Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) norbee2244 válasza corbeau (#700) üzenetére


norbee2244
senior tag

viszont kivanjuk es koszonjuk!

(#702) balika21


balika21
tag

na srácok,én is vettem egy ilyet,eddig jó,bár egy kérdésem lenne,a billentyű lezárásnál,és feloldásnál a hangot,hogyan lehet kiiktatni,mert a billentyűzet hangot lehalkítottam,de ez megmaradt?! Érdekesen néma módban nem csinálja...

(#703) literati válasza balika21 (#702) üzenetére


literati
tag

beállítások > hangprofilok > szerkeszt > hangerő > jelzéshangot teljesen levenni

Sok örömet az új telóban, én nagyon meg vagyok elégedve vele.

(#704) balika21 válasza literati (#703) üzenetére


balika21
tag

köszi,erre gondoltam én is,de viszont az ébresztőt minden nap használom,szóval az ébresztő hangját ez nem némítja?

(#705) literati válasza balika21 (#704) üzenetére


literati
tag

nem, nincs köze az ébresztéshez.

(#706) balika21 válasza literati (#705) üzenetére


balika21
tag

rendben,köszi!

(#707) Falcon C. válasza tonyrulez (#688) üzenetére


Falcon C.
aktív tag

Mi pénteken hoztuk el kettőt, fejenként 8ezerért a telenorvégoktól. :) 1 év hűség, 2 év garancia. Egy dolgot nagyon sajnálok a wifi-n kívül, s ez a kompatibilis, hívásfogadásra is alkalmas kábeles füles hiánya. Erről volna valakinek javaslata? Vagy bármelyik Samu telefonos füles jó hozzá? Ebben a hidegben jól jönne!

[ Szerkesztve ]

[Redmi Note 11] [Acer V3-574G-54T5]

(#708) tonyrulez válasza Falcon C. (#707) üzenetére


tonyrulez
őstag

Galaxy S Wifi 5.0-hoz kapott gyári fülessel működik.

4 8 15 16 23 42

(#709) litory válasza literati (#694) üzenetére


litory
csendes tag

Ezzel a kóddal: *2767*3855#

Ellenben vigyázni kell, mert minden adatot töröl a telóról!!!

Üdv

(#710) Falcon C.


Falcon C.
aktív tag

Óhhh... USB-re kötve is töltődik! :Y (Másnak ez biztos nem újdonság, nekem igen.)

[Redmi Note 11] [Acer V3-574G-54T5]

(#711) Iga007 válasza Falcon C. (#710) üzenetére


Iga007
tag

Nálam ez volt az egyik szempont!

A Nokia E52-höz kapott headsettel kiválóan működik szerintem bármely másikkal sem lesz gond...

(#712) literati válasza Falcon C. (#707) üzenetére


literati
tag

Vannak akik mást mondanak, de nekem működik egy nokiás fülessel és egy kitudja milyen usb kábellel.

(#713) gyuri2008 válasza literati (#712) üzenetére


gyuri2008
veterán

Üdv
Ez a telefon tudja ezt a funkciót?
Fekete és fehér lista a hívásoknál.
Fontos lenne.
Köszi előre is a választ.

(#714) betonfelhő válasza gyuri2008 (#713) üzenetére


betonfelhő
tag

Igen.
Nem csak tiltólista van, de előhívő és szám részlet alapján is tilthatsz. Illetve a rejtett hívószámosokat is.

[ Szerkesztve ]

(#715) gyuri2008 válasza betonfelhő (#714) üzenetére


gyuri2008
veterán

Köszönöm a választ :R

(#716) Lanyó


Lanyó
csendes tag

Üdvözletem a fórumozóknak és kellemes ünnepeket mindenkinek!
Egy hete van ilyen telefonom. A KIES-el szenvedek, már kipróbáltam vagy öt verziót, de mindegyik azt írja ki, hogy a készülék nem támogatott. A PC USB-n és Blutooth-on is felismeri és működik. A telefon független, a PC-n XP SP3-rom van. Ha valakinek van tanácsa vagy ötlete azt megköszönném.
Üdv. Lanyó

(#717) Falcon C. válasza Lanyó (#716) üzenetére


Falcon C.
aktív tag

Én fel se raktam a KIES-t, annyit szidták itt, hogy feleslegesnek találtam. Használom Bluetooth-szal és USB-n, oszt' csókolom. :DDD

[ Szerkesztve ]

[Redmi Note 11] [Acer V3-574G-54T5]

(#718) Lanyó válasza Falcon C. (#717) üzenetére


Lanyó
csendes tag

Outlokból kellene150-200 nevet szinkronizálni. Némelyikhez 2-3 telefonszám, email-cím stb. Erre esetleg valakinek megoldás?

