Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) Dhampir válasza zsof Nokia (#1400) üzenetére


Dhampir
félisten

Még nem próbáltam ki. :)

(#1402) tonyrulez


tonyrulez
őstag

#1400 zsof Nokia:

Rögtön elutasítja a hívást, azonnal a hangpostafiók jön fel a másik félnek (már ha van).

#1377 cs.zs.
"lassan vált 2 betű között (pl J-K-L, vagy M-N-O, stb)"
Jobbra gombbal lehet ezt gyorsítani. Vagyis pl. beírod a J-t, egy jobbra gomb, és már írhatod is a következő betűt, akkor is ha ugyanazon a gombon van. Szokás kérdése az egész. Androidon tapifelületen gyorsabban tudok írni még így is, de ott sokat lehet mellényomni. A gombos kiosztás pedig mindig is ugyanígy nézett ki, aki sokat SMS-ezik ilyeneken, egy idő után becsukott szemmel is meg tud írni egy SMS-t, és még hiba sem lesz benne.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#1403) zsof Nokia válasza tonyrulez (#1402) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

Akkor foglaltat fog neki jelezni ha hív?

A lényeg lényegében lényegtelen

(#1404) Briarheart


Briarheart
csendes tag

Jaj de jó, hogy még gyártanak ilyen klasszikus mobilokat..
A Samsung tudja mi kell a népnek... a fakkom tele van már a sok tapicskolós sz@rral... most "okos" telefonom van, de már megbántam, hogy anno lecseréltem a régi normálisat. Szerencsére a mostani"okos" telefonomat használtan vettem, így nem került sokba..

Na majd holnap beújítok egy ilyen Primo-t.

[ Szerkesztve ]

(#1405) cs.zs. válasza tonyrulez (#1402) üzenetére


cs.zs.
addikt

Úgy van ahogy mondod : megszokás kérdése. Nekem a 2 telefon közül a "3220-on gépelést" volt könnyebb megszokni. De mint mondottam, ettől még nem jobb telefon szegényke :)

...

(#1406) cs.zs. válasza zsof Nokia (#1403) üzenetére


cs.zs.
addikt

Hát ez úgy van kedves (legyél mondjuk) Zsófi,
hogy a telefon azt jelez, amit kívánsz. Mert ha az illető hív, nyomhatsz némítást, vagy akár pirosat, de küldhetsz neki egy üzit is, hogy légyszi ne hívj, mert úgysem veszem fel ... :D

Tudom, tudom ...
Sokszor nem ilyen egyszerű ... ;)

...

(#1407) zsof Nokia


zsof Nokia
aktív tag

lehet lecserélem egy ilyenre az okostelóm, nekem a telefon arra kell, hogy telefon sms- zenehallgatás erre ez a telefon tökéletes szerintem :D

A lényeg lényegében lényegtelen

(#1408) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Amint megvettem a telefont, az volt az első hogy GSM módba tettem. Most visszaállítottam automatára, az Opera csak úgy "hasít" :D

4 8 15 16 23 42

(#1409) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Amint megvettem a telefont, az volt az első hogy GSM módba tettem. Most visszaállítottam automatára, 3G-n az Opera csak úgy "hasít" :D
hoppácska, dupla lett

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#1410) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Hol lehet feketében megvenni?

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#1411) cs.zs. válasza zsof Nokia (#1407) üzenetére


cs.zs.
addikt

Újra elégedett és boldog leszel, mert nem kell majd töltővel járkálnod, mégis lesz benne szufla még másnap is, és az után is, és az után és az után ....

...

(#1412) meroly válasza cs.zs. (#1411) üzenetére


meroly
veterán

...az idők végezetéig :)

Impossible is nothing

(#1413) cs.zs. válasza meroly (#1412) üzenetére


cs.zs.
addikt

+ 2 nap
:)

...

