beállítási lehetőségek vannak, csak automatán lőttem egy párat... Egy ilyen kis lencse mikre képes, meglepő... Egyébként a használati utasítás egy nagy "0", jóformán minden beállítási lehetőségre a tulajnak kell rájönnie ...

(#1878) Pa-Ca válasza Gyöször (#1871) üzenetére


Pa-Ca
csendes tag

Ha ez segít, a mobilom szoftver verziója: S5610XXME1/S5610/OXDME1(XEH)

(#1879) Dhampir válasza Pa-Ca (#1877) üzenetére


Dhampir
félisten

Gyönyörű hely. :)

A használati utasítás valóban semmitérő.

(#1880) Pa-Ca


Pa-Ca
csendes tag

...még egy fotó a tóról és egy makró...

(#1881) Dhampir válasza Pa-Ca (#1880) üzenetére


Dhampir
félisten

Alakul. A virágoknál kicsit több fény jól jött volna. :)

(#1882) Gabeszkutya


Gabeszkutya
tag

A topik címben szereplő készülék csak 15.990 forint a telenornál. Vegyétek egyétek!

(#1883) Gabeszkutya válasza Pa-Ca (#1880) üzenetére


Gabeszkutya
tag

Na így kell fotózni telóval. Jó képek.

(#1884) tonyrulez válasza Gabeszkutya (#1882) üzenetére


tonyrulez
őstag

Ngayon ingadozhat az ára, én már vettem Telenornál 20-ért és 13-ért is.

4 8 15 16 23 42

(#1885) Gabeszkutya válasza tonyrulez (#1884) üzenetére


Gabeszkutya
tag

Igen eddig 20 ezer volt. én is várárolni akartam csak nem volt.

(#1886) Mosanke válasza Gabeszkutya (#1885) üzenetére


Mosanke
senior tag

A héten a készlet erejéig készlet kisöprés volt és kártyafüggetlenül(!) 14990 Ft-ért adta az itteni Plazaban az Euronics. El is fogyott mind.
Viszont szombaton megint voltam abban a GSM szervizben/üzletben mint előtte egy héttel, és még mindig ott sorakozott a polcon az rengeteg használt S5610. Már 21 db volt, közel annyi mint az összes többi használt mobil összesen. :DDD Nem voltak leharcolva.
Ez is jelenthet valamit.

[ Szerkesztve ]

(#1887) Gabeszkutya válasza Mosanke (#1886) üzenetére


Gabeszkutya
tag

Jelenthet valamit. Mindeki becserélte Androidos telóra.

(#1888) Cyrin válasza Mosanke (#1886) üzenetére


Cyrin
addikt

Azt jelenti, hogy az embereknek fogalmuk sincs hogy mit vesznek, és hogy miért...

(#1889) #57919488 válasza Mosanke (#1886) üzenetére


#57919488
törölt tag

GSM dolgozo atment Euronics-ba es megvette az osszeset majd kesobb rendes aron aruljak? ;] :DDD

(#1887) Gabeszkutya:
En forditva csinalnam szivesen :D

[ Szerkesztve ]

(#1890) Gabeszkutya válasza #57919488 (#1889) üzenetére


Gabeszkutya
tag

Milyen Androidos telód van?

(#1891) #57919488 válasza Gabeszkutya (#1890) üzenetére


#57919488
törölt tag

Samsung gio s5660. Ebresztesi funkcio miatt van meg hasznalatban kulonben mar kette tortem volna :DDD
Haat nem szerettem meg az erintokijelzot az biztos :D

Pedig ha s5610-et nem talalok akkor marad az iphone.

[ Szerkesztve ]

(#1892) Gabeszkutya válasza #57919488 (#1891) üzenetére


Gabeszkutya
tag

Értem. hát az tényleg gáz teló. de az én Galaxy Y-m se jobb.

[ Szerkesztve ]

(#1893) #57919488 válasza Gabeszkutya (#1892) üzenetére


#57919488
törölt tag

Neztem Nexus 4-et mert nagyon sokan ajanlottak. Hat nem dobtam hatast attol sem. Raadasul tegla az osszes ami nekem nagyon nem jo :((
s5610 boven eleg lesz majd mindenre amire hasznalom.

[ Szerkesztve ]

(#1894) Gabeszkutya válasza #57919488 (#1893) üzenetére


Gabeszkutya
tag

Pedig a tégla telók kezdenek elszaporodni sajnos. marad a használt teló vétele ha nem akarsz nagy képernyőjű készüléket.

(#1895) Gyöször válasza Pa-Ca (#1878) üzenetére


Gyöször
senior tag

Köszi, az enyémen S5610XXMH1, a többi ugyan az. Az előző verzió az sokkal többen tért el a per jel után is más volt a vége, meg nem is XEH volt (amivel vettem)

Akkor most várok egy frissítést, hátha az még rosszabb lesz :)

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#1896) Mosanke válasza #57919488 (#1889) üzenetére


Mosanke
senior tag

Használt telefonok voltak. :K :C

(#1897) Pa-Ca válasza Dhampir (#1881) üzenetére


Pa-Ca
csendes tag

Készült egy fotó vakuval is - derítés céljából -, de túlexponált lett... ...épp virágzik a fokföldi "ibi", gondoltam gyors próbának megteszi... ...semmi különleges... ...a levelét is le kellett volna előtte porolni - szöszös...

(#1898) Pa-Ca


Pa-Ca
csendes tag

A telóval eddig nagyon elégedett vagyok... A céges alap mobil (Nokia-100) nekem nem vált be, alig hallottam a suttogást a túloldalon, főleg zajosabb körülmények között... Először valamilyen androidos dualban gondolkodtam, végigolvastam egy csomó tesztet, aztán úgy döntöttem, céges SIM-nek nagyon jó lesz egy hagyományos... Az S5610 a Mobilarénás teszten keresztül jött be a képbe, megtetszett az ott leírtak alapján, és hát ezt a fórumot is végigolvastam többek közt... Az Edigital gazdagítottam 22 ezerrel... Samsung fülest (with mic) a "hülye azért nem vagyok"-ban vettem hozzá... A készüléket viszont hülye lettem volna náluk venni, 3 ezerrel többért... (jó, persze tudom, hogy netről rendelve még olcsóbb lett volna),
Privátnak pedig be van tervezve egy S4 mini, ha dekáját olcsóbban adják majd... Bár céges laptop + otthoni asztali gép nyomkodása után... ...még egy simogatós ketyere... nem tudom... lehet, besokallok...

(#1899) nagyi73


nagyi73
csendes tag

Kedves Fórumtársak!
Visszaolvastam egy jó pár oldalt,mégsem találtam a problémámra választ:
Nokia 6303-ról váltottam erre a készülékre,
szeretném a teljes TELEFONKÖNYV tartalmát erre a készülékre juttatni.
(Egyesével nehéz lenne vagy 300 db névjegyet átpötyögni)
Várom segítő válaszaitokat!
üdv.

(#1900) Mosanke válasza nagyi73 (#1899) üzenetére


Mosanke
senior tag

Szia!

Csak tipp. Beteszel egy mikro SD kártyát a nokia 6303-ba, arra átmásolod a teljes Telefonkönyv névjegyeket majd az SD kártyát kiveszed , átteszed a Samsungba és bemásolod róla a Neveket a telefon memóriájába.
Vagy még a másik lehetőség, a Nokia PC Suite programmal kimásolod a számítógépedre egy mappába majd a Samsung New PC Studioval bemásolod a Samuba. Egyszerű egéráthúzással.
Nokia PC Suite letöltés
Samsung Nw PC Studio

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.