(#719) norbee2244 válasza Lanyó (#718) üzenetére


norbee2244
senior tag

Régebbi kies-el próbálkozz az újabbal senkinek sem ment aztán rájöttünk,hogy a régi a megoldás a problémáinkra.

(#720) Falcon C. válasza norbee2244 (#719) üzenetére


Falcon C.
aktív tag

Hm, most felraktam a legfrissebbet. Bluetooth-szal elzavart zabot hegyezni, de USB-n OK.

[Redmi Note 11] [Acer V3-574G-54T5]

(#721) hypno skate válasza norbee2244 (#719) üzenetére


hypno skate
senior tag

A 2.5.1.12123_2 verzió nem sikoltozik, hogy nem támogatott a telefon szoftververziója.

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#722) Rosszarcu01


Rosszarcu01
tag

Ugye jól tudom, hogy lezárt billentyűknél hívnak, felveszem, leteszem és nem zár vissza?

(#723) Falcon C. válasza Rosszarcu01 (#722) üzenetére


Falcon C.
aktív tag

Billentyűzár idő után lezár, vagy manuális * hosszan.

[Redmi Note 11] [Acer V3-574G-54T5]

(#724) Rosszarcu01 válasza Falcon C. (#723) üzenetére


Rosszarcu01
tag

Hát ez az! nem zár le egyből,h.leraktam. mint pl. egy Nokia.

(#725) Falcon C. válasza Rosszarcu01 (#724) üzenetére


Falcon C.
aktív tag

Megszokás kérdése. Nekem cirka 10 másodpercembe került átszokni a Nokiámról.

[Redmi Note 11] [Acer V3-574G-54T5]

(#726) Lanyó válasza norbee2244 (#719) üzenetére


Lanyó
csendes tag

Próbáltam 1.5-öt, 2.0-át, 2.1-et, 2.3-at, 2.5-ből vagy háromfélét! Már kipróbáltam a PC STUDIO-t is, de egyik sem működik. Szerintem beviszem szervízbe, hogy mit mondanak. Szoftvert csak a KIES-el lehet rajta frissíteni vagy van más módszer is?

(#727) norbee2244 válasza Lanyó (#726) üzenetére


norbee2244
senior tag

Szoftvert nagyon nincs hova frissíteni konkrétan,mert a legújabbakat rakják rá. Csak kies-sel lehetséges.

(#728) Lanyó válasza norbee2244 (#727) üzenetére


Lanyó
csendes tag

Akkor szervíz lesz belőle. Majd beszámolok a fejleményekről, hát ha másnak is akad ilyen problémája. Addig is köszönöm a hozzászólásokat. További kellemes ünnepeket mindenkinek.

(#729) balika21 válasza Lanyó (#728) üzenetére


balika21
tag

egyx apró kérdésem lenne,ha bejövő hívásom van,és nem szeretnék az illetővel beszélni,van rá mód hogy elnémítsam a mobilt,régebbi telefonokba volt olyan opció,hogy amíg a hívás volt elnémította a csengést!

(#730) norbee2244 válasza balika21 (#729) üzenetére


norbee2244
senior tag

Emlékeim szerint menüből elő hozható,de nem vetnék rá mérget bár elég nagy butaság lett volna kihagyni.

Lanyó: Neked is kellemes ünnepeket és jelezz ha jutottál valamire !

[ Szerkesztve ]

(#731) Lanyó válasza balika21 (#729) üzenetére


Lanyó
csendes tag

Bal oldalt hangerőgomb hosszan nyomva. Nálam a rezgést is leállítja. Azt hiszem, hogy már leírták a fórumban.

(#732) balika21 válasza Lanyó (#731) üzenetére


balika21
tag

köszönöm,müködik,valószínű elsiklottam felette,sajnálom!