(#1414) Dhampir válasza cs.zs. (#1413) üzenetére


Dhampir
félisten

Nekem most a 8. napnál tart 3 "pálcikával", tegnap csökkent le ennyire. Lehetséges, hogy majd este töltésre durrantom, nehogy holnap váratlanul lecsússzon kisebbre. :)

(#1415) cs.zs. válasza Dhampir (#1414) üzenetére


cs.zs.
addikt

Nálam is krízishelyzet van !
2 napja nem volt USB a tarkójában, ráadásul (kirándultunk) készült kb 50-60 fotó, és most 4 pálcika van !!!
: DDDDDDDDD

...

(#1416) Dhampir válasza cs.zs. (#1415) üzenetére


Dhampir
félisten

:DDD

(#1417) Pöttön válasza Dhampir (#1416) üzenetére


Pöttön
őstag

Sziasztok!
Én is boldog tulaja vagyok egy ilyen remek telefonnak.
Nekem is lazán visz egy töltéssel 4-5 napot.
Nagyon meg vagyok vele elégedve.
Egy nagy kérdésem lenne a telefonnal kapcsolatban 1-2 számot betettem tiltó listára és nem tudom hogy kellene megszüntetnem a tiltást ezeknél a számoknál, elég sokat keresgéltem a telefonban de egyszerűen nem találom hogy hol lehetne visszaállítani... :DDD
Légyszi ha tud valaki akkor segítsen! :)
Előre is köszi! :R

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#1418) Dhampir válasza Pöttön (#1417) üzenetére


Dhampir
félisten

Szia!

Elutasítási lista visszaállítás:
Beállítások - Hívás - Összes hívás - Automatikus elutasítás - Elutasítási lista

(#1419) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Nem is hallottam még róla, de Telenornál van push e-mail szolgáltatás. Ez a telefon sajnos nem támogatott (bezzeg Nokiákon működik :(( ) Pedig azt az egy forintos (!) havidíjat szívesen kicsengetném érte.

4 8 15 16 23 42

(#1420) Mans20


Mans20
addikt

Jónapot

Egy SE K550i-nél ez a 5610 mennyivel jobb?mert azt váltaná le,menüje pl mennyire gyors?a kamera elég jó azt olvastam,net nem izgat,a hívások minősége kissé aggaszt mert itt meg máshol is írták hogy avval lehetnek gondok,bár havonta 3-4-szer ha hívok valakit.

másik topik kihalt,kérdés hogy egy akkunál lehet olyan hogy hirtelen tönkremegy?4-5 éves az akku,nem volt cserélve,lehet csak az a rossz nem tudom,de gondoltam fokozatosan gyengül,nem rögtön hal meg,reggel feltöltődött rendesen,de teletöltve kikapcsolt a mobil,ha be is sikerül sokadszorra kapcsolni akkor lefagy.

(#1421) meroly válasza Mans20 (#1420) üzenetére


meroly
veterán

Laptopból kiindulva, ha egy cella tönkremegy, akkor hamar kikapcsolhat fokozatos (gyorsabb) merülés nélkül.

Impossible is nothing

(#1422) Dhampir válasza Mans20 (#1420) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem jobb, de jó.

Nagyon jó a hívások minősége, erre különösen érzékeny vagyok.

Vélhetően sokféle okból lehetett gond a hívásoknál, például régi SIM-kártya, gyári hibás példány, házilagos szoftvercsesztetés, véletlenül elhajított mobil, fenéken billentés közben farzsebben lapuló teló és még ki tudja mi minden egyéb. :U

(#1423) Dhampir


Dhampir
félisten

Egy dolgot hiányolok; egy aprócska, színes eseményjelző LED-lámpácskát.

(#1424) zsof Nokia


zsof Nokia
aktív tag

Sziasztok

Nem tud valaki ilyet eladót? Budapest vagy Vác környékén T-mobile vagy független jöhet nálam szóba

Nem akarok a magenta színű szolgáltatómtól megint 2 év részletre venni

A lényeg lényegében lényegtelen

(#1425) cs.zs. válasza Mans20 (#1420) üzenetére


cs.zs.
addikt

Szia !
A fejlődés az évek múlásával már önmagában is (legtöbbször) garantálja, hogy az újabb = jobb.

K550i belső memo 64 MB +M2 - S5610 belső memo 108 MB (113 559 552 Byte) + MicroSD
2MP AF fotó, 176x144 videó - 5MP AF fotó , 320x240 /30 fps videó
Átlagos Walkman - Fullos Walkman teljeskörű TAG cimkézéssel, valós idejű soksávos Equalizerrel

és a többi és a többi és a többi
kinek mi a fontos,

én szeretem a Sony-Ericssont, volt is , van is , de ezen célokra az S5610 jobb.
Nekem nincsenek hívás-problémáim, az enyém nem kapcsolgat ki magától, nekem bejött.

Üdv
Cs Zs

...

(#1426) cs.zs. válasza zsof Nokia (#1424) üzenetére


cs.zs.
addikt

Ha lejárt a hűségidőd, hordozd a számodat. A Telenor olcsóbb is mint a T-mobile. Pl egy teljesen átlagos "Smarttarifa2"-vel egészen pontosan 0 Ft.
Részletre ?
:)
Valamint itt a topikban a hozzászólások alapján az jön le, hogy a Telenoros készülékekkel sosincs bibi, a többivel meg előfordul ez-az...

[ Szerkesztve ]

...

(#1427) petya000


petya000
csendes tag

Auchannba 18 ért láttam.

(#1428) zsof Nokia


zsof Nokia
aktív tag

Köszi a törődést de már tárgytalan! :))

A lényeg lényegében lényegtelen

(#1429) cs.zs. válasza zsof Nokia (#1428) üzenetére


cs.zs.
addikt

Galaxy S-3 lett, igaz ?
Szenya !
:D
: DDD

...

(#1430) zsof Nokia válasza cs.zs. (#1429) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

1 nem telik rá
2 nem kell okostelefon
3 unom az érintőkijelzőt
4 nem használnám ki a telefon adottságait

A lényeg lényegében lényegtelen

(#1431) cs.zs. válasza zsof Nokia (#1430) üzenetére


cs.zs.
addikt

Jóvanna!
Tessék érteni a viccet !

Különben is :
1 sokezres havi díjjal nem is olyan drága : )
2 az érintőkijelzőé a jövő : ))
3 meg az okostelefonoké : )))
4 nem használod ki az adottságait ? Dehogynem . Nagy kijelzőn legjobb sms-t írni : ))))

Mér nincs mindenkinek olyanja ? Nem értem ... :D

...

(#1432) Mans20 válasza cs.zs. (#1425) üzenetére


Mans20
addikt

Értem kösz,akkor valószínű ez lesz,a mostani kínálatból 20000Ft-ig akkor ez a legjobb ami klasszikus mobil?telenornál vagy függetlennél is van az a önkikapcsolós dolog mint tré mobilnál?meg funkciók kivétele?

(#1433) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Megint 20e lett Telenoréknál? Egyszer vettem 20ért, aztán 13ért, úgy látszik megint visszavették az árát.

4 8 15 16 23 42

(#1434) cs.zs. válasza Mans20 (#1432) üzenetére


cs.zs.
addikt

Leginkább csak a sajátomról nyilatkozhatok, de úgy tűnik hogy ez megfelel a fórumban elhangzottak átlagának. Az enyém 2012 novemberi, Telenoros (akkor feltöltős verzióban épp 12.990.- Ft volt, amiből 900.- Ft lebeszélhető), és tökéletesen működik.

Pár hónaposan az enyémben megdöglött a kamera (nem fókuszált sehová, minden kép homályos volt), beadtam egy megyeszékhelyen található márkaszervizbe, 1 hét alatt készült el. Kicserélték a kamera-modult benne, természetesen garis javítás volt. Nekem ezen kívül semmi baja nem volt.

A billentyűzártól eltekintve én nagyon szeretem.

A 20 000 Ft-os ár átlagosnak mondható, bár a Telenornál előfizuval most 0 Ft-ért hazavihető. Én 20 ezerért már biztosan nem venném meg, időközben azért jönnek újabb és újabb telefonok, és a Vodafone SMART MINI eléggé odab@sz ezért a pénzért. Bár más kategória, de megfontolandó.

[ Szerkesztve ]

...