(#733) lacibacsi válasza Lanyó (#726) üzenetére


lacibacsi
addikt

Töltsd le és telepítsd önállóan az XP-s Samsung Mobile driver-t.
Nekem az egyik gépemen Win7 64bit-em van ott, nem volt gond a Kies használattal, de az XP-s gépen csak külön drivertelepítéssel tudtam megoldani a dolgot. Kies egyébként 2.5.0.12094_28 verziójú.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#734) Kozso351


Kozso351
csendes tag

Sziasztok! Lenne egy olyan kérdésem, és gondom hogy a Samsung S 5610 telefonom nem akar,vagy nem hajlandó keresni Bluetooth kapcsolatot! Akármit is próbálok vele, nem hajlandó a másik Bluetooth-os mobilt megtalálni,fel fedezni! Szerintetek mi lehet ennek az oka! Erre szeretném a választ!

Online vettem 12385 Ft-rt a Telenornál e hónap 4 -én

[ Szerkesztve ]

(#735) norbee2244 válasza Kozso351 (#734) üzenetére


norbee2244
senior tag

Szimpla hiba lehet illetve a másik mobil lehet rejtett.

(#736) ibgy


ibgy
csendes tag

Sziasztok! Tudnátok abban segíteni, hogy ezen a telefonon hogyan lehet azt beállítani, hogy csak és kizárólag egy adott szám csörögjön ki, az összes többit irányítsa hangpostára?
Azt látom, hogy van tiltólista, de nekem pont az ellenkezője kellene, azaz fehérlista...
A válaszaitokat megköszönöm előre is!

Mod: Van esetleg erre célprogram, amit fel lehet telepíteni az S5610-re?

[ Szerkesztve ]

SonyEricsson P990i -> Nokia 5230 -> SonyEricsson Xperia Mini Pro -> Huawei Ascend P6 -> Xiaomi RN3 -> Xiaomi RN5

(#737) betonfelhő válasza ibgy (#736) üzenetére


betonfelhő
tag

Beállítások > (7) Biztonság > Fixlista
Settings > (7) Security > Fixed dialling mode

PIN2 kód kell hozzá.

A telefonkönyvben a Beállítások > (11) Fixlista névjegyek menüben tudsz hozzáadni és létrehozni egy vagy több fixlistás számot.
angolul: Contacts > Options > (11) FDN contacts.

(#738) akpal


akpal
csendes tag

Sziasztok. Most lettem boldog tulajdonosa egy ilyen telefonnak. Lenne egy gondom vele: A feltöltött, telepített játék indításakor azt írja ki, hogy java hiba. Egy játékot sikerült felraknom úgy, hogy működik is.
A korábbiakban leírt módon a feltöltési méretet növeltem.
Légyszi segítsetek. Köszi előre is.

(#739) Rosszarcu01 válasza Falcon C. (#725) üzenetére


Rosszarcu01
tag

Megszokás ide, megszokás oda, akkor is egy orbitális nagy baki a Samu részéről! Ez olyan, minthogy a tapis telók nem zárnak vissza miután letettem a hívást. :W

(#740) literati válasza akpal (#738) üzenetére


literati
tag

Nekem jó néhány JAR file -os sikerült, csak némelyeket nem fogadott.
Próbálkozni kell, hogy melyiket fogadja és melyiket nem.
Végül is ez nem egy okos telefon amire az appokat csak úgy nyomja fel az ember.

(#741) Lanyó válasza lacibacsi (#733) üzenetére


Lanyó
csendes tag

Köszönöm a tippet, de sajnos nálam ez sem működik.

(#742) ibgy válasza betonfelhő (#737) üzenetére


ibgy
csendes tag

Szia! Köszönöm a válaszodat!
Okozott némi fejtörést a PIN2 kód előhalászása, de végül csak meglett.
Felvettem egy névjegyet a fixlista névjegyekhez, és beállítottam az útmutatásod szerint a
Beállítások >(7)Biztonság >Fixlista opciót.
De hogyan lesz ebből hívásszűrés?
Felhívtam egy vezetékes számról a telefont, és ugyanúgy kicsörgött, mint a beállítás előtt?!?
Vagy valamit rosszul értettem?