(#1435) Mans20 válasza cs.zs. (#1434) üzenetére


Mans20
addikt

Simogatós mobilra nem vágyom,amik vannak most még az asha,C2-01,de ezek mind gyengébbek.Az előfizetéses hogy van?Megveszem egy tarifacsomaggal,és egy hónapra annyi a keret,ha meg lejár az 1-2 év hűség akkor rakhatok bele feltöltős sim-et?

(#1436) meroly válasza Mans20 (#1435) üzenetére


meroly
veterán

Akár előtte is rakhatsz bele, arra figyelj ,hogy azért a készüléket ne részletre vedd. Ebben az árkategóriában amúgy se szokták részletre adni nagyon.

Impossible is nothing

(#1437) Mans20 válasza meroly (#1436) üzenetére


Mans20
addikt

Akkor az hogy lenne?kapok egy előfizetéses simet,de nem használom és kártyásat teszek bele?a másikat meg eladom?

(#1438) meroly válasza Mans20 (#1437) üzenetére


meroly
veterán

Nem, a másikon meg fizeted az előfizetést, nem hinném hogy megvenné bárki is, de eladni is el lehet, vagyis átruházni, névátírni vagy akárhogy is nevezzük.

Impossible is nothing

(#1439) cs.zs. válasza Mans20 (#1435) üzenetére


cs.zs.
addikt

A C2-01-et még említeni sem lehet az 5610-es Samsung mellett, az egy lényegesen kisebb-gyengébb készülék.

Az előfizetés meg úgy történik, hogy
aláírod azt (nyilatkozol), hogy az előfizetéses kártyád minimum 24 hónapig aktív lesz, és minimum az alapdíjat kifizeted. Mivel ez lebeszélhető, ráadásul alacsonyabb percdíjakkal mintha feltöltős lennél, ezügyben semmilyen veszteség nem ér, sőt! Olcsóbban kapsz telefont. Már a legkisebb, 1900-2000 Ft körüli alapdíj esetén is. Ebben az esetben a Telenor már 15 - 20 ezer Ft-os telefont is lehet hogy ingyen ad. Ez nem reklám, szét kell nézni, hogy mi-hol-mennyibe kerül. Egyik cégnél ez olcsó, másik cégnél az.

A következő fokozat a TARIFAHŰSÉG. Ez nem kötelező, de pl ha 3500 Ft-os csomagra írsz alá 2 évet, akkor még olcsóbban kapsz telefont, és ez a végtelenségig fokozható felfelé. Ha pl 4-5 e Ft-os csomagra írsz alá 2 évet, már 30-35 ezer Ft-os telefont kaphatsz ingyen, vagy drágább telefonokat ennyivel olcsóbban.
Határ a csillagos ég, de neked kell eldöntened, hogy ez kell-e neked vagy nem. Ha viszont aláírtál, akkor már nincs visszaút. Éppen ezért ha valaki aláír, akkor azt soha nem szabad a legolcsóbb telefonért megtenni, hanem mindig valami spéciért, ami így jó áron lesz. De ez csak az én véleményem, mindenki másképp látja.

Én tavaly májusban írtam alá további 2 évet, mert nagyon jó áron vehettem nekem nagyon tetsző telefont. Akkor egy WT19i Live with Walkman 35 000 Ft volt előfizuval, 40 000 volt feltöltősben, és így hogy további 2 évet írtam alá a már meglévő előfizumra, 10 x 2960 Ft-ot kellett fizetnem a telefonért. Nekem megérte, mást meg lehet nem érdekelt volna.

Üdv
Cs Zs

[ Szerkesztve ]

...

(#1440) meroly válasza cs.zs. (#1439) üzenetére


meroly
veterán

Azért a C2-01 se rossz telefon sztem, a kijelzője hasonlóan gyér mint az S5610-é mondjuk, de teljesen rendben van, kényelmesek a gombok, jó az üzemidő annak aki csak telefonál, kikapcsolt 3G-vel.