SonyEricsson P990i -> Nokia 5230 -> SonyEricsson Xperia Mini Pro -> Huawei Ascend P6 -> Xiaomi RN3 -> Xiaomi RN5

(#743) betonfelhő válasza ibgy (#742) üzenetére


betonfelhő
tag

Nem, ezt én néztem be, szűrés csak a KIMENŐ hívásoknál van.
Bejövő hívásoknál csak rejtett számosokat és/vagy lista vagy szám részlet alapján szűr. Ami nincs tiltólistán vagy nem található egyezés szám részlet alapján azt beengedi.
Bocs.

(#744) akpal válasza literati (#740) üzenetére


akpal
csendes tag

Köszönöm, akkor próbálkozom. Azt gondoltam van valami megoldás csak számomra ismeretlen.
Előfizetéses vodás kártyám van benne és alap kijelzőn folyamatosan mutatja a költség korlátot. Azt nem lehet valahogyan eltüntetni?

(#745) raul_7


raul_7
csendes tag

Sziasztok!
22.én vettem egy S5610-est és eddig nagyon meg vagyok vele elégedve:-)

Pár kérdésem lenne hozzátok...

Ma du.4 óráig bírta az akksija,úgy h.hagytam teljesen lemerülni.Rögtön felraktam töltőre,azóta is rajta van,még az utolsó csík feltöltésére várok...illetve a kérdés....meddig hagyjam rajta a töltőn?Már mindenfélét olvastam(3-4 óra...12-16 óra...vegyem le rögtön ha kiírja,h.kész a feltöltés...)Szóval egy tuti választ szeretnék,h.normálisan fel legyen töltve és bírja átlagos használat mellett azt az 5-7 napot amit a tesztekben illetve ti is írtok(megjegyzem saját kérésre csak 250 MB net hozzáférésem van...csak telefonálni...játékra...fényképezésre akarom használni).

Szóval várom és köszönöm előre is a válaszaitokat:-)

Raul

(#746) norbee2244 válasza raul_7 (#745) üzenetére


norbee2244
senior tag

Szia!

Nincs semmi kikötés. Feltölt és leveheted. Ha kikapcsolod a 3g-t a 2 hét simán meglesz tehát tanácsolnám,hogy kapcsold ki.

(#747) raul_7 válasza norbee2244 (#746) üzenetére


raul_7
csendes tag

Köszi szépen a tanácsot...ezt már korábban megtettem,de te most ebben megerősítettél:-)Amúgy éppen előbb töltött fel teljesen,így most leveszem a javaslatodra:-)És még annyit kérdezhetek,h.hogyan lehet a legegyszerűbben rátenni a játékokat?És milyen formátumúnak kell lenniük?

(#748) norbee2244 válasza raul_7 (#747) üzenetére


norbee2244
senior tag

Java-t kezel csak tudtommal tehát java játékokat kell rá keresni

(#749) ibgy válasza betonfelhő (#743) üzenetére


ibgy
csendes tag

Kicsit el vagyok keseredve.
Próbáltam a neten kitúrni java-s hívásszűrő programot, de eddig nem jártam sikerrel...
Próbáltam sis-t konvertálni .jar vagy .jad állománnyá, de azokat meg nem ette meg a teló.
A legelszomorítóbb, hogy a matuzsálem sonyericsson k300i alapból tud hívásszűrést, és csoportokba lehet rendezni a névjegyeket feketelistához vagy fehérlistához!!!
Elég fontos lenne számomra megtalálni a megoldást a fehérlista használatára, mert enélkül sajnos nem tudom a telefont teljes értékűen használni!
Minden ötletet szívesen veszek!!!

SonyEricsson P990i -> Nokia 5230 -> SonyEricsson Xperia Mini Pro -> Huawei Ascend P6 -> Xiaomi RN3 -> Xiaomi RN5

(#750) raul_7


raul_7
csendes tag

Újabb kérdés:töltöttem rá jar-os játékokat,de az 500 MB-nál nagyobbakat nem nyitja meg...amelyik kisebb és megnyitja,kiírja rá,h.Java-hiba...de van amelyik kis méretűvel enged játszani...

Mik a határok és mi az ellenszer?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.