Impossible is nothing

(#1441) cs.zs. válasza meroly (#1440) üzenetére


cs.zs.
addikt

Ehh már megint ezek a Nokia-számok. Fene megeszi. Visszaszívom az előzőleg Nokiáról leírtakat, mert eggyel mellénéztem :D
Én fél éve kaptam C2-00-t céges telefonként, és épp azért választottuk ezt , mert kizárólag telefonálásra kell, zsebben van hordva, tehát kicsi kell hogy legyen, és papíron jó az üzemidő. Papíron. Ez egy 10 filléres gagyi. Napi 1-1,5 óra telefonálással (ez sok-sok rövid hívás ki-be) 1,5 napot bír, a két nappalt nem bírja ki :(
Erről szándékoztam nyilatkozni, nem a C2-01-ről, arról nincs tapasztalatom, bocsi :)

...

(#1442) Mans20 válasza cs.zs. (#1439) üzenetére


Mans20
addikt

Értem kösz,és hol lehet venni olyan 5610 et ahol adnak adatkábelt is mellé?meg nincs buherálva a szoftver,meg nem kapcsol ki magától,csak tré mobilnál van ez?

(#1443) meroly válasza cs.zs. (#1441) üzenetére


meroly
veterán

Semmi gond, én meg a C2-00-t nem ismerem :B

Impossible is nothing

(#1444) cs.zs. válasza Mans20 (#1442) üzenetére


cs.zs.
addikt

Adatkábel nem jár hozzá , sőt
semmi nem jár hozzá, csak a fali töltő, minden másról Neked kell gondoskodnod. A fülesről is, az adatkábelről is, a micro SD-ről is. Arról nem is beszélve, hogy a töltő kialakítását tekintve is van még mit fejlődni a Samsungnál. Sonyék egy kicsivel okosabban oldják meg. Töltőt is - , és ugyanazzal az eszközzel adatkábelt is kapsz ...

[ Szerkesztve ]

...

(#1445) tonyrulez válasza cs.zs. (#1444) üzenetére


tonyrulez
őstag

Szerintem ma már minden háztatársban van adatkábel, fülhallgató, esetleg microSD kártya is. Speciel nekem még a töltő sem kellett volna, mostmár van 3 (hogy hogyan, azt nem tudom :) ), adatkábelből ugyanennyi, a jól bevált fülhallgatómat meg úgysem cseréltem volna le.

4 8 15 16 23 42

(#1446) cs.zs. válasza tonyrulez (#1445) üzenetére


cs.zs.
addikt

Nálunk is így van -nagy család vagyunk- sok töltő, sok adatkábel (sok telefon). Aki viszont először vesz micro-USB telefont, annál teljesen jogos a kérdés. A fénykép csak azért készült, mert fali töltő és fali töltő között is hatalmas a különbség.

...

(#1447) taschner


taschner
aktív tag

Olyan kérdésem lenne,hogy miért visszhangzik amikor beszélek rajta pedig vissza vettem a hangerőt.

A motorozás egy élmény!!!

(#1448) Dhampir válasza taschner (#1447) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem kellene visszhangoznia. Szervíz?

(#1446) cs.zs.

Nálam se adatkábel, sem három szoba, három gyerek, négy kerék... :B

Na az ilyen sikertörténeteknek találták ki a becsomagolt gyári tartozékokat.

[ Szerkesztve ]

(#1449) cs.zs. válasza taschner (#1447) üzenetére


cs.zs.
addikt

Minden telefonra igaz, hogy ha valami szokatlant észlelsz, és ez nem tetszik neked :D, akkor kikapcs, akku ki-be, és bekapcs. Ez sok problémát megold, egy próbát megér ;)

...

(#1450) cs.zs. válasza Dhampir (#1448) üzenetére


cs.zs.
addikt

Annak az életmódnak is megvan a szépsége .
Pl
biztos nem vágják időnként a fejedhez, hogy "ÓÓÓ ha újrakezdhetném biztos nem mennék hozzád!"
: DD
mert pl "3 napja kérem hogy ezt a számot rakd rá a telefonomra, de tudom, nem volt idő, mert a kóllofgyuti 14-et kellett letölteni és az fontosabb..."

meg ilyesmik :)

...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.